Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gépem és Környezete


jagdtigger

Recommended Posts

_Maxtreme_

Enyim' gép :)

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Tirexi2009

Enyim' gép :)

Uhh floppy meghajtó. :rolleyes:

De rég láttam olyasmit. :)

Btw nice rig. :)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

thx :)

Nekem is cska azért kellett mert nem volt meg a ház takarólapja (ha megnézed be sincs kötve).. aztán utána esett le h mi az anyámért nem belsõ kártyaolvasót vettem xD

Ez meg a gépem környezete:

IPB Image

IPB Image

Szegény kis WD HDTV hogy eltörpül ott fent :( :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Jó is ez. Occsó és strapabíró :)

Link to comment
Share on other sites

arazu

nekem is ilyen monitorom van

ugyanilyen mp3-lejátszóm, egerem, billem, és szekrénysorom van ;)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

komoly vagy hülyülsz? :)

Am billbõl van még 1 Revoltecem is (az a világítós izé) de utálom. Még oylan ramaty fos szar minõségû valamit mint az, pff...

A billentyûket kb kalapáccsal kell leütni (már újkora óta iylen) hogy néha néha méltóztasson is betût f*sni a képernyőre, stb :)

Link to comment
Share on other sites

arazu

Igen, éreztem, hogy fel fogod tenni a kérdést. :D Nem hülyülök, az asztalodon egy Samsung MP3 lejátszó van, ami nálam is befigyel már egy fél éve, genius billentyûzettel picit csaltam, mert pár hónapja cseréltem le, Logitech G5 feszül a kezem alatt már vagy másfél éve. A szekrénysor pedig már (legalábbis az enyém) 5-6 éves, nagyon állja a strapát. Csak nehézkes tologatni, főleg a hatalmas ruhaszekrényt, meg a TV-állvány se egy egyszerű eset...na ja, festés volt nálunk a nyáron. :D

BTW, az üveges-lámpás szekrényt - legalábbis nekem járt hozzá anno - mire használod? Én spec kinder-tojás "játékokat" gyûjtöttem benne, de négy-öt éve leváltotta õket a pia :lol: meg pár emléklap, oklevél néhány versenyrõl amin neadjisten eredményesen szerepeltem.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Enyémbe csak pia van (meg üres üveg :D)

..és szintén 6 éves az enyém is. A strapát bírja, bár a ruhásszekrény zsanérjai 2x kiszakadtak már. Préselt bútorlap rulez :)

Az mp3 lejátszó meg... nem cserélném le semmiért :D Ez a k3 az eddigi legjobb ami a kezem ügyében volt hangminõséget nézve. (+ a cx300 párossal)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

ugyanilyen mp3-lejátszóm, egerem, billem, és szekrénysorom van ;)

nekem meg függöny lakás sõt lehet autó is :lol:

Link to comment
Share on other sites

arazu

Enyémbe csak pia van (meg üres üveg :D)

..és szintén 6 éves az enyém is. A strapát bírja, bár a ruhásszekrény zsanérjai 2x kiszakadtak már

Welcome to the club. Nekem kettõ ilyen ruhásszekrény van, bár nem tudom miért, és mindkettõ eljátszotta már vagy háromszor... :rolleyes:

gabor: olvass el mindent ..... ;)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Mert a zsanér qrv@ erõs, a lap meg amibõl a szekrény van 1 gyenge f0s :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

thx :)

Nekem is cska azért kellett mert nem volt meg a ház takarólapja (ha megnézed be sincs kötve).. aztán utána esett le h mi az anyámért nem belsõ kártyaolvasót vettem xD

Szegény kis WD HDTV hogy eltörpül ott fent :( :lol:

Dizájnos. :)

Link to comment
Share on other sites

arazu

Mert a zsanér qrv@ erõs, a lap meg amibõl a szekrény van 1 gyenge f0s :D

Ez tiszta sor, én arra értettem, hogy fogalmam sincs hogy miért kettõ ilyen ruhásszekrényem van, amikor a komplett szekrénysor tudtommal egy ruhásszekrénybõl, egy üvegesbõl, egy háromfiókosból, és egy TV-állványosból áll, meg talán számítógépasztalból :) de mindegy is, mert jó rég volt már amikor kaptam.. :) azt a öt-hat évet meg még kibírja amíg a szüleimmel élek.

Az MP3 lejátszót pedig én is csak dicsérni tudom amúgy...már a harmadik nótadoboz nekem, de valószínűleg az utolsó. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shinestreet

Kicsit átrendeztem a szobám, most így néz ki:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Amugy Gabor, én Subaru párti vagyok.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Szép kis rumli :D , a földön meg ha jól látom egy M1A2-es modell hever darabokban.

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Málam ez még rendnek mondható, amugy igen, az m1a2-est most rakosgatom összefele.

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Ezek is szépek.

Nekem elég sokáig tart mert meg kell várni, hogy megszáradjon a festék meg ilyenek.

Amugy nekem 3 vitorlásom, (az egyik nincs a képeken, az nem is lett olyan szép) az asztal alsó polcán levõ 3 repülõ és 3 helikopter (ezeknincsenek befestve)

A Skyline, az rx7 a fekete vörös Xanavi Nismo, és a mellette lévõ fehér Nissan GTR is makett. (túl sok a szabadidõm:S)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Te, az a H1 nagyon lefelé kívánkozik. :D

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

kösz, túl keskeny az a szekrény, csak így fért fel rá :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ezek is szépek.

Nekem elég sokáig tart mert meg kell várni, hogy megszáradjon a festék meg ilyenek.

Amugy nekem 3 vitorlásom, (az egyik nincs a képeken, az nem is lett olyan szép) az asztal alsó polcán levõ 3 repülõ és 3 helikopter (ezeknincsenek befestve)

A Skyline, az rx7 a fekete vörös Xanavi Nismo, és a mellette lévõ fehér Nissan GTR is makett. (túl sok a szabadidõm:S)

Jó neked hogy ennyire ráérsz, egy tipp, utólag fessed le ne ment közbe, és milyen festése lesz, sivatagi vagy woodland? Amúgy tudom hogy nem túl szép hogy jó néhány helyen látszik a ragasztó a BMP-nél meg az anyahajónál, eredetileg úgy volt hogy le lesznek festve de aztán nem jutott pénzem rá :S . Pedig lefestve nagyon állatul nézne ki a BMP:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber
IPB Image :lol:
Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Géped nem sül meg ott a sarokban? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...