Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vásárlási Tanácsadó


Ideniel

Recommended Posts

Dragunov80

CD Galaxis..www.galaxisnet.hu

576KByte

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

De külföldön hol veszi meg ennyiért, hogy most mindennek felment az ára? Pl.: game.co.uk-n 30£=10k. ;) De ha 6k-ért meg tudja venni akkor rátesz magának 1k-t esetleg 2k-t? :rolleyes:

Pl Ebay :rolleyes:

1-2k is pénz ;)

Link to comment
Share on other sites

aki10

A 7-14 napos szállítási idõbõl én is arra tippelnék, hogy külföldrõl rendeli, rárakja a maga "árrését", és úgy adja tovább itthon. Vannak ilyenek.

de nem érné meg neki külföldrõl rendelni... ;) <_<

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

de nem érné meg neki külföldrõl rendelni... ;) <_<

És miért? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tahomafantasy

Nem tud nekem valaki rendelni egy távoli bömbölés 2 gyüjtõi változatot? (farcry2) :D

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Február 21.-tõl 28.-ig óriás leértékelés lesz a Media Markt-ba. Szerintem érdemes lesz benézni! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jelan

Szerintetek egy FEAR2-re megérné beruházni? A DEMO-ja igen csak tetszett.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szerintetek egy FEAR2-re megérné beruházni? A DEMO-ja igen csak tetszett.

Hát én mindenképp megvárom az elsõ leárazását. Igaz nem 10K felett van, csak 8 ha jól láttam.

Multit én nem nagyon fogom kipróbálni, szóval nekem ráér :unsure:

A többi játékhoz viszonyítva megéri az árát, sõt!

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Szerintetek egy FEAR2-re megérné beruházni? A DEMO-ja igen csak tetszett.

Várjad meg a leárazást

Link to comment
Share on other sites

Ideniel

Üdv, az egyik LotRO-béli haverom a CDGalaxis-tól rendelte meg a Mines of Moria kiegészítõt, azonban a rengeteg refer a friend kupon és reklám mellõl a dobozból egyszerûen kifelejtették a regisztrációs kódot. A honlapon található e-mail címre küldött levelekre nem reagálnak, a telefonon történt többszörös megkeresések során mindig kitérõ választ adtak a kártalanításra/pótlásra irányuló kérelmekre, röviden: szemét módon foglalkozni sem akarnak a problémával. Eddig személy szerint nem volt problémám az említett céggel, de ezek után mindenkinek lenne egy jó tanácsom: ha MMO-t rendelnénk az interneten, mindenképpen írjuk a megjegyzés rovatba, hogy amennyiben a cégnek módjában áll, ellenõríze le, hogy mindent tartalmaz-e a játékdoboz, különben utólag rémálom lesz pótolni a regisztrációs kulcsot.

Link to comment
Share on other sites

jardo

angliából mennyi a szállítási költség magyarországra? szállítással potstával mindennel együtt?

Link to comment
Share on other sites

Adi86

angliából mennyi a szállítási költség magyarországra? szállítással potstával mindennel együtt?

1000 Huf körül mozog, árfolyamtól fug

Link to comment
Share on other sites

jardo

1000 Huf körül mozog, árfolyamtól fug

köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
UC

Jól láttam (vagy inkább nem láttam), hogy a game.co.uk-n nem lehet paypal-lal fizetni? Aki rendelt már onnan, milyen módon oldotta meg a fizetést? Nem értek ezekhez a dolgokhoz, egy barátomat kértem, hogy segítsen, akinek van paypal számlája és ezért õ azt részesítené elõnyben.

A valós bankkártyám adatait meg nem szívesen adnám meg :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Jól láttam (vagy inkább nem láttam), hogy a game.co.uk-n nem lehet paypal-lal fizetni? Aki rendelt már onnan, milyen módon oldotta meg a fizetést? Nem értek ezekhez a dolgokhoz, egy barátomat kértem, hogy segítsen, akinek van paypal számlája és ezért õ azt részesítené elõnyben.

A valós bankkártyám adatait meg nem szívesen adnám meg :unsure:

Én bankkártyával fizettem, nem hinném, hogy bármi probléma lenne. Mondjuk az én kártyám eleve olyan dolog, hogy ha nem akarom, akkor arról aztán senki nem szed le semmit. :)

Link to comment
Share on other sites

UC

Én bankkártyával fizettem, nem hinném, hogy bármi probléma lenne. Mondjuk az én kártyám eleve olyan dolog, hogy ha nem akarom, akkor arról aztán senki nem szed le semmit. :)

Hát kellene nekem is virtuális kártya, amin mindig csak annyi lenne, amennyit épp venni akarok. De most nincs, uh valaholgy meg kell oldani. Majd még beszélek a sráccal, jól jönne a paypal lehetõség, de ha nem, hát nem...

Link to comment
Share on other sites

SPZ

Láttam korábban, hogy sokan keresik. Van egy érzésem, hogy ezért gyilkolás fog menni a vaterán. Engem személyesen nem érdekel a játék, nem vagyok nagy rajongója, de akit igen annak erre tessék:

http://www.vatera.hu/max_payne_2_146454734.html

Link to comment
Share on other sites

UC

Na még egy kérdés: van ugye egy megfelelõ bankkártya és amellett egy virtuális kártya saját számlával. Én ide átutalom az összeget, amit el akarok vásárolni (ill. egy kicsit többet, h biztos elég legyen).

Utána mit kell megadni a rendelésnél? Van ennek a kártyának ez a saját CVV számát, ezen felül mi kell még? Kérika lejárati dátumot és a kártya számát is?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na még egy kérdés: van ugye egy megfelelõ bankkártya és amellett egy virtuális kártya saját számlával. Én ide átutalom az összeget, amit el akarok vásárolni (ill. egy kicsit többet, h biztos elég legyen).

Utána mit kell megadni a rendelésnél? Van ennek a kártyának ez a saját CVV számát, ezen felül mi kell még? Kérika lejárati dátumot és a kártya számát is?

Kérik mindkettõt elvileg.

Link to comment
Share on other sites

UC

Kérik mindkettõt elvileg.

Ok, köszi szépen!

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A most megjelent 4 új LV-os játék mindegyikét szívesen a polcomon tudnám B)

(Condemned, Stranglehold, Outrun 2006, Sonic Mega Collection)

Link to comment
Share on other sites

Balee

A most megjelent 4 új LV-os játék mindegyikét szívesen a polcomon tudnám B)

(Condemned, Stranglehold, Outrun 2006, Sonic Mega Collection)

A Condemned-et én is. De nem ilyen gagyi kiadásban.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

A most megjelent 4 új LV-os játék mindegyikét szívesen a polcomon tudnám B)

(Condemned, Stranglehold, Outrun 2006, Sonic Mega Collection)

Sonic Mega Collection, besz.rás! :) Ezek futnak vajon XP-n?

Link to comment
Share on other sites

jardo

A Condemned-et én is. De nem ilyen gagyi kiadásban.

nekem megvan eredeti kiadásban :P

stranglehold-ot egy idõben nagyon meg akartam venni, de aztán vhogy elmaradt mert mindig volt más játék amire elment a lóvé.

outran2006-ot vki próbálta már? milyen a játék?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...