Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vásárlási Tanácsadó


Ideniel

Recommended Posts

jardo

Angliából GTA3+Vice City+San Andreas újonnan 7.500Ft postával!!

GTA3 nélkül 6k.

na ez kérlek baromi jó vétel volt! grat! ;)

Balee: ezis igényes kiadás. sajnos nekem ilyenem már több mint valószínû h nem lesz :(

Link to comment
Share on other sites

Balee

na ez kérlek baromi jó vétel volt! grat! ;)

Balee: ezis igényes kiadás. sajnos nekem ilyenem már több mint valószínû h nem lesz :(

A megjelenés napján vettem meg :) (13k-ért :D)

Link to comment
Share on other sites

jardo

A megjelenés napján vettem meg :) (13k-ért :D)

sztem megérte. már csak azért is mert olyan játék, amilyen ;)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

A megjelenés napján vettem meg :) (13k-ért :D)

Szintén

utána egy fél évet vártam a magyartanításra :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Szintén

utána egy fél évet vártam a magyartanításra :lol:

Majd akkor a Vice City gyûjtõirõl nyomass be képet. :)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Majd akkor a Vice City gyûjtõirõl nyomass be képet. :)

El is felejtettem pedig ígértem, meg csinálom

Egyébként egy Digi pack kiadás

olyan mint a Max Payne 2

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Ja, arra én is kiváncsi vagyok. :) Amúgy a jatekaim.hu-n láttam egy hírdetést hogy eladó egy Vice City gyûjtõi de 2008 07-e a dátum szóval nem él már valószínûleg. Amúgy meg jó lett volna mert össz-vissz 2000Ft!! :o

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ja, arra én is kiváncsi vagyok. :) Amúgy a jatekaim.hu-n láttam egy hírdetést hogy eladó egy Vice City gyûjtõi de 2008 08-a a dátum szóval nem él már valószínûleg. Amúgy meg jó lett volna mert össz-vissz 3000Ft!! :o

Én is írtam már a gyereknek, de egy vaterás ismerõsöm elvileg tud nekem szerezni :D

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Ja, arra én is kiváncsi vagyok. :) Amúgy a jatekaim.hu-n láttam egy hírdetést hogy eladó egy Vice City gyûjtõi de 2008 07-e a dátum szóval nem él már valószínûleg. Amúgy meg jó lett volna mert össz-vissz 2000Ft!! :o

én anno 3000-4000Ft

fizettem érte a Cd galaxis-nak

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Na de képet plz! :P

Link to comment
Share on other sites

jardo

Remélem h vki tud segíteni! a problémám az h rendelni akartam a game.co.uk-ról. viszont mikor el akartam küldeni a rendelést, kiírta h az oldal jelenleg nem üzemel tökéletesen, ezért a rendelést nem küldte el, próbálkozzam késõbb. egy óra múlva néztem az e-mail-jeimet, nem volt semmi visszajelzés, na mondom télleg nem ment el. leadtam újból a rendelést, majd röviddel késõbb a postaládámban 2 levél is volt tõlük, h köszönik szépen a rendeléseket. próbáltam nekik írni, de vmi oknál fogva nem tudja elküldeni az üzenetemet a honlapon lévõ 'Help desk'.

ilyenkor mit tudok tenni?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Remélem h vki tud segíteni! a problémám az h rendelni akartam a game.co.uk-ról. viszont mikor el akartam küldeni a rendelést, kiírta h az oldal jelenleg nem üzemel tökéletesen, ezért a rendelést nem küldte el, próbálkozzam késõbb. egy óra múlva néztem az e-mail-jeimet, nem volt semmi visszajelzés, na mondom télleg nem ment el. leadtam újból a rendelést, majd röviddel késõbb a postaládámban 2 levél is volt tõlük, h köszönik szépen a rendeléseket. próbáltam nekik írni, de vmi oknál fogva nem tudja elküldeni az üzenetemet a honlapon lévõ 'Help desk'.

ilyenkor mit tudok tenni?

na, asszem h sikerült konszolidálni a helyzetet. nagy nehezen rábukkantam az oldalon egy menüpontra ahol le lehetett mondani a megrendelést, mivel az még nem volt kiszállítva hanem csak folyamatban volt. (bár hozzáteszem, elõször itt is azt írta ki h a megrendelés lemondása sikertelen volt, és próbálkozzam késõbb, majd mikor újra néztem, már az volt kiírva h lemondás megtörtént... <_< na mindegy, fene se érti, de legalább megoldódott a probléma)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

van új 576 katalógus a honlapjukon. sok kiemelkedõ akció nincsen sajnos. esetleg ami említést érdemel, hogy jönnek ki újra a cd projektõl a rome total war-ok.

Link to comment
Share on other sites

tahomafantasy

szeretnék vásárolni egy far cry 2 gyüjtõi változatot, tudna valaki mutatni nekem egy olyan oldalt ahonnan hoznak agyarországra és van is nekik raktáron? köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Magyarországon kapható CRYSIS - Maximum Edition? CD Galaxisnál nem láttam :(

Link to comment
Share on other sites

efperel

Magyarországon kapható CRYSIS - Maximum Edition? CD Galaxisnál nem láttam :(

Tudtommal nálunk nem kapható, de asszem innen rendelhetsz Magyarországra, persze csak miután megjelenik

Link to comment
Share on other sites

jardo
ezt érdemes megnézni. Mass Effect 9,99$-ért.
Link to comment
Share on other sites

SPZ

Legjobb Választásban jövõ hónapban jön a Rome Total War. Tuti vétel annak aki szereti - nekem is :)

Link to comment
Share on other sites

Murder3

Nem tudok már hol segítséget kérni ezért ide fordulok lehet nem a jó topik de nem találtam mást szóval:

A Paypallal kapcsolatba kellene segítség.

Már az acc be van regelve a kártyát nem tudom addolni.

amikor addolnám ezt írja ki"This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form."

Ezzel mit tudok csinálni?

pls help!!

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nem tudok már hol segítséget kérni ezért ide fordulok lehet nem a jó topik de nem találtam mást szóval:

A Paypallal kapcsolatba kellene segítség.

Már az acc be van regelve a kártyát nem tudom addolni.

amikor addolnám ezt írja ki"This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form."

Ezzel mit tudok csinálni?

pls help!!

milyen kártyád van?

Link to comment
Share on other sites

Murder3

milyen kártyád van?

Visa electron.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
efperel

Lehet, hogy nem a legjobb helyre írok, és lehet, hogy elég hülye kérdés, de ha E-bayen rendeltem valamit, és még nem fizettem érte, hogyan tudnám lemondani? Próbáltam kitörölni rendelt tárgyak listájából, el is tûnt a figyelmeztetés, de pár nap múlva újra jött egy levél, hogy fizessek érte, lehetõleg minél hamarabb, mert különben ki leszek onnan ebrudalva

Tudna valaki segíteni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kopo

Sztem írj egy mailt annak aki felrakta a terméket az oldalra.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
JaniRazor

Azért ez nem rossz.

Illetve van még BioShock-Oblivion kombó is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...