Jump to content
GSForum - Segélyvonal

YouTube


Madridista

Recommended Posts

Madridista

Na, hát én elég öncélúan nyitottam a topicot, mivel problémám lenne vele. Ha le akarok játszani egy videót, akkor néhány másodperc után leáll, de nem azért mert nem töltötte még be, csak szimplán az elejére ugrik, és újra indítani sem lehet. Vki segítsen pls.

UI.: Na meg persze érdemes is az oldalról beszélni, meg videót belinkelni, meg ilyenek :smile:

Link to comment
Share on other sites

Dronte

Én mindig nyomok egy pause-t aztán betölti az egész videót, ha megvan csak akkor indítom újra.

Amúgy király a youtube mindent lehet találni rajta :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hai
Na, hát én elég öncélúan nyitottam a topicot, mivel problémám lenne vele. Ha le akarok játszani egy videót, akkor néhány másodperc után leáll, de nem azért mert nem töltötte még be, csak szimplán az elejére ugrik, és újra indítani sem lehet. Vki segítsen pls.

UI.: Na meg persze érdemes is az oldalról beszélni, meg videót belinkelni, meg ilyenek :smile:

Már nekem is volt ilyen, egy gitáros izét akartam megnézni.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hát ha már belehet linkelni ide videókat akkor az alámban van egy nagyon jó kis videó^^ B)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
Itt a profilom, rajta 2 videóm.
Link to comment
Share on other sites

Mitisz
itt az én accom, ha már ien nagy linkelgetés van :smile: " 2 videom van fenn egyébként :D
Link to comment
Share on other sites

a880120

van fent két jó videóm: http://www.youtube.com/profile?user=lajosa88

Egyékbént szeretem én nagyon a jútubot :smile:

Egyébként beléptem a jútubra, és az volt kint, hgoy Hello a880120

Na ez rohadt érdekes, mert úgy nem regisztráltam az oldalra, csak lajosa88 néven :blink:

Link to comment
Share on other sites

Muck

van fent két jó videóm: http://www.youtube.com/profile?user=lajosa88

Egyékbént szeretem én nagyon a jútubot :smile:

Egyébként beléptem a jútubra, és az volt kint, hgoy Hello a880120

Na ez rohadt érdekes, mert úgy nem regisztráltam az oldalra, csak lajosa88 néven :blink:

mert nem az accoountod nevének köszön, hanem amilyen nevet megadtál a regisztrációkor igazi névhez :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Én videóim :unsure:

Egyenlőre még csak kettő van fennt. A következő projecten még dolgozok :unsure:

Link to comment
Share on other sites

a880120

mert nem az accoountod nevének köszön, hanem amilyen nevet megadtál a regisztrációkor igazi névhez :smile:

A-A-A-A-A!

Nem, eddig úgy köszöntött, hgoy lajosa88, most meg a880120... ki léptem, majd belétptem a lajosa88 néven, és máris úgy közsönt... Lehet, hgoy álmomba regisztráltam? :blink:

De tényleg nem regisztrtáltam a880120 néven

Hell, azt tudnám, a saját videóidhoz, miért az enyémeket linkeled?! :rolleyes:

De én már láttam a videóid és nagfony jók :smile:

Link to comment
Share on other sites

danime

Regisztráltam magamnak egy erotikus-videós profilt a YouTube-on :rolleyes: ... Azóta naponta 10-20 felhasználó iratkozik fel hozzám. Szóval nem ártana őket elhalmozni. Nem tudom, hogy lehetne-e mindenkinek körlevelet küldeni ha újabb videókat töltök fel?

Én videóim :unsure:

Egyenlőre még csak kettő van fennt. A következő projecten még dolgozok :unsure:

Az a link úgy nem jó, mert mindenkinek a saját profilja jön be. Valahogy így linkelj be:

http://www.youtube.com/profile?user=zenjay24

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Na, hát én elég öncélúan nyitottam a topicot, mivel problémám lenne vele. Ha le akarok játszani egy videót, akkor néhány másodperc után leáll, de nem azért mert nem töltötte még be, csak szimplán az elejére ugrik, és újra indítani sem lehet. Vki segítsen pls.

