Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft - A Topik 3. Része


Balee

Recommended Posts

csmysy

Nem indultam béta kulcsért :rolleyes: a legtöbb emberrel ellentétben nekem van egy olyan hangyám hogy csak a kész, bugmentesített végeredénnyel szeretnék majd játtszani :D ha fél évet kell várni rá akkor várok fél évet :rolleyes:

Hát nemtudom, te hogy tolod, de már k.urva unalmas a WoW, és ez kb a bétából ítélve karácsony lesz....

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Nem említettem volna hogy lassan 4 hónapja nem vagyok feltöltve? :D úgy tervezem hogy már csak catára megyek vissza, vagy talán kicsit hamarabb lk-t meg Halion-t ölni (csak a miheztartás végett).

Link to comment
Share on other sites

nvblind

Ha épp a World of Warcraft elkezdése elõtt állsz, akkor semmiképp se hagyd ki ezt a lehetõséget!

Vészesen közeleg a WoW Cataclysm megjelenése és ha nem akarsz lemaradni róla, de még nem WoW-ozol, itt a megfelelõ pillanat regisztrációd elkészítésére (mivel így még el tudod érni a 80 lvl-t a kiegészítõ érkezéséig).

20 darab speciális World of Warcraft meghívót tudok küldeni, de mivel máshol is hirdetem õket, ezért siess nehogy elkapkodják elõled!

Amit kapsz:

- 10 nap ingyen játék - kipróbálhatod a játékot

- 3x experience = gyorsabb fejlõdés

- különleges pályák - új, bónusz szintek

és mindezt még 90 napon keresztül élvezheted.

Ha megtetszett a játék, és lejárt a 10 ingyenes játéknap, de tovább szeretnél játszani, akkor meg kell vásárolnod WoW dobozos verzióját. A játékot az http://eu.battle.net/ weboldalon, a bejelentkezés után, az Account -> Add a Game oldalán tudod aktiválni. Ezzel még 30 ingyenes napra tettél szert. Miután a hosszabítás is letelt, vásárolnod kell egy Pre-Paid Cardot a játékhoz, ami további 60 nap játékra jogosít fel.

Szerintem INNEN érdemes megvenned a GC-t. Külföldi eladó, de már majdnem egy éve (mióta elkezdtem a játékot) innen rendelem én és a legtöbb WoW-os ismerõsöm, de eddig még semmi probléma nem történt, mindig rendben megérkezett a kártya.

És hogy én is kapjak valamit a meghívásodért:

- Ha regisztrálsz a meghívóval: 3x eperience

- Ha megveszed a játékot, akkor 30 ingyen napot.

- Ha elõfizetsz 2 hónapra, akkor pedig egy X-53 -ast.

(A WoW-Europe.com honlapon elérhetõ 10 day trial csak az ingyen játékot biztosítja, a többi extrát nem!

Így Neked is, és nekem is megéri a regisztrációd.)

HA ÉRDEKEL AZ AJÁNLATOM, MSN-en, VAGY PRIVÁT ÜZENETBEN ÍRD MEG A MAIL CÍMED, AMIRE KÜLDHETEM A MEGHÍVÓT, de bármilyen kapcsolatos kérdésre szívesen válaszolok.

MSN címem: gameboyy@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

csmysy

kéne a rakéta mount, hogy aztán e-bayen eladd?

Link to comment
Share on other sites

csmysy

kéne a rakéta mount, hogy aztán e-bayen eladd? megy a ticket a blizznek online, reméelem az a wowos accod, e-mail címje is

Link to comment
Share on other sites

nvblind

persze hogy azért kell... mikor soulbound item te kis buta -.-

ja és köszi a jelentést, wow-ba is ez a mail címem ;)

Link to comment
Share on other sites

csmysy

hmmm, írt vissza a GM, azt írta utána néznek, ha MO-n laksz mert ott tiltják a szerencsejáték törvények, de ha külföldön laksz, és úgy külföldi IP-vel rendelkezel, megúszod, további jó játékot

Link to comment
Share on other sites

xanast

hmmm, írt vissza a GM, azt írta utána néznek, ha MO-n laksz mert ott tiltják a szerencsejáték törvények, de ha külföldön laksz, és úgy külföldi IP-vel rendelkezel, megúszod, további jó játékot

LoL ez komoly? Sok idõd lehet am akkor engem is nyomj fel mert külföldi címre regeltem csak azért, hogy fontban fizethessek!

