Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvenc Jelenet


wYth-NRG

Recommended Posts

Gatyamadzag

igen, meghallgatam youtubeon párszor és tényleg aztz mondja de nagyon ramatyul :smile:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

A Fableban mikor az Aréna utolsó szörnyével, Arachanox-al, egy óriási skorpióval harcolunk. Hú, itt még nincsenek olyan jó fegyvereink, legalább 20 percig folyamatosan lődöztem-kaszaboltam.

Link to comment
Share on other sites

Voya

a diablo 2 lod-ot Retro MOD v2.52-vel nyomtam végig. Hellen Baal 34 percig és 41 másodpercig tartott (stopperrel mértem) 91-es druidám volt és egyszerűen végigdaráltam vele a játékot, csak Baal okozott gondot.(pl. Diablo hellen 15 mp ha volt)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A Preyben mikor Jen ellen harcolunk és a vége :smile: B)

Link to comment
Share on other sites

Raven

serious sam first vagy second encounter-ben a nagy futás nevű rész :D

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Fahrenheit

1.Szétesik a ház :smile:

2.Futás a zsaruk elől az utcán

3.Elmegyógyintézet

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Jedi Academy, Sötét oldal vége..fájt :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Amikor végig vittem a Gothic I-et :D . Az nagyon zsír volt.

Link to comment
Share on other sites

Stampede

az első rainbow six...anno még 99 táján...volt 1 pálya ahol nem kellett a hangtompítót használni,nem kellett lopakodni...vagy 10-szer végigvittem :lol:

Link to comment
Share on other sites

padosp

Vampire: the masquerade Bloodlines vége: a torony hatalmasat durrant, végre bemutattam Nines-nak :D , és utánna az az iszonyú hangulatos Lacuna Coil szám... sose felejtem el :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

A Bloodlines egy másik vége jobban bejött. Mikor LaCroix mellé álltál és a végén kinyitottad a szarkofágot a herceggel, akkor nem múmia volt benne. Hanem rengeteg robbanóanyag és asszem ez volt írva egy cetlire: "Bye bye!

Jack"

És a credits lista után Jack ül a hegytetőn a múmia meg mellette XD. Nagyon hangulatos volt :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Nem igazán, jelenet mondjuk de azért érdekes :smile: Mai nap során gondoltam nehéz résznél tartok Undying-ban benyomom a hallhatatlanságot. Megyek előre mindenkit megölök simán meg se sebeznek, mondom magamban, húú de könnyű így bár fájt a szívem egy kicsit a kód miatt. 10-15 percel később gondoltam, ki is használom a halhatatlanságot, oda megyek a szörnyhöz és szórakozok vele, belémüt -30 HP. lol -.-' Hát igen, elhitettem magamal hogy sebezhetetlen vagyok, és jó ideig az is voltam :smile: Nesze neked pszichológia :lol:

Link to comment
Share on other sites

crocki

én azt nem felejtem el, amikor a Gothic 1-ben egy idióta küldetéssorozat után visszatérsz az Old Camphez, erre közlik veled hogy áruló vagy...na ez n em a kedvenc jelenetem, de beleégett a memóriámba.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Nem igazán, jelenet mondjuk de azért érdekes :smile: Mai nap során gondoltam nehéz résznél tartok Undying-ban benyomom a hallhatatlanságot. Megyek előre mindenkit megölök simán meg se sebeznek, mondom magamban, húú de könnyű így bár fájt a szívem egy kicsit a kód miatt. 10-15 percel később gondoltam, ki is használom a halhatatlanságot, oda megyek a szörnyhöz és szórakozok vele, belémüt -30 HP. lol -.-' Hát igen, elhitettem magamal hogy sebezhetetlen vagyok, és jó ideig az is voltam :smile: Nesze neked pszichológia :lol:

Hát persze, mivel te a hallhatatlanságot kapcsoltad be... :lol:

A Preyben mikor Jen ellen harcolunk és a vége :smile: B)

Az nagyon ott volt... :smile:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A BiA sorozatban az összes olyan párbeszéd amikor a katonák beszélgetnek

meg még a RtH30-ban mikor Allan és Garnett meghal, ha mondhatjuk úgy Leggett által :S

majd a következő küldetés elején Baker monológja... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

A BiA sorozatban az összes olyan párbeszéd amikor a katonák beszélgetnek

meg még a RtH30-ban mikor Allan és Garnett meghal, ha mondhatjuk úgy Leggett által :S

majd a következő küldetés elején Baker monológja... :ph34r:

oooú a bia, drága bia..... amikor veszekednek a szuper hősökön, amikor elmesélik egymásnak hogy mit ennének..... na és a az earned in blood-ban amikor majdnem meghal a főhős és a haver behúzza fedezékben aki később meghal :ph34r: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

oooú a bia, drága bia..... amikor veszekednek a szuper hősökön, amikor elmesélik egymásnak hogy mit ennének..... na és a az earned in blood-ban amikor majdnem meghal a főhős és a haver behúzza fedezékben aki később meghal :ph34r: :unsure:

a szuperhősös rész király :D kettétöri superman xD

meg mikor: mit kajálnak egyátalán a németek? kolbász? egy pohár hideg vér?

meg hogy: miért mindig azok a fránya német ellenállások, mi lenne ha azt mondanánk nekik hogy "kérlek"?