UI.: Na meg persze érdemes is az oldalról beszélni, meg videót belinkelni, meg ilyenek :smile:

Szerintem töltsd le a gépedre a videót... MSN en tudok neked programot adni, ha kell,.... ilyen YouTube video hacker cucc. Küldj PM-et.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Sorry, nem értek én ehhez a youtube-hoz :lol:

Nah akkor még1x

<<<Videóim>>>. Remélem így már jó lesz :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ááá, az ilyen progikat felejtsétek el. Itt van inkább ez, online konvertáló: http://vixy.net/flv_converter

Bemásolod a linket, és már töltheted is le aviba. :D :D

Mondjuk én ezt a youtube-ot ezért nem szeretem. Eléggé lerontja a videók minőségét. És így inkább nem mentegetem le a jó videókat :sad:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ááá, az ilyen progikat felejtsétek el. Itt van inkább ez, online konvertáló: http://vixy.net/flv_converter

Bemásolod a linket, és már töltheted is le aviba. :D :D

Hellnightnak igaza van...

Mindegy h milyen formátumba tölti le az ember, a minősége nem változik, szal mindegy h flv v. avi

A legjobb választás talán ez: http://www.rivavx.com/index.php?encoder&L=3

Felbontás, framerate, bitrate beállítása, stb...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Aki szereti az ektomorfot az klikkeljen az alámban található linkre :wink: Megéri :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

Ha Firefox-ot hasaználtok, szedjétek le a Videodownloader addon-t(fenn van a firefox.com-on) ami a YouTube-ról meg egy csomó más hasonló oldalról lazán leszedi a videókat.

Amúgy nekem 6 videóm VOLT fönn ameddig rejtélyes módon el nem tüntek(és csak 4-ből van másolatom :sad: ),pedig már 935-ször nézték meg öket összesen :sad: :(

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ha Firefox-ot hasaználtok, szedjétek le a Videodownloader addon-t(fenn van a firefox.com-on) ami a YouTube-ról meg egy csomó más hasonló oldalról lazán leszedi a videókat.

Amúgy nekem 6 videóm VOLT fönn ameddig rejtélyes módon el nem tüntek(és csak 4-ből van másolatom :sad: ),pedig már 935-ször nézték meg öket összesen :sad: :(

Mik voltak azok a videók? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Én video downloaderrel szedtem le róla a cuccokat, és valami konverterrel avivá alakítottam őket, de a minősége jobb volt mint amit jútubon látni ( legalábbis amit leszedtem :unsure: ), szóval az serintem direkt van úgy lebutítva úgy, hgoy gyorsabb legyen, de élvezhető

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Én video downloaderrel szedtem le róla a cuccokat, és valami konverterrel avivá alakítottam őket, de a minősége jobb volt mint amit jútubon látni ( legalábbis amit leszedtem :unsure: ), szóval az serintem direkt van úgy lebutítva úgy, hgoy gyorsabb legyen, de élvezhető

Persze, hogy ezért van lebutítva. Értelemszerűen hamarabb "letöltesz" egy 10 megás videót, mint mondjuk ha a minősége maradna az eredeti. Az sokszor 70-80 mega is lehet és hát mire az lejönne :D :D

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Szerintem töltsd le a gépedre a videót... MSN en tudok neked programot adni, ha kell,.... ilyen YouTube video hacker cucc. Küldj PM-et.

Köszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

Volt egy rövid kis bemutatkozás videóm,egy baromkodás a haverommal, két video egy hibáról amit elöidéztem a Beyond Good and Evil-be(szupergyors/lassú lett a játék), egy Dreamfall Music Videó(a Dr. House zenéjével) ,és egy Kinces Bolygó Music Videó(Nightwish-Over The Hills And Far Away-el)

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

én nekem csak az "apa kocsit hajt" refrénnel ellátott számot sikerült fellőnöm, de hogy mekkora az a szám! :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...