Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Debrecen


_Tigris_

Recommended Posts

_Tigris_

Gondoltam nyitok egy topicot, hogy a mi régiónk is képviseltesse magát.

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Hát, jelen. Eredetileg nem vagyok ugyan debreceni, de már mondhatni ott élek.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Hát, jelen. Eredetileg nem vagyok ugyan debreceni, de már mondhatni ott élek.

Oh yeeee! :) Nem baj én sem Debreceni vagyok hanem 20 km-el arrébb lakom. De még a környékbe beletartozunk. :) Viszont a debreceniek elég inaktívak úgy látom..... ejnye , ejnye nem ilyennek ismerem õket. :P

Link to comment
Share on other sites

Brian55

vagyunk egy jó páran innen :)

volt régen topik is, de már nem is tudom miért ment süllyesztõbe..

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

vagyunk egy jó páran innen :)

volt régen topik is, de már nem is tudom miért ment süllyesztõbe..

Most akkor feltámasztottam. :) Remélem életképes marad. Csalódnék a híres Debreceni local patriótákban ha nem így lenne. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

blambun

Üdvözlet cívisek!

Ugyan eredendõen én sem Debrecenbe valósi vagyok, de tanulmányaimnak köszönhetõen most már ide is tartozom. Lenne is egy kérdésem: valamelyikõtök nem ismer Debrecenben egy jó antikvár könyvesboltot ?

Link to comment
Share on other sites

9K38IGLA

vagyunk egy jó páran innen :)

volt régen topik is, de már nem is tudom miért ment süllyesztõbe..

OFF:Üdv ismét,visszatértem már sokadjára (ezúttal kivételesen nem kényszerpihirõl).

ON:Tudtommal azért ment süllyesztõbe mert mindenki sz.rt rá már bocs a kifejezésért.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Beköszönök már én is! :)

Üdvözlet cívisek!

Ugyan eredendõen én sem Debrecenbe valósi vagyok, de tanulmányaimnak köszönhetõen most már ide is tartozom. Lenne is egy kérdésem: valamelyikõtök nem ismer Debrecenben egy jó antikvár könyvesboltot ?

De igen. A Piac utcán kb a csonkatemplommal szemben van egy beugró ahol le lehet menni a föld alá ... de te nem mész le (asszem ez a Gambrinus köz) hanem mlész tovább hátrafelé a lejárók mellett. (mögötted a Csonkatemplom srégen ha jó a haladási irány a sarkonm egy asszem T-Mobile bolt) na szal mész mész és bal oldalon egyszercsak lesz egy antikvárium :)

(97269)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
GTAHunyadi

Üdvözlet cívisek!

Ugyan eredendõen én sem Debrecenbe valósi vagyok, de tanulmányaimnak köszönhetõen most már ide is tartozom. Lenne is egy kérdésem: valamelyikõtök nem ismer Debrecenben egy jó antikvár könyvesboltot ?

ha esetleg ezalatt antik könyvet/könyveket értesz akkor az Alexandria könyvesboltot tudom mondani (pláza második emeletén a mcdonalds mellett vagy a piac utcán a volt skála helyén)

Link to comment
Share on other sites

Gereman

ha esetleg ezalatt antik könyvet/könyveket értesz akkor az Alexandria könyvesboltot tudom mondani (pláza második emeletén a mcdonalds mellett vagy a piac utcán a volt skála helyén)

Ha pedig antikváriumra gondolsz az van a Gambrinusz-közben is kettõ ha nem tévedek.

