Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alien Swarm


Maledict

Recommended Posts

Jelan

Másnál is elõfordult olyan h a játék néha megmerevedik pár mp-re(olyan, mintha lefagyna, elkezd kerregni a hangeffekt...aztán megy tovább)? Nem tudok rájönni, mi okozza, és csak enyhíteni tudtam eddig(tegnap, miután leszedtem vagy 5-6x megcsinálta...már az offline csapatválasztó menüben is, és a játék alatt is jópárszor) azzal, h visszavettem mindent közepesre a graf-beállításokban, noha a full grafikát is lazán bírná, így ma már csak 2x jött ez elõ de még mindig idegesítõ...és õszintén szólva ez az 1etlen akadálya annak, h menjek online tolni(akár veletek, akár csak random arcokkal), mert ha épp vmi nagy hirig kellõs közepén megáll nálam és utána csak azt látom h mindenki elpatkolt az eléggé gáz lenne :) Ezt leszámítva amúgy tetszik a játék, komálom az ilyen felülnézetes akció-cuccokat:)

Ritkán nekem is elõfordul, de csak ha én hostolok, nem tudom mitõl lehet.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nekem minden steames játék ezt csinálja de az a vicc h csak azok.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Nekem minden steames játék ezt csinálja de az a vicc h csak azok.

Játék közben nekem csak ez...pályák közti töltésnél az összes Half-Life játék ezt csinálja, de mivel pályák közti töltés így az nem zavaró:) De akkor ahogy látom, nem vagyok vele egyedül...mondjuk tegnap a Steam frissítés után befagyott...egyszerre akarta megjeleníteni az Újdonságok ablakát, elkezdeni 5 játék update-jét, meg elõhozni a Friends ablakot és ez már sok volt neki...vmiért azt érzem h az új skinje erõforrászabáló, nem is kicsit...

Na de mind1, ezek után már már bátrabban jelentkezem coop játékra :)

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Nekem is szokott lenni ilyen más steames játékoknál de ebben még nem fordult elõ szerencsére, de tényleg elég idegesítõ ez a pillanatnyi beakadás... :unsure:

Most toltuk végig Hardon, volt egy gyerek aki nagyon szövegelet, meg mindenáron azt akarta, hogy mindent úgy csináljunk ahogy õ akarta, de csak nem akart összejönni az utolsó map erre kilépett mi meg 3an lazán letoltuk egybõl. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Haver tegnap magyarázott valamit hogy lesz új hivatalos kampány... nem tudom honnan vette, lehet valami valóságalapja?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Fixed ammo usage on the Tesla Cannon to properly decrease 4 times a second instead of 2 (doubled clip size to account for this).

Rebalanced Tesla Cannon’s damage to encourage it to be used more as a support weapon.

Tesla Cannon will now use ammo slowly even when it isn’t damaging something.

Szájba rúgjuk õket most vagy ráér késõbb?

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Szájba rúgjuk õket most vagy ráér késõbb?

Most, azonnal. A narancslé nerfelték a Tesla Cannont. :(

Amúgy nem akar majd valamikor, valaki megpróbálni 1-2 Speedrunt? B) :lol:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Azért lássuk be, kicsit OP volt :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

mindjárt lejön nekem is,hamarosan kipróbálom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Azért lássuk be, kicsit OP volt :D

Lie.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,játszottam vele,tök jó,csak keveslem a pályák számát. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

na,játszottam vele,tök jó,csak keveslem a pályák számát. :unsure:

Hurrdurr.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Hurrdurr.

Jelan ahogy látom te betartod az aláírásodban leírtakat :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,az utolsó pályát kivéve hardon végigtoltam,utána jöhet az insane. :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Jelan ahogy látom te betartod az aláírásodban leírtakat :D

Jawohl.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Most telepítem a játékot, majd ki is próbálnám veletek (vagy nélkületek).

Van valamilyen group? Ha van akkor felvennétek. Köszi

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hát,ez az insane valami rohadt nehéz,elsõ pálya még ment,de a másodikon mindenhol állandóan megfekszenek az emberek. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

még 1 szint és megvan az utolsó fegyver is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

hát,ez az insane valami rohadt nehéz,elsõ pálya még ment,de a másodikon mindenhol állandóan megfekszenek az emberek. :unsure:

Ugye-ugye? Kicsit nagy a különbség Hard és Insane között... :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ugye-ugye? Kicsit nagy a különbség Hard és Insane között... :D

kissé,ennyire nem volt durva egyáltalán a hard. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ah,3-at sikerült insane-en megcsinálni,negyediknél fél úton meghalt a 3 csapattársam és a legvégén lángszóróval rohangáltam körbe-körbe hogy ne találjanak el. :lol:

de sajna mikor nyílt az ajtó meghaltam. :(

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Kipróbáltam én is ezt a insane-t háát ez már nem a "végre van kihívás" féle nehézség ez a "most minek fakabátsam meg magam ennyire" féle nehézség :D Amíg hardon lazán mediccel a erõs ütéssel meg a medigunnal soloztam itt meghalok 2 pofontól :o

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Kipróbáltam én is ezt a insane-t háát ez már nem a "végre van kihívás" féle nehézség ez a "most minek fakabátsam meg magam ennyire" féle nehézség :D Amíg hardon lazán mediccel a erõs ütéssel meg a medigunnal soloztam itt meghalok 2 pofontól :o

ja,itt valahogy már össze kell dolgozni,mondjuk nekem mákom volt,sikerült jó csapatot kifogni,még 4 pálya van hátra insane-en. :D kb minden 10-ik próbálkozás volt siker. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Maledict

ja,itt valahogy már össze kell dolgozni,mondjuk nekem mákom volt,sikerült jó csapatot kifogni,még 4 pálya van hátra insane-en. :D kb minden 10-ik próbálkozás volt siker. :lol:

ha valaki szeretne játszani akkor nyugodtan vegyen fel MSN-en. Azt mondanám hogy Steam-en de sajnos nem tudok visszajelölni mert ugye nincs eredeti steames játékom :angry: Jó lenne összedobni egy ötös csapatot és ledarálni Insane-en :rolleyes: Nekem eddig egy jó csapattal egy pályát sikerült megcsinálnom azt is kb. harmadszorra :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...