Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Harry Potter And The Deadly Hallows


nvblind

Recommended Posts

VassGabor

Igen a nyílt világgal nem is probléma ilyen kell a népnek, de a karaktert is belerakhatták volna ha nem is játszhatóként, de szereplőként igen.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az azért lenne bajos, mert ha jól tudom az 1800-as évek végén játszódik, tehát bő 100 évvel Harry előtt. :) Abban a korban, amikor Harry él, nem tudsz úgy elmesélni egy történetet, hogy az teljesen független legyen a Harry Potter/Voldemort legendáriumtól. Így viszont teljesen szabad kezük volt... 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Van benne valami, de nagyon örülök neki, hogy jön és élvezettel lehet várni nincs vége 3 óra alatt. Mivel fanok voltunk így megis vesszük lehet.

Link to comment
Share on other sites

XCube
5 hours ago, payskin said:

Az azért lenne bajos, mert ha jól tudom az 1800-as évek végén játszódik, tehát bő 100 évvel Harry előtt. :) Abban a korban, amikor Harry él, nem tudsz úgy elmesélni egy történetet, hogy az teljesen független legyen a Harry Potter/Voldemort legendáriumtól. Így viszont teljesen szabad kezük volt... 

És én ezt így látom jónak. Kíváncsi leszek a poénokra és gagekre, biztosan becsempésznek néhány, a filmekből már megismert szituációt átültetve a régi korokba. Magát a fejlesztőválasztást is jónak találom, mert az Avalanche környezetépítése szerintem nagyon szuper, seamless indoor - outdoor szempontból is kiválóak. A lényeg az lenne, hogy a sztorit ne ők írják... . Hacsak nem HP rajongók (itt Harry Potterre gondolok, nem a Házi Pálinkára, utóbbi esetén valószínűleg el sem készül a játék).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VassGabor

Remélem is, hogy jó lesz és még nyár előtt megkapjuk.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
XCube
On 9/28/2020 at 10:27 PM, VassGabor said:

Remélem is, hogy jó lesz és még nyár előtt megkapjuk.

Most már biztosan nem, elcsúsztatták 2022 -re.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Ja sajnálom kár érte.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Inkább csússzon, de csinálják meg rendesen.

Nem vagyok nagy HP fan, de ezt kimondottan várom, mert a világ érdekel, és hogy nem minden HP körül forog, az csak pozitívum.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Csak el ne szarják.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

E3-on kint lehet.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
4 hours ago, VassGabor said:

E3-on kint lehet.

Legyen is, csak el ne szarják.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...