Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sportfogadás


MrBaggins

Recommended Posts

DeMorAliZaToR

Végül mégis fogadtam :tongue: :angry: :smile: Arsenalra, Interre és az Olympiakos-Chelsea-n 2-3gólra. Meglátjuk mi lesz :smile:

DeMo 90forintért hol fogadtál? Nem maradt le 1-2 nulla? :smile:

nem maradt itt szerbiában még ien 50-60ftért is lehet fõleg akkor yó ha érzel vmi meglepit és megrakod nem bux annyit,de ha bejön a nagy szorzók miatt egész pofásat nyerhetsz..

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Az én hétvégi szelvényem:

Cottbus - Dortmund V - 0-2

Werder - Nürnberg H - 2-0

Zaragoza - Barca V 1-2

Le Mans - Lyon V 1-0 <_<

500ból 6k-t nyerhettem volna...

Mai szelvény:

Olympiakos - Chelsea V

Celtic - Barca V

Arsenal - Milan H

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Végül mégis fogadtam :tongue: :angry: :smile: Arsenalra, Interre és az Olympiakos-Chelsea-n 2-3gólra. Meglátjuk mi lesz :smile:

Nah...a chelseat még elfogadom h nem volt gól a meccsen(ha 0v1et rakok akk tuti 1-1 lett volna...), de az h az Inter kikapott az már nevetséges.. :blink:

nem maradt itt szerbiában még ien 50-60ftért is lehet fõleg akkor yó ha érzel vmi meglepit és megrakod nem bux annyit,de ha bejön a nagy szorzók miatt egész pofásat nyerhetsz..

Jah értem, de amúgy nem néznek ki nagyobbnak a szorzók mint MO-n :unsure:

Az én hétvégi szelvényem:

Cottbus - Dortmund V - 0-2

Werder - Nürnberg H - 2-0

Zaragoza - Barca V 1-2

Le Mans - Lyon V 1-0 <_<

500ból 6k-t nyerhettem volna...

Jó kis tippek voltak, én a Dortmundot meg a Barcát biztos nem mertem volna :o Hát a Lyon meg egy kicsit meglepi, ezzel meg is szívták ha a BL-re tartalékoltak, mert asszem egy pontra feljött a Bordeaux... A Bremen is veszélyes volt, mert új eddzõ van Nürnbergben és amíg ki nem állítottak egyet közülük addig egész jók voltak, döntetlenre minimum jók lettek volna, mert nagyon harmatos volt a Bréma.

Szerk: most nézem h mi volt az Inter meccsen.. 60percet emberhátrányban kellett játszaniuk, és a Lpool a 85. meg a 90. perceben rúgott gólt. :lol: Ebbõl látszik h mekkora gyökerek.. Kiváncsi lennék a gólokra, majd megnézem valami összefoglalóba.Nagyon nagy mákjuk volt, remélem a visszavágón kitömik õket rendesen Milánóba.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Szerintetek a Hannover megveri idegenbe a Bochumot?

Szaros 1.76x szorzó járt a barca meccsre, de 2 hambiravalót azért hozott a konyhára :D

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Tegnap 3 féleképpen fogadtam a BL-re és mindet buktam :D [merges]

Volt egy

Celtic-Barca H (3.3)

(ez egyértelmû :D )

Celtic-Barca D (3.1)

Arsenal-Milan D (3.15)

Lyon-MU 2 vagy 3 gól lesz (1.9)

(itt is a Barca miatt buktam)

Liverpool-Inter H (2.5)

Arsenal-Milan H (2.0)

Lyon-MU mindkét csapat gólt szerez (1.9)

(itt meg az Arsenalon)

Szóval a 2 nagyobb kötés 1-1 gólon ment el, nem voltam boldog :D

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Szerintetek a Hannover megveri idegenbe a Bochumot?

Szaros 1.76x szorzó járt a barca meccsre, de 2 hambiravalót azért hozott a konyhára :D

Nem tenném a Hannovert, van ennél sokkal jobb tipp is a hétvégére. 4 meccs óta nem nyertek, tavasszal 2 döntetlen 1 vereség. A Bochum 9 meccsen 1-szer kapott ki otthon. Inkább x2-õt tennék.

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Nem tenném a Hannovert, van ennél sokkal jobb tipp is a hétvégére. 4 meccs óta nem nyertek, tavasszal 2 döntetlen 1 vereség. A Bochum 9 meccsen 1-szer kapott ki otthon. Inkább x2-õt tennék.

Én sima X-et v talán még egy 1est is,asszem tavaly a Leverkusennak v a Bielefeldnek adott 1 5öst otthon a Bochum,meg õk alapba jók otthon a Hannover meg nem a régi...

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Most toltam fel egy francia 2/holland2 szelvényt:

Angers-Niort H

Clermont-Gueugnon H

Den Bosch-Go Ahead Eagles H

Zwolle-Maastircht H

Waalwijk-Volendam H

Ebbõl mi lesz :smile:

A Bochum-Hannoverhez csak annyit fûznék hozzá, hogy a Hannover 3nagy csapattal játszott és nem voltak õk olyan rosszak, a Bochum pedig a Brement megverte(hogy hogyan azt nem tudom :smile: ) a Cottbus ellen pedig csak egy 3-3-ra volt képes otthon (Hamburgban 0-3), szal szerintem elszenvedik 2ik vereségüket otthon.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

5 hazai gyõzelem 5 eseménybõl, nem akarok károgni, de ritka, hogy az ilyen bejön :D :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

5 hazai gyõzelem 5 eseménybõl, nem akarok károgni, de ritka, hogy az ilyen bejön :D :ph34r:

Remélem h most a "kivétel erõsíteni fogja a szabályt" :smile: Bár nem sokat tudok a csapatokról, sõt, hát meglátjuk :smile:

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Waalwijk, Angers bukta, meg a Hannovert is benéztem, nem megy ez nekem mostanába :angry: De egyik sem múlott sokon. Azért a waalwijk egy vicc h vezetnek ellenük, aztán fordítanak, aztán utána meg kikapnak...Meg az Angers is h a 87ikbe megszerzik a vezetést, aztán a hosszabításba felhozzák az ellenfelet egy 11-essel :wink:

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Mai napra nekem:

Újpest-Siófok H 1.40

Liverpool-Middlesbrough 1.37

összodds: 1.92

Tét: 10 000

Várató nyeremény: 19200

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Sziasztok,

Már régóta gondolkozok rajta hogy regisztrálni kellene valami netes fogadó irodába :smile:

Most el is döntöttem hogy megteszem amint megkapom a 2havi zsebpénzemet, azt fel is dobom rá.

Nos eggyenlõre csak annyi kérdésem lenne, hogy vannak-e valami speciális tudnivalók, esetleg tanácsaitok kezdõk számára? :smile:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Mai tét:

Frankfurt-Werder Bremen V

odds:1.94

tétet majd meglátjuk

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Sziasztok,

Már régóta gondolkozok rajta hogy regisztrálni kellene valami netes fogadó irodába :smile:

Most el is döntöttem hogy megteszem amint megkapom a 2havi zsebpénzemet, azt fel is dobom rá.

Nos eggyenlõre csak annyi kérdésem lenne, hogy vannak-e valami speciális tudnivalók, esetleg tanácsaitok kezdõk számára? :smile:

Hát szerintem 2 meccsnél többet nemérdemes rakni. És a legfontosabb, hogy ha vesztessz neakard egybõl visszanyerni a pénzed!! Nerakj minden szart,csak azért mert ma van és nemtudsz mire fogadni, várni kell a jó tippre, kövesd a híreket,sérülteket stb.! A legtöbben ezt nemtudják megállni h egybõl visszaakarják nyerni a zsét ha buknak, meg tesznek golftól krikettõl svéd harmadosztályú jégkorongtól kezdve mindent, csak azért mert hétfõn nemtudnak mire fogadni.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Mai napra nekem:

Újpest-Siófok H 1.40

Liverpool-Middlesbrough 1.37

összodds: 1.92

Tét: 10 000

Várató nyeremény: 19200

Érdekes épp te mondtad, hogy "focira alapba" nem fogadsz. Hát erre kiváncsi leszek, az Újpest még oké, igazoltak szépen, de ez lesz szinte az elsõ meccs, lehet h még össze sem álltak. A Liverpoolra fogadni megint nagy bátorság, szerintem jó lesz döntetlenre a boro, jó formában vannak. Beszélek én aki idén még nem is nyert és holmi 2-500 forintokkal játszik ahogy te mondtad ezt is. De ez csak egy vélemény a két meccshez. Amúgy 0-1es hendivel az egyik tippem a boro lett volna v-re a hétvégére, de elég volt a tegnapi leszerepelés. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

034 Sampdoria - Internazionale labdarúgás 3.80 2.75 1.89

Tipp: V, 2500FT B)

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Érdekes épp te mondtad, hogy "focira alapba" nem fogadsz. Hát erre kiváncsi leszek, az Újpest még oké, igazoltak szépen, de ez lesz szinte az elsõ meccs, lehet h még össze sem álltak. A Liverpoolra fogadni megint nagy bátorság, szerintem jó lesz döntetlenre a boro, jó formában vannak. Beszélek én aki idén még nem is nyert és holmi 2-500 forintokkal játszik ahogy te mondtad ezt is. De ez csak egy vélemény a két meccshez. Amúgy 0-1es hendivel az egyik tippem a boro lett volna v-re a hétvégére, de elég volt a tegnapi leszerepelés. :smile:

Nemis szoktam nagyon, de ezt most jónak éreztem. Szoktak lenni ilyen tippeim. Ide úgyis mindenki foci tippet ír be, másban nemis nagyon érdekelt senki.

Másik meg h teljesen mindegy ki mennyi pénzzel játszik, a lényeg a jó tippeken van és hogy mindenki elmondhatja a véleményét az adott eseményekrõl.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Hát ahogy nézegettem, én fociban de fõleg kézilabdában fogok utazni, esetleg néha néha egy két érdekesebb sportesemény :smile: Na meg majd ha elkezdõdik megint az Amerikai foci szezon.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Mai napra nekem:

Újpest-Siófok H 1.40

Liverpool-Middlesbrough 1.37

összodds: 1.92

Tét: 10 000

Várató nyeremény: 19200

Meleg volt a vége, de jött, gratz!

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Mai napra nekem:

Újpest-Siófok H 1.40

Liverpool-Middlesbrough 1.37

összodds: 1.92

Tét: 10 000

Várató nyeremény: 19200

3-0

3-2, mákkal!

Kössz Thomas!

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Grat Gilberto!

Én viszont elbuktam, pedig bíztam benne hogy képesek idegenben nyerni.

na mind1, majd máskor, egy darabig nem fogadok most, határ is van.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

grat gilbi B)

bremen-t énismegakartam tenni, de aztán mégse :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Szvsz Diego kiállítása elég sok fogadónak a tétjeit elbarmolta. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Naggyon jóó <_<<_< Rohadt Interen buktam 3k-t <_<<_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...