Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dante's Inferno


Zizou2

Recommended Posts

jardo

Sztem sa haljon ki a topik, mert én is tervezem a játék beszerzését.

Elõtte viszont lenne egy kérdésem: a játék olyan, mint a DMC (elsõsorban a kamerakezelésre gondolok), vagy pedig inkább hasonlít egy sima TPS-re?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-StiF-

Anyás! Ez micsoda királyság! Ma végre meglett, de ki kellett, h nyomjam mert a hülye joy lemerült. :lol: De ez eszméletlen nagy játék, így 5 perc után. Nekem való. Hent, hent és hent. B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Anyás! Ez micsoda királyság! Ma végre meglett, de ki kellett, h nyomjam mert a hülye joy lemerült. :lol: De ez eszméletlen nagy játék, így 5 perc után. Nekem való. Hent, hent és hent. B)

És boxnál nem lehet játék közben tölteni?

Amúgy elvileg jövõ héten nekem is meglesz, kíváncsi vagyok rá. B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát, h töltsem? :D Nem aksis a joyom. :D Viszont 30 perc töltés után, megint zúztam egyet. koktél nagy. :rolleyes: B) Bár én ezeket a hentelõs játékokat csípem, mint pl. Ninja Gaiden 2. Már csak a God of War lenne a csoda és magömlésem is lenne. :lol:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én is nemsoká tolni fogom. Kölcsönkaptam már,csak most Bioshock1-et tolom újra. Nyílván most boxon.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Akk. told ki gyorsan, mert áá. :D Én csak ámulok és bámulok. :rolleyes: B) Olyan harcokat lelehet vágni és csomó ilyen utolsó másodperces túlélés van, h az adrenalin szint az egekbe van. :D Mindemellett KisTehén!ott látványos.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Sztem sa haljon ki a topik, mert én is tervezem a játék beszerzését.

Elõtte viszont lenne egy kérdésem: a játék olyan, mint a DMC (elsõsorban a kamerakezelésre gondolok), vagy pedig inkább hasonlít egy sima TPS-re?

Igen, a DMC-re hajaz a kamerakezelés.

Egyébként nem rossz a játék, csak hamar megunható. Hard mode alá ne adjátok, mert túl egyszerû lesz :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Vki. tolta innen? csak, mert érdekelne, h mennyi van még hátra. Most mentem be a városba azzal a KisTehén!ott nagy gicájjal. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Vki. tolta innen? csak, mert érdekelne, h mennyi van még hátra. Most mentem be a városba azzal a KisTehén!ott nagy gicájjal. :unsure:

Gicájj alatt a nagy szörnyet érted, akinek a fején utaztál? Ha igen, akkor kb. olyan 75%nál tartaszt, de lesz olyan rész ami csak ismétlõdés lesz, és kurvv idegesítõ, így már nem lesz olyan sok történés.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Vki. tolta innen? csak, mert érdekelne, h mennyi van még hátra. Most mentem be a városba azzal a KisTehén!ott nagy gicájjal. :unsure:

Már nem sok van hátra :)

Szerk.: megnéztem a mentésemet, nekem innen még 2 óra volt.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Gicájj alatt a nagy szörnyet érted, akinek a fején utaztál? Ha igen, akkor kb. olyan 75%nál tartaszt, de lesz olyan rész ami csak ismétlõdés lesz, és kurvv idegesítõ, így már nem lesz olyan sok történés.

Jaja, az az óriási gicájj. :D Mikor elindultam vele, egyre távolodott a kamera.

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Jaja, az az óriási gicájj. :D Mikor elindultam vele, egyre távolodott a kamera.

Na az volt számomra a játék legjobb pontja. Ott iszonyatosan érzõdik a God of War hangulat. Talán még a csö.csös ri.bancig vagy a három fejû szörnyetegig tetszett a játék(nem tudom melyik volt utóbb), de aztán rohadtul megutáltam. Ilyen 5 pontos játéknak tartom.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nekem nem volt szerencsém a GoW-hoz, valszeg ezért is ámulok és bámulok tõle. Kíváncsi lennék, ha ez ennyire bejön, mit szólnék a GoW-hoz. :D

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ó hát a GoW trilógia 20 lapáttal tesz a Dante's Infernora :D Bár ezzel nem sokat játszottam, csak egyszer próbáltam havernál boxon.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Na kitoltam én is. Az az egy baj van vele, h classicon a vége felé már nincs kihívás. Igaz az ellenfelek egyszer sem tudtak megölni, csak leestem meg ilyenek. De azért jóféle.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elvileg jövõ hét kedd, szerda körül nekem is megjön a Death Edition. Igaz csak hétvégén tudom keményen 1 nap erejéig kipróbálni, de mind1, nagyon kivagyok már éhezve az ilyen GoW szerû mészárlásra. :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Na kitoltam én is. Az az egy baj van vele, h classicon a vége felé már nincs kihívás. Igaz az ellenfelek egyszer sem tudtak megölni, csak leestem meg ilyenek. De azért jóféle.