Link to comment
Share on other sites

nvblind

LoL ez komoly? Sok idõd lehet am akkor engem is nyomj fel mert külföldi címre regeltem csak azért, hogy fontban fizethessek!

hát ja, nem tom most ez miért jó neki...

talán majd egyszer felnõ, és megjön az esze ahhoz, h ne legyen érdeke másnak rosszat tenni.

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Amit bekereteztem pirossal annak az addonak mi a neve?

kép

Link to comment
Share on other sites

Balee

Lenne kérdésem: Death Knight bármilyen fajjal és karakterosztállyal lehetek? (persze csak 55-ös szintõl)

Link to comment
Share on other sites

blacky

Lenne kérdésem: Death Knight bármilyen fajjal és karakterosztállyal lehetek? (persze csak 55-ös szintõl)

bármilyen fajjal igen....de hogy érted , hogy karakterosztállyal?

Úgy mûködik ha eléred vmelyik kariddal az 55öt akkor kezdhetsz death knightot is...nem az a kari változik DKvá

Link to comment
Share on other sites

bordy

Amit bekereteztem pirossal annak az addonak mi a neve?

kép

Gladius ha jól rémlik.

Link to comment
Share on other sites

Balee

bármilyen fajjal igen....de hogy érted , hogy karakterosztállyal?

Úgy mûködik ha eléred vmelyik kariddal az 55öt akkor kezdhetsz death knightot is...nem az a kari változik DKvá

Jah értem, akkor félreértettem a leírást. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Van nekem egy Blood DKm, és nem tudom mit csináljak. Naxx 10/25 cuccaim vannak, és azon gondolkodom hogy átváltok Frost Dual-Wieldre.....több DPSem lenne? Mert úgy olvastam hogy bloodhoz nagyon jó gear kell hogy jól teljesítsen.

Link to comment
Share on other sites

blacky

Van nekem egy Blood DKm, és nem tudom mit csináljak. Naxx 10/25 cuccaim vannak, és azon gondolkodom hogy átváltok Frost Dual-Wieldre.....több DPSem lenne? Mert úgy olvastam hogy bloodhoz nagyon jó gear kell hogy jól teljesítsen.

Nem tudom , hogy eredeti vagy tört szerveren játszol de ha eredetin azt tanácsolom, hogy

HCkat told orrba szájba. Az emblemekbõl kivehetõ cuccok sokkal erõsebbek mint a naxxosak.

A DKhoz már nem értek mert Ulduar végén rerolloltam rugóra....azóta nem néztem a DK talenteket.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem tudom , hogy eredeti vagy tört szerveren játszol de ha eredetin azt tanácsolom, hogy

HCkat told orrba szájba. Az emblemekbõl kivehetõ cuccok sokkal erõsebbek mint a naxxosak.

A DKhoz már nem értek mert Ulduar végén rerolloltam rugóra....azóta nem néztem a DK talenteket.

Törtön (de kb. 3 hónapja nem játszottam), HCk most már emblem of conquestet droppolnak (amikor én játszottam akkor még heroismok voltak). Ulduarba milyen gearrel érdemes menni? Full 213as?

Link to comment
Share on other sites

blacky

Törtön vagyok, HCk most már emblem of conquestet droppolnak (amikor én játszottam akkor még heroismok voltak). Ulduarba milyen gearrel érdemes menni? Full 213as?

Nem tudom törtön melyik patch van életben és ulduar mennyire húzós de mikor Ulduarban DKztam elég hardcore volt:D

A legjobb naxxból kivehetõ cuccaim voltak (ez már nem emlékszem milyen itemlevel) és amint lehetett lecraftoltam a cipõt és az övet (kb két héten bellül).

Én tankoltam de még ilyen gearben is sokszor összecsuktak az elején....aztán minél többet jártunk oda annál jobb cuccaim lettek ugyebár...dehát ez már csak így megy:D A lényeg: naxx25ös cuccoknál rosszabbal nem érdemes odamenni. Hacsak nem vagy vmi überskilledatomzúzóüberfaja guildben ahol megértik az emberek , hogy nem jó ha a tûzben állsz:D Bár Én ilyen guildben voltam így is nehéz volt Ulduar az elején...

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Gladius ha jól rémlik.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Balee

Törtön (de kb. 3 hónapja nem játszottam), HCk most már emblem of conquestet droppolnak (amikor én játszottam akkor még heroismok voltak). Ulduarba milyen gearrel érdemes menni? Full 213as?

