Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Metal Gear Solid sorozat


_L_

Recommended Posts

Hellnight

Akkor a film, ha jól tudom a Shadow Moses szigeteken történtek előtt fog játszódni.

Már alig várom ezt a filmet istenem :rolleyes: Csak el ne rontsák valami balfék színésszel az egészet, mert akkor végünk :sad:

Link to comment
Share on other sites

_L_

Akkor a film, ha jól tudom a Shadow Moses szigeteken történtek előtt fog játszódni.

Már alig várom ezt a filmet istenem :rolleyes: Csak el ne rontsák valami balfék színésszel az egészet, mert akkor végünk :sad:

Asszem ez a Metal Gear 2:Solid Snake(1990) játékbol készül,legalábbis a storyja alapján.Jah és télleg.Lehet jelentkezni katonának.MSN:krisztian.kasza@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Akkor a film, ha jól tudom a Shadow Moses szigeteken történtek előtt fog játszódni.

Már alig várom ezt a filmet istenem :rolleyes: Csak el ne rontsák valami balfék színésszel az egészet, mert akkor végünk :sad:

Hugh Jackman jó lenne szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Egyébként arról van valami hír, hogy Kojima a 3. részt kiadná PC-re? Vagy a gyenge PC-s átiratok miatt úgy döntött, hogy soha többet PC? :unsure::sad:

Link to comment
Share on other sites

_L_

Egyébként arról van valami hír, hogy Kojima a 3. részt kiadná PC-re? Vagy a gyenge PC-s átiratok miatt úgy döntött, hogy soha többet PC? :unsure::sad:

Remélem ki fogja adni,mertha nem akkor....

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Most psp-re is kijött egy metal gear solid MGS:Portable ops címmel,és állítólag jól sikerült.Majd lehet,h megveszem.De nem az indulóáron,hanem majd ha lejjebb megy az ára.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Ne haljon már ki ezis :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ne haljon már ki ezis :sad:

Épp most akartam én is írni ide valamit xD :lol: :lol:

De hát sajnos nem ír ide senki :sad: Nem tudja a többség mi az igazi TPS :sleep: :D :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

Épp most akartam én is írni ide valamit xD :lol: :lol:

De hát sajnos nem ír ide senki :sad: Nem tudja a többség mi az igazi TPS :sleep: :D :D

Hát sajnos nem :sad: Akik jáccottak MGSel a fórumrol szerintem:Te,gamesfun,TRC,Bart13 és én :D Alig vagyink :sad:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Hát sajnos nem :sad: Akik jáccottak MGSel a fórumrol szerintem:Te,gamesfun,TRC,Bart13 és én :D Alig vagyink :sad:

Ja és a postás még csak 25% nál jár a subsistance-el. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Hát sajnos nem :sad: Akik jáccottak MGSel a fórumrol szerintem:Te,gamesfun,TRC,Bart13 és én :D Alig vagyink :sad:

Ne felejtsd ki Martin Dantet sem :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

Ne felejtsd ki Martin Dantet sem :D

Jólvan róla nemtudtam :D

Ja és a postás még csak 25% nál jár a subsistance-el. :sad:

Próbáld meg elkérni TRCtöl annak a postásnak a címét amit én adtam neki :D PALos Subsistencevel dolgozik :D

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Jólvan róla nemtudtam :D

Próbáld meg elkérni TRCtöl annak a postásnak a címét amit én adtam neki :D PALos Subsistencevel dolgozik :D

Ohh köcce mindjárt írok neki.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Ohh köcce mindjárt írok neki.

Bár ha kell megkeresem neked :D

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Bár ha kell megkeresem neked :D

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Az a gond hogy mostanság semmi újat nem lehet hallani mgs ügyben....

max talán egy érdekes videót találtam:

Aki játszot a 3.részel emlékszik megkora poén volt lenyomva tartani a háromszöget és e módon zoomolhatunk film közben sőt mozgathatunk is így olyan érzés mintha egy amatőr filmet néznénk.No a 4.részben rátesznek egy laptal hogy eme videókat meg is állíthatjuk és BÁRHOVA elkalandozhatunk...forgathatjuk a kamerát meg hasolók....és tlejesen real time-ban mivle közben igaz megáll az idő de a környezet az él és virulni fog tovább.

Kojima hatalmas ember!

