Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LEGO játékok


Mitisz

Recommended Posts

grasslover

folyamatosan egy fekete csík van a képernyõn ha ingame-ben megy a játék. ha az fsaa-t bekapcsolom, akkor a menüben is ez lesz. minden maxon van, kivéve az fsaa, amit be sem kapcsoltam, és 1680-s a felbontás. valakinek van valami ötlete a megoldásra?

Nem tudom mi lehet, nekem is minden maxon van és semmi probléma.

Esetleg drivert tudnék ajánlani, az új játékok mindig az új driverekbe kötnek bele.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nem tudja valaki milyen karakterrel kell használni ezeket a mozgó indián szobrokat? Már az elsõ pályán is volt belõlük, egyszerûen nem tudok rájönni, hogy mire nyílnak fel. Elé kell állni, használni, és elkezd bólogatni balra-jobbra, vagyis nem jó karival állok elõtte...na én már végigpróbáltam az összes megvásároltat de nem mûködik.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nem tudja valaki milyen karakterrel kell használni ezeket a mozgó indián szobrokat? Már az elsõ pályán is volt belõlük, egyszerûen nem tudok rájönni, hogy mire nyílnak fel. Elé kell állni, használni, és elkezd bólogatni balra-jobbra, vagyis nem jó karival állok elõtte...na én már végigpróbáltam az összes megvásároltat de nem mûködik.

az csak free-ben mûködik,ott is a kardos csávókával állsz oda és utána fog történni valami. :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Iszonyat hangulatos ez az egyetem :) Ez a vetítõterem + virágok... xD B) B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na beszereztem a gamet, ma én is elkezdem vinni, a demó nagyon fun volt. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

az csak free-ben mûködik,ott is a kardos csávókával állsz oda és utána fog történni valami. :)

Azóta rájöttem, a turbánosokkal mûködik, nem a kardosokkal.

Egyébként van ez a terem, tele ládákkal, a videószobával szemben. Mindenféle karakterbõl lenni kell, és akkor itt felrobbantod a fénylõ tárgyakat, felugrasz csajjal magasra, turbánossal kinyitod a zárt ajtót a kis csapóajtóval a kis karakterrel felmászol..és mindenhol van láda. Na ezeket ledobálod középre, összeépítesz belõle egy kis szerkezetet amit ha szétütsz, akkor lesz belõle egy kulcs...

Amit a trófeateremben tudsz használtni, miután a gyémántot beraktad a helyére. De ez nem sokat ér így, csak a kör alakú autómatikusan nyitódó vermeket mélyíti, de ennyi :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Nem tudom mi lehet, nekem is minden maxon van és semmi probléma.

Esetleg drivert tudnék ajánlani, az új játékok mindig az új driverekbe kötnek bele.

most felpakoltam egy újat, majd megnézem hogy milyen hatása lesz. mondjuk ez elõjött a narnia új részében is, úgyhogy gondolom hogy magát az engine-t nem szereti a gépem.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

amúgy kijött már a full is? :huh:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

amúgy kijött már a full is? :huh:

Igen, én azt tolom :D

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Igen, én azt tolom :D

Nekem is hozza a postás. B) alig várom már , a demo király volt.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Most járok a game felénél, a második rész harmadik részét fejeztem be.

Szerintem megint sokat fejlõdött a sorozat a második SW-hez képest. Eleve minden pálya sokkal összetettebb, nehezebb, hosszabb és többet is kell gondolkodni. Néha egy-egy tervezési baki zavar be, meg az irányítás (ami már a demoban is sokaknak feltûnt), én inkább a járgányok irányításába kötnék bele. Szerencsére kihagyták az SW-kre jellemzõ full jármûves pályákat (én legalábbis nem rajongtam azokért), de itt van lehetõség teherautót, motort, elefántot vezetni és kicsit nehézkes...

Az akciódús hangulat simán átjön a filmekbõl, videókból nagyon sok van (a videószobában 79-et ír, természetesen csak akkor nézhetõek ha már a játék közben lefutottak) és baromi feelingesek :D Természetesen sok SW-utalás is van, sok játszható karakter (bár story mode-ban ugyanazok csak ismétlõdnek...de Indynek is volt már vagy 8-féle kinézete eddig :D), a rejtett csomagok némelyike nagyon durván el van rejte, van tárgyhasználat ami igen fontos, valamint ami nagyon fontos újítás: a Star Wars kocsma helyett Marcus egyeteme a központi helyszín, vagyis itt lehet pályákat váltogatni meg nézelõdni, karaktereket vásárolni...és még nagyon sok rejtett dolog van itt, szóval érdemes császkálni B).