A warezzal tudod mi a helyzet a fórumon..., most ez esetben eltekintek mindenféle figyelmeztetéstõl, de a jövõben mellõzzétek a tört szerverek említését.

Amúgy játszik vki eredeti szervereken, én nemrég kezdtem és kéne egy kis segítség, minden alliance, mind horda oldalon?, jó lenne ha vki segítene fejlõdni és elmagyarázná az alapokat.

De azért lenne pár kérdésem:

- Hol, és hányas szinttõl vehetek peteket? (van egy ember mágusom, night elf druidám, blood elf hunterem)

- Mountom csak 20-as szinttõl lehet?

Link to comment
Share on other sites

blacky

De azért lenne pár kérdésem:

- Hol, és hányas szinttõl vehetek peteket? (van egy ember mágusom, night elf druidám, blood elf hunterem)

- Mountom csak 20-as szinttõl lehet?

lvl20tól lehet mountod , utána 40en tudod megvenni a leggyorsabb szárazföldi mountot

petet csak a hunterrel tudsz szerezni ....nem emlékszem pontosan a skill nevére de vmi tame pet...vagy vmi hasonló. Odamész a kiválasztott állathoz , rányomod õ elkezd téged ütni...és mire vége a skillnek a barátod lesz. Megszelidíted.

Ha minipetekre gondolsz (azok nem támadnak....csak ilyen kis sz.r ami futkozik melletted) azt leginkább aukciós házban. Késõbb akár ki is farmolhatod õket de kis szinten egyszerûbb ha megveszed AHban.....bár nem hiszem h lenne rá pénzed. ( + sztem most ne petre költsd el amid van:D)

Link to comment
Share on other sites

nvblind

A warezzal tudod mi a helyzet a fórumon..., most ez esetben eltekintek mindenféle figyelmeztetéstõl, de a jövõben mellõzzétek a tört szerverek említését.

Amúgy játszik vki eredeti szervereken, én nemrég kezdtem és kéne egy kis segítség, minden alliance, mind horda oldalon?, jó lenne ha vki segítene fejlõdni és elmagyarázná az alapokat.

De azért lenne pár kérdésem:

- Hol, és hányas szinttõl vehetek peteket? (van egy ember mágusom, night elf druidám, blood elf hunterem)

- Mountom csak 20-as szinttõl lehet?

- alap mountok 20 lvl-tõl érhetõek el, majd 40-től a powábbak

- csicska petekhez nincs szintkorlát (pl. gift petek), de combat pet csak hunternak lehet, és ha jól emlékszem 8-10 lvl környékén van egy küldi, aminek a befejezése után tudsz dögöket szelidíteni :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

A warezzal tudod mi a helyzet a fórumon..., most ez esetben eltekintek mindenféle figyelmeztetéstõl, de a jövõben mellõzzétek a tört szerverek említését.

Oké sorry, többet nem fordul elõ.

Asszem inkább mégsem fogok wowozni, túl sok a gyökér (bár csehektõl meg szlovákoktól nem várhatom el hogy normálisak legyenek.....minden nap látom milyenek, közöttük lakom). Meg ez a másfél óra raid keresés sem az én stílusom, inkább csinálok valami értelmeset.

Az benne az érdekes hogy jóval szarabb cuccaim vannak mint másoknak (nekem item level 200-213, nekik 226-232) és ígyis a top 3ban vagyok (DMG) 25ös raidben. Asszem visszatérek a relentless rogueomhoz pvpzni kicsit (legjobb érzés Ambush-Vanish-Ambush egy kék cuccos clothra :rolleyes: ) Jó lenne beszerezni a wrathfult, de haver Frost Mageét bannolták :(

3.3.5ben Roguenak mi a menõ pvp spec? Eddig Mutilate/Prep-et használtam.

Link to comment
Share on other sites

blacky

3.3.5ben Roguenak mi a menõ pvp spec? Eddig Mutilate/Prep-et használtam.

2v2ben az is marad

Link to comment
Share on other sites

Razon

2v2ben az is marad

Akkor oké, subtletyvel sosem voltam kibékülve, Combat meg nem nagyon bejövõs :) 2v2ben hogy keverjem a cuccokat? PvPset PVE offpartokkal vagy full pvp a resil miatt?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...