Metal Gear Solid

Gondoltam megnézük hogy fejlődöt a mgs sorozat (a sima mg-eket mostk ivételesen elvetem majd máskor megmutatom)A legelső rész....hát picit mostanság piszkszelhegynek tűnik de azé le a kalapal hogy ilyen grafikával olyan dolgokat tudot kojima csinálni hogy ihaja.

Metal Gear Solid.2 - Sons Of Liberty

A 2.rész ami.....hatalmas siker lett.Nemcsak grafikája miat de sok újdonságal és történetileg "húzok csavarjuk" feeling egyetlen baj votl vele.Míg az 1.részben snake-el mentünk...addig itt csak első küldiben játszunk vele,utána már felváltja raiden (bár lehet csere berélik egymsát nem játszotam végig sajna) a nanotech katona akit sokszor nőnek néznek :D (bár hallotam olyat hogy a speciális kiadásban snake-el is végigvihetjük).

Metal Gear Solid - The twin sankes

A hírhedt és sztem egészen jól sikerült mgs1 remake.Főleg hogy így már azt mondja az ember egyszer hogy: "retróóó" meg hogy "egész pofás" bár sokan modnták hogy könnyebb lett a játékmenet...de attól még nagyon jó dolog hogy ilyen szépen felújítoták a mgs2 motorjával.

A 3.rész ami....annyi de annyi újdonságal kecsegtette már hgoy juj.Pl mostmár nemcsak az ellenségek kikerülésével kell foglalkoznunk hanem saját kondincíónk és sérüléseinken kell túlélnünk a zsungel hatalmas világát. Számomra ez eddig a legjobban összerakot eltalált "előzmény" érsz (snake első küldije).A grafikára meg annyit nagyon pofás! a mozdulatok pedig hatalmasak.

Metal Gear Solid.4 - Guns of the Patriot

Ezt a rész pedig nagy örömel várjuk...reméljük jó gamé lesz és méltő lezárása a mgs sorozatnak.

No és utoljára énekeljünk egyszerre gyerekek! :smile:

Link to comment
Share on other sites

_L_

Az a gond hogy mostanság semmi újat nem lehet hallani mgs ügyben....

max talán egy érdekes videót találtam:

Aki játszot a 3.részel emlékszik megkora poén volt lenyomva tartani a háromszöget és e módon zoomolhatunk film közben sőt mozgathatunk is így olyan érzés mintha egy amatőr filmet néznénk.No a 4.részben rátesznek egy laptal hogy eme videókat meg is állíthatjuk és BÁRHOVA elkalandozhatunk...forgathatjuk a kamerát meg hasolók....és tlejesen real time-ban mivle közben igaz megáll az idő de a környezet az él és virulni fog tovább.

Kojima hatalmas ember!

Metal Gear Solid

Gondoltam megnézük hogy fejlődöt a mgs sorozat (a sima mg-eket mostk ivételesen elvetem majd máskor megmutatom)A legelső rész....hát picit mostanság piszkszelhegynek tűnik de azé le a kalapal hogy ilyen grafikával olyan dolgokat tudot kojima csinálni hogy ihaja.

Metal Gear Solid.2 - Sons Of Liberty

A 2.rész ami.....hatalmas siker lett.Nemcsak grafikája miat de sok újdonságal és történetileg "húzok csavarjuk" feeling egyetlen baj votl vele.Míg az 1.részben snake-el mentünk...addig itt csak első küldiben játszunk vele,utána már felváltja raiden (bár lehet csere berélik egymsát nem játszotam végig sajna) a nanotech katona akit sokszor nőnek néznek :D (bár hallotam olyat hogy a speciális kiadásban snake-el is végigvihetjük).

Metal Gear Solid - The twin sankes

A hírhedt és sztem egészen jól sikerült mgs1 remake.Főleg hogy így már azt mondja az ember egyszer hogy: "retróóó" meg hogy "egész pofás" bár sokan modnták hogy könnyebb lett a játékmenet...de attól még nagyon jó dolog hogy ilyen szépen felújítoták a mgs2 motorjával.

A 3.rész ami....annyi de annyi újdonságal kecsegtette már hgoy juj.Pl mostmár nemcsak az ellenségek kikerülésével kell foglalkoznunk hanem saját kondincíónk és sérüléseinken kell túlélnünk a zsungel hatalmas világát. Számomra ez eddig a legjobban összerakot eltalált "előzmény" érsz (snake első küldije).A grafikára meg annyit nagyon pofás! a mozdulatok pedig hatalmasak.

Metal Gear Solid.4 - Guns of the Patriot

Ezt a rész pedig nagy örömel várjuk...reméljük jó gamé lesz és méltő lezárása a mgs sorozatnak.

