Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: The Force Unleashed I-II


freezy

Recommended Posts

jardo

Mivel a filmet direkt ugy csinálták meg, hogy a jediknek szurkolj. Minden SW film a "jók" felé húz: Han Solo, Luke, stb.... :wink:

értem én azt. na de ha hajlamosabb vok arra h a sithek mellé álljak, akkor a filmek nézése közben is lehetne olyan érzésem h én a sziteknek szurkolok. 1 eccerü példa: a játékokban is mindig elmondják a jedik h a szitek milyen rosszak és gonoszak (ugyan ugy, ahogy a filmek is kihangsujozzák), de én a játékok esetében akkor is a szitek felé huzok.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

értem én azt. na de ha hajlamosabb vok arra h a sithek mellé álljak, akkor a filmek nézése közben is lehetne olyan érzésem h én a sziteknek szurkolok. 1 eccerü példa: a játékokban is mindig elmondják a jedik h a szitek milyen rosszak és gonoszak (ugyan ugy, ahogy a filmek is kihangsujozzák), de én a játékok esetében akkor is a szitek felé huzok.

Azért mert ott te írányitod az adott karakter lépéseit. Míg a filmben megvan elöre: a jedi megkegyelmez, a sith erre levágja :lol: (persze ez elsarkitott példa)

Másrészt a film sokkal jobban tud rád hatni, hogy melyik "oldalt" kedveld meg, míg a játék animácioi nem igazán élethűek... (mostanság jönnek ki olyan játékok ahol ugy mozog hogy élethű legyen)

Link to comment
Share on other sites

jardo

a sith levágja

nagyon helyesen teszi. nincs könyörület.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

nagyon helyesen teszi. nincs könyörület.

Mondtam én, hogy a sithek erősebbek... :lol: Nincs laca-faca: Nyissz-nyassz! :angry: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Mondtam én, hogy a sithek erősebbek... :lol: Nincs laca-faca: Nyissz-nyassz! :angry: :rolleyes:

a háborukban is aztmondják: ne hagyj tulélöket. és ez kurv@ jó tanács. sohasem tudhatot, h azok közül akiket eccer már legyöztél de életben hagytál, azok közül ki fog elöször hátba támadni. ezért kell mindenkit az örök vadászmezökre juttatni

Link to comment
Share on other sites

freezy

hát itt biztos lehet tömegek bemészárolni,különféle durvábbnál durvább módszerekkel.

pl a force push itt olyan erős,hogy még a falon is átküldi a szerencsétlen ellenfelet...^_^

Link to comment
Share on other sites

jardo

hát itt biztos lehet tömegek bemészárolni,különféle durvábbnál durvább módszerekkel.

pl a force push itt olyan erős,hogy még a falon is átküldi a szerencsétlen ellenfelet...^_^

ez sztem egy nagyon jo elgondolás, h a játékot az Erö-képességekre hegyezik ki. Egyrészt azért mert sw-játékokban ilyet még nem nagyon láthattunk, másrészt azért mert kitünö játékmechanikai/játéktechnikai-játékmenetbeli lehetöségek rejlenek benne. csak el ne szurják a játék ezen részét, s nehogy az legyen h "sokat akar a sz@rka, de nem birja a farka". reméllem h nagyon jol kilesz ez dolgozva a játékban

Link to comment
Share on other sites

DESTINY

A bemutatóban a titkos-tanonc tényleg leránt egy rombolót az égről az Erővel? Nagyon csalódott lennék, ezzel mindent feláldoznának az eladhatóság és öncélú látványosság oltárán...

--->

Link to comment
Share on other sites

matekisten

Csak nekem tűnik úgy hogy Erő szempontjából eltúlozzák kicsit a játékot? Eltéríteni egy csillagrombolót? Még Yoda se volt képes ilyesmire. Jól néz ki meg minden, de ha ilyen erős ez a Sith az egész SW máshogy alakul...

Darth Vader tanítványai vagyunk, igaz? Remélem lesz vagy 3 bef, és az egyikben Vaderrel legyakjuk az Uralkodót :smile:

Egyébként mindenki képes mindenre az erővel csak nagyon karnia kell.A birodalom visszatér-->Joda: A nagyságnak nincs jelentősége – erősködött Yoda. – Nem számít. Nézz rám. Engem is megítéled méretre?

