Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános Metál Topic /hírek, új Albumok, Etc./


Warfare

Recommended Posts

Copiedname

Miért lett ekkora divat ilyen számok coverjét elkészíteni? Alapból sz@rok az ilyen próbálkozások általában, ennél már csak egy rosszabb van, amikor karácsonyi vagy klasszikus zenét próbálnak eltolni elektromos gitáron...

Nincs ezzel semmi baj, néha valami jó is kisülhet belõle, még ha ez pont szar is.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Miért lett ekkora divat ilyen számok coverjét elkészíteni? Alapból sz@rok az ilyen próbálkozások általában, ennél már csak egy rosszabb van, amikor karácsonyi vagy klasszikus zenét próbálnak eltolni elektromos gitáron...

Mert tuti siker? :rolleyes: Egy mindenki által ismert popelőadó soktucat médiában nyomot számának a feldolgozása eléggé sikervárományos. Szvsz az a 900 000-es nézettség feleekkora sem lenne, ha nem lenne benne a videó címében a modernkori Szörnyella de Frász. :rolleyes:

Egyébként egész hallgatható, de öt perc alatt felejthető darab.

Link to comment
Share on other sites

MrBush

Sziasztok!

A keményebb zenék kedvelõinek szeretném véleményezésre bocsájtani együttesünk legújabb mûvét, a 2011 nyarán várható EP-nk elõfutáraként szolgáló The Rabbits Are Coming címû számot. Az alábbi linken tekinthetõ meg: www.myspace.com/shapesofdistortion . Várjuk a kritikákat szeretettel!!!

És elõre is köszi azoknak akik meghallgatják és véleményezik a produktumot!

Link to comment
Share on other sites

mark44

NeoFM-en interjú megy éppen Köteles Leanderrel és Vörös Attilával :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Joey

[GSF] Picture

Milyen albummal feszít Friedman? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Devgel

ennél már csak egy rosszabb van, amikor karácsonyi vagy klasszikus zenét próbálnak eltolni elektromos gitáron...

Azért a klasszikus és a metálzene fúziója igenis mûködõképes, ezt bizonyítja az olyan formációk léte, mint a Rhapsody (of Fire) vagy a Blind Guardian (bár õk elõbbivel ellentétben elég sok fejlõdésen mentek keresztül az évek alatt, mondjuk régebb óta is nyomják mint Turilli-ék), a megnevezése szimfonikus metál, bár én nekem tökmindegy hogy nevezik, amíg olyan k.u.r.v.a.j.ó, mint az említett két banda. Aki mondjuk alapból elzárkózik a gondolattól is, az nyilván nem is fogja értékelni az ilyen zenét.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Én meg pont arra gondoltam amikor a 16 éves kisgyerek Bachot darál gitáron mert az mekkora jó ;)

Link to comment
Share on other sites

Hares

z3MUeu9wsQY



Készül,készül a mestermû és nem is olyan szar ez a Verbeuren. :D
Link to comment
Share on other sites

Balu027

Egyébként kijött a The Phoenix Files bemutatkozó EP-je. Wendigo fanoknak kötelezõ B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Devin befejezte a Deconstruction masterelését, mostantól elképzelhetõ a kiszivárgott verzió...

És itt egy Frank Sinatra - New York New York újragondolás...annyira dinamikátlan mint az Addicted...nem tudom. Lehet hogy a Wall of Sound túloldalára esett...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
marco045

Jön a Slayer hegyaljára. fúúúúú

Link to comment
Share on other sites

Joey

Az új Whitesnake album valami kikhúrt jó lett. Persze nem egy 1987, de hát Whitesnake! :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hares

Devin következõ lemezének címe: Epicloud. És jövõhéten kezdi el az új Ziltoid bábút,ebbõl jön a következtetés,hogy az új Ziltoid lemez project-címe.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Jeff Loomis kilépett a Nevermoreból :( Hát nem repdesek az örömtõl.

Link to comment
Share on other sites

MailMan
Jeff Loomis kilépett a Nevermoreból :( Hát nem repdesek az örömtől.

Meglepődnék, ha ez és Williams távozása nem jelentené a zenekar végét. Vörös Attilát sajnálom kicsit, az egyik interjúban elég lelkesnek tűnt, mondta hogy nagy vágya fölkerülni egy Nevermore lemezre dalszerzőként.

Link to comment
Share on other sites

Tirpak_Terminator

Jeff Loomis kilépett a Nevermoreból :( Hát nem repdesek az örömtõl.

Amikor a tagok szólólemezei érdekesebbek az anyazenekarénál, akkor valahol ez várható. Az Enemies of Reality volt az utolsó lemez ami még a mai napig is hallgattatja magát, az újabbak valahogy nem.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Szerintem az Obsidian Conspiracy jó volt. Attila meg biztos jól meglesz Dane mellett.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Jó volt, jó volt, de azért a Godless szintjét nem érte el szerintem. Amúgy remélem igazad lesz, mert ugye Attila a Nevermore elõtt is Warrel-lel játszott, tehát ha folytatja a szólókarrierjét, akkor talán vele tart majd. Kivéve, ha Dane majd a Sanctuary-re gyúr. Na, nem mintha Attila itthon nem tudná elfoglalni magát...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hares

Aki Decont akar hallgatni már megteheti,és tegye is meg. B)

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Hm, elsõre nem ragadott annyira meg, mint az elõzõek, de feltûnt pár kellemes dallam, szóval beérik ez.

Azért a The Mighty Masturbator nem tudom meddig fog még megmosolyogtatni. :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Hm, elsõre nem ragadott annyira meg, mint az elõzõek, de feltûnt pár kellemes dallam, szóval beérik ez.

Azért a The Mighty Masturbator nem tudom meddig fog még megmosolyogtatni. :D

Számomra teljesen kibogozhatatlan a lemez egyelõre, akik komplexebb dolgokhoz szoktak azoknak nem biztos hogy kihívás,de nekem szerintem késõn fog beérni...mondjuk Joe Duplantier vokálján betojok,annyira tetszik.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nekem is egybefolyik még eléggé, de a Sumeria, Deconstruction és a mighty Masturbator már elkülönül, és eléggé jó. B)

Link to comment
Share on other sites

mark44

n2vxQApPg40

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...