Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Lord Of The Rings: War In The North


Guest

Recommended Posts

Gruffersten

Teaser-bõl ne vonjunk már le messzemenõ következtetések, könyörgök... Én még emlékszem a DA:O Marylin Manson-aláfestésû teaser-trailerére, ami hiába volt "badass", olyan szinten semmitmondó volt, hogy máig nem értem, hogy miért nem álltak le akkoriban a fórumlakók a játék történetét firtató találgatásokkal. A debut trailer-t pedig inkább ne is firtassuk...

Egyáltalán nem teaserbõl vontam le következtetéseket, hanem elõzetesekbõl.Mondjuk nem mintha sok információ lenne a játékról (azokon kívül, hogy nagyon nagyon véres lesz, totál lineáris lesz a történet illetve,hogy a mass effectbõl megismert körös dialógus rendszer lesz).

cori: legenerálod, a nevesincs hõsödet haverjaiddal természetesen az összes fõ mágus (fõleg, hogy emlékeim szerint nincs olyan sok mágus a gyûrûk ura világában) és mentek orkokat ölni, látványosan, végtagokat letépve, GRRRRRRR csatakiáltással közben persze megváltjátok a világot.Engem lényegében az zavar, hogy mindenhol azt hangoztatták, hogy akció szerepjáték meg minden közben lényeges szerepjáték elemrõl nem is lehet semmit sem tudni csak, hogy véres lesz meg lineáris.Baj, hogy egy tényleg jónak tûnõ szerepjátékra vágyok? :(

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Ez a trailer is nagyon bejövõs. Egyedül a megjelenési dátum csúnya. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Egyáltalán nem teaserbõl vontam le következtetéseket, hanem elõzetesekbõl.Mondjuk nem mintha sok információ lenne a játékról (azokon kívül, hogy nagyon nagyon véres lesz, totál lineáris lesz a történet illetve,hogy a mass effectbõl megismert körös dialógus rendszer lesz).

cori: legenerálod, a nevesincs hõsödet haverjaiddal természetesen az összes fõ mágus (fõleg, hogy emlékeim szerint nincs olyan sok mágus a gyûrûk ura világában) és mentek orkokat ölni, látványosan, végtagokat letépve, GRRRRRRR csatakiáltással közben persze megváltjátok a világot.Engem lényegében az zavar, hogy mindenhol azt hangoztatták, hogy akció szerepjáték meg minden közben lényeges szerepjáték elemrõl nem is lehet semmit sem tudni csak, hogy véres lesz meg lineáris.Baj, hogy egy tényleg jónak tûnõ szerepjátékra vágyok? :(

nem gond, értem én :)

ez az összes főmagus cucc, ezt már volt elozetesbe? vagy csak te gondolod?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
jardo

Hamarosan itt az E3, és mivel egy friss trailer már napvilágot látott, talán lehet számítani arra is, hogy a kiállításon majd újabb infókat tudunk meg a játékról. Ami egyelõre biztos: a WitN nagyjából (vagy legalábbis részben) a könyvek és a filmek cselekményeivel párhuzamosan játszódik, plusz a fejlesztõk saját ötleteket is beleszõttek a történetbe, így számítani lehet nemcsak új, eddig még soha nem látott eseményekre, hanem minden bizonnyal új szereplõket is megismerhetünk majd. Ahogy a címe is mutatja, a játék fõként Középfölde északi területein játszódik majd, de hogy ezen kívül merre járhatunk még, azt nem tudni.

Az ígéretek szerint a LotR: WitN egy akció-RPG lesz, melyben nem csak a hentelés, hanem a szerepjátékos rész is jelentõs szerepet kap, egyrészt komoly karakterfejlesztésre lehet számítani, másfelõl pedig többféle skill-fát is ígérnek a fejlesztõk. A világot, az atmoszférát felnõttesre, komorabbra, darkosabbra ígérik, reprezentálandó a világra nehezedõ félelmet és rettegést. Újdonságnak szánják a (maximum) 3 fõs online kooperatív módot, melyben két cimboránkkal vállvetve harcolhatunk a gonosz ellen, kihasználva a 3 karakterosztály, az emberek, a tündék, és a törpök nyújtotta elõnyöket.

Fejlesztõ: Snowblind Studios

Kiadó: Warner Bros. Interactive Entertainment

Platformok: Xbox 360, PS3, PC

Megjelenés: 2011. augusztus 24.