Link to comment
Share on other sites

Leo88

A bemutatóban a titkos-tanonc tényleg leránt egy rombolót az égről az Erővel? Nagyon csalódott lennék, ezzel mindent feláldoznának az eladhatóság és öncélú látványosság oltárán...

--->

Miért?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Miért?

sztem azért gondolja igy mert akkor az már olyan mértékban lenne népámitás h az csak na. mert akkor jol behülyitik az embereket h "hú de f@sza, lekaphacc az erövel egy egész csillagrombolot az égröl". magyarán azzal akarnák eladni a játékot, h ilyet is lehet benne csinálni, nem pedig azzal, h 1. jol néz ki 2. jo a játékmenet 3. érdekes sztori 4. profi megvalositás 5. stb.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

sztem azért gondolja igy mert akkor az már olyan mértékban lenne népámitás h az csak na. mert akkor jol behülyitik az embereket h "hú de f@sza, lekaphacc az erövel egy egész csillagrombolot az égröl". magyarán azzal akarnák eladni a játékot, h ilyet is lehet benne csinálni, nem pedig azzal, h 1. jol néz ki 2. jo a játékmenet 3. érdekes sztori 4. profi megvalositás 5. stb.

ha vki olyan nyomi, ohgy csak ezért vesz meg egy játékot az megérdemli :smile:

Link to comment
Share on other sites

jardo

ha vki olyan nyomi, ohgy csak ezért vesz meg egy játékot az megérdemli :smile:

hát mondjuk ebben is van vmi igazság :ph34r: :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

DESTINY

ha vki olyan nyomi, ohgy csak ezért vesz meg egy játékot az megérdemli :smile:

:huh: Pedig elég korrekt felsorolás volt, ha nem ezekért, akkor miért veszel meg egy játékot?

Egyébként én elég canon sör vagyok és ha ez a srác le tud rántani egy csillagrombolót, akkor sok mindent újra kell gondolni, ami alapvetően szar dolog, de már az is engem igazol, hogy az olyan emberek, akik nem kifejezett SW fanok, csorgatják a nyálukat és parádés orgazmussal élveznel a Ttanonc húzásai láttán. E'van, ezt veszik meg sokan.

Emmellett persze sok szép jó dolgot láttam. tetszik a next-genes fal áttörés a trooperek fejével, hogy a környezete különböző tereptárgyait mozgatja az Erővel, viszont az ahogy belecsap a földbe és mindenki elszáll, megint baromság, egyszerűen nem SW... nekem

--->

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

ez sztem egy nagyon jo elgondolás, h a játékot az Erö-képességekre hegyezik ki. Egyrészt azért mert sw-játékokban ilyet még nem nagyon láthattunk, másrészt azért mert kitünö játékmechanikai/játéktechnikai-játékmenetbeli lehetöségek rejlenek benne. csak el ne szurják a játék ezen részét, s nehogy az legyen h "sokat akar a sz@rka, de nem birja a farka". reméllem h nagyon jol kilesz ez dolgozva a játékban

Szerintem ezzel az erő dologgal akarják bele vinni a fizikát a legujabb sw gamebe. Mivel említette vki, hogy átlehet törni a falat a fejével ( :rolleyes: ) ilyet eddig nem lehetett mondjuk a jk3-ba, pedig ott is van force push. Igazából a playerek az "erőt" látják, de valójában a fizika bevezetése a lényeg szerintem. Egyébként most kezdenek megjelenni a fizikás game-ek, nem csoda, hogy Lucasarts is benyomja ez.(Crysis, Bioshock, Assassin Creed, stb...) Ami persze jó dolog... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Továbbra sincs info hogy lesz-e pc-re is?

Link to comment
Share on other sites

Leo88

:huh: Pedig elég korrekt felsorolás volt, ha nem ezekért, akkor miért veszel meg egy játékot?

csak néhány dolog:

történet, játékmenet, kidolgozottság :smile:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Továbbra sincs info hogy lesz-e pc-re is?

