Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Debrecen


_Tigris_

Recommended Posts

Gereman
Lord_KROK: Bocs, de lesz foglalva asztal az arizonában, hogy legyen helyünk :D Ami egyébként az ibolyától kettõvel visszább a pláza fele esõ kocsma. :D
Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Lord_KROK: Bocs, de lesz foglalva asztal az arizonában, hogy legyen helyünk :D Ami egyébként az ibolyától kettõvel visszább a pláza fele esõ kocsma. :D

Ott volt egy rossz emlékem a berecen ivással. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Nekem még nem voltak ott rossz emlékeim :D Nem rég óta járunk oda, de ahányszr voltunk mindíg jó volt :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Nekem még nem voltak ott rossz emlékeim :D Nem rég óta járunk oda, de ahányszr voltunk mindíg jó volt :D

Nekem se hellyel volt gond, hanem piával volt valami. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Biztos belecsempésztek valami diszkódrogot :D :lol:

Egyszer velem volt egy olyan, (változatosság kedvéért az Ibolya nevû kultúr szórakozóhelyen) hogy eléggé illuminált állapotba kerültem(tisztázatlan körülmények közt) és hát menthetetlenül rókáznom kellett...

Aztán néztem nagyokat, mikor piros volt a cucc, és órákkal késõbb jöttem rá, hogy én az "incidens" elõtt közvetlenül bort, meg paprikás cuccokat ettem... Tehát tiszta piros dolgot..

Amíg rám nem tört a megvilágosodás, abban a hitben éltem, hogy én vért hánytam :rolleyes: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Biztos belecsempésztek valami diszkódrogot :D :lol:

Egyszer velem volt egy olyan, (változatosság kedvéért az Ibolya nevû kultúr szórakozóhelyen) hogy eléggé illuminált állapotba kerültem(tisztázatlan körülmények közt) és hát menthetetlenül rókáznom kellett...

Aztán néztem nagyokat, mikor piros volt a cucc, és órákkal késõbb jöttem rá, hogy én az "incidens" elõtt közvetlenül bort, meg paprikás cuccokat ettem... Tehát tiszta piros dolgot..

Amíg rám nem tört a megvilágosodás, abban a hitben éltem, hogy én vért hánytam :rolleyes: :lol: :lol:

Jújj az biztos kemény lehetett. :blink: Amúgy én meg a concaban jártam úgy hogy egy boros kólától halucinációs állapotba kerültem, máig tisztázatlan okok miatt.

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Aztabüdös... :blink:

Ja nekem vagy 4 éve szilveszterkor volt, hogy 8órára sikerült úgy berúgnom, hogy mikor lementünk piáért a a közértbe, szabályosan képkockákat láttam a valóságból és 2 ilyen "képkocka" között feketeség volt...Szabályszerûen belaggoltam :lol: :lol: vagy lehet hogy csak pislogtam olyankor?? Ki tudja azt már :D :lol:

De a legdurvább az volt, hogy mikor beértünk a közértbe, bejött 2 yard.. mi kis taknyosok révén beszartunk mint a fene, hogy most mi lesz(kezünkben jópár doboz sörrel)... Mindössze annyi történt hogy a 2 egyenruhás, láthatóan szolgálatban lévõ fakabát lángló szemekkel ránk néztek, majd a pulthoz sétáltak és megkérdezték az eladó csajszit hogy milyen pezsgõk vannak.. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Amúgy én meg a concaban jártam úgy hogy egy boros kólától halucinációs állapotba kerültem, máig tisztázatlan okok miatt.

Egyszer a kisDben votl egy ilyen 2/1-es 3-an rúgtunk be tõle ...

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Az se rossz..

Link to comment
Share on other sites

Pettya

dejó, hogy nektek vannak emlékeitek :D

Link to comment
Share on other sites

Gereman

dejó, hogy nektek vannak emlékeitek :D

Az mindíg van, csak nem mindíg sok és nem mindíg tiszta :D

Na meg vannak dolgok amire jobb nem emlékezni :D

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Hát..ha kocsma és Debrecen (de estemben Hajdúszoboszló) akkor csak egy pár megjegyzés, illetve úgymond elemezés, így dióhéjban:

Hajdúszoboszló:

B52 Cafe: Nálam favorit. 45%-kos forgalom. Aránylag vonzáskörzet. Tûrhetõ árak.

Maláta sörözõ vagy Revolution Music pub : Hát elmegy. 70%-kos forgalom. Város központ. Drágaság!

Cafe Luko: Új hely a városban. Kicsi forgalom. Dizájn jó. Tûrhetõ árak.

