Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Benoit Sokal játékai


szazolgab

Recommended Posts

BajuszGG

A kiscsajjal is odalenn...? Vizsgáld meg a nem működő olajtöltő gépet, húzd fel a vonatot.Ezután irány a bolt és az asztalról vegyél fel egy kulcsot. Sétálj oda a cukorautómatákhoz és nyisd fel a kulcsal. Az utolsóból vedd ki az érméket és ezekkel nyisd ki a többi automatát. Vedd fel a két cukrot és Malkának dobd le a pirosat.

HEhehe :D :D Ott az 50 Forintos... de látom van ott még öre meg ilyenek is :lol:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

HEhehe :D :D Ott az 50 Forintos... de látom van ott még öre meg ilyenek is :lol:

Jaja híres lett a magyar 50es :lol:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Jaja híres lett a magyar 50es :lol:

Honnan tudok gáz-t szerezni a széntöltő motorba? :huh:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Honnan tudok gáz-t szerezni a széntöltő motorba? :huh:

van lenn 1 ház amiből füst száll fel...kopogj be de elhajtanak, indulj a kerítés mentén balra lesz 1 plakát, amit tépj le. A ketrecben lesz 1 állatka(youkie)engedd ki...majd cseréld ki a hordón lévő olajos flakonnal a tiedet és húzz el :lol:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

van lenn 1 ház amiből füst száll fel...kopogj be de elhajtanak, indulj a kerítés mentén balra lesz 1 plakát, amit tépj le. A ketrecben lesz 1 állatka(youkie)engedd ki...majd cseréld ki a hordón lévő olajos flakonnal a tiedet és húzz el :lol:

Na ez is megvan... De most megint csak rohangálok ide-oda ezzel a papírral amit kivettem a dobozból... ráadásul a meleg ruhák is megvannak de nem enged tovább a monostor felé :huh:

Ez lehet hogy nem az én műfajom, ez a játék :unsure:

Jah, meg hogy lehet feljutni a monostorba. Mer a pap nem akar beengedni?!

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Na ez is megvan... De most megint csak rohangálok ide-oda ezzel a papírral amit kivettem a dobozból... ráadásul a meleg ruhák is megvannak de nem enged tovább a monostor felé :huh:

Ez lehet hogy nem az én műfajom, ez a játék :unsure:

Jah, meg hogy lehet feljutni a monostorba. Mer a pap nem akar beengedni?!

Menj Malkához, az ad egy tallért, ami a Kolostor felé a folyónál kell használni, Berakod a tallért a gépbe és meghúzod a kart, kihúzod a takarót és Hansra rárakod. Aztán menj a kolostorhoz és a liftnél fordulj jobbra és ott lesz egy barát, beszélgess vele majd menj vissza a boltba (az ezredeshez) és kérd tőle a három sípot, menj vissza a baráthoz és add oda neki a szürkét, majd miután elmegy a barát fel tudod venni köppenyt és úgy csöngess a liftnél.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Menj Malkához, az ad egy tallért, ami a Kolostor felé a folyónál kell használni, Berakod a tallért a gépbe és meghúzod a kart, kihúzod a takarót és Hansra rárakod. Aztán menj a kolostorhoz és a liftnél fordulj jobbra és ott lesz egy barát, beszélgess vele majd menj vissza a boltba (az ezredeshez) és kérd tőle a három sípot, menj vissza a baráthoz és add oda neki a szürkét, majd miután elmegy a barát fel tudod venni köppenyt és úgy csöngess a liftnél.

Ok ,ez is megvolt... :smile:

Az ablaknál hogy kell mozgatni a szárnyakat? :sad:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Ok ,ez is megvolt... :smile:

Az ablaknál hogy kell mozgatni a szárnyakat? :sad:

Először tedd be azt a mamutos üveget, de a mozgatás sorrendjét nem tudom csak össze-vissza csináltam :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Először tedd be azt a mamutos üveget, de a mozgatás sorrendjét nem tudom csak össze-vissza csináltam :rolleyes: :lol:

A mammutos üveg megvolt :smile: De ha sikerül jól megcsinálnom akkor megmutatja hogy ott a gomb, vagy mindig nekem kell odarohangálni megnézni?

