Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Weblap Ajánló


Alterego-X

Recommended Posts

kid8

MySpace a legnagyobb, ha azon nincs rajta akkor szerintem máson se.

azt ismerem csak az a baj h ott sokan nem valódi néven regiznek :sad: de találtam 1 csomó bi férfit :lol:

szerk.:persze nem azokat keresem :D

Link to comment
Share on other sites

richardez

Találtam egy tök jó internetes játékot! egy hekkerel vagy és fejleszteni kell a gépedet! meg tudsz szervert feltörni meg ieneke :D KATT

Link to comment
Share on other sites

Tomina

azt ismerem csak az a baj h ott sokan nem valódi néven regiznek :sad: de találtam 1 csomó bi férfit :lol:

szerk.:persze nem azokat keresem :D

Huu, most lebuktál. :ph34r: xD

Link to comment
Share on other sites

kid8

Huu, most lebuktál. :ph34r: xD

xD de télleg nem :lol: amúgy belenéztem az 500 találat sûrûjébe és meglett:)csak az a baj h 2005-ben lépett be utoljára.na ennyi köszi mer nem akarok bannt kapni :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Deezeren mért van az, hogy vannak olyan számok amiket hozzá lehet adni a playlisthez, míg vannak olyan számok amiket nem? :o

Link to comment
Share on other sites

tom83

game-extra.try.hu :tongue:

Link to comment
Share on other sites

VIKTORIUS

Sziasztok!

Egy új közösségi oldal indult, amely elvileg mindent egyben kínál. Minden más közösségi oldal nyújtotta szolgáltatás mellett (blogok, profilok, fórumok, üzenõfalak, videó feltöltés, stb), például egy teljesen új, sokoldalú messenger szolgáltatást is, amely össze van kötve az oldallal és akár videó chattet is lehet róla indítani, vagy össze kötni másik messengerekkel. De a legfõbb újítása az egymás ellen játszható ügyességi játékok. Tehát aki szereti a kihívásokat, és szívesen megmérkõzne barátaival, ismerõseivel, pl. egy biliárd vagy dáma játékban, itt a lehetõség! :smile: A most csatlakozóknak nem kell késõbb meghívóra vadászniuk, hogy bejuthassanak, és õk is akárhány embert meghívhatnak. Már lehet játszani is, 28-ától pedig minden szolgáltatás mûködik.

Ha érdekel valakit, itt az én meghívó linkem: Katt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Gio-

Valaki nem tud egy oldalt ami betanítja a videó készítés trükkejit? Speciális effektet használatát? Magyarul ! :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Balintos

...

gondolom non-profit oldalak...mennyit fizetnek neked azért, hogy reklámozd ezt a baromságot?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SH4D0W

Hali!!

Nem igazán tudtam, hová írjak, ezért ide írok, talán tud valaki segíteni :smile:

Sz'al, az lenne a lényeg, hogy tudnátok olyan oldalt ajánlani, ahová tölthetek fel zenét, és azt azon az oldalon, egy beépített lejátszó segítségével meg lehet hallgatni, illetve azt be lehet ágyazni pl. egy blogba? Eddig egy ilyet találtam, az eSnips-et, regisztráltam, de nem enged feltölteni :sad:

Link to comment
Share on other sites

bgcs3

Én a saját oldalamat szeretném ajánlani, de szerintem ez nem baj mivel non-profit.

A oldal ingyenes weblapszerkeztéssel foglalkozik.

CÍME: www.freeweblap.cwi.hu

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

Nemtom volt-e már, de itt lehet nyerni sok mindent, és semmit sem kell csinálni. Ha nem is akartok vele foglalkozni, akkor csak regeljetek plz, mer az jó nekem :)

http://www.winive.hu/index.php

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
SHADOW

Nemtom volt-e már, de itt lehet nyerni sok mindent, és semmit sem kell csinálni. Ha nem is akartok vele foglalkozni, akkor csak regeljetek plz, mer az jó nekem :)

http://www.winive.hu/index.php

Nyertem az aláírásomban szereplõ oldalon egy 1 gigás memória kártyát :D

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Nyertem az aláírásomban szereplõ oldalon egy 1 gigás memória kártyát :D

ki is postázták, megkaptad már?

Link to comment
Share on other sites

nasteey

Ha postázták akkor szólj, akkor beregelek én is :D (persze alád)

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

ki is postázták, megkaptad már?

Jövõ héten péntekre várható.

Ha postázták akkor szólj, akkor beregelek én is :D (persze alád)

Szólni fogok, ha kell, képet is töltök fel róla, hogy a kezemben tartom :)

Link to comment
Share on other sites

Bice

Huhh, az elsõ durva. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

Nah, nesze nektek, kipostázták a memó kártyát :D Szal ha meg akarjátok magatoknak adni az esélyt, akkor regeljetek ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...