Rock Cafe: 1 éve jobb volt. Kiesik a vonzáskörzetbõl. Forgalma van. Tûrhetõek az árak.

De a sapolt sörnek hányás illata van. :ph34r:

Bocskai Sörözõ : Hát városközpont, jó árak, hatalmas forgalom. De a szint mínuszos.

Rózsabokor sörzõ: Van forgalom, jó árak, igazi vidéki kocsma feeling.

Jah és plusz pont van csocsó meg billiárd. :rolleyes:

Vadász sörözõ: Hát nem messze van az elõbb említett helytõl. Forgalom van. Dizájn, fogjuk rá.

Ugyancsak van billiárd. És az árak is elfogadhatók.

Alföldi sörözõ: Elég forgalmas helyen van ,szal forgalma van. A hely kicsi. Árak elmennek.

Aladin: Hát..elfugott, nekem nem tetszik. Urimuri. Drágaszág!

Hell Pub : A vasútállomáson van, volt forgalma mint disco, mára már nincs vagy alig alig akad.

+Sörsátor : Csak nyáron van. Iszonyatos forgalom. De azért erõs árak.

Szóval röviden. Van 1-2 hely amit száándékosan hagytam ki. Mert nem éri meg leírni. Ezekben voltam, tudom milyenek.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Az mindíg van, csak nem mindíg sok és nem mindíg tiszta :D

Na meg vannak dolgok amire jobb nem emlékezni :D

Azért úgy nagyon ritkán járok, hogy nem emlékszem mit csináltam este. De nem mondom hogy nem fordult elõ.

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Megszületett a ZS-terv, a végleges változat! 6kor ibolya! Jöjjön aki nem szégyell : :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Megszületett a ZS-terv, a végleges változat! 6kor ibolya! Jöjjön aki nem szégyell : :lol: :lol:

Meg akinek van rá keret..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megszületett a ZS-terv, a végleges változat! 6kor ibolya! Jöjjön aki nem szégyell : :lol: :lol:

Sajnos nem tudok ott lenni :( (pedig de szívcesen lenéztem volna), talán majd legközelebb.

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Sajnos nem tudok ott lenni :( (pedig de szívcesen lenéztem volna), talán majd legközelebb.

Sose bánkódj cimbora, mindíg van legközelebb :) Már ha meg nem sértelek.

Egyébként hatalmas este volt!

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Sose bánkódj cimbora, mindíg van legközelebb :) Már ha meg nem sértelek.

Egyébként hatalmas este volt!

Igen, általában mindig a jóból marad ki az ember. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Sose bánkódj cimbora, mindíg van legközelebb :) Már ha meg nem sértelek.

Egyébként hatalmas este volt!

Nem sértesz :)

A helyzet az h a szájsebészetrõl értem haza, így nem sok kedvem volt nemsokkal késõbb ko csmázni menni, gondolom ez érthetõ :)

Lesz még alkalom találkozni bõven. :)

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Ne is hidd hogy letettem róla! :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ne is hidd hogy letettem róla! :)

Lassan kezdek félni :lol:

De persze h megejtjük :)

(sõt valamikor autogramm osztéást is tartok :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Aláírod majd a gépemet? Viszem az oldallapot :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

9K38IGLA

Igen Fácizok :D

mondjuk évek óta odajárok (2004 májusa óta rendszeresen) cserélõdött a társaság, de hol nicns ez így?

Egyébként mostanság több jó arcot is l áttam.

Csak nem Szoboszlói vagy? ( lehet h ismerjük is egymást)

Hmm... akkor nem tudom hogy a jó fenébe nem ismerjük mi egymást? :D

Egyébként echte debrecenisztáni lakos volnék.

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Hát, ha már Debrecen és kocsma, akkor csakis a Kikötõ, esetenként spórolás céljából Fácánban kezdéssel. Sajna mióta a Kikötõt felújítás alatt van, néha az Ibolyába fanyalodunk, de ott HIHETETLEN sok gyökér van nap mint nap. Plusz már nem is olyan olcsó, mint régen. Ha már a villamos vonalán akarunk valahol inni, akkor a Svejk a legjobb, csak legyen hely (összességében olcsóbb a hely mint a Fác).

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Hát, ha már Debrecen és kocsma, akkor csakis a Kikötõ, esetenként spórolás céljából Fácánban kezdéssel.

De sokat jártunk 4-5 éve a kikötõbe..... :rolleyes: Voltak ott jó és igen rossz emlékeim is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...