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

A mammutos üveg megvolt :smile: De ha sikerül jól megcsinálnom akkor megmutatja hogy ott a gomb, vagy mindig nekem kell odarohangálni megnézni?

amint sikerül, megmutatja a gomb helyét, neked nem kell odarohangálni és megnézni :smile:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

amint sikerül, megmutatja a gomb helyét, neked nem kell odarohangálni és megnézni :smile:

Te sem tudod hogy hogy kellett beállítani azt a négy marhaságot... :unsure: Már fárad a kezem...

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Te sem tudod hogy hogy kellett beállítani azt a négy marhaságot... :unsure: Már fárad a kezem...

Sorrend: alsó, bal oldali, felső, jobb oldali (vagyis az óramutató járásával megegyező irányba).

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Én is ott járok,de elakadtam.

A mamutos izé nállam van de hova kell raki? mert már kivan nyitva az az ablak és ott nem lehet sehova.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Én is ott járok,de elakadtam.

A mamutos izé nállam van de hova kell raki? mert már kivan nyitva az az ablak és ott nem lehet sehova.

Pedig az ablakba kell... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

De a nyitott ablakba??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

De a nyitott ablakba??? :blink:

abba

Link to comment
Share on other sites

Virgi

abba

És abba hova? mert nekem nem engedi.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

És abba hova? mert nekem nem engedi.

Előtte válaszd ki (nem tudom hogy mi másért nem rakja bele).

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Előtte válaszd ki (nem tudom hogy mi másért nem rakja bele).

Még mindig az a kérdésem hogy abba hova??? És a gyertyát hogyan teszem az asztalra mert nekem azt mondja kell még valami nah de mi?

:smile:<_<

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Még mindig az a kérdésem hogy abba hova??? És a gyertyát hogyan teszem az asztalra mert nekem azt mondja kell még valami nah de mi?

:smile:<_<

A gyertyát még haggyad :rolleyes: ahhoz majd kell egy ilyen "mécses",amit majd akkor fogsz meghapni ha túl jutsz az ablakos részen. Nem értem h nem tudod belerakni? vmi bug??? :blink::huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

A gyertyát még haggyad :rolleyes: ahhoz majd kell egy ilyen "mécses",amit majd akkor fogsz meghapni ha túl jutsz az ablakos részen. Nem értem h nem tudod belerakni? vmi bug??? :blink::huh::huh:

Hát énse értem. A fény a másik oldalra világít ahol van egy hasonló izé a falon gondolom ott lesz a gomb.

Mikor odamegyek az ablakhoz és "kézbe veszem" a festett mamut üveget vagy mit és nem engedi sehova berakni az ablakba. Csak a 4marhaságnál teszi ki azt a jelet amikor használhatnám de azok át vannak húzva hogy azt oda nem lehet berakni.

Nem lehet hogy valamit rosszul csináltam?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Hát énse értem. A fény a másik oldalra világít ahol van egy hasonló izé a falon gondolom ott lesz a gomb.

Mikor odamegyek az ablakhoz és "kézbe veszem" a festett mamut üveget vagy mit és nem engedi sehova berakni az ablakba. Csak a 4marhaságnál teszi ki azt a jelet amikor használhatnám de azok át vannak húzva hogy azt oda nem lehet berakni.

Nem lehet hogy valamit rosszul csináltam?? :blink:

Igen ott lesz. De ugye ugy csináltad h kinézel az ablakon és utána rakod be nem csak ugy "távolról, h még nem kattintottál az ablakra?

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Igen ott lesz. De ugye ugy csináltad h kinézel az ablakon és utána rakod be nem csak ugy "távolról, h még nem kattintottál az ablakra?

Kinézni az ablakon?? Mármint úgy hogy látod a kinti dolgokat???

Én csak úgy tudom megnézni hogy odamegyek hozzá és rákattintok és csak közelebb jön az ablak de nem látok ki rajta. Az ablak közepébe kell rakni azt az izét??? :blink::unsure:<_<

Áh úristen megvan. Kitudtam nézni az ablakon. Köcci :D

Link to comment
Share on other sites

Gamerous

Hi all!

Segítséget kérnék!

Hol találom azt a k.rva mammutos üveget?

Előre is köszi!!!

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Hi all!

Segítséget kérnék!

Hol találom azt a k.rva mammutos üveget?

Előre is köszi!!!

Amint dumáltál Hans-szal ( monostorban) kimész az ajtón és aza dagi szerzetes hallgatózik, na vele beszélj és oda adja neked az üvegetet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...