Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Borderlands sorozat


The_Reaper_CooL

Borderlands szavazás  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

fpeter

Jó trailer..továbbra is várom és továbbra is a csaj a legjobb! :D ;)

sztem is, de csak azért mert láthatatlan tud lenni :)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Három nappal ezelõtt írtak egy kis cikket a játékról, amiben írta a csávó hogy beléptek a Debug menübe, és ott összeraktak egy fegyvert. Egy kispisztoly volt az, ami rakétákat lövöldözött, és a fegyver leírása az volt hogy "Szent s**r, ez rakétákat lõ ki!" :D

De amin megakadt a cikkírónak a szeme az ez a sor volt: Jelenlegi fegyverkombinációk száma: 3.188.660. Tehát 3 nappal ezelõtt ennyi fegyver volt bennt a játékban. Lehet azóta több van, de a kérdés az: Meglehet ezt mindet szerezni? :D

SZEREZD MEG HÁT MIND!!! BORDERLANDS! :P

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nekem elég 1 normális assault rifle is. ;)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nekem elég 1 normális assault rifle is. ;)

Értem én, biztos találsz egy normálisat :D

De amúgy aztmondja pár emberke, hogy valójában csak 10-20 fegyver van, és annak van több variációja. Elhiszem, mert nézzük így: Van egy pisztoly, az 1 variáció. Ha hosszabb a csöve, vagy nagyobb a tára, hangtompító van rajta, esetleg lézeres célzóberendezés, akkor ez már 5 fegyver. Tehát ha végigvesszük az összes lehetséges kombinációt ami csak létezik, mind egy pisztolyba rakva, akkor AKÁR 100.000 kombináció is elõjöhet. És ez csak kispisztoly, van még sokminden :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Értem én, biztos találsz egy normálisat :D

De amúgy aztmondja pár emberke, hogy valójában csak 10-20 fegyver van, és annak van több variációja. Elhiszem, mert nézzük így: Van egy pisztoly, az 1 variáció. Ha hosszabb a csöve, vagy nagyobb a tára, hangtompító van rajta, esetleg lézeres célzóberendezés, akkor ez már 5 fegyver. Tehát ha végigvesszük az összes lehetséges kombinációt ami csak létezik, mind egy pisztolyba rakva, akkor AKÁR 100.000 kombináció is elõjöhet. És ez csak kispisztoly, van még sokminden :)

Igen, ezért is írták, hogy nem x millió fegyver, hanem x millió fegyver-kombináció van benne. Nem mindegy. ;)

(ennyi erővel cod4 multiba is y millió variáció van... célzóka, lézer, hangtompíto, színek, stb 1 fegyverhez...bár ott egyszerre csak 1 lehet a fegyveren, így ezzel jóval csökken a variációk száma)

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Nekem elég 1 normális assault rifle is. ;)

Én kérek egy olyan távcsöves rovolvert ami plazmagolyókat lõ ki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
The_Reaper_CooL

IPB Image

A játék borítója. Szíp, ugye? :) :D

Link to comment
Share on other sites

fpeter

IPB Image

A játék borítója. Szíp, ugye? :) :D

sztem nagyon nem :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

sztem nagyon nem :rolleyes: :D

Miért is nem? :D

Egyébként páran azt mondják azért nemjó, mert régi képeket tartalmaz a jobb felsõ sarokban, a csávó "agyában". Mások aztmondják hogy a fõbb karakterek nincsenek rajta, nem sugározza hogy ez egy Cooperative játék. És vannak olyanok is akiknek az nem tetszik, hogy túl brutális (???) a borító.

Vélemény? :lol:

Link to comment
Share on other sites

2sd

szerintem egyszerûen csak béna. :unsure: Poszternek tök jó lenne, de nem borítónak. Amúgy is rühellem ha a játékból van kép a borítón, sokkal szebb, ha csinálnak hozzá egy szép képet(a szívemhez legközelebb a kézzel rajzolt dolgok állnak, esetleg a renderelt csodák, de semmiképpen nem egy majdnem teljesen ingame kép - a hátteret leszámítva, amit a grafikus feltételezhetõen nagyjából 15p alatt készített el, az ötlet kitalálásával együtt véve.)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

...a szívemhez legközelebb a kézzel rajzolt dolgok állnak...

