Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dante's Inferno


Zizou2

Recommended Posts

Zizou2

Az EA Redwood Shores csapata új játékon dolgozik! Még nincs róla túl sok info de addig is itt lehet róla beszélni, találgatni, és elemezni a trailert :)

itt van róla egy kis info na meg a trailert is megtudod itt nézni

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ígéretesnek tûnik, a témaválasztás mindenképpen ötletes, és a Dead Space alapján megelõlegezhetjük a csapatnak a bizalmat. B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Az a kisbaba ott a kampóóós kezével nagyon aranyos :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Hááát a téma egyáltalán nem rossz (érdekes, sok lehetõség), de hogy mi lesz végül belõle majd meglátjuk... :huh: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Most hallottam róla elõször, de nagyon ígéretesnek tûnik a cucc.

A Pokol megvalósítására különösen kíváncsi vagyok B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Remélem kellõen eltudnak majd rugaszkodni a "hétköznapi", a játék megvalósításához szükséges elemek nagy részétõl...de hihetetlenül nehéz valami újat kitalálni...legyen az bármi, hiszen minden kötõdik valamihez, alapjaiban kellene valami újat létrehozni...nem könnyû [sm28]

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Sztem lehet az egész Dead Space-es, csak a hangulat legyen olyan Dante-s. Mármint ha az Isteni Színjátékból csinálnak játékot, akkor kövesse is azt. Gondolom Dante ott elég részletesen leírt mindent, hogy mit hogyan is gondolt.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

szerintem egyszerûen túl akciódús lesz a mûhöz képest. több logikai rész kéne esetleg, és tele tenni interaktív videókkal. de megnézem majd mindenféleképpen.

Link to comment
Share on other sites

efperel

Alapvetõen pozitívan állok a játékhoz, de elég nehéz lesz nem egy egyszerû akciójáték klónként tekinteni rá, különösen ha a fõszereplõk neve Dante és Vergil (Vergilius) lesz. Remélem valamivel fel tudják kavarni az alap démonvadászatot, hogy egyedi legyen és tudjon valami újat is mutatni

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

...a fõszereplõk neve Dante és Vergil (Vergilius) lesz.....démonvadászatot...

Hmm... mire is emlékesztet ez? Á, csak nem DMC? :lol:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Alapvetõen pozitívan állok a játékhoz, de elég nehéz lesz nem egy egyszerû akciójáték klónként tekinteni rá, különösen ha a fõszereplõk neve Dante és Vergil (Vergilius) lesz. Remélem valamivel fel tudják kavarni az alap démonvadászatot, hogy egyedi legyen és tudjon valami újat is mutatni

mivel a könyvet ami alapján készül, már pár száz éve megírták, nem hinném hogy direkt a devil mar cry-ból lopták volna a neveket ;)

Link to comment
Share on other sites

_L_

mivel a könyvet ami alapján készül, már pár száz éve megírták, nem hinném hogy direkt a devil mar cry-ból lopták volna a neveket ;)

A DMC 3 viszont eléggé a könívre épül :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Sztem lehet az egész Dead Space-es, csak a hangulat legyen olyan Dante-s. Mármint ha az Isteni Színjátékból csinálnak játékot, akkor kövesse is azt. Gondolom Dante ott elég részletesen leírt mindent, hogy mit hogyan is gondolt.

ha jól emlékszem kötelezõ olvasmány volt :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

ha jól emlékszem kötelezõ olvasmány volt :D

rosszul emlékszel ;)

:lol: :lol: XD

Link to comment
Share on other sites

efperel

mivel a könyvet ami alapján készül, már pár száz éve megírták, nem hinném hogy direkt a devil mar cry-ból lopták volna a neveket ;)

Én tudom, kötelezõ is volt, (amúgy is kedvelem a középkor irodalmát), viszont ha az átlag amerikai Joe Smith (12) betolja az Xbox-ába, meglátja a Dante-Vergil neveket, és egybõl ujjal mutogat, hogy "mekkora trágya másolat má', haha". Ráadásul már a trailer se mutat többet egyszerû daránál, szóval egy apró reménynél többet nem is mutatok felé. (már a Dead space se tetszett, ide lehet ütni)

Link to comment
Share on other sites

Balee

rosszul emlékszel ;)

:lol: :lol: XD

nálunk kötelezõ volt, de már olyan régen volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

jardo

hm... most hallottam elõször errõl a játékról, de mindenesetre érdekesnek tûnik. remélem énis h nem lesz egy sablonokkal teli, átlagos játék. ha arra gondolunk h a Dead Space is milyen pozitív meglepetés lett, akár még ez is elsülhet jól. bízzunk benne :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

nem olvasol GS-t? ;) ;)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Ez egyáltalán nem néz ki rossznak! Remélem 8 év elteltével Clive Barker Undyingjának ellenfele akad, mert eddig nagyon nem volt egy se, kivéve persze a Dead Space-t, de az Undying mellett csak másodhegedûs lehet! :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

nem olvasol GS-t? ;) ;)

:lol:

melyikben volt róla szó? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

melyikben volt róla szó? :unsure:

sztem Arch a GSO-ra gondol, az újságban én sem olvastam róla ;)

Link to comment
Share on other sites

jardo

sztem Arch a GSO-ra gondol, az újságban én sem olvastam róla ;)

jah hát a GSO-n énis olvastam a cikket. de mivel õ GS-t mondott, azt hittem h már az újságban is volt róla szó. amin csak azért csodálkoztam volna mert mindig végigolvasom az egész újságot (kivéve a hírhedt My Horse and Me 2 és ehhez hasonló cikkeket), de még nem találkoztam ezzel a játékkal kapcsolatos bármilyen írással a magazinban. :unsure: :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Igen tökre arra emlékeztem, hogy a GS-ben volt, közben tényleg csak online hír volt... :unsure: :huh:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Igen tökre arra emlékeztem, hogy a GS-ben volt, közben tényleg csak online hír volt... :unsure: :huh:

hát ezért is lepõdtem meg, mikor nekem szegezted kérdést :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Elnézést kérek! -_-

:)

Én is félek amugy attól, hogy hent-halom lesz a game :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Elnézést kérek! -_-

:)

Én is félek amugy attól, hogy hent-halom lesz a game :unsure:

semmi :lol:

hát igen, félõ h nem lesz több a játékból mint egy húsdaráló, ahol menni kell előre ész nélkül és irtani.

de bízzunk benne h nem így lesz és kellemes meglepetést fog majd okozni a játék, ahogyan tette azt pl. a Dead Space is. lévén h a fejlesztő ugyanaz, erre meg is van minden esély (plusz még a 2 játék stílusa is ugyanaz).

csak jöhetne esetleg még videó vagy pár képecske, ha tart már egyáltalán ott a fejlesztés. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...