Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fairy Tail


Deathangel

Recommended Posts

Antaras

jah filler máris ... <_<

azért megcsinálhatnák addig amikro a FairyTail-t támadták, sztem nem fogják filler nélkül :(

Link to comment
Share on other sites

Karez

jah filler máris ... <_<

azért megcsinálhatnák addig amikro a FairyTail-t támadták, sztem nem fogják filler nélkül :(

Nyugi ez csak epizód kitöltésû filler volt sztem.

Gondolom Erza megjelenését és a pályaudvari fight-ot a következõ epizódra szerették volna tartogatni. De még mûsor idõbõl votl rengeteg, így gyorsba összeütöttek egy kis éhezõ rabló banda karit.

One Piece-ben is szoktak lenni ehez hasonló kis számottevõ, nem zavaró fillerek (pl. Sanji kajaversenye pl.)

Tényleges filler évad szvsz majd max akkor lesz, ha nagyon a manga popójába mászkálnak már. (ha egyáltalán tervezik 50.résznél több részre is)

Link to comment
Share on other sites

efperel

Tényleges filler évad szvsz majd max akkor lesz, ha nagyon a manga popójába mászkálnak már. (ha egyáltalán tervezik 50.résznél több részre is)

Vagy kap egy Soul Eater-szerû lezárást...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Úgy tûnik h az új chapterben megint vannak érdekes fordulatok... O_o

Mondjuk érdekes, hogy Natsu hallatán visszatértek Gerard emlékei (?), Erza-ra viszont nem emlékszik, pedig vele azért közelebbi kapcsolatban áll. :) De az is lehet, hogy teljesen más emlékek ugrottak be neki, valami köze biztos van Igneel-hez. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

KeLa
Szegény Gerard mindig kifekszik, aztán mindig visszatér... :D
Link to comment
Share on other sites

KeLa

Mintha már írtam volna, de az anime minden egyes rész után jobb lett és talán most tart ott h azt mondjam, oké, így már egész jó... bár még mindig lehetne jobb is. Látszik h azért összekapták magukat graf szemponjátból, az OP is javítva lett és valahogy az egész jobban néz ki, mint a legelején. Gondolom a fanok hangja eljutott hozzájuk... :D

Btw, az új chapter se rossz - LOL, Ichiya is megérkezett xD - de megint egy krva cliffhanger a vége -.-"

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én viszont most droppolom, annyira sok idegesítõ dolog van benne, hogy inkább nem rontom magamban az összképet Fairy Tail ügyileg. :D Bár mostanában a manga sem igazán jön be...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Azért még én sem kiabálnám el, egy rész is bõven elég ahhoz h megváltozzon az ember véleménye :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Karez

Mintha már írtam volna, de az anime minden egyes rész után jobb lett és talán most tart ott h azt mondjam, oké, így már egész jó... bár még mindig lehetne jobb is. Látszik h azért összekapták magukat graf szemponjátból, az OP is javítva lett és valahogy az egész jobban néz ki, mint a legelején. Gondolom a fanok hangja eljutott hozzájuk... :D

Btw, az új chapter se rossz - LOL, Ichiya is megérkezett xD - de megint egy krva cliffhanger a vége -.-"

Egyetértek!

Az animu részrõl-részre jobb lesz, bár néha van pár QUALITY fej, de melyik shónen cuccban nincs az kérdem én? :rolleyes:

Egyébként Erza theme-je elég ütõs volt, hát még az átváltozása....tiszta Claymore csak vér nélkül. :D

Mellesleg csak én érzem "picit" gyorsnak a harcokat? Vagy csak nagyon megszoktam a manga lassúságát és emiatt zavarnak picit hogy 1.részben 2-3 jelenetet hamar lezavarnak. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Egyébként Erza theme-je elég ütõs volt, hát még az átváltozása....tiszta Claymore csak vér nélkül. :D

Én nem látok semmi hasonlóságot a kettõ között... :unsure: O_o

Link to comment
Share on other sites

Karez

Én nem látok semmi hasonlóságot a kettõ között... :unsure: O_o

Felületesen értettem. :unsure:

Nagy magasló nõi hangú zene, Erza közben több kardját váltva darálja a népet....majd egy sailor moon-os átváltozás...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hmm... de ezekbõl egyik sincs a Claymore-ban...

Link to comment
Share on other sites

Antaras

ahogy elnézem happy end :) Natsu keméy volt :)

Link to comment
Share on other sites

fernandez

A mostani rész már szvsz egész jó volt összességében, de ami nem tetszik a harcban, az az, hogy nincs rendesen meganimálva, csak shotokat mutatnak, meg mást vetnek be (pl. füst) hogy ne látszódjon semmi ütés ésatöbbi ésatöbbi :huh:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A mostani rész már szvsz egész jó volt összességében, de ami nem tetszik a harcban, az az, hogy nincs rendesen meganimálva, csak shotokat mutatnak, meg mást vetnek be (pl. füst) hogy ne látszódjon semmi ütés ésatöbbi ésatöbbi :huh:

De ha 1x így lehet a legkönnyebben spórolni :D

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

ez a special chapter mekkora ordas fansercive volt már te jóó éééég :D

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

a macska miért cseszteti folyton Lucy-t? :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

a macska miért cseszteti folyton Lucy-t? :D

Mert Happy ilyen... és pont ezért szereti mindenki :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

a macska miért cseszteti folyton Lucy-t? :D

Nem cseszteti, csak síkhülye. :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

ez a special chapter mekkora ordas fansercive volt már te jóó éééég :D

Nyami... nagyon finom volt^^

Nem cseszteti, csak síkhülye. :D

Azt azért nem mondanám, akkor szerinted Natsu milyen? xD

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Azt azért nem mondanám, akkor szerinted Natsu milyen? xD

Akkor inkább úgy mondanám, hogy csõlátású, de együtt egy hihetetlen jó, idióta párost lakotnak. :D

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Ez a Kage srác nagyon hasonlít a Narutoból Shikamarura (100%-ban lemásolták külsõleg)

És nagyon tetszik a sorozatban a zenék, jól ki lettek találva :) (de a rock számok a legjobbak)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ismét egy nerfelt, túl hülyéskedett epizód. Meh...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Túlhülyéskedett? A Fairy Tail-rõl beszélünk vagy nem? :D

Ha elhagynák a varázsköröket és az állandó sárkányhátteres bevágást Natsu-nál, sztem nem lenne vele semmi komolyabb probléma. Az meg elkerülhetetlen h ne legyen semmi plusz a mangához képest, mert nehéz lenne kitölteni az epizódókat, nincs is olyan anime ahol ne lenne ilyen. Ha megnézed a One Piece mangát, annál sem 1:1 az arány és a manga hangulatát sem kapod vissza teljes mértékben...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Igen, az a kövér sárkány xD Úgy néz ki, mint Charrizard, vagy mi a neve annak a pokémonnak xD

Oké, ki kell tölteni, de akkor húzzák szét a harcot, ne pedig olyat rakjanak bele, hogy "kilukkadt a démon" :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...