Szóval szerintem ezerszer jobb lett mint az SW-k, bár én elfogult vagyok, Indy-fanként...

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Beszereztem én is, a demót imádtam :D

Sajnos a gamepad bug megmaradt, szóval a játék nem hajlandó elindulni ha be van dugva egy gamepad. Mondjuk meg lehet oldani, kihúzod amíg elindul a játék, majd játék közben visszadugod (csak ne a fõmenüben, mert akkor kifagy :D :D :D). Remélem azért egy patch-el ezt majd kijavítják :)

A játékkal nem játszottam túl sokat még, majd holnap haverral ketten :D Úgy az igazi B)

(nektek is sokat tölt a játék? A demóhoz képest? )

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Elakadtam! :(

Ezt, hogy kell megszerezni?

IPB Image

mármint azt a gyémántot?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Bal oldalt van egy oszlop, azt át kell forgatnod úgy, hogy a teremben körbe tudj ugrálni...ahogy fenn Indy-vel ugrálsz, Sallahra visszaváltva kell majd mindig forgatnod az oszlopot.

Egyébként itt én is sokáig szívtam, csak én mást nem találtam :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Bal oldalt van egy oszlop, azt át kell forgatnod úgy, hogy a teremben körbe tudj ugrálni...ahogy fenn Indy-vel ugrálsz, Sallahra visszaváltva kell majd mindig forgatnod az oszlopot.

Egyébként itt én is sokáig szívtam, csak én mást nem találtam :D

köszi szépen, sikerült :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Végeztem a Temple of Doommal is :D A csillés rész nagyon szép, de elég idegesítõ is lett, majd készüljetek fel :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Na énis mindjrt kezdem, nem fogok untakozni. :)

Végeztem a Temple of Doommal is :D A csillés rész nagyon szép, de elég idegesítõ is lett, majd készüljetek fel :ph34r:

Filmbe is ez a rész kedvencem, kíváncsi vok milyen. :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Váá, de durva ez a trófeaterem :D Most szedtem fel az elsõ pálya utolsó kincsét és rájöttem miért van ott az a gyémánt a trófeateremben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Váá, de durva ez a trófeaterem :D Most szedtem fel az elsõ pálya utolsó kincsét és rájöttem miért van ott az a gyémánt a trófeateremben :rolleyes:

Na és miért? én most toltam át 2 pályát, nagyon hangulatos meg minden bár a filmet nem teljesen követi de azért király, az egyetemet is jól megcsinálták, jó kis game lett.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na és miért? én most toltam át 2 pályát, nagyon hangulatos meg minden bár a filmet nem teljesen követi de azért király, az egyetemet is jól megcsinálták, jó kis game lett.

Azt eddig is tudtam, hogy be lehet rakni középre a foglalatba...

De ha egy pályán felszeded mint a 10 kincset, akkor a teljes alakos trófeán a teremben megtörik a fény amit a gyémánt rávezet...gondolom itt lesz elrejtve valami, ha felszeded az összes kincsesládát a játékban.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elakadtam a Frigyláda részben, itt mit kell csinálni?

Vhogy meg kéne szerezni azt a kristályos ládát, de sehogy se lehet oda átugrani.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

balee4 olvass vissza. ;)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

igen, csak új driver kellet, végre megy. köszönöm a segítséget.

mindjárt kiviszem az elsõ film szálát, és azt kell mondjam hogy megõrizet a lego star wars minden szépségét, és minden rossz oldalát. de, szerintem mintha jobb lenne az újdonságoknak (nagyon bejön hogy szinte bármikor ha van, lehet autókázni) köszönhetõen. elleszek ezzel is :)

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

IPB Image

ITT mi a rákok kell csinálni? a víz megtöltötte az utat de ezzel a piros izével semmit se lehet,és nemtudok kijutni,merre kell menni? :)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

IPB Image

ITT mi a rákok kell csinálni? a víz megtöltötte az utat de ezzel a piros izével semmit se lehet,és nemtudok kijutni,merre kell menni? :)

menjél vissza az elözõ terembe és ahol a nagy kígyó volt, ott van egy felvonó amivel menj fel az párkányra, és ott nyomd be a kiálló világos barna "falat". itt bent pedig ha megnyitod a csapokat akkor jönnek virágok, amiket ha elpusztítasz, kapsz egy csomagot amit bedobhatsz a piros ládába, de ez csak egy extra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...