xD ezek a szövegek :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

nekem van még1 kedvenc jelenetem. amikor a Max Payne 1-ben asszem a 7. pályán két pasi egy bombát szerel egy falra, de felrobban amikormég ottvannak.És még annál a pályarásznél van 1 ajtó. de azon nem lehet bemenni. de meglehet lesni h az ajtó körül repedések vannak. és próbálsz bemenni az ajtón de akkor ahhol megvan repdve a fal leolmil és beleremeg a föld. szal az a lényeg h az ajtó ottmard de körülötte a fal leomlik és azon keresztül kell továbbmenni. :D na azon naon tetszett :D sorry h nem tudtam rövidebben leírni :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

nekem van még1 kedvenc jelenetem. amikor a Max Payne 1-ben asszem a 7. pályán két pasi egy bombát szerel egy falra, de felrobban amikormég ottvannak.És még annál a pályarásznél van 1 ajtó. de azon nem lehet bemenni. de meglehet lesni h az ajtó körül repedések vannak. és próbálsz bemenni az ajtón de akkor ahhol megvan repdve a fal leolmil és beleremeg a föld. szal az a lényeg h az ajtó ottmard de körülötte a fal leomlik és azon keresztül kell továbbmenni. :D na azon naon tetszett :D sorry h nem tudtam rövidebben leírni :D

-so red, green or blue?

-always red in the movies!

-so red? green?

-i dont think, the green!

booooom xD

asszem ezeket mondják

anno felvettem frapsal, még mindig megvan az a rész, nekem is nagyon tetszik :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A BiA-ból csináltam is egy képet arról a jelenetről:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

TheGrimReaper

Max Payne 1-ből eszembe jut egy jelenet amikor 2 őr beszélget, asszem már az utsó pályákon abban a nagy házban

nem emlékszem pontosan, de azt vitatják, milyen filmeket kedvelnek, és az egyik csávó így magyarázza hogy:

tudod akció film, lövöldözés , robbanás, de nem akármilyen akció film öcsém, legyen benne bullet-time is,

-bullet-time? miaz a bullet-time?

-nemond hogy nemtudod, naa tudood az idő lelassul, látod ahogy a golyó röpködnek

-király

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tyber16

Mikor a devil may cry 3-ban a dante és a vergil összefogottan harcol h legyözzék az utolso elötti pálya főszörnyét,na az a harc az örökre bennem marad :D

Link to comment
Share on other sites

TheGrimReaper

hmm

őő spoiler (béna vagyok és nemtudok olyan "jelöldki és látodmerspolier-t" bocsi ezért előre jelzem)

starcraft-ban amikor naaagy nehezen megöldököltük a sok gonosz protosst és akkor jönnek a férgek meg a zergek és mondja a Mengsk bácsi hogy bocsi Kerrigan nem férsz rá a buszra! máskor bérletet vegyél és előbb érj ki!! És amikor mondja Kerrigan hogy -Boys? Ehh Boys?? na beleképzeltem magamat a helyzetbe és úúúúú

na meg Blood Omen 2-ben van az a Eternal Prison vagy mi, és ott van az a sok beteg vagy mi, háát szerintem az elég nyomasztó egy hely

ja meg Blade of Darkness szinte az egész játék, ja és persze Farenheitben amikor a végén a nagy hancúr,, hát perszee hogy a 2 főszereplőnek össze kell jönnie!! de testvér Lucas öcsém! halott vagy! nincs vérkeringésed!! hogyan telitődnek meg vérrel az a barlangos test??

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

hmm

őő spoiler (béna vagyok és nemtudok olyan "jelöldki és látodmerspolier-t" bocsi ezért előre jelzem)

starcraft-ban amikor naaagy nehezen megöldököltük a sok gonosz protosst és akkor jönnek a férgek meg a zergek és mondja a Mengsk bácsi hogy bocsi Kerrigan nem férsz rá a buszra! máskor bérletet vegyél és előbb érj ki!! És amikor mondja Kerrigan hogy -Boys? Ehh Boys?? na beleképzeltem magamat a helyzetbe és úúúúú

na meg Blood Omen 2-ben van az a Eternal Prison vagy mi, és ott van az a sok beteg vagy mi, háát szerintem az elég nyomasztó egy hely

ja meg Blade of Darkness szinte az egész játék, ja és persze Farenheitben amikor a végén a nagy hancúr,, hát perszee hogy a 2 főszereplőnek össze kell jönnie!! de testvér Lucas öcsém! halott vagy! nincs vérkeringésed!! hogyan telitődnek meg vérrel az a barlangos test??

(az az ikon aminél egy a betű van feketével aláhúzva, arra kattints egyszer és válaszd ki a fehéret, majd miután kész a szöveg kattints rá megint.)

Link to comment
Share on other sites

KaiL

A Warcraft III the Frozen Throne-ban amikor megérkezik Arthas Northend-re és megjelenik egy új egség az emberek közl a Blood Elf sárkánylovas(vagy mi)Elkezdi Arthas:"Who the..." :lol: :lol: utána megérkezik Anub'Arak, erre Arthas:"What the... " :lol: :lol: :lol: aztán szépen ledöngölök a Blood Elfet akiböl márcsak blood maradt :lol: A földön fetrengtem a pálya megmár vagy 5 perce ment :lol: :D :D :smile: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...