Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kane & Lynch 1-2


tom83

Recommended Posts

MuMa01

nem tudom :huh: engem anynira megával ragadott a hangulat ( tiszta Szemtõl Szemben :rolleyes::rolleyes: ) hogy nem is figyeltem arra hogy ki hogy mozog meg sorolhatnám :huh: szerintem szép grafikája is van :huh::huh::blink: mindegy :smile:

engem egy valami ragadott magával a trailerekbõl: dum-du-dum-dum dum dum dum..... :lol: :lol: :lol: :D :D :D (az a kis zene részlet ami a trailerek elején vagy végén volt. :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

khabal

lol, max payne szint nincs meg? :o :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D röhög a vakbelem ha meglenne :D :D :D :lol: :lol: :lol:

tök úgy nézz ki mint a hitman bloodmoney szinte csak más képi design-nal. :lol: :D

neked tetszik nekem nem ennyi... cooperative modban bizom

Link to comment
Share on other sites

tom83

Na újjabb videók :rolleyes: Remélem nem fogják eltolni a megjelenést :unsure::wink:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem nagyon felkeltette az érdeklõdésemet ez a játék IS :D :D Cooporative mód is jó lesz szerintem, csak nem tudom kivel fogok tudni játszani :unsure::huh: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

tom83

Nekem nagyon felkeltette az érdeklõdésemet ez a játék IS :D :D Cooporative mód is jó lesz szerintem, csak nem tudom kivel fogok tudni játszani :unsure::huh: :ph34r:

És nemsokára itt a megjelenés!!! :o :o :huh::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Reméljük ezt nem tolják el. Már nagyon várom. Nekem bejöttek a videok amik a GSO-n voltak. Szerintem jó lesz a játék. Mindenhol fedezékbe bújás, és osztás ez kell. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

tom83

Reméljük ezt nem tolják el. Már nagyon várom. Nekem bejöttek a videok amik a GSO-n voltak. Szerintem jó lesz a játék. Mindenhol fedezékbe bújás, és osztás ez kell. :tongue:

Én meg eddig mindegyiket végignéztem :D :D Amugy gépigényrõl még semmi infó ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-TT-

még jó h nekem és a gépepnek nincsenek akkora igényei játék grafika téren. :tongue:

egyébként meg tiszta feltúrbózott blood money motor,nekem bõven jó,ahogy elnézem rohadt hangulatosnak néz ki,jöhetne a demo is.zenéje is rohadt jó.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Készült a játék folytatása :smile:

Sztem az 1-en kellene még csiszolni,nem az újat fejleszteni mivel még megsem jelent az 1.rész :huh:

láttam. hát, álítsák le arra a 2 hónapra oszt kész. de legyen ám mellete valami hitman 5 is B)

Link to comment
Share on other sites

Cok3

És szerencsére jön PC-re is...

Link to comment
Share on other sites

-TT-

láttam. hát, álítsák le arra a 2 hónapra oszt kész. de legyen ám mellete valami hitman 5 is B)

Ezaz IO dolgozhatna vagy kiszivárogtathatna vmiféle életjelet a hitman 5 iránt is,mégiscsak egy 7 éves bevált project. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

én is kibpróbálom a játékot, de amikor minden ember ugyanugy néz ki, ugyanugy hal meg, ugyanugy mozog, és semmi realitás nincsen a mozgás dinamikájában azon azért hagy nevessek már (az utcai részen meg ahogy kinéznek az autók... hát tuti a Typing of the Dead-tõl licenszelték)

nem mondtam hogy rossz lesz a játék de nem ez a grafika és fizika illene hozzá

azért egy Max Payne szintet hozhatnának

Khmmm a max payne autóit akkor nézd csak meg... De bazzeg ez egy BADASS dögös játék lesz két elmebeteg szereplõvel és olyan mûvészi szintû design-nal amit az IO Bloodmoneyban is hozott. (a színek, meg a hangulatok stb.) Lefogadom olyan addiktív lesz mint a Freedom Fighters, ami 100-adjára sem unalmas. És ha az IO ilyet tudott csinálni, akkor ez is Hatalmas Game lesz. Aki meg a grafikára veri a **** az haljon meg....

Link to comment
Share on other sites

kovi990

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu itt 1 autó a Hitman BM-bõl sztem annyira nem ronda,jó nem is 1 hûû de te tavaly nyáron ez jól nézett ki.Amúgy még finomíthatnak a grafikán.

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu itt 1 autó a Hitman BM-bõl sztem annyira nem ronda,jó nem is 1 hûû de te tavaly nyáron ez jól nézett ki.Amúgy még finomíthatnak a grafikán.

Ez csak egy k*rva pályaelem aminek nem muszáj Test Drive Szinten kinéznie. pff De hülyék vagytok, ilyenen kiakadni!!! Amúgy meg szerintem bõven elég hogy tök jó bump mapping van a itt a kocsin a Hitmanben a fény ténylíeg úgy tükröződik mint az igazi festett fémfelületről, ha közelről nézed. Ez nekem nagyon tetszett.

:D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Mivan crysist szidjátok hogy "tekkdemó" ezzel meg az a bajotok hogy nem szép?

lol

Link to comment
Share on other sites

kovi990

Ez csak egy k*rva pályaelem aminek nem muszáj Test Drive Szinten kinéznie. pff De hülyék vagytok, ilyenen kiakadni!!! Amúgy meg szerintem bõven elég hogy tök jó bump mapping van a itt a kocsin a Hitmanben a fény ténylíeg úgy tükrözõdik mint az igazi festett fémfelületrõl, ha közelrõl nézed. Ez nekem nagyon tetszett.

:D

Pont ezt mondom,nekem semmi gondom vele :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Mivan crysist szidjátok hogy "tekkdemó" ezzel meg az a bajotok hogy nem szép?

lol

de egyébként miért ne lenne ez szép, azt nem értem :blink:

Link to comment
Share on other sites

szati1

Kis érdekesség!

Nem tudom hallottátok-e, az amerikai Playboyban megjelent egy 2 oldalas interjú Kane-el!

Jó olvasgatást! :smile: B)

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

de egyébként miért ne lenne ez szép, azt nem értem :blink:

énsem naon értem. nekem nagyon is bejön a játék grafikája. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cok3

A két fõhõs nagyon el lett találva. Nekem anno Sam Fisher kopasz, börtönviselt figurája is nagyon bejött, de ezek mellett õ is elbújhat. :smile:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A két fõhõs nagyon el lett találva. Nekem anno Sam Fisher kopasz, börtönviselt figurája is nagyon bejött, de ezek mellett õ is elbújhat. :smile:

jaja nekem is bejönnek.látszik h nem annyira szívlelik egymást mégis egy csomó közös tulajdonságuk van. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Hát és ez a bekattanós történet is nagyon ott van :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tom83

Most akkor mikor is lesz kapható a játék? :blink: Úgy döntöttem megveszem a játékot ha 8k lesz az ára :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...