Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft - A Topik 3. Része


Balee

Recommended Posts

erdly

Gondolkodtam rajta, csak lsuta voltam alanyt keresni.

De egyébként 100-120 euróért el lehetne passzolni... nem tudom mennyit változtak a gold árak azóta, de a spammerek igen horribilis összegért kínálták.

Meg azért rizikós dolog eladni.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Gondolkodtam rajta, csak lsuta voltam alanyt keresni.

De egyébként 100-120 euróért el lehetne passzolni... nem tudom mennyit változtak a gold árak azóta, de a spammerek igen horribilis összegért kínálták.

500Ft/1k a mostani ára

Meg azért rizikós dolog eladni.

én rengetegszer vettem már. Mindig guildtársaktól szval nem féltem h átvernek

Link to comment
Share on other sites

csmysy

Az FS-el mivan? nem adja be a böngészõ

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

500Ft/1k a mostani ára

Uh...akkor jól lement.

Hátha a kiegészítõ érkeztével felmegy megint. Annyi a lényeg, hogy valami megbízhatóbb külföldi "társaságnak" kellene elpasszolni, mert a magyar bandák nem fizetnek olyan jól. :D

Link to comment
Share on other sites

csmysy

Uh...akkor jól lement.

Hátha a kiegészítõ érkeztével felmegy megint. Annyi a lényeg, hogy valami megbízhatóbb külföldi "társaságnak" kellene elpasszolni, mert a magyar bandák nem fizetnek olyan jól. :D

egy ezresért eltudsz adni 1000goldot, csak figyelni kell, mert könnyen átvághatnak :unsure:

Link to comment
Share on other sites

blacky

egy ezresért eltudsz adni 1000goldot, csak figyelni kell, mert könnyen átvághatnak :unsure:

nagyon hülye az aki annyiért veszi :D

az emberek 95%-a 500 körül adja, van aki még olcsóbban is (tudom mert nem egyszer vettem már...)

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Már kb 1.5éve nem wowozok de 4éven at wowoztam, ma csak ugy felnéztem a wow honlapjara ra kattintok az account managment-re belépnék erre aztirja nincs wow account csatolva ehez a battle.net-es accomhoz és irja hogy kattintsak ide hogy wow accountot csatoljak , ra meek at megyek a battle-net-re bejelentkezek és ott latom hogy mar hozza van adva az accountom mind1,ra kattintok és aztirja hogy a licensem aktic 1 kerek honapig , megnézem payment historyt azt irja : MA befiztettem egy 30 Day GameCard (OnlineStore) mondom wtf?! Most ez csak valami bug lehet? Mind1 azert letöltöm kiprobalom hatha :D

Link to comment
Share on other sites

erdly

500Ft/1k a mostani ára

én rengetegszer vettem már. Mindig guildtársaktól szval nem féltem h átvernek

Nem az átverés a fõ probléma, hanem a ban.

Én ált. eladtam a goldokat, mert mindig jó sok volt belõle, de hirdetni nem igazán lehet, fõleg nem generalon.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Már kb 1.5éve nem wowozok de 4éven at wowoztam, ma csak ugy felnéztem a wow honlapjara ra kattintok az account managment-re belépnék erre aztirja nincs wow account csatolva ehez a battle.net-es accomhoz és irja hogy kattintsak ide hogy wow accountot csatoljak , ra meek at megyek a battle-net-re bejelentkezek és ott latom hogy mar hozza van adva az accountom mind1,ra kattintok és aztirja hogy a licensem aktic 1 kerek honapig , megnézem payment historyt azt irja : MA befiztettem egy 30 Day GameCard (OnlineStore) mondom wtf?! Most ez csak valami bug lehet? Mind1 azert letöltöm kiprobalom hatha :D

blizz ajándék? bár azt neked kéne feltolteni... na meg nem hiszem, h 1 honapot adna :o

Link to comment
Share on other sites

moody

csmysy, vagy valaki akkor nem tudna GC-t vagy vmi feltöltést intézni goldért?:D

csak erre a hónapra kellene, valaki legyen jóarc :D

Link to comment
Share on other sites

csmysy

nagyon hülye az aki annyiért veszi :D

az emberek 95%-a 500 körül adja, van aki még olcsóbban is (tudom mert nem egyszer vettem már...)

ki kell fogni elehet adni 10k goldért egy GC-t, ja nem szóltam, valaki még észre veszi :) én se szoktam adni, venni

csmysy, vagy valaki akkor nem tudna GC-t vagy vmi feltöltést intézni goldért?:D

csak erre a hónapra kellene, valaki legyen jóarc :D

tudnék, ehát törvény ellenes :rolleyes: amúgy meg csak barátoknak adok "barátságból "

Link to comment
Share on other sites

moody

na nehülyéskedj plz :D

akkor add barátságtalan áron egy idegennek, akit kicsapnak a guildbõl ha nem fizet be (utolsó reményem vagy...)

ha meggondolnád magad, akkor pmbe írj plz (de komolyan plz) (de tényleg :D)

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Folyton Error retrieving character list-et kapok és nem tudok felmenni a szerora amin a main karim van de a többire meg igen, allitoalg az a probléma hogy 11karim van és 10lenne a max,mind1 irtam gmnek a masik szeron de KisTehén!nak válaszolni tököm kivan 10+millio ember jatszik és majd napokat varok egy k gm responsra?!

ui.: allitolag ilyenkor valami bug folytan keletkezik a szeron 1karakter amit pl battle.net-en keresztul megtudsz nezni nos megneztem de egy kari sincs ott amirol én nem tudnek és ugyvan 11 szal valami nagy szar van itt....

