Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A mentalista


Lord_KROK

Recommended Posts

_Tigris_

kedden tvbe red john, megnézem megin mer nagyon ütõs :rolleyes:

Pont most lesz a másikon is jó film :( :angry:

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Nagyon birom ezt a sorozatot. Red Johnt remélem nem kapják még el és még benne lesz a harmadik évadban is.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Nagyon birom ezt a sorozatot. Red Johnt remélem nem kapják még el és még benne lesz a harmadik évadban is.

Elvileg azt nyilatkozták készítõk, Red John addig lesz, amíg a sorozat, tehát gondolom zárás lesz majd az elkapása. Aztán kitudja, lehet idõvel meggondolják magukat, de nem hiszem.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Jó kis kemény rész volt ez a tegnapi.

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Jó kis kemény rész volt ez a tegnapi.

jaja mikor elõször láttam nagyon ütött de most se volt rossz.

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Nekem is tetszett. Most 16os karikával nyomatták, amúgy 12essel szokott menni. :)

Kíváncsi leszek Red John mikor tûnik fel valami akcióval amit személyesen követ el. Ahogy most bebizonyosodott, vannak még õrültek rajta kívül is...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nagyon birom ezt a sorozatot. Red Johnt remélem nem kapják még el és még benne lesz a harmadik évadban is.

Én is bírom, a sorozatot, de amúgy majd elkaphatnák mondjuk a 2.-ik évad végén, és attól mehetne tovább a sorozat.

De az is tetszik, hogy nem minden rész körülötte forog.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Én is bírom, a sorozatot, de amúgy majd elkaphatnák mondjuk a 2.-ik évad végén, és attól mehetne tovább a sorozat.

De az is tetszik, hogy nem minden rész körülötte forog.

Szerintem nem sok értelme lenne utána folytatni a sorozatot, ezért remélem mostanában nem kapják el Red John-t. Patrick is megmondta, hogy csak addig segédkezik a CBI-nál amíg el nem kapják RJ-t. Nélküle meg nincs sorozat, szóval addig legalább van ürügy a folytatásra. Én nagyon nem örülnék ha azután és menne tovább a sorozat.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Szerintem nem sok értelme lenne utána folytatni a sorozatot, ezért remélem mostanában nem kapják el Red John-t. Patrick is megmondta, hogy csak addig segédkezik a CBI-nál amíg el nem kapják RJ-t. Nélküle meg nincs sorozat, szóval addig legalább van ürügy a folytatásra. Én nagyon nem örülnék ha azután és menne tovább a sorozat.

"Elvileg azt nyilatkozták készítõk, Red John addig lesz, amíg a sorozat, tehát gondolom zárás lesz majd az elkapása. Aztán kitudja, lehet idõvel meggondolják magukat, de nem hiszem. "

Link to comment
Share on other sites

bullet50

szerintem se fog továbbmenni utána, ha kitalálnának még1 ilyen gyilkost az már nem kötné le annyira az embereket, legalábbis nehéz lenne ezt a szintet hozni.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szerintem nem sok értelme lenne utána folytatni a sorozatot, ezért remélem mostanában nem kapják el Red John-t. Patrick is megmondta, hogy csak addig segédkezik a CBI-nál amíg el nem kapják RJ-t. Nélküle meg nincs sorozat, szóval addig legalább van ürügy a folytatásra.

Mondjuk ebbõl a megvilágításból én is örülnék neki ha minnél késõbb kapnák el.

(Csak az nem élethû h ilyen profi staff-al, meg modern rendõri szervezet és ennyi ideig nem kapnak el valakit)

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Jó kis rész volt ez is. Baker menõ még mindig, Rigsby meg Van Pelt poénos volt, az új fõnök is komoly... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jó kis rész volt ez is. Baker menõ még mindig, Rigsby meg Van Pelt poénos volt, az új fõnök is komoly... :lol:

úLesz új fõnök?

Hm, lemaradtam a fõzõs résznél járok még mindig :lol:

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Jó kis rész volt ez is. Baker menõ még mindig, Rigsby meg Van Pelt poénos volt, az új fõnök is komoly... :lol:

ma néztem meg, elég szigorúnak tûnik a fõnök, de úgy látszik érti is a dolgát :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

Nekem nem tetszik ez az új fõnökös dolog, annyira nyilvánvaló, hogy milyen konfliktusok lennek (vagyis végül is már voltak is, hisz õ maga mondta), a fõnök vs. a szerelmespár meg a fõnök vs. lisbon, hát nemtudom, hogy kiváncsi vagyok-e erre... De legalább Jane nagyon lazára vette a dolgot vele kapcsolatban is :D

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Nekem nem tetszik ez az új fõnökös dolog, annyira nyilvánvaló, hogy milyen konfliktusok lennek (vagyis végül is már voltak is, hisz õ maga mondta), a fõnök vs. a szerelmespár meg a fõnök vs. lisbon, hát nemtudom, hogy kiváncsi vagyok-e erre... De legalább Jane nagyon lazára vette a dolgot vele kapcsolatban is :D

neki könnyû, bármit megtehet :D

nem tudom, hogy fogják elkerülni a konfliktusokat vele mer jane eleve mindent megszeg és azt lisbonon fogják leverni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

na nekem szépet spoilereztetek, én még most néztem mega CodeRED c. részt

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

A tegnapi rész az nagyon tetszett, fõleg mikor rábeszélt a fickót, hogy vegyen elégtételt a szemét ex osztálytársakon :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A tegnapi rész az nagyon tetszett, fõleg mikor rábeszélt a fickót, hogy vegyen elégtételt a szemét ex osztálytársakon :lol:

Igen, erre emlékszem :lol:

Ahol Jane megjelenik ott botránybafullad a buli :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Igen, erre emlékszem :lol:

Ahol Jane megjelenik ott botránybafullad a buli :D

Ez a botrány nagyon tetszett, véget vetett a mû jópofizásnak :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Most néztem meg azt a részt amikor új fõnök jött.

Hát nekem elég unszimpi. Mármint a stílusa.

Amúgy kiváncsi leszek h mi lesz mivel rájött Rigsbyre és Vanpeltre ...

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Most néztem meg azt a részt amikor új fõnök jött.

Hát nekem elég unszimpi. Mármint a stílusa.

Amúgy kiváncsi leszek h mi lesz mivel rájött Rigsbyre és Vanpeltre ...

A következõ részben meglátod mi lesz... :)

Link to comment
Share on other sites

bullet50

A következõ részben meglátod mi lesz... :)

azér még abba is homályos, legalábbis nekem nem derült ki egyértelmûen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A következõ részben meglátod mi lesz... :)

Igen, remélem ma vagy holnap lesz idõm megnézni.

AMúgy a fõnök neve (hightower) beszélõnév :P

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

A tegnapi részben nagy fordulatvolt, hogy a riporter volt a gyilkos :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...