Jump to content
GSForum - Segélyvonal

V


JaniRazor

Recommended Posts

JaniRazor

Melyik pudingiról beszélgettek? Aki ott volt a hajón, mikor Chad interjút készített Anna-val?

Link to comment
Share on other sites

UC

Melyik pudingiról beszélgettek? Aki ott volt a hajón, mikor Chad interjút készített Anna-val?

Igen, aki utána mondta, hogy Chad jól döntött és amúgy végig olyan nagyon gyanús elégedettséggel nézett.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Igen, aki utána mondta, hogy Chad jól döntött és amúgy végig olyan nagyon gyanús elégedettséggel nézett.

Az V ja. Hiszen már amikor Anna bevonult abba az épületbe, akkor is ott volt vele.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

És az nem is a riporterfa.szi fõnöke sztem.

Link to comment
Share on other sites

berc00

És az nem is a riporterfa.szi fõnöke sztem.

Szerintem sem, az az ûrhajón jött, nekem ez jött le legalábbis :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Márha róla van szó, õ biztos a zûrhajóval jött.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Márha róla van szó, õ biztos a zûrhajóval jött.

szerintem õrá gondolnak

Link to comment
Share on other sites

UC

Igazatok van, akkor én meg ezt néztem be. De amit írtam akkor is áll, hogy nem kell nekik beépített igehirdetõ a földön, ha ott van a riporter, aki bevette a jószándékot, megteszi ezt és még ember is.

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Sziasztok!

Az eredeti, angol 'V'-t nem adták már magyarul? Egy csomó képkocka után deja vu-m volt, és a régmúltból ...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Most néztem meg a pilotot, nem is igazán tudtam micsoda ez, csak annyira nagy volt körülötte a hepaj... De hogy mire fel? :D Csillagkapu után mostanában nagyon megjött a kedvem a sci-fi sorozatokhoz/filmekhez, így ezt is boldogan fogadtam, de valami kegyetlenül klisés az egész. De a Lost óta tudom, hogy az elején nem szabad leírni semmit se (azt is nagyon sablonosnak találtam anno), úgyhogy ebbõl is biztos megnézek még néhány részt (legalább szerdán is lesz mit nézni), de egyáltalán nem tartom eddig különlegesnek és értetlenül állok a hype elõtt.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Sziasztok!

Az eredeti, angol 'V'-t nem adták már magyarul? Egy csomó képkocka után deja vu-m volt, és a régmúltból ...

Úgy tudom tényleg egy film/sorozat alapján készült.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Úgy tudom tényleg egy film/sorozat alapján készült.

Persze hogy igen, ez egy remake, a kérdés az volt, hogy adták-e már magyarul.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Rendesen visszavettek. Az a fiú meg nagyon idegesítõ...

Link to comment
Share on other sites

berc00

Hát jah, nem volt semmi nagy cucc. A tiniszál meg elég rendesen idegesítõ... Amúgy nagyjából korrekt volt a rész, de semmi extra sajnos... De én spec nem is reméltem többet tõle, pedig van lehetõség a témában. De az nem nagyon tetszik, amerre a sztori halad Jah, és legalább Tudyk marad :D

Link to comment
Share on other sites

Hero44

A kövi rész promoja jónak tûnik

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nem gyõzõtt meg ez a 2. rész sem, sõt, borzalmasabb, mint az elõzõ. A nyomozás hihetetlenül unalmas, a fõszereplõnõ nagyon irritál, 4400-ból Tom Baldwin az egyik legrosszabb szerepet játsza, a furcsa karú ipse sztorija se köt le a legkevésbé sem. A nagyon béna tini szerelmi szálban csak az a jó, hogy Lisa nagyon dögös, de inkább maradt volna Smallvilleben, hogy a karakterének legyen egy normális lezárása... Plusz Chad interjú története se lenne rossz, ha nem lenne ennyire unalmas a kivitelezés. És még mindig, ez a sorozat kegyetlenül elcsépelt és klisés, végig untam az egész epizódot.

