Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános Metál Topic /hírek, új Albumok, Etc./


Warfare

Recommended Posts

Joey

Már várom a albumot. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Már várom a albumot. ^_^

Én meg nem látom mirõl van szó :lol:

szerk: jó, válaszolás ablakban már megjelenik :)

Link to comment
Share on other sites

Csirek

Számomra teljesen kibogozhatatlan a lemez egyelõre, akik komplexebb dolgokhoz szoktak azoknak nem biztos hogy kihívás,de nekem szerintem késõn fog beérni...mondjuk Joe Duplantier vokálján betojok,annyira tetszik.

Folytatva a Deconstruction témát, elsõ hallgatásra nekem sem sikerült átérezni annyira ezt a lemezt. Aztán két napra rá meghallgattam csak külön 1-2 számot, aztán az összeset, és mindben találtam fantasztikus és szokatlan dolgokat, nem is egyet. Azért folyhat össze talán a lemez elõször, mert gyakorlatilag minden számban annyi különbözõ, egyenként amúgy zseniális téma van, hogy abból igazából 3 lemezt meg lehetne tölteni. Mondjuk úgy vontatott lenne, lehet.

Egyébként imádom ezt a lemezt is, tele van számomra szokatlan elemekkel. Ebben tényleg minden van, nem csak egy kis szokásos Devin-metal. És olyan hangulata van, amilyet nem hiszem, hogy sokfelõl megkap az ember. Sodró, félelmetes, néhol vicces, és az atmoszféra néha engem valami apokaliptikus post-cyberpunk future music-ra emlékeztet. :D Meg hogy még valami goa trance metal szerû is felsejlik, hát azon meghalok, utána meg egy nõ beleáriázik a lábdobba. Nekem már ennyi elég ahhoz, hogy megszeressem a Decont, kevés ilyen album van. :)

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Eddig is tudtam, hogy Devinnek jó hangja van, meg sokféleképpen tud énekelni, de a Deconstruction c. szám végén, olyan 7:20 körül amit lemûvel, az elég dicséretes. Megmutatja, mit tud. :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Folytatva a Deconstruction témát, első hallgatásra nekem sem sikerült átérezni annyira ezt a lemezt. Aztán két napra rá meghallgattam csak külön 1-2 számot, aztán az összeset, és mindben találtam fantasztikus és szokatlan dolgokat, nem is egyet. Azért folyhat össze talán a lemez először, mert gyakorlatilag minden számban annyi különböző, egyenként amúgy zseniális téma van, hogy abból igazából 3 lemezt meg lehetne tölteni. Mondjuk úgy vontatott lenne, lehet.

Egyébként imádom ezt a lemezt is, tele van számomra szokatlan elemekkel. Ebben tényleg minden van, nem csak egy kis szokásos Devin-metal. És olyan hangulata van, amilyet nem hiszem, hogy sokfelől megkap az ember. Sodró, félelmetes, néhol vicces, és az atmoszféra néha engem valami apokaliptikus post-cyberpunk future music-ra emlékeztet. :D Meg hogy még valami goa trance metal szerű is felsejlik, hát azon meghalok, utána meg egy nő beleáriázik a lábdobba. Nekem már ennyi elég ahhoz, hogy megszeressem a Decont, kevés ilyen album van. :)

Pár napra rá én is levágtam,igazából még mindig nem tudtam magam beleásni,majd vizsgák után esetleg. :D Nem lesz a kedvenc lemezem tőle,viszont különleges darab lesz a Devin-discog.ban és a zenei világban is. Ja igen, ráadásul konkrét mondatokat emel át más számaiból,furcsa visszatekintés ez a múltjára,mint külső szemlélő szemlélve azt,mert ő már más ember.

Amúgy most inkább a Ghost passzolna a hangulatomhoz,mikor szivárog már ki...? :D (úgyis megrendelem a lemezeket, a hevydevy.com-on az első pár száz darab dedikálva lesz)

Link to comment
Share on other sites

Snajper

Youtube-on már elérhetõ az új Hammerfall, ha van itt aki vevõ rá. Nem lett annyira ütõs a lemez, de tetszik hogy néhol keményebb témákkal is megpróbálkoztak, talán a The Outlaw lesz a kedvenc az albumról.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Youtube-on már elérhetõ az új Hammerfall, ha van itt aki vevõ rá. Nem lett annyira ütõs a lemez, de tetszik hogy néhol keményebb témákkal is megpróbálkoztak, talán a The Outlaw lesz a kedvenc az albumról.