Akkor ez a játék neked való, mivel úgy van megvalósítva grafikailag mintha rajzolt lenne az egész :D

És NEM Cel-Shaded, mert öcsém tegnap zúzott a Naruto játékkal X360-ason ami Cel-Shaded, ránéztem ismét erre és gondoltam: "Hogy a fenébe van az hogy erre mindenki azt mondja hogy Cel-Shaded és ezért s**r a grafikája???".

De tényleg, meg kell nézni egy korábbi hozzászólásomat, van pár kép amin látszódik a különbség a Cel-Shaded és a Concept Art Style Shaded grafika között (vagy hogyan is nevezik a játékban található grafikát :) ).

Másik amit szeretnék megjegyezni: Ha látok egy UE3-as játékot, akkor AZONNAL rávágom hogy ez bizony azzal készült (vagy UE2-vel, esetleg UE-nel), mert alig van különbség a játékok között. Olyan mintha mindegyik egy mod lenne. Viszont látván ezt a játékot rátudom bizonyítani hogy ez is UE3-as, viszont simán kitûnik a többi közül ahogy én eddig láttam. Nembiztos, hogy elsõre rávágjuk hogy UE3-as, vagy csak nagyon nehezen :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

IPB Image

A játék borítója. Szíp, ugye? :) :D

Egyáltalán nem. :D Mi ez a piros háttér? Pfúúj :) Én inkább olyat képzelnék el neki, aminél ott feszít mind a 4 karakter, nem csak a sarokban kapnak egy ~3x3cm-nyi helyet.

(igen, nem jön át, hogy coop game)

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Miért is nem? :D

Egyébként páran azt mondják azért nemjó, mert régi képeket tartalmaz a jobb felsõ sarokban, a csávó "agyában". Mások aztmondják hogy a fõbb karakterek nincsenek rajta, nem sugározza hogy ez egy Cooperative játék. És vannak olyanok is akiknek az nem tetszik, hogy túl brutális (???) a borító.

Vélemény? :lol:

Egy borítónak az a dolga h hívogasson, ez inkább elküld a .. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
The_Reaper_CooL

Egy "kicsit" lecsúszott ez a topik, gondoltam feldobom valamivel :)

Tessék, két gameplay videó (az elsõben van egy bug, mikor megy a kocsival akkor áthajt a köveken egy helyen. Reméljük ez már nincs a játékban :D)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Borderlands - Így készültek a szörnyek videó

Megj.: Pár technikai hiba adódott a videó közben, de nézhetõ (nézzétek meg hogy értsétek a poént ;) )

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Borderlands - 2. trailer (Karakterek)

Ez NEM a Webisode-hoz tartozó videó, ahol a kis robot (Claptrap) beszél! Ez rendesen a játékról készült, így kell megtekinteni.

Egyébként ha bárki benéz kommentáljon már valamit ha kérhetem, ne csak én írkáljak :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Borderlands - 2. trailer (Karakterek)

Ez NEM a Webisode-hoz tartozó videó, ahol a kis robot (Claptrap) beszél! Ez rendesen a játékról készült, így kell megtekinteni.

Egyébként ha bárki benéz kommentáljon már valamit ha kérhetem, ne csak én írkáljak :D

Nekem még mindig a csaj tetszik.. karaktere/képességei szempontjából.. csak jöjjön már ki :D

...meg az a X ezer fegyver is... kíváncsi vagyok rá

Link to comment
Share on other sites

kalen

Nekem is nagyon bejön a játék videók alapján, és biztos megjelenés napján már meg is veszem :)

De ha jól tudom nem X ezer fegyver hanem X millió fegyverkombináció van ( 84 millió ha jólértettem a trailert ) Valaki azért helyrerakhatná ezt az infot ha tud róla valamit :) ?!

Amúgy engem is kicsit a Fallout 3-ra emlékeztet annyi különbséggel hogy több benne a harc ( És sokkal jobban is van kidolgozva ), ami pont jó, mert ezt hiányoltam belõle :). Grafikailag elõszõr furán néztem rá, de aztán rájöttem hogy így jóval hangulatosabb mint az elõzõ grafikai bemutatóval volt :)

Ti melyik karaktert tervezítek indítani ?

Én a nyeszlett kis mesterlövészt :)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nekem is nagyon bejön a játék videók alapján, és biztos megjelenés napján már meg is veszem :)

De ha jól tudom nem X ezer fegyver hanem X millió fegyverkombináció van ( 84 millió ha jólértettem a trailert ) Valaki azért helyrerakhatná ezt az infot ha tud róla valamit :) ?!