Van már valami hír, hogy megkapta-e már a sorozat a további epizódok berendelését és ha igen, mennyit kapott erre az évadra?

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem semmi bajom nem volt a résszel, egy percig sem untam. A vége is sejtet még itt dolgokat, szal lesznek még itt érdekes jelenetek B)

Link to comment
Share on other sites

berc00

Nekem semmi bajom nem volt a résszel, egy percig sem untam. A vége is sejtet még itt dolgokat, szal lesznek még itt érdekes jelenetek B)

Az a durva, nem is emlékszem, mivel végzõdött. Ennyire szar volt a cliff, vagy csak szimplán nem emlékszem?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A mostani rész jobban tetszett, egész mozgalmas és pörgõs volt, de igazából a sorozat témája már nem igazán köt le. Remélem csak miniszezont terveznek, mert többet szvsz nem igazán lehet kihozni belõle.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

A mostani rész jobban tetszett, egész mozgalmas és pörgõs volt, de igazából a sorozat témája már nem igazán köt le. Remélem csak miniszezont terveznek, mert többet szvsz nem igazán lehet kihozni belõle.

Már miért ne lehetne? Egy évadra simán elegendõ, sõt, ha esetleg úgy érne véget az évad, hogy a háborúban (ami gondolom elõbb utóbb ki fog törni) szétalázzák az emberiséget és akkor a 2. évad már lehetne ilyen utópisztikus, Jericho feelingû dolog is. Bár az írókban "talán" több fantázia van

A rész pedig nagyon bejött, nem erõltettek túl semmit ,még a tiniszálat sem. Az az ambassador csaj meg arrrrrrghhhhhhhhh, hát én már csak azért is nézni fogom, hogy bámuljam nyálcsorgatva :D Az viszont 120%, hogy át fog állni Erickáékhoz, annyira tipikus ez a "fõgonosz sarja" karakter amit ráadtak, hogy nem is lehet más a sorsa. :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Már miért ne lehetne? Egy évadra simán elegendõ, sõt, ha esetleg úgy érne véget az évad, hogy a háborúban (ami gondolom elõbb utóbb ki fog törni) szétalázzák az emberiséget és akkor a 2. évad már lehetne ilyen utópisztikus, Jericho feelingû dolog is. Bár az írókban "talán" több fantázia van

Hát Én ilyen háborús és leigázós történésre egyáltalán nem számítok. TV-s sorozatoknak nincs akkora költségvetésük, hogy ilyet megrendezhessenek, maximum minimális formában. Én nem látok annyi fantáziát a sorozat sztorijában, hogy ezt sokáig lehessen húzni. Illetve lehet, de már most hihetetlenül klisés.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Hát Én ilyen háborús és leigázós történésre egyáltalán nem számítok. TV-s sorozatoknak nincs akkora költségvetésük, hogy ilyet megrendezhessenek, maximum minimális formában. Én nem látok annyi fantáziát a sorozat sztorijában, hogy ezt sokáig lehessen húzni. Illetve lehet, de már most hihetetlenül klisés.

Vannak cheap trickek, pl. az összes pénzüket elköltenék az évadzáróra ahol minden robban, meg összeomlik, meg hasonlók és akkor a 2x01 meg már a végkifejletet mutatná :D

A következõ rész után viszont hosszú szünet.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Ez a rész most nekem is jobban tetszett (V csaj nyamm :P), fõleg a fordulat nem a rész végi, az kit érdekel, hanem hogy az a V doktor szakadár :rolleyes: - ezz nagyon tetszett. Én tuti ezzel zártam volna a részt :P

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Mondhattok amit akartok, ez nagyon jó rész volt. Lisa nagyon cuki volt :D

Azon meg énis nagyon meglepõdtem, hogy a V-doki is ellenálló "Az Ötödik Hadoszlop üdvözöl" ^^

Jó lesz ez. A végén meg ahogy ott állnak, mondom magamban, mint a 4 muskétás :D

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Ez a rész még jobb volt szerintem. :) Eddig nagyon jól áll a sorozat, kár hogy most szünet... :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...