Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Showder Klub


mzx1242

Recommended Posts

Iam_The_Ghost

Nem tudom hogy vagytok vele de most ezt a Comedy centralos stand upot nézve. Ez gyerekek porrá alázza a szét hypeolt sóder klubbot B)

Szerintem meg mindkettõ írtó sz*r. :D

Btw, most láttam reklámot róla, az M1 is indít egy Stand Up Comedy mûsort. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Nem tudom hogy vagytok vele de most ezt a Comedy centralos stand upot nézve. Ez gyerekek porrá alázza a szét hypeolt sóder klubbot B)

AZ RTL Klub a legnagyobb kereskedelmi TV az országban , mégis mit vársz?

Egyébként meg a Comedy Centralos 'izé' a nagy hulladék , ha már itt tartunk szerintem...

Egyébként nem tudom mit vagytok oda... Gyenge kezdés , kész. Túl kell lépni rajta , ráadásul ha belegondoltok nem a legjobbak léptek fel...Garantálom , hogy ha Bödõcs , Kõhalmi , Kiss lesznek a fellépõk , egybõl más lesz a vélemény. Mondjuk Ádámot kezdi bekebelezni a média , remélem , hogy nem megy a Show minõségének rovására... Egyesek pusztán attól is szoktak sikert remélni , hogy ismertek , remélem , Ádám nem esik ebbe a hibába... (Nem látni rajta ,hogy ebbe a hibába kezdene esni , de remélem nem is fog...)

Link to comment
Share on other sites

Hanni

De ha meghallok még1 rendõrös SÜN-ös "poént" én letépem a fejét az illetõnek :lol:

Link to comment
Share on other sites

gataka

Nem tudom hogy vagytok vele de most ezt a Comedy centralos stand upot nézve. Ez gyerekek porrá alázza a szét hypeolt sóder klubbot B)

Szerintem meg borzasztó. Csak Badárt sajnálom, õ jobb mûsort érdemelne.

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Szerintem meg borzasztó. Csak Badárt sajnálom, õ jobb mûsort érdemelne.

Hát Badár simán jöhetne a SK-ba... Benk vagy Csenki helyett izomból...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Nem akarom védeni, mert én sem szeretem, de a hétfõi részben talán ha 30 másodpercig brummogott... Meg amúgy sztem nem is volt rossz, ha nem utánoz, akkor nekem tetszik a stílusa. :ph34r:

Igen az jó volt, de mindig beleviszi, és ezzel zárja a mondandóját...

Link to comment
Share on other sites

UC

Hát Badár simán jöhetne a SK-ba... Benk vagy Csenki helyett izomból...

Benk egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek sokan mondják. Helyette inkább Szupkay-t számûzném. De Csenki ügyben egyetértek, õt mindenképp szanálni kéne, minõsíthetetlen...

Igen az jó volt, de mindig beleviszi, és ezzel zárja a mondandóját...

Az tény, hogy leszokhatna az utánzásoktól. Jól csinálja meg minden, de unalmas. Viszont a hétköznapi divatbaromságokat nagyon jól elõ tudja adni, arra kellene rágyúrnia, és semmi gond nem lenne.

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Benk egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek sokan mondják. Helyette inkább Szupkay-t számûzném. De Csenki ügyben egyetértek, õt mindenképp szanálni kéne, minõsíthetetlen...

Az tény, hogy leszokhatna az utánzásoktól. Jól csinálja meg minden, de unalmas. Viszont a hétköznapi divatbaromságokat nagyon jól elõ tudja adni, arra kellene rágyúrnia, és semmi gond nem lenne.

Jahát igen... Szupkay meg a másik borzalom...

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Szerintem a legjobbak Bödöcs, Kõhalmi, Kiss, Aranyosi, Beliczai. :rolleyes:

Szerintem is gyenge kezdés volt, talán 2 vicces rész volt, de azok se annyira, hogy emlékezzek rájuk.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Az tény, hogy leszokhatna az utánzásoktól. Jól csinálja meg minden, de unalmas. Viszont a hétköznapi divatbaromságokat nagyon jól elõ tudja adni, arra kellene rágyúrnia, és semmi gond nem lenne.

Igen, ezzel igen erõs elõadó lehetne...

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Szerintem a legjobbak Bödöcs, Kõhalmi, Kiss, Aranyosi, Beliczai. :rolleyes:

Szerintem is gyenge kezdés volt, talán 2 vicces rész volt, de azok se annyira, hogy emlékezzek rájuk.

Hehh... Látom te is értesz a srácokhoz. :D Nekem is õk a kedvenceim... Egyébként én Beliczai-n voltam már "élõben" , és úgy sokkal viccesebb. :)

Link to comment
Share on other sites

Madridista

(Nem látni rajta ,hogy ebbe a hibába kezdene esni , de remélem nem is fog...)

Akkor te nem tudom mit nézel, mert én csak ezt látom rajta.

Benk egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek sokan mondják. Helyette inkább Szupkay-t számûzném. De Csenki ügyben egyetértek, õt mindenképp szanálni kéne, minõsíthetetlen...