Amúgy engem is kicsit a Fallout 3-ra emlékeztet annyi különbséggel hogy több benne a harc ( És sokkal jobban is van kidolgozva ), ami pont jó, mert ezt hiányoltam belõle :). Grafikailag elõszõr furán néztem rá, de aztán rájöttem hogy így jóval hangulatosabb mint az elõzõ grafikai bemutatóval volt :)

Ti melyik karaktert tervezítek indítani ?

Én a nyeszlett kis mesterlövészt :)

Annak a nyeszlett kis mesterlövésznek neve is van! Mordecai! (Tudom mert énis vele leszek :D)

Egyébként 17 millió fegyver biztosan van benne, de 84 millióról nemtudok (a trailer meg poénosan van megcsinálva :D)

Link to comment
Share on other sites

kalen

Jaja nagyon ott vannak az elõzetesek :) Kiváncsi vagyok hogy annak a mikrobinak mi lesz a szerepe :D De biztos valami poéngyáros lesz :DD

No örülök akkor majd jössz coopba velem remélem :D Két Mordecai remélem lehet egy csapatban :)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Jaja nagyon ott vannak az elõzetesek :) Kiváncsi vagyok hogy annak a mikrobinak mi lesz a szerepe :D De biztos valami poéngyáros lesz :DD

No örülök akkor majd jössz coopba velem remélem :D Két Mordecai remélem lehet egy csapatban :)

Simán megyek Coop-ba bárkivel :D

Egyébként akár 4 Mordecai is lehet, bemész a játékba, Claptrap (kis robot :D) megtanít játszani, valamint elvezet egy terminálhoz, aminek "New You" (Új Te) a neve, és itt beállíthatod hogy ne Mordecai, hanem mondjuk TRC legyen a neved (ez az enyém lesz :D), illetve hogy milyen színû legyen a ruhád (mivel a színekkel lehet majd megkülönböztetni 4 Mordecai-t egymástól).

Én nagyon várom a játékot, és ha lesz Budapest GameShow 2009, az kb. Október közepén lesz. És remélem kinntlesz a Borderlands is :D

Link to comment
Share on other sites

kalen

Legjobb lenne ha a Gameshowon már megvásárolható lenne :D. Én most az 576 kbyte-ban rendeltem elõ, csak kérdés hogy mikor érkezik meg :S, Nem tudom Magyar honban mikor lesz kapható

Link to comment
Share on other sites

balint_k

Legjobb lenne ha a Gameshowon már megvásárolható lenne :D. Én most az 576 kbyte-ban rendeltem elõ, csak kérdés hogy mikor érkezik meg :S, Nem tudom Magyar honban mikor lesz kapható

576-on: 2009.10.23

Nekem így elsőre Roland jött be. A 4 karakter csak a neki megfelelő fegyvert használhatja majd?

Link to comment
Share on other sites

kalen

Kár hogy 23.a ünnepnap :S Bár mondjuk 576ba mindig elõbb érkezik egy két nappal :). Rolandnál nemtudom, szerintem univerzális karakter ebbõl a szempontból :)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Az összes fegyvert használhatod, bárkivel is vagy, de vannak bizonyos dolgok, amik lehet neked kedvezõbbek. Pl. Mordecai alapból jobb Sniper-ral, de ha Shotival mész, akkor azzal fejlõdsz inkább.

Sokmindent tudok a játékról, ez a mindenem (az MH mellett :D) év eleje óta. Kérdezzetek, és ha tudok válaszolok :D

Roland inkább ilyen medic-es csávó, de tud Turret-eket lerakni.

Lilith az lopakodni képes, és az áramos fegyvereket kedveli.

Mordecai sniperkodik, és van egy állatkája (egy Bloodwing), amit ráküldhet az ellenfélre.

Brick meg nagydarab, és szétver mindenkit (de tényleg, akkorát beleüthet egy ellenfélbe hogy szétszakad :D)

PVP-s videó

Kicsit béna a minõsége, de ez pl. egy PVP videó. BÁRHOL ahol vagytok a világban, megütöd a társadat, és ha õ visszaüt (ahogy látom többször), akkor kialakul egy ring körülöttetek, és ott zúzni kell egymást. Természetesen vannak arénák is, ahol Deathmatch-et, Team Deathmatch-et és egyebeket is be lehet nyomni. Úgytudom csak 4 játékos játszhat ilyen módon az arénában, de kitudja mi lesz még itt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...