Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Chuck


Stauffenberg

Elsõ kérdés: Testrészek  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Razon

Casey-t alig használják, bár ez változni fog :) .

Tudsz valamit amit én nem?

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Tudsz valamit amit én nem?

Hát talán egy kicsit erős kijelentés volt, de én erősen spoileres módban vagyok ami a Chuck-ot illet, a 3. évad sok eseménye nem tetszett, igy nem szeretek meglepődni , olyan vagyok mint Sarah, utálom a meglepetéseket :lol:

Anyit mondok, hogy Casey valószinüleg kapni fog egy kis saját story-t, hogy menyire bontják ki menyire, fogalkoznak majd vele azt nem tudom.

a kövi részben jön 2 uj karakter, az egyik valami főnök csaj CIA vagy NSA fejes és fel ajálll Casey-nek egy uj munkát amit kehet hogy el vállal

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Igyekeztem az elsõ posztot és a szavazást nem túl komolyra venni! :D Amúgy igaz az a vélemény, hogy érdemes egyben nézni az évadokat, bár így könnyebben kiszúrható 1-2 logikai bukfenc, amit amúgy nem biztos, hogy észrevennél ha hetente nézed, de nekem múlt nyáron nagyon kellemes 1 hetem volt mikor az elsõ három évadot újranéztem egyben.

Eheti rész: Nagyon nagyon tetszett! :D Carina visszatérése minden évadban kötelezõ amit én nem bánok... csípem a skandináv vonásait! :P A fõgonosz-csajosakciócsapat közti párbeszédek minden eddigit alulmúltak klisékben, de bánom is én ha közben az egész évad során most volt elõször olyan, hogy néha még a térdemre is rácsapkodtam a röhögéstõl! :lol:

Ez hiányzik nagyon a negyedik évadból, ez a fajta helyzetkomikum, amikor Morgan és Chuck ilyen lehetetlenül ostoba helyzetekbe keverik magukat! :) Igazán jót mulattam ezen az epizódon, erre azt mondom, hogy megütötte a szintet és ha ezt tartják akkor kellemes lesz a negyedik évad második fele! :)

Nálam az akkor volt, amikor Linda Hamilton megszólalt:''Come with me if you wanna live.''

btw a negyedik évad nekem nagyon tetszik (sokkal jobban mint a három és kevésbé mint a második) ez a rész is tetszett (úgy vagyok vele, hogy minden megnézett után ''feelgood érzés jön) csak attól félek, hogy kasza lesz és nem rendelik be az 5. évadot...

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Hát, szerintem megint gyenge epizód vot, tényleg kezd sülyedni a szinvonal, de én végi megyek az úton, viszint egyre biztosabb vagyok hogy nem kell 5. évad. Kezd kiffuladni, és mikro a fõ szereplõ karkater kezd a leg unalmasabb lenni az nem jó, kezdem azt hinni hogy Zac valójában nm is képes mást alakítan icsa kezt a szerencsétlen marhát.

azért voiltak jó pillanatai az epizódnak.

Talán majd a jõvõheti.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Nekem tetszett ez a rész, sokkal jobban mint a múlt heti. A Pendulum - Immunize-ért pedig külön plusz pont jár :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó volt, tetszik, hogy

Casey kap valami mellékszálat, meg az új gonosznéni is jó. :)

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

:D :D :D

A Puding!i miért néz bele a távcsõbe, amikor le akarja lõni a puska csövétõl egy méterre heverõ testet? :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

:D :D :D

A Puding!i miért néz bele a távcsõbe, amikor le akarja lõni a puska csövétõl egy méterre heverõ testet? :D

És az miért van, hogy az a szuperügynök aki gigászi pofonokat képes eltûrni az 20 percet eszméletlenül ájultan fekszik a földön mert ledobta a ló? :D És az miért van, hogy egyik fõhõsünket 8 másik profin kiképzett mesterlövész veszi körül és mindegyik egyesével megvárja, hogy az egy helyben, fedezék nélkül álló CIA agent kacsavadász módjára egyesével lepuffogtassa õket? :D

Eddig sem az akciójelenetek miatt szerettük a sorozatot... :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Azért az a faágon átfordulás... :D az nagyon fájt

Link to comment
Share on other sites

Razon

Azért az a faágon átfordulás... :D az nagyon fájt

Nekem a Prince of persia jutott róla eszembe :) De elég gagyi volt.

