Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Lord Of The Rings: War In The North


Guest

Recommended Posts

Guest

Sziasztok!

Új LOTR játék készül, amirõl egyelõre nem lehet sokat tudni, de ennyit igen:

-

-

A trailer nagyon hangulatos, remélem, ez egy jó játék lesz! :D

(user was banned for this post)

Edited by Flame_of_Aiur
Link to comment
Share on other sites

Garfield92

Oké, oké, de ez mióta MMORPG? Ez sima RPG, coop lehetõségekkel, ennek a Szerepjátékok topikban lenne a helye. Gondoltam szólok.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Oké, oké, de ez mióta MMORPG? Ez sima RPG, coop lehetõségekkel, ennek a Szerepjátékok topikban lenne a helye. Gondoltam szólok.

jaja. ez bizony sima "offline" rpg. am meg tök felesleges neki topic, mivel ki fog halni. nagyon gyerekcipõben jár még ez a project...

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

A topikot áthoztam az MMO-ból ebbe az alfórumba. A bejelentés szerint nem MMO, hanem offline cucc amiben lesz 3 fõs coop is, de ennyi. Sõt, még az sem egyértelmû, hogy egyáltalán RPG-vel vagy csak minimálisan is szerepjátékkal van-e dolgunk.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Sõt, még az sem egyértelmû, hogy egyáltalán RPG-vel vagy csak minimálisan is szerepjátékkal van-e dolgunk.

Az elsõ infók szerint Akció-RPG lesz de nem lennék meglepve, ha az RPG lemaradna belõle <_<

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Sziasztok!

Új LOTR játék készül, amirõl egyelõre nem lehet sokat tudni, de ennyit igen:

-

-

A trailer nagyon hangulatos, remélem, ez egy jó játék lesz! :D

Köszönjük szépen az egymás után nyíló "okos" topikokat, de legközelebb használj egy valamivel kreatívabb módszert, hogy az oldalad reklámozd. De lehetõleg azt is máshol :) Bye-bye.

Ugyanakkor a témának egy esély kijár, így a topik marad.

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Bakacsin-erdöben jó lesz vagdalni az óriáspókokat.

Remélem a hobbitokat kifelejtik a játékból.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Bakacsin-erdöben jó lesz vagdalni az óriáspókokat.

Remélem a hobbitokat kifelejtik a játékból.

hát sztem angmar kornyeken fogunk rohangalni és nem a bakacsin-erdobe :unsure: bár nemtom lehetseges, mert ugye ott is voltak "bajok" a gyuru "szállitasa" kozben... csak legyen RPG-sebb (ne akcio-sabb)...

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

hát sztem angmar kornyeken fogunk rohangalni és nem a bakacsin-erdobe :unsure: bár nemtom lehetseges, mert ugye ott is voltak "bajok" a gyuru "szállitasa" kozben... csak legyen RPG-sebb (ne akcio-sabb)...

A játék honlapja a Bakacsin-erdöt és a Szürke-hegységet emliti.

Link to comment
Share on other sites

Cori

A játék honlapja a Bakacsin-erdöt és a Szürke-hegységet emliti.

akkor tajekozatlan vok :) .. de felolem barmi johet

legyen RPG.. de felek h nem igy lesz

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Én a hírekbõl egy Mass Effectre hajazó játékra gondolok. Remélem olyan szintû lesz.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Én a hírekbõl egy Mass Effectre hajazó játékra gondolok. Remélem olyan szintû lesz.

Én meg remélem, hogy köze nem lesz a Mass Effecthez. Adjanak egy ½klasszikus½ RPG-t B)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Én meg remélem, hogy köze nem lesz a Mass Effecthez. Adjanak egy ½klasszikus½ RPG-t B)

ámen

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Mindegy mijen lesz, csak lotr hangulata legyen és jó legyen, a többi már nem érdekel, hogy rpg vagy akció- Az a 2 szempont meglesz akkor biztos jó lesz! :)

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Ez az intro piszkosul jó. :)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Mindegy mijen lesz, csak lotr hangulata legyen és jó legyen, a többi már nem érdekel, hogy rpg vagy akció- Az a 2 szempont meglesz akkor biztos jó lesz! :)

ha ez a két szempontot teljesíteni tudják, egy rohadt jó Lotr játékot fogunk a kezeink közé kapni.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

ha ez a két szempontot teljesíteni tudják, egy rohadt jó Lotr játékot fogunk a kezeink közé kapni.

Ugye? Kit érdekel, hogy rpg, akció, vagy a 2 kemeréke lesz, ha ez a két szempont meglesz, akkor rohadt jó lesz!

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ugye? Kit érdekel, hogy rpg, akció, vagy a 2 kemeréke lesz, ha ez a két szempont meglesz, akkor rohadt jó lesz!

az a baj h ha nem RPGsebb lesz akkor nem lesz olyan tartós gameplay :/ (ertelmesebb story, összetettebb jatekmenet, és nem konzolportszagú)

na meg sokkal jobban bel tudod elni magad egy RPGbe mint egy akcio szeru jatekba (arra ott van a LOTR Conquest :P )... lotr rpg még tudtommal nem jött ki, ugyh en nagyon örélnek 1nek...

en igazabol azt se bannam ha ME-szeru lenne, mer nekem tetszett nagyon deh egy sima rpg-re jobban vágyok

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Egy Oblivion-szerûséget igazán összedobhatnának már. :)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Egy Oblivion-szerûséget igazán összedobhatnának már. :)

Ne legyen obvilion szerû.

Legyen inkább eitcher vagy dragon age szerû.

Link to comment
Share on other sites

Twin

Ne legyen obvilion szerû.

Legyen inkább eitcher vagy dragon age szerû.

ha Oblivion-szerû lenne nagyobb siker lenne, mint ha witcher-szerû lenne, Gyûrûk Urát pedig Dragon Age-be elképzelni elég fura :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

ha Oblivion-szerû lenne nagyobb siker lenne, mint ha witcher-szerû lenne, Gyûrûk Urát pedig Dragon Age-be elképzelni elég fura :lol:

SZeritem pedig witcher szerûben jobb lenne mint obvilion szerûben? dragon age-be meg mér lenen nehéz elképzelni? A video alapján pont, hogy ez a legvalószínübb fõleg a 3 vagy 4 személyes coop miatt, mer akkor az npc helyére álsz be.

Ring Age! :)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

SZeritem pedig witcher szerûben jobb lenne mint obvilion szerûben? dragon age-be meg mér lenen nehéz elképzelni? A video alapján pont, hogy ez a legvalószínübb fõleg a 3 vagy 4 személyes coop miatt, mer akkor az npc helyére álsz be.

Ring Age! :)

én is olyasmire gondolok

Link to comment
Share on other sites

Plata

Bakacsin-erdöben jó lesz vagdalni az óriáspókokat.

Remélem a hobbitokat kifelejtik a játékból.

Ha már lesz,akkor legyen RPG és éljenek a Hobbitok. :lol:

ha Oblivion-szerû lenne nagyobb siker lenne, mint ha witcher-szerû lenne, Gyûrûk Urát pedig Dragon Age-be elképzelni elég fura :lol:

Sztem se oblivion se witcher se dragon age szerü se legyen.Witcher uncsi,Dragonb age uncsi és gagyi,Oblivion nagyon szép,de semmi több.Legyen inkább LOTR szerü.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Egy offline Lord of the Rings Online. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...