Az most melyik, a Classic a Normálnak felel meg? Mert én pl az utolsó bossnál kegyetlen sokat szívtam. Ha meg a classic az easy, úgy játszani sem érdemes vele, mert nem játék a játék.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Igen annak. Második nekifutásra kinyírtam Lucifert. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ma én is nekikezdtem a game-nek tényleg jó kis cucc ez, bár a történet nem nagy szám, de maga a harc nagyon élvezetes, a helyszínek is baromi látványosak, jók a dögök is, a fejlõdésrendszer is ötletes. A nehézséggel sincs gond, zealot (normal) nehézségi fokozaton azért van kihívás, de nem vészes, éppen megfelelõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
freezy

Ma én is nekikezdtem a game-nek tényleg jó kis cucc ez, bár a történet nem nagy szám, de maga a harc nagyon élvezetes, a helyszínek is baromi látványosak, jók a dögök is, a fejlõdésrendszer is ötletes. A nehézséggel sincs gond, zealot (normal) nehézségi fokozaton azért van kihívás, de nem vészes, éppen megfelelõ.

Én ma kezdtem el és meglepõen jó.Kellemesen csalódtam..a történet meg szerintem a legjobb benne. Baromira élvezem...fõleg,hogy egy csomó ismerõs dolog visszaköszön az Isteni színjátékból..meg a körök,a lények(egyik betegebb,mint a másik)..a zene,a képességek. Nagyon tetszik. Rég szögezett már oda így egy játék^^ Tesómnak is nagyon tetszik,itt nézi amikor játszok..õ jobban emlékszik erre az egész dologra és a mû szereplõire,aztán így ketten összerakjuk. Na szóval 1 szó mint 100,nekem nagyon bejön eddig^_^ Pedig nehezen kezdtem neki.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Tényleg nagyon szupi. :) Csak a végére elfogy pöppet. De attól, még baromira élveztem.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Tényleg nagyon szupi. :) Csak a végére elfogy pöppet. De attól, még baromira élveztem.

Most tartok a Heresy szinten. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én ma kezdtem el és meglepõen jó.Kellemesen csalódtam..a történet meg szerintem a legjobb benne. Baromira élvezem...fõleg,hogy egy csomó ismerõs dolog visszaköszön az Isteni színjátékból..meg a körök,a lények(egyik betegebb,mint a másik)..a zene,a képességek. Nagyon tetszik. Rég szögezett már oda így egy játék^^ Tesómnak is nagyon tetszik,itt nézi amikor játszok..õ jobban emlékszik erre az egész dologra és a mû szereplõire,aztán így ketten összerakjuk. Na szóval 1 szó mint 100,nekem nagyon bejön eddig^_^ Pedig nehezen kezdtem neki.

Miután megnéztem az anime-t, jobban megtetszett a game, a történetet így megismertem mondjuk, de nem baj, így még érdekesebb a játék, meg néhány dolog máshogy is történt a filmben, meg van ami ott vagy éppen a játékban elnagyolt. Szal érdemes meglesni. A játéknak ha minden igaz, már nagyon a végén tartok. :)

Amúgy többféle befejezése van? (szóval függ attól hogy a holy-t vagy az unholy-t fejlesztjük?)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Miután megnéztem az anime-t, jobban megtetszett a game, a történetet így megismertem mondjuk, de nem baj, így még érdekesebb a játék, meg néhány dolog máshogy is történt a filmben, meg van ami ott vagy éppen a játékban elnagyolt. Szal érdemes meglesni. A játéknak ha minden igaz, már nagyon a végén tartok. :)

Amúgy többféle befejezése van? (szóval függ attól hogy a holy-t vagy az unholy-t fejlesztjük?)

tudtommal nem

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Amúgy többféle befejezése van? (szóval függ attól hogy a holy-t vagy az unholy-t fejlesztjük?)

Csak a trophykat befolyásolja :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...