Nagyon kíváncsi vagyok mit fog csinálni Casey :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Azért az a faágon átfordulás... :D az nagyon fájt

Jaaaa :D

A CGI. Nyújtott tenyérrel kapaszkodás nélkül pörgött, mielõtt leugrott róla. Érdemes megnézni azt a részt. :D

És az miért van, hogy az a szuperügynök aki gigászi pofonokat képes eltûrni az 20 percet eszméletlenül ájultan fekszik a földön mert ledobta a ló? :D

Ezen én is elgondolkodtam. Nem is ütötte meg a fejét meg ilyesmi, csak elcsúszott róla.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

mekkora jó rész volt már ^^

Lostos utalásokat imádtam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

mekkora jó rész volt már ^^

Lostos utalásokat imádtam :rolleyes:

Mikor? Nem tûnt fel egy se.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Mikor? Nem tûnt fel egy se.

A LOST-os Chang volt a bank igazgatója és az üvegkártyán is a 4, 8, 15, 16, 23, 42 volt a kártyaszám. Én ezt a 2t fedeztem fel ahogy néztem.

Amúgy tényleg meglepõen jó rész volt az utóbbi gyengébbek után, remélem marad ilyesmi a színvonal.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

és az üvegkártyán is a 4, 8, 15, 16, 23, 42 volt a kártyaszám.

Tényleg. :D Chang után igazán visszanézhettem volna. :P

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Igen Igen, jó rész volt, végre. sajnos egyenlõre nagyon ugy nézki hogy az utolsó 7 rész áll elötünk és utána vége a sorozatnak , kár lenne érte egy 5. évadot még azért látok benne. Fõleg ha miden részben képesek lennének valahogy igy kezelni Chuck és Sarah kapcsoaltát akkor, nem igen vállna unalmassá a dolog. pont annyi volt amennyi kellett, és egyensuly volt a részben ami kifejezetten pozitiív volt a számomra. Chuck maga is egész korrekt votl a részben, Morgan-t ezutal nem használták többszõr mint kellene, a Jeff Lester párso is pont annyi volt amennyi kellett, talán Casey volt kevés, de õ neki ez amolyan felvezetõ epizód volt.

Szóval jó epizód volt .

a végén Sarah :lol: egy kicsit meg is ijedtem tõle :D. Erõsen beindult a csaj Lehet hogy Chuck már meg is bánta hogy nem értett eggyet Sarah-val ami az elszökést illeti, kiváncsi vagyok mennyire fogják kiaknázni majd ezt a crazy Sarah-t . Yvonne nagyon ragyog ebben az évadban, igazi álom évad a számára :)

Most jön egy hét szünet, a 18. rész majd Márcisu 14. lessz

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Igen Igen, jó rész volt, végre. sajnos egyenlõre nagyon ugy nézki hogy az utolsó 7 rész áll elötünk és utána vége a sorozatnak , kár lenne érte egy 5. évadot még azért látok benne. Fõleg ha miden részben képesek lennének valahogy igy kezelni Chuck és Sarah kapcsoaltát akkor, nem igen vállna unalmassá a dolog. pont annyi volt amennyi kellett, és egyensuly volt a részben ami kifejezetten pozitiív volt a számomra. Chuck maga is egész korrekt votl a részben, Morgan-t ezutal nem használták többszõr mint kellene, a Jeff Lester párso is pont annyi volt amennyi kellett, talán Casey volt kevés, de õ neki ez amolyan felvezetõ epizód volt.

Szóval jó epizód volt .

a végén Sarah :lol: egy kicsit meg is ijedtem tõle :D. Erõsen beindult a csaj Lehet hogy Chuck már meg is bánta hogy nem értett eggyet Sarah-val ami az elszökést illeti, kiváncsi vagyok mennyire fogják kiaknázni majd ezt a crazy Sarah-t . Yvonne nagyon ragyog ebben az évadban, igazi álom évad a számára :)

Most jön egy hét szünet, a 18. rész majd Márcisu 14. lessz

Nekem is nagyon tetszett ez az epizód, végre kicsit összekapták magukat és az ostobaságok helyett egy kicsit rámentek a szálak mozgatására és kérdéseket vetett fel (mi van az ajtó mögött? mi lesz Vivianel?), ahelyett, hogy vegetálna és sodródna a sorozat az évad elsõ feléhez képest.