Hivatalos oldal: www.warinthenorth.com

Teaser trailer:

ecyOpzuVEFc

E3 2010 trailer:

efURbL6hQNI

Heroes Will Rise trailer:

j4zJH7moQUY

Link to comment
Share on other sites

jardo

Gameplay trailer:

oFsfq_CiCsc

Mondjuk ebbõl csak annyi látszik, hogy elég erõsen akció-orientált, bár ha jobban belegondolunk, kissé unalmas gameplay lett volna, ha a skill-fát mutogatják. :D Mondjuk nekem akciójátékként is bõven megfelel. :P

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Jó kis hack and slash, én várom. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Jó kis hack and slash, én várom. :)

Jaja, én is. :rolleyes: A videók alapján hangulatos kis cucc lesz ez, ha csak nem b.asszák el nagyon (mondjuk úgy, mint a Conquestet :D), akkor nálam tuti vétel. Nem feltétlenül teljes áron, de tuti vétel. :)

Egyébként érdemes nézni a hivatalos oldalt is, vannak fent képek is, csak azokat már nem akartam külön betenni a nyitóposztba.

Amúgy nyilvánosságra került a hivatalos borítókép is (mindhárom platformon ugyanígy néz ki, csak a megfelelõ sávokkal a tetején):

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én is várom, az elõzõ LOTR játék elég pocsék lett szerintem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Várós, alig várom, hogy törpömmel felszabdaljak néhány ellent.

Amúgy mennyire király lenne egy Gyûrûk urás sandbox rpg.Kár, hogy ilyen nem lesz. :(

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

coopban a haverokkal.... :( :(

Link to comment
Share on other sites

jardo

coopban a haverokkal.... :( :(

Ezt lehet tolni coopban. :unsure: Vagy te mire írtad a szomorú szmájlit? :D A sandbox rpg-re?

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

jaja és úgy coopban :D :)

bár a LoTR online ilyen szempontból...kööhmm...el is feledkeztem róla xD :lol:

akkor maradjunk csak simán sandbox RPG-nél :) annak én is örülnék. Sok nyílt terület, erdõk, hegyek, minden...rengeteg faxántos képesség, melyeknek komoly gyakorlati haszna is lehetne (futás, lovaglás, úszás,stb...) szerintem tuti lesz majd egyszer egy ilyen RPG is :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

futás helyett mászást akartam irni xD ögüü

Link to comment
Share on other sites

borz2

Ez nagyon jónak tûnik?

Mikorra várható?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ez nagyon jónak tûnik?

Mikorra várható?

Nyitóposzt. -_-

Link to comment
Share on other sites

borz2

K.

Elolvastam a legfentebbi 2 bejegyzést majd a neten elkezdtem nézelõdni utána. Annyi eszem nem volt hogy letekerjem az aljára. :blink:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Mondjuk annyi hozzátartozik még az igazsághoz, hogy a lenti dátum az amerikai premier idõpontja, de nyilván maximum pár nap eltérés lesz. Ha lesz egyáltalán.

Amúgy remélem, az E3-on kiderül majd a játékról néhány újabb infó, videó. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

borz2

A tápolás részére vagyok még nagyon kiváncsi, gondolom nem egyedül. Remélem nem bonyolítják túl.

Meg szinte érzem hogy a 2. része majd délen játszódik. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
budz

hmm kíváncsi leszek... ha elég változatosak és látványosak a képességek még jó játék is lehet belõle...

Link to comment
Share on other sites

jardo

L10nQ78r_i8

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Nem teljesen vagyok képbe a játékkal. Gondolom ennek a történetét nem tartalmazzák a filmek, max a könyv. Filmbeli csaták nem lesznek!?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nem teljesen vagyok képbe a játékkal. Gondolom ennek a történetét nem tartalmazzák a filmek, max a könyv. Filmbeli csaták nem lesznek!?

Nyitóposzt? -_-

Ami egyelõre biztos: a WitN nagyjából (vagy legalábbis részben) a könyvek és a filmek cselekményeivel párhuzamosan játszódik, plusz a fejlesztõk saját ötleteket is beleszõttek a történetbe, így számítani lehet nemcsak új, eddig még soha nem látott eseményekre, hanem minden bizonnyal új szereplõket is megismerhetünk majd. Ahogy a címe is mutatja, a játék fõként Középfölde északi területein játszódik majd, de hogy ezen kívül merre járhatunk még, azt nem tudni.