A Pokolgép covert meghallgattam kíváncsiságból, nem rossz (bár kicsit semmilyen), a többire még edzenem kell az idegeimet a One More Time után :D

Link to comment
Share on other sites

Snajper

A Pokolgép covert meghallgattam kíváncsiságból, nem rossz (bár kicsit semmilyen), a többire még edzenem kell az idegeimet a One More Time után :D

Rosszul tették hogy abból csináltak kislemezt, az tény. Ha azt a számot veszem alapul akkor azért pozitív csalódás az album, nem kell tõle félni :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Rosszul tették hogy abból csináltak kislemezt, az tény. Ha azt a számot veszem alapul akkor azért pozitív csalódás az album, nem kell tõle félni :D

Amúgy ez tényleg ilyen zombis conceptlemez-szerûség lett, vagy csak viccbõl próbálták ezzel is lejáratni magukat? :D (tudom, ez gonosz dolog, de HF+zombik...?)

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Youtube-on már elérhetõ az új Hammerfall, ha van itt aki vevõ rá. Nem lett annyira ütõs a lemez, de tetszik hogy néhol keményebb témákkal is megpróbálkoztak, talán a The Outlaw lesz a kedvenc az albumról.

One More Time-nál tényleg általában jobbak lettek, de a régi albumoktól azért messze van. Az Immortalized, The Outlaw, Redemption, Dia De Los Muertos tetszik, de azért... Na mindegy, még szokni kell. Ja, meg meglepõdtem hogy nincs instrumentális szám, eddig mindig volt szerintem ;)

Link to comment
Share on other sites

Snajper

Amúgy ez tényleg ilyen zombis conceptlemez-szerûség lett, vagy csak viccbõl próbálták ezzel is lejáratni magukat? :D (tudom, ez gonosz dolog, de HF+zombik...?)

Szövegek alapján nem hinném, de látszik hogy próbálnak a divat felé nyitni. Elvégre most minden hülye japán meg amerikai a zombiapokalipszistõl fél, no offense. Ezért kár volt feladni Hectort.

Link to comment
Share on other sites

Snajper

Másodszori próbálkozásra az új Arch Enemy-n is átrágtam magam. Nem hagyott nyomot.

Link to comment
Share on other sites

Hares

A Sea Sheperd EPrõl az elsõ szám. Devinnel, és a Meshus Fredrik Thordendal-lal. Nekem tetszik. Végre valami Gojira. Zseniális.

yBB5W2nQ8Ms

Link to comment
Share on other sites

Honi

Amúgy most inkább a Ghost passzolna a hangulatomhoz,mikor szivárog már ki...? :D (úgyis megrendelem a lemezeket, a hevydevy.com-on az elsõ pár száz darab dedikálva lesz)

Kijött, mint annak rendje-módja, legalábbis a csakbennre kipakolták. Nekem a Ki kedvencem volt, szóval megpróbáljuk :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Akciósak lettek a Blind Myself albumok, mert az jó.

0 ft/db -_-

erre tessék

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Erõs váltás ez a Ghost a Deconstruction után.

A Decon nekem sem lesz a kedvencem, de jó album, ez a Ghost még majd érik. Az Addicted és a Ki között meg nem tudok dönteni.

Mindenesetre amint lesz 4 albumos csudadoboz, rendelek egyet. B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Kijött, mint annak rendje-módja, legalábbis a csakbennre kipakolták. Nekem a Ki kedvencem volt, szóval megpróbáljuk :rolleyes: .

Reggel láttam már én is,most értem haza,még nem hallgattam,belehallgattam,lehet erre alszom majd el.

És igen. Nagy szarba leszek ha Ledér! jó lesz a 4CDs ultimate bundle...

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Most nézem, a Ghostnak van egy másik borítója is:

[GSF] Picture

Ezt szívesebben láttam volna aktuális borítóként. :P

Plusz ez a póló mekkora állat. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ha slipcase-es a lemez,akkor abban kapod. Tehát kinyitható mint a KI és tokban van. Ez a tok. :)

Link to comment
Share on other sites

Snajper

A MaYaN - Quarterpast is elérhetõ már, Epicásoknak kötelezõ darab, de egyébként is jó lemez. Kicsit talán elvetemültebb a hangzásvilága mint az Epica albumoknak.

Link to comment
Share on other sites

Balu027

A MaYaN - Quarterpast is elérhetõ már, Epicásoknak kötelezõ darab, de egyébként is jó lemez. Kicsit talán elvetemültebb a hangzásvilága mint az Epica albumoknak.

Az a 2-3 szám amit hallottam, az nem fogott meg, pont ezért. De lehet hogy adok neki még egy esélyt.

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Kint van youtubeon a Hammerfall - Hol van a szó feldolgozás magyarul is B) Hát, eléggé hallatszik hogy nem sok rokonság van a két nyelv között :lol: De azért szép gesztus :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Balu027

Úgy látom csak én tartom életben a topikot :)

Többek között SOILWORK koncert a Gyárfeszten, 2500-ért elég jó.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Úgy látom csak én tartom életben a topikot :)

Többek között SOILWORK koncert a Gyárfeszten, 2500-ért elég jó.

megyünk megyünk. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...