Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Weblap Ajánló


Alterego-X

Recommended Posts

Adam-HUN

1, ezek nem weblapok, 2, irdat nagy baromság mind2 videó.

Nem találtam jobb szobát!!! Ez volt a legmegfelelőbb :tongue: :angry: Én a helyedben megse szólaltam volna :tongue:

Te... fúúú :angry:

Mellesleg a hozzászólásodban sincsen weblap(ajánás)

Tudod mi volt baromság, a hozzászólásod!!!

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Nem találtam jobb szobát!!! Ez volt a legmegfelelőbb :tongue: :angry: Én a helyedben megse szólaltam volna :tongue:

Te... fúúú :angry:

Mellesleg a hozzászólásodban sincsen weblap(ajánás)

Tudod mi volt baromság, a hozzászólásod!!!

ide szokták őket

hogy legyen weblap google

Link to comment
Share on other sites

Adam-HUN

ide szokták őket

hogy legyen weblap google

Balintos, köszi :smile: De nem találtam...pedig ezerrel kerestem ilyesmit... :wink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Nem tudom mennyit kap ez az ember, de én ezt nem csinálnám...

SMS Bandi

Ennek most volt reklámja a GS-ben is...

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

Ennek most volt reklámja a GS-ben is...

Jaja, én is láttam :smile:

Bár én ezt amit ez csinál még egy milliórt sem csinálnám... Legfeljebb napi 1millióért :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
neath

hali

találtam egy díjnyertes online web alapú játékot... kb olyan mint a Caesar sorozat...

római korban kell egy falut építgetni, aztán meg jól megtámadni a szomszédokat :smile:

már 10000-en játszanak!

nekem nagyon tetszik!

a link: Travian

gyertek lehet klánokat is alapítani!

HAJRÁÁÁ!

Link to comment
Share on other sites

Tomina

hali

találtam egy díjnyertes online web alapú játékot... kb olyan mint a Caesar sorozat...

római korban kell egy falut építgetni, aztán meg jól megtámadni a szomszédokat :smile:

már 10000-en játszanak!

nekem nagyon tetszik!

a link: Travian

gyertek lehet klánokat is alapítani!

HAJRÁÁÁ!

Regisztráltam, majd meglátom, hogy megy nekem ez a játék, elsőre jónak tűnik :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sid

Kéretik normális oldalt reklámozni, nem pedig valami gyökér marhaságot..

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

hali

találtam egy díjnyertes online web alapú játékot... kb olyan mint a Caesar sorozat...

római korban kell egy falut építgetni, aztán meg jól megtámadni a szomszédokat :smile:

már 10000-en játszanak!

nekem nagyon tetszik!

a link: Travian

gyertek lehet klánokat is alapítani!

HAJRÁÁÁ!

Nagyon jól néz ki :smile:

Én játszom is vele :tongue:

Alapítsunk egy klánt? ^^

Link to comment
Share on other sites

Csirek

Nagyon jól néz ki :smile:

Én játszom is vele :tongue:

Alapítsunk egy klánt? ^^

Tényleg jó játék, én is játszom vele kb egy hónapja. Van egy durva klánunk is mindkét szerveren, olyan lesz hamarosan a közigazgatás, hogy ihaj. :smile: Most nincs nálunk tagfelvétel, megteltek a helyek. Illetve s2-n még van pár hely, de annak már a többszöröse ki van osztva. :D

Nagyon jó játék, én is csak ajánlani tudom. A Hódítónál egyszerűbb, de szerintem jobb, a klánokat szövetségeket sokkal jobban össze lehet fogni, mivelhogy minden klánnak saját fóruma van, amihez senki más nem tud hozzáférni. Sokkal letisztultabb, élvezetesebb játék a Travian! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Tényleg jó játék, én is játszom vele kb egy hónapja. Van egy durva klánunk is mindkét szerveren, olyan lesz hamarosan a közigazgatás, hogy ihaj. :smile: Most nincs nálunk tagfelvétel, megteltek a helyek. Illetve s2-n még van pár hely, de annak már a többszöröse ki van osztva. :D

Nagyon jó játék, én is csak ajánlani tudom. A Hódítónál egyszerűbb, de szerintem jobb, a klánokat szövetségeket sokkal jobban össze lehet fogni, mivelhogy minden klánnak saját fóruma van, amihez senki más nem tud hozzáférni. Sokkal letisztultabb, élvezetesebb játék a Travian! :smile:

Jah, már én is játszom (kb 2 egész napja :smile:), valakinek az aláírásában láttam. A nevem persze Mercury, a 2-es szerveren vagyok észak-keleten. Mákos voltam, a mellettem lévőkelég noobok, kb 3* olyan gyorsan fejlődök, mint ők, már a topon vagyok erre :smile: Ha jó messze lakok a kemény klánoktól, akkor nem fognak zaklatni? Vagy szokás itt kilométereket gyalogolni, hogy megszivassák a kis falumat?

Link to comment
Share on other sites

hunnenkoenig

Akit erdekelnek az MMORPG-k, az keresse meg a http://mmogames.hu oldalt. A napokban nyilt az mmorpg.hu helyett (mivel az mar vagy egy eve stagnal egy ZARVA felirattal).

Kizarolag fizetös jatekokkal foglalkozunk napi hirekkel es forummal.

Mindenkit szeretettel varunk!

Link to comment
Share on other sites

kopo

Na tegnap este én is reggeltem ezen a Travian. Télleg jo game. Az 1. szerveren vagyok.

Link to comment
Share on other sites

crocki

http://maps.google.com/

ide a Get Directionsba írjátok be, hogy Berlin-Los Angeles, és sasoljátok meg a 41. pontot :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

http://maps.google.com/

ide a Get Directionsba írjátok be, hogy Berlin-Los Angeles, és sasoljátok meg a 41. pontot :tongue:

Ez valami easter egg? :lol:

Link to comment
Share on other sites

crocki

Ez valami easter egg? :lol:

én inkább súlyos bugnak nevezném :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Ez valami easter egg? :lol:

igen, de már a viccekbe is linkelték, ott talán London- New York volt

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

A BiteFight-ot ismeri valaki?

Én már régen játszom vele, és van klánom is. Klánom neve ahol vagyok, World-Of-Ancient-Werewolves. Amúgy a nevem Goldage. Ti is fentvagytok?

Mellesleg ha valakit még nem regelte magát, a baráthoz írja be azt, hogy GoldAge. Thx

Az oldal

Link to comment
Share on other sites

kopo

A BiteFight-ot ismeri valaki?

Én már régen játszom vele, és van klánom is. Klánom neve ahol vagyok, World-Of-Ancient-Werewolves. Amúgy a nevem Goldage. Ti is fentvagytok?

Mellesleg ha valakit még nem regelte magát, a baráthoz írja be azt, hogy GoldAge. Thx

Az oldal

Lehet h hülyeséget fogok kérdezni. Emiatt bocsánatot kérek. Ez a BiteFight ugye egy Forum alapú RPG?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...