Mert azért valljuk be, hogy Chuck-anyuka keresése nem volt túl izgalmas, nem tartotta fenn a figyelmet. Volt 1-2 fordulat, de kiszámíthatók voltak és ennek tetejébe a figyelmet sem tartotta fenn... csak sodródott a sztori.

Én is remélem, hogy ezt a szintet tartja, mert szerintem ez már így méltó az elõzõ évadokhoz (bár kétségtelen, hogy már teljesen más a hangulat, a nerd-noob téma teljes egészében nullára redukálódott, ami nem annyira baj, mert szerintem a harmadik évad zseniálisan vezette át az egészet). Ha ez a szint marad akkor simán reménykedni fogok egy ötödik évadban és abban is, hogy az utóbbi 3-4 rész írói kövessék el azt is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Stauffenberg

Az eheti rész nem tetszett. Kifejezetten ostoba volt elejétõl a végéig... a poénok meg laposak voltak, ráadásul ez az új szál sem tetszik, mert határozottan nagyon erõltetett és ostoba.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Az eheti rész nem tetszett. Kifejezetten ostoba volt elejétõl a végéig... a poénok meg laposak voltak, ráadásul ez az új szál sem tetszik, mert határozottan nagyon erõltetett és ostoba.

Nem szívesen mondom ezt, hiszen a #01 sorozatom (volt?) a Chuck, de tényleg nagyon erõltetett. Az utóbbi részekrõl inkább nem is nyilatkozom, szinte egyik sem tetszett, egyedül az ehetiben láttam valami potenciált...

Igazából nekem az új rész bejött - messze jobb volt, mint a korábbiak - egyedül ez az új intersectek téma volt hülyeség... Hatalmas nagy hülyeség. Viszont maga a kémesdi, a bomba hatástalanítás, valahogy a régi geek-es, frappáns megoldásokat használó idõket idézte.

Olvastam, hogy az utolsó rész címe Chuck vs the Cliffhanger lesz. Kíváncsi leszek mit fognak oda alkotni, lehet jobb lenne inkább lezárni a sorozatot lassan :\

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Azért volt szörnyû ez a rész, mert megint elõjött az, hogy nem tudják hová fokozni a dolgokat, és saját maguknak mondanak ellent.

A Greta-s intersectes dolgot még bele lehet erõltetni, hogy tényleg kiválasztották õket, de ez egy unalmas, buta húzás. Viszont ha elmennek abba az irányba ( amit egyszer meg is említettem, hogy mennyire erõltetett lenne ) hogy Elliet is beintersectezik és kém lesz...az elsõ két évadban többször szóba került, hogy chucknak agya volt hozzá és az apja is úgy nevelte, most meg minden jöttmentnek feltölthetõ lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nahát. Egy teljesen jó, régi évadokat idézõ rész volt. Jók voltak a poénok, érdekes a sztori, és egy bakit sem szúrt szemet.

Az utolsó két évadból nekem ez a rész messze jobban tetszett, mint akármelyik másik.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Nahát. Egy teljesen jó, régi évadokat idézõ rész volt. Jók voltak a poénok, érdekes a sztori, és egy bakit sem szúrt szemet.

Az utolsó két évadból nekem ez a rész messze jobban tetszett, mint akármelyik másik.

Így van, messze az évad eddigi legjobb része volt az eheti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Stauffenberg

Nekem is tetszett az eheti rész. Bár a magyaros vonal kicsit béna volt, de jópofa. Ebben az évadban ez már vagy az ötödik magyar vonatkozású utalás. Tuti van a készítõk között egy magyar származású! :D

Mondjuk már nem sok van hátra az évadból... nem tudom miként fog végzõdni, de van egy tippem... mivel túl kiszámítható a sorozat. Fõleg ez az évad.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na jó, ezen a Las Vecason hülyeségen felsírtam. :D

Nálam ez volt az évad része, még úgy is, hogy a csavar könnyedén kitalálható volt.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

:DDDDDDDDDDD

DDDDDDD

Nagyon rossz.

Casey felvillantja a célkeresztes Osama képet. :lol: :lol: :lol:

Kész. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...