Azt, hogy pontosan mit emelnek át a könyvekbõl vagy a filmekbõl, legyen szó eseményekrõl, szereplõkrõl vagy bármirõl, még nem tudni, errõl nincs infó.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Trungi.X

Nagy LotR fan ként várom ezt a játékot, de félek hogy elcseszik mint a Conqquest-et. Ha csak egy "megyek és nyomkodom egy folytában a bal meg jobb egérgombot" tipusú játék lesz akkor sírni fogok :unsure: De amiket olvastam rólla lehet még reménykedni. habár a Conquest is jónak igérkezett, mégis....

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nagy LotR fan ként várom ezt a játékot, de félek hogy elcseszik mint a Conqquest-et. Ha csak egy "megyek és nyomkodom egy folytában a bal meg jobb egérgombot" tipusú játék lesz akkor sírni fogok :unsure: De amiket olvastam rólla lehet még reménykedni. habár a Conquest is jónak igérkezett, mégis....

A Conquest esetében azért teljesen más volt az alaphelyzet. Akkor még az EA birtokolta a jogokat, viszont a szerzõdésük hamarosan lejárt, így ha pénzt akartak még látni belõle, akkor mindenképpen csinálniuk kellett gyorsan egy játékot. Sürgette õket az idõ, és egyértelmûen a profitszerzés volt a cél, nem pedig a minõség - így a Conquest már eleve bukásra volt ítélve.

Persze ez önmagában nem zárja ki, hogy esetleg a War in the North is gagyi játék legyen, de legalább az esély megvan arra, hogy összehoznak a fejlesztõk valami jót. :)

Egyébként részben sajnos el kell, hogy keserítselek. A játék ugyan akció-RPG-nek készül, komoly karakterfejlesztést és sokféle skillt ígérnek, de szerintem túlságosan nagyon nem fognak szembe menni a mai trendekkel, és az 'akció-RPG' megjelölés annyit fog takarni, hogy kapunk egy sima akciójátékot, amiben le kell zúzni kismillió ellenfelet, miközben minimális szinten lehet fejleszteni a karaktereinket (amolyan Mass Effect-esen). Mondjuk én ezt egyáltalán nem bánom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Ez a szint fejlesztés ma már alap dolognak számít. Tegyenek bele párbeszédeket, döntés helyezeteket, egyedi karakterket stb. Mondjuk a fõboss az nagyon durván néz ki amit a borítón lehet látni. Én reménykedem

További jellemzõk

* Hármuk ereje - Az online egymástól függõ ko-operatív játékmenet során egyszerre akár 3 játékos élvezheti, amint saját Szövetségbe lépnek. A 3 játszható faj - ember, tünde és törpe - mindegyike külön képességekkel rendelkezik, melyek elévülhetetlenek ahhoz, hogy a Szövetség sikerrel járjon. Játssz csapatban vagy vessz oda!

* Kegyetlen harc a sötét és veszélyes Középföldén - A játék az elsõ A Gyûrûk Ura játék, mely azt a valós és brutális harcrendszert használja, melyekkel a könyvekben és filmeken is találkoztunk. A háború pusztítása Középfölde olyan eltorzult és kíméletlen teremtményeit vonultatja fel, melyek ellen a nyers erõ és hõsiesség az egyetlen kifizetõdõ harcmodor.

* Eredeti történet - Fedezz fel soha nem látott vidékeket és játssz sorsdöntõ szerepet a Gyûrû Háborújában. A játékosok egy olyan eredeti történetet élhetnek át, melyet kezdettõl fogva az együttmûködésre épülõ kooperatív játékmódhoz írtak.

* Beleram ereje - A Szövetség harc közben Beleramot, a Hatalmas Sast hívhatja segítségül, hogy kegyetlen támadásaival szétzilálja az ellenséges csapatokat vagy fontos információkkal szolgáljon a játékosok elõrehaladásával és fejlõdésével kapcsolatban. A Szövetség negyedik tagjaként a játékosokon áll, hogy segítségét okosan veszik igénybe vagy akár örökre elveszítik õt!

* Mély szerepjátékos elemek - Jelentõségteljes és jutalmazó szerepjátékos elemek: mély 'loot'- és jutalomrendszer, személyre szabható és fejleszthetõ karakterek, fegyverfejlesztések, jártasságok és különleges képességek.

ha olyan lesz mint amilyennek be állítják, akkor megéri majd a pénzét :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...