Szupkay nem olyan rossz, neki az elõadásával van gond, azzal rontja le az élményt, a poénjai sztem rendben vannak.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Szupkay nem olyan rossz, neki az elõadásával van gond, azzal rontja le az élményt, a poénjai sztem rendben vannak.

Mire eljut a poénig, már rég elaludtam...

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Nem akarom védeni, mert én sem szeretem, de a hétfõi részben talán ha 30 másodpercig brummogott... Meg amúgy sztem nem is volt rossz, ha nem utánoz, akkor nekem tetszik a stílusa. :ph34r:

Nekem is. Szerintem magasan õ volt a legjobb a múltkori részben. Részben azért, mert a többiek irtó gyengén szerepeltek, részben azért, mert igen is jó mûsort adott elõ.

Szerintem a legjobbak Bödöcs, Kõhalmi, Kiss, Aranyosi, Beliczai. :rolleyes:

Szerintem is gyenge kezdés volt, talán 2 vicces rész volt, de azok se annyira, hogy emlékezzek rájuk.

Beliczai helyett én KAP-ot és Hadházyt mondanám, a többivel egyet értek. Bár KAP most fõleg magához képest) igencsak vérszegényt alkotott, és valahogy Kissnek is fogynak a jó történetei, de a stílusuk még mindig marha jó.

Szerintem, ha jobban rágyúrnának a szövegre, és hogy egy kerek egész történetet adjon, vagy legalább következetes legyen a mondóka, akkor szinte mindegyik megállná a helyét a saját stílusával.

Ez alól talán Benk és Csenki kivétel. Vannak jobb pillanataik, de abszolút nem hiányoznának. Van még valami Gergõ(?) nevõ szemüveges pálcika gyerek, õ még megérne egy tarkólövést, de a többiekkel lehetne mit kezdeni.

Én szívesen látnék új arcokat is. A Comedy Central-on is szokott lenni ilyen stand-up comedy, ott is van egy-két tehetséges elõadó, érdemes lenne õket felkarolni. Pl. Litkai Gergely, aki azért már letett valamit asz asztalra.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Ez a csávó egy õrült. :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

De még milyen szar is mellette.

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Ez a csávó egy õrült. :D

Azzz :lol: De legalább mondana valami igazán vicceset is...mert így csak azon röhöghet az ember h mekkora balf.sz és h hogy tudták ezt ideengedni vonaglani :lol:

De elég gagyi volt amit nyomott...

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hadházy meg Kiss nem voltak annyira rosszak, de a többi nagyon levitte a színvonalat. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Nah...Hadházi jó volt , Kiss jó volt , többit inkább nem említeném... Ezt a Mogácsot nem kéne többet erõltetni.

Meghát Csenkit se.

Bödõcs , Kõhalmi már jó lenne...

Link to comment
Share on other sites

UC

Szerintem Mógács egyáltalán nem volt rossz. Teljesen más a stílusa, mint a többieknek, ez az elsõ Showder Klubos fellépésén is látszott, de nekem bejön. Õrült, de az a jó benne. :)

Hadházy tényleg egyre jobb, de Kiss Ádám szerintem irtó gyenge volt. Kábé végigkáromkodta az egészet. Az a baj, hogy ezt a srácot akkor is imádnák ha nem csinálna semmit, pedig egyre rosszabb. Persze jó a stílusa, meg nyilván az alfahím kisugárzás (nõk esetében), de a tegnapi messze a legrosszabb fellépése volt. Szerintem. Én is Bödõcsöt és Kõhalmit akarok!

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Én nem emlékszem semmire az egészbõl, elaludtam az elsõ reklám után rögtön...

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Szerintem Mógács egyáltalán nem volt rossz. Teljesen más a stílusa, mint a többieknek, ez az elsõ Showder Klubos fellépésén is látszott, de nekem bejön. Õrült, de az a jó benne. :)

Hadházy tényleg egyre jobb, de Kiss Ádám szerintem irtó gyenge volt. Kábé végigkáromkodta az egészet. Az a baj, hogy ezt a srácot akkor is imádnák ha nem csinálna semmit, pedig egyre rosszabb. Persze jó a stílusa, meg nyilván az alfahím kisugárzás (nõk esetében), de a tegnapi messze a legrosszabb fellépése volt. Szerintem. Én is Bödõcsöt és Kõhalmit akarok!

Ez igaz.

Bõdõcs meg Kõhalmi meg tényleg jöhetne már :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Hadházi apó ütött, Kissen ellehetett mosolyogni, de nem robbantott akkorát (inkább még picit se), az a Dániel kellemes meglepetés, Csenki meg... hát nem volt olyan rossz azért, mint amennyire a közönség immunis volt rá.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Bõdõcs meg Kõhalmi meg tényleg jöhetne már :rolleyes:

Csatlakozom =)

Link to comment
Share on other sites

gataka

Nekem ez a rész is csalódás. Hadházi elment, a végén már untam. Kiss csalódás, rövid is volt, meg sok volt a káromkodás. Másik kettõ nem érdekelt.

Kõhalmit még megvárom, de ha a harmadik rész sem lesz jobb, akkor én feladom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...