Hey amúgy ne csak ennyi debreceni gs-fan legyen már... ne hozzatok szégyent ránk :D

Ki hova szokott járni szórakozni pl? Én a magam részérõl a péterfia utcai kocsma triumvirátust (Ibolya-Svejk-Rock Arizóna) részesítem elõnyben :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Ki hova szokott járni szórakozni pl? Én a magam részérõl a péterfia utcai kocsma triumvirátust (Ibolya-Svejk-Rock Arizóna) részesítem elõnyben :rolleyes: B)

Mindegyik hely ismerõsen "hangzik". Mostanság viszont a fácán szokott a nyerõ lenni. :)

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Mindegyik hely ismerõsen "hangzik". Mostanság viszont a fácán szokott a nyerõ lenni. :)

Hát nemtudom.. voltam már fácánban de nekem nem nyerte el a tetszésemet :D

de biztos velem van a gond :D :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Hát nemtudom.. voltam már fácánban de nekem nem nyerte el a tetszésemet :D

de biztos velem van a gond :D :D

Nem a hely miatt járok én se , hanem egyéb projektek ügyében. :)

Link to comment
Share on other sites

blambun

Na, ma vettem jégkorit. Fa.szának tûnik, holnap le is tesztelem a jégcsarnokban, remélem hozza amit elvárok. :D

Az antikváriummal kapcsolatban köszönöm a segítségeteket, megnéztem, de sajnos nem találtam ott, amit kerestem. Igazából nem is számítottam másra, sok online antikváriumban szétnézve sem találtam...

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

Ha pedig antikváriumra gondolsz az van a Gambrinusz-közben is kettõ ha nem tévedek.

Hey amúgy ne csak ennyi debreceni gs-fan legyen már... ne hozzatok szégyent ránk :D

Ki hova szokott járni szórakozni pl? Én a magam részérõl a péterfia utcai kocsma triumvirátust (Ibolya-Svejk-Rock Arizóna) részesítem elõnyben :rolleyes: B)

én is majdnem csak nekem ha szombat akkor irány a JAKAB SÖRÖZÕ, de amúgy megesik hogy a Fácánba vagy a Jagerbe a füredi úton vagy mostanában a Kisdebrecenbe is. De leginkább JAKAB :)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

én is majdnem csak nekem ha szombat akkor irány a JAKAB SÖRÖZÕ, de amúgy megesik hogy a Fácánba vagy a Jagerbe a füredi úton vagy mostanában a Kisdebrecenbe is. De leginkább JAKAB :)

A Jakabba még nem jártam, az merre fele van?

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

A Jakabba még nem jártam, az merre fele van?

az ibolyán túl a Bem téren könnyen meglehet találni, mellette van egy galéria így még mûvelõdhet is az ember ha olyan állapotban van :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pettya

a jakabba müvelödni, hát megvagy te örülve? :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

az ibolyán túl a Bem téren könnyen meglehet találni, mellette van egy galéria így még mûvelõdhet is az ember ha olyan állapotban van :lol:

Itt nálunk meg a mûvelõdési házban van a legjobb kocsma. :D

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

a jakabba müvelödni, hát megvagy te örülve? :D

mellette hogy pontosítsak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Hoppá hogy fellendült a topic :D csak így tovább <_<

egyszer régen voltam jakiban de... hmm... homályosak az emlékeim :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

Hoppá hogy fellendült a topic :D csak így tovább <_<

egyszer régen voltam jakiban de... hmm... homályosak az emlékeim :rolleyes:

hányszor jöttem ki én is úgy onnan :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Hoppá hogy fellendült a topic :D csak így tovább <_<

Ha már rászántam két értékes percet hogy elindítsam, akkor remélem is hogy menni fog. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

hányszor jöttem ki én is úgy onnan :lol:

Én csak 1-2szer voltam. Inkább Fácán párti vagyok! :D

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Hát nemtudom.. voltam már fácánban de nekem nem nyerte el a tetszésemet :D

de biztos velem van a gond :D :D

eh xD vajh miért... :lol:

Én rengeteg helyen megfordultam, nincs különösebb kedvenc, a legtöbb helyen jól tudom érezni magamat.

Egyébként jó látni hogy sokak debreceninek érzik magukat. :lol:

Nem hiszem hogy másodjára is hosszú életû lesz a topic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...