Nincs még,majd szólok,ha van valami hír :wink:

Destiny: Ezt megbeszéltük,hogy ez csak hatásvadász jelenet sor az introban..1000%hogy olyat nem lehet csinálni :D

Nagyon imba lenne,ha csillagrombolókat lehetne dobálni az ellenfél fejére xD

Ami utána van na az már lesz a játékban...szvsz ez az eltúlzott intro csak azért lett ilyen,hogy ezzel is mutassák mennyire erő központú a játék és hogy tényleg arról szól.

Amúgy elvileg tényleg meg lehetne csinálni..ahogy matekisten kolléga mondja Yoda is kiemelte az x-wing-et a mocsárból.

De mondom, kicsi az esélye,hogy ekkora legyen az erő benne..tény hogy nagy lesz ,eddiginél hatalmasabb..de ez azért tényleg túlzás..xD de nekem tetszik ettől függetelnül ^_^

Chuck: Jaja igazad van..fizika nélkül az erő fele ennyire sem lenne "eufórikus" :smile:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na emberek én most egy darabig (kb 1 hét) nem leszek netközelben...ha lesz alkalmam akkor majd írok.

Tartsátok életben a topicot plíz! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Nincs még,majd szólok,ha van valami hír :wink:

Destiny: Ezt megbeszéltük,hogy ez csak hatásvadász jelenet sor az introban..1000%hogy olyat nem lehet csinálni :D

Nagyon imba lenne,ha csillagrombolókat lehetne dobálni az ellenfél fejére xD

Ami utána van na az már lesz a játékban...szvsz ez az eltúlzott intro csak azért lett ilyen,hogy ezzel is mutassák mennyire erő központú a játék és hogy tényleg arról szól.

Amúgy elvileg tényleg meg lehetne csinálni..ahogy matekisten kolléga mondja Yoda is kiemelte az x-wing-et a mocsárból.

De mondom, kicsi az esélye,hogy ekkora legyen az erő benne..tény hogy nagy lesz ,eddiginél hatalmasabb..de ez azért tényleg túlzás..xD de nekem tetszik ettől függetelnül ^_^

Chuck: Jaja igazad van..fizika nélkül az erő fele ennyire sem lenne "eufórikus" :smile:

mondjuk yoda csak 1 x-winget szedett ki van kül. szerintem... :smile: ha a régi idők jedijei képesek voltak ilyenekre Exar Kun, Revan ^_^ stb. akkor van esély, hogy a mostani időben (mármint a 3. és 4. rész között :D ) is vany olyan jedi aki képes rá.

Link to comment
Share on other sites

Delta07

mondjuk yoda csak 1 x-winget szedett ki van kül. szerintem... :smile: ha a régi idők jedijei képesek voltak ilyenekre Exar Kun, Revan ^_^ stb. akkor van esély, hogy a mostani időben (mármint a 3. és 4. rész között :D ) is vany olyan jedi aki képes rá.

Nah de ha megnézitek, a Clone Wars rajzfilmbe azért már durván bántak az erővel...Yoda is mikor két droid csapatszállítót összekoccintott...

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Nah de ha megnézitek, a Clone Wars rajzfilmbe azért már durván bántak az erővel...Yoda is mikor két droid csapatszállítót összekoccintott...

nem néztem rajzfilmet :smile:

Link to comment
Share on other sites

freezy

hú hát nem sok minden történt távollétemben xD

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem vagyok konzolpárti, ezért nem bagyon foglalkoztam a játékkal, de gondoltam hogy megkérdem hogy lesz-e PC-s verzió (bejelentették-e, pletykák nem érdekelnek). Nos?

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem vagyok konzolpárti, ezért nem bagyon foglalkoztam a játékkal, de gondoltam hogy megkérdem hogy lesz-e PC-s verzió (bejelentették-e, pletykák nem érdekelnek). Nos?

90%,hogy nem lesz. Nem jelentették be..szerintem nem is fogják.

Mondjuk szerintem bivajerős gép kéne hozzá..ami nincs minden átlag embernek(többek közt nekem sem),és PC-n nem hiszem,hogy minden újítás érvényesülne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...