Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Azok A Legendás 4x ûrstratégiák


Shadeling

Recommended Posts

Shadeling

Ha valaki kiprobalta a Sword of the Stars-t es lenne kedve egy mulihoz, szoljon mindenkepp.

Az osszes kieg is kell hozza, az alapjatekon nagyon sokat dob.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Shadeling

Ugyan nem sok erdekodes mitatkozott, de sebaj. Remelhetoleg ez nem jelenti a mufaj halalat.

A jatek masodik resze most erkezik augusztus 16-an a Paradox Interactive gondozasaban. Szebb grafikaval es tobb diplomaciai opcioval.

Ime, nehany izelito link:

http://www.youtube.com/watch?v=dRIkXvlwC2o

http://www.youtube.com/watch?v=CoTHr0zj9PA...feature=related

Angolul tudoknak:

Aki nem ismerne az elso reszt, igazabol ezt egy "Total War tipusu jatek urhajokkal"-kent lehetne roviden jellemezni, mikozben rengeteg hagyomanyos elemet megoriztek, ami a 4x strategiakra jellemzo volt. (urhajo tervezes, kutatas, birodalom management, diplomacia, stb.)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest

Esetleg tud valaki olyan újabb 4X ûrstratégiát ajánlani, amelyikben több faj is választható és jó is játék? A SotS II-rõl nem sok jót hallottam...

Link to comment
Share on other sites

OG

Esetleg tud valaki olyan újabb 4X űrstratégiát ajánlani, amelyikben több faj is választható és jó is játék? A SotS II-ről nem sok jót hallottam...

Master of Orion II, ha jól emlékszem 8 féle faj van benne, mindegyiknek más-más tulajdonsággal, és ha medium fokozaton vagy annál nehezebben mész, akkor saját fajt is kreálhatsz.

Mondjuk kicist régi, viszont nagyon jól el lehet vele játszani. Tavaly nyáron két hétig simán ezt toltam. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Shadeling

Esetleg tud valaki olyan újabb 4X űrstratégiát ajánlani, amelyikben több faj is választható és jó is játék? A SotS II-ről nem sok jót hallottam...

Nos, sajnos varni kell meg, amig a termek elkeszul. Jelenleg sincsen meg 1.0-as verzioja.

A SOTS Collector Edition-t ellenben tudom szivbol ajanlani.

Ha nem vagy finnyas a grafikara, akkor van meg par dolog a listan:

Lost Empire: Immortals (Kizarolag user patch es modokkal hasznalva, a ceg tonkrement meg mielott a jatekbol bevetele szarmazhatott volna)

Emperor of the Fading Suns (ha a tobb valaszthato frakcio kvalifikal a valaszthato fajok kriteriumara, sajnalom, hogy hasonlo jatek tudtommal nem is letezik)

Fragile Allegiance

Pax Imperia: Eminent Domain

Stars! (a folytatasat megtorpedoztak a *&%$^ kiadok, arra hivatkozva, hogy nincs ra igeny, mikozben az eredeti jatekot a mai napig is rengetegen nyustolik)

Ascendancy (user patch kotelezo)

Space Empires sorozat

Anacreon: Reconstruction 4021 (2004-es verzioja)

Esetleg a 2012-es Stardrive is ide fer.

Jo jatekot!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
HUN_Rocky

valakinek van valami ötlete hogy a Imperoim Galaktika 2 játékot hogyan tudom futtatni win 7-en? A kompatiblis mód nem segített

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Toltsed le a kovetkezo patcheket:

1.06, 1.08 es az 1.14-et.

ig2-nt.exe-t futtassad, ne a normal exe-t. Kesz is vagy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Shadeling

Megerkezett az elegge regota vart es esedekes "All Clear" patch a SotS 2 haza tajarol.

A jatek elvezheto, de nem igazan uj jatekos barat, de erdemes megnezni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...