No és utoljára énekeljünk egyszerre gyerekek! :smile:

Sons of Liberty különleges kiadás az Substance :D Kikéne jáccanom HArdon :D És nem váltják egymást benne(Raiden és Snake :D )Jah és a Snake Eater NEM Snake első küldije,hanem Bigg Boss\Naked Snake küldetése,ha nem vetted voln észre az 63ban jáccódik az első rész meg 2005-ben,szoval ha Snake modnjuk Snake volt a Snake Eaterben 20-30 éves,akkor 61-71évesnek kéne lennie az elsőben :L Snaket a 70es éveken klónozták és azért öregszik ilyen gyorsan,mert akkor még a klónozás nagyon gyenge volt :D Solidusra és Liquidre is ez a sors várt volna :sad:

Link to comment
Share on other sites

Karez

Há nem igaz Racquon megkorra flesgyilkosvagy időnként.

Jól tom hogy big boss-al kell menni....bárcsak sose mondtátok volna akkor kb énis majd olyan arcot vágnék majd a végén mint trc tette.Azé írtam hogy snake első küldije mer biztos vannak fórumozók akik még nem vitték végig...így megmarad a pojén....értem?

Legközelebb ilyeneket nagyon láthatatlan sárgába írjad ha lehet...

Bocs nem megbántani akarlak csak nem szeretem a flesgyilkosokat akik lelőnek mindenféle pojént...

Link to comment
Share on other sites

_L_

Há nem igaz Racquon megkorra flesgyilkosvagy időnként.

Jól tom hogy big boss-al kell menni....bárcsak sose mondtátok volna akkor kb énis majd olyan arcot vágnék majd a végén mint trc tette.Azé írtam hogy snake első küldije mer biztos vannak fórumozók akik még nem vitték végig...így megmarad a pojén....értem?

Legközelebb ilyeneket nagyon láthatatlan sárgába írjad ha lehet...

Bocs nem megbántani akarlak csak nem szeretem a flesgyilkosokat akik lelőnek mindenféle pojént...

Hát de gondolom tudnak gondolkodni,és észreveszik hogy nem 70éves Snake az első részben xD

Link to comment
Share on other sites

Karez

Ki tudja a klónozás csodákra képes :lol: .

No elég legyen az off-ból ne ez tartsa má fennt a topikot.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

De ne is a szent lélek legyen az aki fennt tartja :lol: :lol:

Csinálni kellene valami versenyt a 2. részből nem?

Mittomén ki tudja hamarabb végigvinni a Tanker missiont :lol:

Valamiről beszélni kellene ami MGS :unsure:

Pl a filmszerepre Ti kit tartanátok jónak? Én még egyenlőre nem tudom ki lenne méltó a szerepre :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_L_

De ne is a szent lélek legyen az aki fennt tartja :lol: :lol:

Csinálni kellene valami versenyt a 2. részből nem?

Mittomén ki tudja hamarabb végigvinni a Tanker missiont :lol:

Valamiről beszélni kellene ami MGS :unsure:

Pl a filmszerepre Ti kit tartanátok jónak? Én még egyenlőre nem tudom ki lenne méltó a szerepre :unsure:

Muszály pont tanker misson :unsure: Nem lehetne valami más?Mondjuk ki tudja minél kevesebb halállal és gyilokkaol kijáccani a gamet? :smile: Abban bennelennék :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Pl a filmszerepre Ti kit tartanátok jónak? Én még egyenlőre nem tudom ki lenne méltó a szerepre :unsure:

Danny DeVito :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Danny DeVito :D

Ez még viccnek is rossz volt :wink:<_<

Link to comment
Share on other sites

Karez

Nehéz a döntés annyi jó színész eltudná játszani snake szerepét.

Sokan hugh jackman-re szavaznának.Benne azé van egy két karakteres vonása.

Szinészileg 1000 féle arca van szal sztem ő jó lenne.

Persze momentán ott vannak még az ellenség listái.Pl ocelot-ot szívesen látnám tobin bell szerepében (akár körszakállat is csináltathat meg hát így is jó lenne ahogy kinéz midnenki jigsaw-je egy kezdeti öregedő ocelot lenne akkor).

Női oldalról (mivel ilyen is kell) valami keleties vonású de mégis amerikai (vagy orosz :smile: ) színésznő kéne...momentán nemtudom eldönteni....annyi szép aranyos és arányos nő létezik a világon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...