Link to comment
Share on other sites

lonward

Folyton Error retrieving character list-et kapok és nem tudok felmenni a szerora amin a main karim van de a többire meg igen, allitoalg az a probléma hogy 11karim van és 10lenne a max,mind1 irtam gmnek a masik szeron de KisTehén!nak válaszolni tököm kivan 10+millio ember jatszik és majd napokat varok egy k gm responsra?!

ui.: allitolag ilyenkor valami bug folytan keletkezik a szeron 1karakter amit pl battle.net-en keresztul megtudsz nezni nos megneztem de egy kari sincs ott amirol én nem tudnek és ugyvan 11 szal valami nagy szar van itt....

kurv@ra semmi esély, h 11 karid legyen egy szerveren, elöljáróban ennyi

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Nah megoldodott minden. Nem tudjatok hogy a Bruning Bladen vannak-e még magyar guildek? (Anno MagyarMentalitásban voltam csak az szétoszlott,elmigraltak stb.) Vagy van olyan honlap ami leir minden guildet(hordás) a BB-n?

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nah megoldodott minden. Nem tudjatok hogy a Bruning Bladen vannak-e még magyar guildek? (Anno MagyarMentalitásban voltam csak az szétoszlott,elmigraltak stb.) Vagy van olyan honlap ami leir minden guildet(hordás) a BB-n?

a BB 1 FOS ne menj oda :D

Link to comment
Share on other sites

moody

ha esetleg mégis meggondolná magát, és hajlandó lenne goldér cserébe gct adni, vagy feltöltést, akkor nyugodtan írjon :D

vagy ha tud valakit aki ilyennel foglalkozik... :D (csmysy, te is írhatsz ha gondolod :D)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

ha esetleg mégis meggondolná magát, és hajlandó lenne goldér cserébe gct adni, vagy feltöltést, akkor nyugodtan írjon :D

vagy ha tud valakit aki ilyennel foglalkozik... :D (csmysy, te is írhatsz ha gondolod :D)

Ne is haragudj haver de olyan szánalmas amit csinálsz.

Link to comment
Share on other sites

blacky

ha esetleg mégis meggondolná magát, és hajlandó lenne goldér cserébe gct adni, vagy feltöltést, akkor nyugodtan írjon :D

vagy ha tud valakit aki ilyennel foglalkozik... :D (csmysy, te is írhatsz ha gondolod :D)

én csak Bloodscalp horda oldalon tudok neked mondani

Link to comment
Share on other sites

moody

Ne is haragudj haver de olyan szánalmas amit csinálsz.

semmi baj haver, esetleg nem kell gold? XDD

én csak Bloodscalp horda oldalon tudok neked mondani

az is jó lenne, goblinos AHn keresztül megoldanánk

Link to comment
Share on other sites

Texandro

Valaki tudja, hogy...

1. Melyik szerveren van a legtöbb magyar?

2. Mikor jön ki a Cataclysm?

3. Mennyi idõ alatt éritek el a 80-at?

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Valaki tudja, hogy...

1. Melyik szerveren van a legtöbb magyar?

2. Mikor jön ki a Cataclysm?

3. Mennyi idõ alatt éritek el a 80-at?

1. Ragna, Arathor, Blácckápp, Twisting Nether (bár itt inkább mérsékelt mint sok)

2. Durván 4-5 hónap

3. Szép nyugisan 2-3 hónap alatt meg szokott lenni.

Link to comment
Share on other sites

erdly

az is jó lenne, goblinos AHn keresztül megoldanánk

Arra azért figyelj, hogy a goblin AH-ban egész jól levágják az árakat.

Hiába adod el 10G-ért, ha jól emlékszem 8-9G -t fogsz kapni...

Ha van két accod -vagy tudsz szerezni-, akkor érdemesebb a tárgyakat átvinni és ott eladni.

Link to comment
Share on other sites

blacky

3. Szép nyugisan 2-3 hónap alatt meg szokott lenni.

igen a szép nyugis az gondolom napi 1 óra játékot jelent...

általában 5 nap played time alatt megvan a 80

(5x24=120óra alatt)

Link to comment
Share on other sites

endy

Kéne egy kis segítség. Armory-n kívül honnan tudhatom meg még hogy megvan e még a karakterem? Idén decemberben játszottam utoljára amikor a 7 napos free game volt és most lenne idõm megint játszani de nem találom a karakterem sehol... és elég gyanús a dolog. Account managerben nem értem miért nincs egy ilyen character info rész...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...