Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Vampire Diaries


Hero44

Recommended Posts

Hor1

Amúgy ezek után gondolkoztam, hogy elkezdem nézni a True Blood-ot, ami -ahogy olvasom- sokkal jobb a TVD-nál. :o

Tényleg sokkal jobb. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
marco045

Uhh, ma adja le az RTL 22:20-tól. Azok a szinkronhangok úristen. :lol:

Még Damon-nak talán elviselhetõ, de a többi...

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Nem tudom miért , de valahogy sosem komáltam a vámpír sztorikat. Nekem az egyáltalán nem félelmetes, hogy jön a nagy fogú és szívja a vért. Akkor már inkább valami kísértetjárós :D Azért elkezdem ezt a sorozatot, hátha kellemesen csalódom.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Ez sem attól jó, mert félelmetes. :rolleyes: Érdemes nézni, már csak Ian Somerhalder miatt. :$$$$

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez sem attól jó, mert félelmetes. :rolleyes: Érdemes nézni, már csak Nina Dobrev miatt. :$$$$

Yep.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Ez sem attól jó, mert félelmetes. :rolleyes: Érdemes nézni, már csak Ian Somerhalder miatt. :$$$$

:lol:

Azért ha ilyen sorozatot néz az ember akkor elvárná, hogy hatást gyakoroljon rá. Azon felül persze hogy jó csaj a szereplõje :)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Azért ha ilyen sorozatot néz az ember akkor elvárná, hogy hatást gyakoroljon rá. Azon felül persze hogy jó csaj a szereplõje :)

Megértem, hogy fenntartásokkal kezeled, de hidd el, nagyon jó. Errõl mondjuk nem az elsõ 2-3 rész fog meggyõzni, mert azokban még elég nagy a gagyifaktor, de utána már pörög rendesen a sztori, irtják a karaktereket meg minden.

Annál meg nem tudom mi jobb hatás kell, minthogy legyen egy évad ami az elsõ pár rész után folyamatosan fenntartja az érdeklõdésed és minden részben halad a sztori, nem csak alibi szinten, hanem tényleg HALAD. Ezt a mai flashforwardos sorozatfelhozatalban meg kell említeni, mert kevés sorozat mondhatja el magáról, fõleg ha országos adókról beszélünk.

Link to comment
Share on other sites

marco045

szerk.: semmi, bocs.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Megértem, hogy fenntartásokkal kezeled, de hidd el, nagyon jó. Errõl mondjuk nem az elsõ 2-3 rész fog meggyõzni, mert azokban még elég nagy a gagyifaktor, de utána már pörög rendesen a sztori, irtják a karaktereket meg minden.

Annál meg nem tudom mi jobb hatás kell, minthogy legyen egy évad ami az elsõ pár rész után folyamatosan fenntartja az érdeklõdésed és minden részben halad a sztori, nem csak alibi szinten, hanem tényleg HALAD. Ezt a mai flashforwardos sorozatfelhozatalban meg kell említeni, mert kevés sorozat mondhatja el magáról, fõleg ha országos adókról beszélünk.

Figyelemmel fogom kísérni, nem zárkózok el elõle, mert lehet hogy mégis a kedvencem lesz.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Nézte valaki tegnap? Fõleg az újak véleményére vagyok kíváncsi, mert azt olvastam, hogy a junkiesok szerint nem passzol a szinkron meg szar a fordítás, de lehet egy új nézõnek így is bejön.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Hát én a reklámot láttam az új részrõl, de már attól elment az életkedvem.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Hát én a reklámot láttam az új részrõl, de már attól elment az életkedvem.

Jah én is láttam, ránézésre ez egy tvájlajt sorozatban.....de anak ellenére megnézek pár részt, hátha megtetszik. Mondjuk a Twilightot utálom, hihetetlenül gagyi szerintem :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Jaa, én a szinkronra gondoltam :D

A sorozat az zseléjó :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Jaa, én a szinkronra gondoltam :D

A sorozat az zseléjó :D

Jah nem figyeltem a hsz t előtted :D Akkor azt mondod angolul kezdjek bele? :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Jah nem figyeltem a hsz t elõtted :D Akkor azt mondod angolul kezdjek bele? :)

Mindenképpen B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
DaVeman

Megnéztem két részt (RTL-en), picit lightosnak tûnik nekem , de még csak most kezdődött, nem szabad leírni, a szinkron nem gáz, de angolul lehet lekapom.

Amúgy látok benne fantáziát, szal tetszik :D Örülök, hogy van topikja.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Megnéztem két részt (RTL-en), picit lightosnak tûnik nekem ,

Elején olyan is, de késõbb eléggé bedurvul, ami csak jót tesz neki. ^^

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Elején olyan is, de késõbb eléggé bedurvul, ami csak jót tesz neki. ^^

woo, akkor mindenképp folytatom, thanks :)

Számítottam azért rá, hogy nem lesz egy Hellsing OVA, csak a 12-es karika nem sejtetett jókat. Bár a kedves kereskedelmi csatorna úgyis mindig megvágja az ilyeneket, már csak azért is gépen fogom nézni.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

magyar szinkornban Damon hangja zselé idegesítõ :D Nagyon amatõr a srác aki adja neki.

Link to comment
Share on other sites

Chaser

NA megnéztem az elsõ részt, nem rossz, bár kicsit olyan tvájlájtos volt így elsõre xDDD Engem jobban meggõyzött a True Blood egy rész után, de ennek is adok eséjt és tovább nézem :)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Remélem hamar pótolja mindenki a lemaradását ezzel a sorozattal és akkor többet nem kell a Twilight szót olvasni ebben a topikban. :P

Link to comment
Share on other sites

Chaser

6 részt néztem meg össz eddig, na mostmár jobb, kezdenek beindulni a dolgok, de nekem a true blood sokkal jobban bejön, ez valahogy nem nézeti magát annyira, abból meg lenyomtam 9 részt is egy nap :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Menjetek inkább True Bloodot nézni ;)

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Nem azt mondtam hogy ez rossz, csak nekem az sokkal jobban bejön :D Amellett már végignéztem az összes eddigi részt úgyhogy kell valami másik vámpíros dolog is :P

Link to comment
Share on other sites

Hero44

6 részt néztem meg össz eddig, na mostmár jobb, kezdenek beindulni a dolgok, de nekem a true blood sokkal jobban bejön, ez valahogy nem nézeti magát annyira, abból meg lenyomtam 9 részt is egy nap :D

Hidd el, részrõl részre jobb lesz. Lehet késõbb éri el azt a szintet, hogy "wtf?? most mi lesz??:o", de legalább nincsenek üresjáratok.

Menjetek inkább True Bloodot nézni ;)

Ne lopd a nézõink! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...