Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Benoit Sokal játékai


szazolgab

Recommended Posts

Virgi

Lol megint elakadtam.

Már az álomban vagyok és nem tudok mit kezdeni az órával.Bekéne állítanom 2:45re ugye? utána bekéne kapcsolni. De nem megy. Mit tegyek?? :rolleyes::blink:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Lol megint elakadtam.

Már az álomban vagyok és nem tudok mit kezdeni az órával.Bekéne állítanom 2:45re ugye? utána bekéne kapcsolni. De nem megy. Mit tegyek?? :rolleyes::blink:

Oké már az órával sincs dolgom.Most a vonatot nem tudom beindítani. Pár kart megtudok húzni de szinte mind be van ragadva és a mólót sem találom. :huh:

Link to comment
Share on other sites

-max-

Oké már az órával sincs dolgom.Most a vonatot nem tudom beindítani. Pár kart megtudok húzni de szinte mind be van ragadva és a mólót sem találom. :huh:

Ha az a horog-izé rá van akasztva a vonat elejére, kattins rá még egyszer, hogy a kötelet kifeszítse. Utána menj vissza a Youkon faluba, ahhoz a szerkezethez ami a sínek felett van. Itt aktiváld a jobb oldali kart, és a vonatot behúzza az 'állomásra'. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Ha az a horog-izé rá van akasztva a vonat elejére, kattins rá még egyszer, hogy a kötelet kifeszítse. Utána menj vissza a Youkon faluba, ahhoz a szerkezethez ami a sínek felett van. Itt aktiváld a jobb oldali kart, és a vonatot behúzza az 'állomásra'. :smile:

Sorry nem mondtam,de ez már meg van már ott tartok hogy bekéne indítanom a vonatot utána a hajóhoz kell mennem.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

A kulcsot illeszd be középre a két műszerablak közé.

1.Húzd meg baloldalon fönn a kart

2.Jobb oldalon a két kapcsoló közül kapcsold le a bal oldalit

3.Jobb oldalon fenn a kart huzd meg

4.Huzd meg még1x a kart bal oldalon(amit legelőször)

5.Most a jobb oldalon található kapcsoló közül a jobb oldalit kapcsold le

6.Csavard el bal oldalon(középen) a szelepet.

7.Nyomd le a bal oldalon a kapcsolót(a szelep alatt)

8.Bal oldalon lenn (a nagy)szelepet csavard el.

Remélem érthető volt :lol: :lol:

Nemrégen írta le DanteXV.

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Nemrégen írta le DanteXV.

Húúú nagyon köszi!!!

Sorry de nem láttam. Thx :blink::smile::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Vége a játéknak! Köszi mindenki segítségét.

A vége videó nagyon szép! Majdnem sírás lett a vége. :D [sir]

Link to comment
Share on other sites

-max-

Vége a játéknak! Köszi mindenki segítségét.

A vége videó nagyon szép! Majdnem sírás lett a vége. :D [sir]

Ne is mondd... a hatása kb a The Longest Journey végéhez hasonlítható. :smile: Talán az egyik legmegdöbbentőbb játék-befejezés amit valaha láttam.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Ne is mondd... a hatása kb a The Longest Journey végéhez hasonlítható. :smile: Talán az egyik legmegdöbbentőbb játék-befejezés amit valaha láttam.

nekem mondjuk a TLJ befejezése jobban bejött B)

Link to comment
Share on other sites

-max-

nekem mondjuk a TLJ befejezése jobban bejött B)

Nekem is, de ez is ütött... Kár, hogy nem tudtuk meg, mi lett Kate Walker sorsa. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Nekem is, de ez is ütött... Kár, hogy nem tudtuk meg, mi lett Kate Walker sorsa. :sad:

Hát igen az engem is érdekelt volna...de sebaj jó volt ez így is. Tanulságos volt a játék nem? úgy a maga módján. <_<:smile:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Höhö... mar eljutottam oda hogy azt a sinkarbantarto cuccot felpörgetem, de jo szokas szerint elromlott a cuccos.

