Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Penumbra/Amnesia: The Dark Descent


W00dy

Recommended Posts

RDGridjanika

és mikor is jön ki a 3madik rész ?

Link to comment
Share on other sites

Balee

augusztus 27-én. :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

aszta az nagyon jó :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hasain09

véleményt szeretnék kérni a játékrol...hibákat gépigényt meg ilyenek emt elégé tetszik:D

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

játék az nagyon jó, pár helyen azért meg lehet ilyedni :D

de nem vészes

nagyon jó fejtötõk vannak benne

gépigyényt azt tudsz keresni hozzá a googlin :D

ha ati hd s vidi karid van akkor tegyél fel hozá egy patchet

nagyon nagy hibát nem találtam, talán az a hiba van hogy azért pár dolog beragad a földbe ilyesmi

Link to comment
Share on other sites

hasain09

ö géptuningolás utánfogok igazán egy nagyobb játék shopingot csinálni:D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, helyesíróbajnokok, már csak 6-ot kell álmatlanul forgolódni, mire eljõ a Penumbra: Requiem ^_^

Link to comment
Share on other sites

Balee

Már nagyon várom én is, jaj de jó lesz rettegni. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Már csak 3 nap, tûkön ülve várom a gamet. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Már csak 3 nap, tûkön ülve várom a gamet. :D

Dettó. Mocskos 3 nap... sáááláláááláláálá.

Addig végig kéne tolni megint az elsõ kettõt :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Dettó. Mocskos 3 nap... sáááláláááláláálá.

Addig végig kéne tolni megint az elsõ kettõt :D

Már csak 2! Yeah! :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na, már csak 1 nap a rettegésig. :D

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

holnap alsó váltás lessz :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Tender ül és magában motyog:

- Nyolcvannégyezerháromszázkilenc, nyolcvannégyezerháromszáznyolc, nyolcvannégyezerháromszázhét...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na kíváncsi vagyok, mikor robog be a játék, remélem már ma este tolhatom. :) Látom tender te is nehezen bírod. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na kíváncsi vagyok, mikor robog be a játék, remélem már ma este tolhatom. :) Látom tender te is nehezen bírod. :D

Tender hajnali négy óta 12 különféle honlap frissítésével játszik.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Tender hajnali négy óta 12 különféle honlap frissítésével játszik.

:lol:

Szerintem még ráérsz ezzel, az idõeltolódás miatt nálunk csak délután várható. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szerintem még ráérsz ezzel, az idõeltolódás miatt nálunk csak délután várható. ;) :)

Hja, poén volt amúgy, 10-kor keltem, estig úgyis jobb dolgom van. De amúgy néztem, a holnap mûködik, meg pénzért le lehet tölteni. Már csak várni kell, hogy valamelyik gazdag fan feltöltse valahá', aztán miután lelkiismeretet nem ismerve lewarezoltuk az egész Penumbra-sagát, valami háromlemezes digipackos díszdoboz kiadása során megnyugtathassuk háborgó lelkünket: erre befizetünk :D

De nem? Milyen szép lenne már egy collector's edition. A három együtt kitesz már egy hosszabb játékot, mellépakkantják Philip feljegyzéseit, egy élethû tapintású, falra tapasztható óriásférget, a lemezeket ízléses rajzolatú éjfekete digipackban, fémcsatos bõrhatású, könyvszerû borítóban...

Na, ne álmodozzunk :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hja, poén volt amúgy, 10-kor keltem, estig úgyis jobb dolgom van. De amúgy néztem, a holnap mûködik, meg pénzért le lehet tölteni. Már csak várni kell, hogy valamelyik gazdag fan feltöltse valahá', aztán miután lelkiismeretet nem ismerve lewarezoltuk az egész Penumbra-sagát, valami háromlemezes digipackos díszdoboz kiadása során megnyugtathassuk háborgó lelkünket: erre befizetünk :D

De nem? Milyen szép lenne már egy collector's edition. A három együtt kitesz már egy hosszabb játékot, mellépakkantják Philip feljegyzéseit, egy élethû tapintású, falra tapasztható óriásférget, a lemezeket ízléses rajzolatú éjfekete digipackban, fémcsatos bõrhatású, könyvszerû borítóban...

Na, ne álmodozzunk :D

Hát nem lenne rossz egy ilyen kiadás, nekem mondjuk a Black Plague megvan dobozos formában, az is jól néz ki. :) De ha kijönne egy gyűjtői kiadás, nem hagynám ki. B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Én most felraktam az Overture-t, de patch-csel együtt is képhibás :unsure: Mit csináljak vele?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát ATI kártyákon voltak vele problémák asszem, nálam nem volt semmi gond. :unsure:

Amúgy most néztem a GamersGate-t és már fent a játék, de furcsállom, hogy csak 117 MB. Az eddigiek 1 CD körül voltak. Remélem nem lesz túl rövid. Mind1 legalább majd gyorsan lejön. :) Jaj de várom már!!!!!! :D

Ja! Kell hozzá a Black Plague (akkor ezért ilyen kicsi a mérete)

(http://www.gamersgate.com/index.php?page=p...via=newly_added)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát ATI kártyákon voltak vele problémák asszem, nálam nem volt semmi gond. :unsure:

ATI-m van :(

Amúgy ja, kiegészítõ lesz a Requiem, szóval gyorsan lent van, remélem ezzel már nem lesz gond :\

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

már kiváncsi vagyok rá, de remélem hogy azt megoldották már hogy ati hd s kártyákon ne legyennek nagy hibák ;)

de ha kieg akkor szerintem minden okés lesz mert a black plague megvan és pathc kell és kész is :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

már kiváncsi vagyok rá, de remélem hogy azt megoldották már hogy ati hd s kártyákon ne legyennek nagy hibák ;)

de ha kieg akkor szerintem minden okés lesz mert a black plague megvan és pathc kell és kész is :)

De az Overture-ral mi a helyzet? Nekem az még mindig hibás, patch után is :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...