Jump to content
GSForum - Segélyvonal

YouTube


Madridista

Recommended Posts

Skullkid

Hát igen, lehet durva dolgokat csinálni Paint-ben is, ha ért hozzá az ember. :smile:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az se semmi amikor kajával festenek -

pl.sültkrumpli az ecset és ketchup a festék :D
Link to comment
Share on other sites

F4LL3N

Egy kis szösszenet tõlem...

Link to comment
Share on other sites

Razon

Discovery Channel ftw! :D Így készült a Prince Of Persia : Sands Of Time

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Gio-

Más erre alkalmas topicot nem igen találtam szóval ide írnám.

Én Movie Maker-el csinálom a videókat. De láttam a YouTube-n sok videón ami ilyen jó effektekkel van tele (pl. labdán célkereszt van stb...) és ezt a Movie Makerrel csinálják(amit kétlek) vagy egy másik videókészítõ progival? Ha másikkal akkor melyik lenne az vagy azok?

És mégvalami olyat, h. tok pl, hogy magára a jelenetre írok rá valamit ilyen speckó betûtípussal és nem egy külön lapra?

Köszi elõre is! :wink:

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

Más erre alkalmas topicot nem igen találtam szóval ide írnám.

Én Movie Maker-el csinálom a videókat. De láttam a YouTube-n sok videón ami ilyen jó effektekkel van tele (pl. labdán célkereszt van stb...) és ezt a Movie Makerrel csinálják(amit kétlek) vagy egy másik videókészítõ progival? Ha másikkal akkor melyik lenne az vagy azok?

És mégvalami olyat, h. tok pl, hogy magára a jelenetre írok rá valamit ilyen speckó betûtípussal és nem egy külön lapra?

Köszi elõre is! :wink:

szoftver részlegbe biztos találsz alkalmas topicot (mellesleg én a kérdést se értem,szoval nem pofázok:P )

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Átfogalmazom picit:

Ahhoz, hogy ilyen speciális effektekhez jussak hozzá magát az effektet le kell szednem valahonnan(ha igen honnan?), vagy a programba van benne? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
HIE

Nincs valami progi, ami felgyorsítja YouTube videókat? :D Mert megint nagyon lassú.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SHADOW

Nincs valami progi, ami felgyorsítja YouTube videókat? :D Mert megint nagyon lassú.

Sztem nincs :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Adamcell

Recent Ratinget hogy tudom kitörölni? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Én arra a módszerre lennék kivi, hogy hogy lehet jobb minõségben nézni a videókat, mert hallottam egy ilyen módszerrõl, hogy a linkbe valamii számot kell rakni valahova és akkor jobb lesz. Vagy rossz úton járok?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én arra a módszerre lennék kivi, hogy hogy lehet jobb minõségben nézni a videókat, mert hallottam egy ilyen módszerrõl, hogy a linkbe valamii számot kell rakni valahova és akkor jobb lesz. Vagy rossz úton járok?

"&fmt=6" - Temészetesen idézõjelek nélkül, ezt kell a link végére másolni.

Még van egy olyan h "&fmt=18" ez a jobb minõségû videó mellett jobb hangminõséget is biztosít.

Persze a szarból nem lehet várat építeni, szal ami am is fos minõségû volt, annnál úgy is mind1 :D

Ja és am ott a videók alatt már van egy olyan h "Watch this video in higher quality" - az elvileg ugyanez a funkció ;D

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Nálam most elég érdekesen viselkedik a YouTube... :unsure: Délután még lejátszotta a videókat, de állandóan megállt. Most már az oldalt sem tölti be :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Adamcell

Az nem tudjátok miért van, hogy megnézek 3 videót, és az 1,746 videóból 1,762 lett?

mármint amit én néztem meg, tökre nem értem

Link to comment
Share on other sites

Bice

Nálam most elég érdekesen viselkedik a YouTube... :unsure: Délután még lejátszotta a videókat, de állandóan megállt. Most már az oldalt sem tölti be :unsure:

Nálam is ezt játsza... :( Akkor mégse a netem gagyi. :D De engem marhára idegesít.

Itt a Channelem: http://youtube.com/user/thebravestdave

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Karbantartás, meg bõvítgetés van, majd jó lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
P3tson

Hi! Kéne valami normális progi amivel tudok leszedni youtuberól videót! Próbáltam már egy kettöt de egyik sem akkarta müködni :/

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Hi! Kéne valami normális progi amivel tudok leszedni youtuberól videót! Próbáltam már egy kettöt de egyik sem akkarta müködni :/

http://zamzar.com/ :) Én ezt használom. Netes konvertáló, elküldik az e-mailedre amit konvertálni akarsz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Azrael22

ez szörnyû... nyugodjanak békében mindnyájan...

nagy emberek voltak.

Link to comment
Share on other sites

kerdesmester

Nem tudom de némelyik videó iszonyat lassú!

Link to comment
Share on other sites

csontee

swat4 bemutatója, a játék, melyet a Sierra, egy neve nincs kiadó adta ki :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

swat4 bemutatója, a játék, melyet a Sierra, egy neve nincs kiadó adta ki :lol: :lol:

Hát a gyerek sztem nem igazán érti mirõl is szól a Swat játék. Ajtókat belövi, le akarja lõni a túszt (akit terroristának néz), rohan elõre mint a vakegér stb stb....

De a legjobb:

A karaktert a Crysis-ból lopták a készítõk

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...