Arra gondoltam hogy azt a kis feher vakarcsot kene befogni, de nem tudom elhivni onnan a telepröl :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Höhö... mar eljutottam oda hogy azt a sinkarbantarto cuccot felpörgetem, de jo szokas szerint elromlott a cuccos.

Arra gondoltam hogy azt a kis feher vakarcsot kene befogni, de nem tudom elhivni onnan a telepröl :unsure:

Add oda neki a halas cukrot, akkor követni fog. :wink:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Add oda neki a halas cukrot, akkor követni fog. :wink:

Remek ötlet... :wink:

Link to comment
Share on other sites

kid8

én meg nem tudok felmászni a sziklafalon...kb 4 kattintás után nem találom a következő kapaszkodót <_< ott van egy ilyen sziklacsík de oda se tudok mászni...a végigjátszásban az volt h nem túl bonyolult csak időigényes.én az utóbbit vettem észre :smile:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

én meg nem tudok felmászni a sziklafalon...kb 4 kattintás után nem találom a következő kapaszkodót <_< ott van egy ilyen sziklacsík de oda se tudok mászni...a végigjátszásban az volt h nem túl bonyolult csak időigényes.én az utóbbit vettem észre :smile:

Idegesítő rész :lol: csomószor vissza kell mászni

Link to comment
Share on other sites

Gamerous

Sziasztok!Légyszi segítsetek!

A kis rágcsáló nem megy be a járatba,csak szaladgál!Ez a bagoly után történik!Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

Húú ez asszem velem is megesett. Ügyelj arra hogy ne öntsd bele rögtön a vízet és ne dobd bele azonnal a halcsontot. És még arra is hogy a bal alsót dugd be parafával. UTána jöhet a baglyos :wink: Ha mindezek ellenére nem sikerül szólj :smile:

én meg nem tudok felmászni a sziklafalon...kb 4 kattintás után nem találom a következő kapaszkodót <_< ott van egy ilyen sziklacsík de oda se tudok mászni...a végigjátszásban az volt h nem túl bonyolult csak időigényes.én az utóbbit vettem észre :smile:

Először nálam is et volt :smile: Menj balra-jobbra is :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zsuzsanka

Helló!

Én már egyszer végigvittem 1-et és 2t is, és most megint kedvet kaptam hozzá.. viszont vszinűleg tök sík hülye vagyok:D gs dvdről raktam fel 1. részt és épp felszálltam először a vonatra,átértem 2. városba, erre kiírja nekem, h rakjam be a megfelelő cd-t:D

:$

mit csináljak?:D

Link to comment
Share on other sites

skybot

Helló!

Én már egyszer végigvittem 1-et és 2t is, és most megint kedvet kaptam hozzá.. viszont vszinűleg tök sík hülye vagyok:D gs dvdről raktam fel 1. részt és épp felszálltam először a vonatra,átértem 2. városba, erre kiírja nekem, h rakjam be a megfelelő cd-t:D

:$

mit csináljak?:D

Rakd újra teljes installálással, és ha nem törlöd ki a mentéseket azok is megmaradnak.

Link to comment
Share on other sites

kid8

gond #2 :D :a repülőn hogy állnak a kapcsolók?odáig h 03 már megvan...

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

gond #2 :D :a repülőn hogy állnak a kapcsolók?odáig h 03 már megvan...

Khm..Először is szívesen... <_< másodszor nézd meg a www.adventuregames.com n a végigjátszást, na az a cool :tongue:

Link to comment
Share on other sites

kid8

Khm..Először is szívesen... <_< másodszor nézd meg a www.adventuregames.com n a végigjátszást, na az a cool :tongue:

azért nem köszöntem még meg mert még nincs vége :lol: amúgy kösz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Zsuzsanka

Rakd újra teljes installálással, és ha nem törlöd ki a mentéseket azok is megmaradnak.

Kösszí:smile:

Link to comment
Share on other sites

kid8

megint van egy kis gond...ott tartok h be kell húzni valahogy a vonatot a kis falu állomására.a kis emberek már be is rakták a kampót a helyére szóltam oscarnak h mi lesz meghúztam a csörlő karját szép animáció de nincs a helyén a vonat :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...