Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Torchlight I-II-III


Stauffenberg

Recommended Posts

MailMan

Diablo miatt van itt szerintem :P

Aminek szintén az Akcióban lenne a helye, de ez már annyira rögzült az emberekben, hogy fölösleges próbálkozni :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Aminek szintén az Akcióban lenne a helye, de ez már annyira rögzült az emberekben, hogy fölösleges próbálkozni :D

igaz :D de valamiért a Diablot nem látnám szivesen az Akcioban. talán pont a "rögzülés" miatt :D jó' van ez itt, eh... :P

szerk: jah ez Torchlight :D nem baj :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Aminek szintén az Akcióban lenne a helye, de ez már annyira rögzült az emberekben, hogy fölösleges próbálkozni :D

Akció-RPG, még ha az RPG-rész elég csekély is, azért több köze van a szerepjátékhoz, mint a színtiszta akcióhoz szerintem. Hatékonyságodat nem te határozod meg, hanem a fejlesztett karaktered, innentõl sima akciójátéknak nem lehet nevezni. Szóval hiába vagy rendkívül ügyes, Diablót (vagy a Torchlight fõellenfelét, amire már nem is emlékszem) nem fogod tudni elsõ szinten leölni. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Akció-RPG, még ha az RPG-rész elég csekély is, azért több köze van a szerepjátékhoz, mint a színtiszta akcióhoz szerintem. Hatékonyságodat nem te határozod meg, hanem a fejlesztett karaktered, innentõl sima akciójátéknak nem lehet nevezni. Szóval hiába vagy rendkívül ügyes, Diablót (vagy a Torchlight fõellenfelét, amire már nem is emlékszem) nem fogod tudni elsõ szinten leölni. :)

50 millios kérdés.

Diablo játék fõellenfele?

Link to comment
Share on other sites

Leon121

50 millios kérdés.

Diablo játék fõellenfele?

Ööö...az idõ elõtt elromló bal egérgomb? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ööö...az idõ elõtt elromló bal egérgomb? :unsure:

jaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Greb_

egyébként nem tudni mikor jön a multis rész? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

bloo

egyébként nem tudni mikor jön a multis rész? :unsure:

Elvileg 2011 eleje.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Csapoati

Na, ha már (homár) az egyik topikban beszélgettünk róla, és még - már? - nincs is neki saját, akkor gondoltam nyitok neki egyet. Fõleg, hogy nemsoká itt a 2. rész, az 1. pedig újságmelléklet e hónapban.

Elõször is arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen karakterrel nyomta/nyomja, ha lehet, posztoljatok képeket is magasabb szintû karikról, kíváncsi vagyok hova lehet eljutni benne. :) Én még csak 10-es vagyok, 2 napja kezdtem és kisebb, de annál koncentráltabb adagokban nyomom. :D

Itt meg a 2 infóoldala, ni!

Úgy néz ki, minden tekintetben kibõvítik: multi (coop), több város, terület, idõjárás, +1 kaszt, stb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
elixxon

Nemtudom észrevettétek-e, de az embermage a megszólalásig hasonlít egy disney szereplõre.

[GSF] Picture

Mi lesz itt? Lassan már hamupipõke veri buzogánnyal a sárkányt? :schuss:

Link to comment
Share on other sites

Plata

Az elsõ résszel játszottam még asszem tavaly,nekem a varázsló jött be a legjobban úgy emlékszem,kettõt már nem fogom kipróbálni,hisz jön a Dió 3.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mi lesz itt? Lassan már hamupipõke veri buzogánnyal a sárkányt? :schuss:

Ezeknél a kasztoknál még az is jobban festene. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
kaszman1

Na ma kiderül mikortól kenhetjük a drágát :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Na ma kiderül mikortól kenhetjük a drágát :rolleyes:

Hupsz, már csak három hét: szeptember 20! Örülök, hogy nem úgy kezdõdött a bejelentés, hogy 2013... :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hupsz, már csak három hét: szeptember 20! Örülök, hogy nem úgy kezdõdött a bejelentés, hogy 2013... :D

Oké kell valami ami leköt 3 hétig... :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Oké kell valami ami leköt 3 hétig... :D

Most azok lesznek bajban, akik egyszerre rendelték elõ a Borderlands 2-t, meg a Torchlight 2-t :lol:

Én szerintem az idõt elütön egy Fallout: New Vegas végigjátszással - majdcsak eltelik az a kis idõ :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én ilyen komolyabba nem fogok bele.Az a baj nincs türelmem hozzá :( De nem csak újakhoz ahhoz sem amit szeretek és szeretném is kijátszani itt pihen egy rakás Final Fantasy és semmi kedvem ráfeküdni... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Én ilyen komolyabba nem fogok bele.Az a baj nincs türelmem hozzá :( De nem csak újakhoz ahhoz sem amit szeretek és szeretném is kijátszani itt pihen egy rakás Final Fantasy és semmi kedvem ráfeküdni... :unsure:

Nekem meg annyi más dolgom lenne, hogy szinte csak játszani van kedvem :lol: Hiába a tiltott gyümölcs :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Amúgy te melyik kasztot szúrtad ki? Én így felesbe, Engineer-el Berserkerrel tuti végigviszem de a íjász meg a mágus olyan sablon h tuti nem.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Amúgy te melyik kasztot szúrtad ki? Én így felesbe, Engineer-el Berserkerrel tuti végigviszem de a íjász meg a mágus olyan sablon h tuti nem.

Elsõre Outlander lesz - bejön ez a kalóz imidzs, meg végre nem elflányok lövöldözik a nyilakat, hanem mocskos kinézetû kocsmatöltelékek. A dobócsillag-szerûség is tetszik :rolleyes: :D

Utánna tuti engineer, valami lángszórós böszme állat -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Na már elõ lehet tölteni steam-en, tenyérdörzsölés ON ögüü

Link to comment
Share on other sites

Roose

Hello.

Szerintetek az alamban levo notin hogyan futna a jatek? A betat probaltam az elegge lassu volt es szaggatott.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hello.

Szerintetek az alamban levo notin hogyan futna a jatek? A betat probaltam az elegge lassu volt es szaggatott.

:huh: :unsure: Oszt' aszt' mégis hogy hoztad össze? :huh:

Nekem a Core 2 3Ghz 2G Rammal és az 512es megás Atival semmi baja nem volt.

----

Borderlandset akartam kipróbálni holnap de én bizony szarok bele reggel izzítom ezt. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

:huh: :unsure: Oszt' aszt' mégis hogy hoztad össze? :huh:

Nekem a Core 2 3Ghz 2G Rammal és az 512es megás Atival semmi baja nem volt.

----

Borderlandset akartam kipróbálni holnap de én bizony szarok bele reggel izzítom ezt. :D

Én már kenem. Nagyon ígéretes cucc B)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én már kenem. Nagyon ígéretes cucc B)

Mennyi dolgom lett volna holnap... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...