Jump to content
GSForum - Segélyvonal

..::a Mi Topikunk::.. , 2nd Edition


cokler

a kérdés:  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

borz2

csütörtökön jön a hóóóóóó!!!!!! muhahaha!!! végre itt van az igazi tél.. igaz már meg holnapra még plusz fokokat mondanak de csütörtöktől -5 , -3 + hóó.. remélem sok is :smile:

Nekem már ne jöjhjön ide hó. Elkésett, kész nemérdekel. jöjjön jövőre.

Nyarat akaroook! :smile:

Egyébként szépjónapot mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

csütörtökön jön a hóóóóóó!!!!!! muhahaha!!! végre itt van az igazi tél.. igaz már meg holnapra még plusz fokokat mondanak de csütörtöktől -5 , -3 + hóó.. remélem sok is :smile:

hát ezzel megin nem lettél túl populáris nálam... :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

A sok buta! :D

Hagy jöjjön a havacska! :D

Hulljon hulljon nagy szemekbe! :D

fagyás is legyen kori kell és már a jégen is vagyok! :D

Szevasz Borz mester rég jártál erre!:smile:

Link to comment
Share on other sites

kvanta

még hogy legyen fagyás, akkor ülj be a fagyóba ott aztán van fagyás, vagy ha az túl kicsi van egy párszáz literes hűtőláda a garázsban nyugodtan kiadom neked bérbe ott aztán annyit fagyoskodhatsz amennyit csak bírsz :D :D

Nem kell fagyás ha jég kell a korihoz akkor irány a műjégpálya :D

Üdvözöllek köreinkben én is Borz mester borzasztóan rég jártál erre :D :D de szellemes vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Télen hideg van ez az élet rendje most mit siránkoztok? :D

Mint a kisovodások! :D

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

ettül még nemkéne annak lennie, kibirnámén a telet 30fokba is :D

Link to comment
Share on other sites

borz2

A sok buta! :D

Hagy jöjjön a havacska! :D

Hulljon hulljon nagy szemekbe! :D

fagyás is legyen kori kell és már a jégen is vagyok! :D

Szevasz Borz mester rég jártál erre!:smile:

Jaja. Igen elvagyok veszve mostanság.

Korcsolyázni meg tényleg jó lenne. Olyan 12 éves koromba csináltam effélét utoljára, ami igen régen volt...

Lehet már nem is menne :D

Üdvözöllek köreinkben én is Borz mester borzasztóan rég jártál erre :D :D de szellemes vagyok :D

Hát ja. Csuda tehetséges vagy! Csoda hogy el nem loptak még :D

ettül még nemkéne annak lennie, kibirnámén a telet 30fokba is :D

Naigen.

Ha eléünk még vagy ötven évet, akkor valószínűleg nyugdíjas éveinket a hortobágyi homokdűnnék közt, pálmafa alatt töltjük, miközbe tekintetünk a legközelebbi oázist fürkészi majd. :D

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

jovan persze, igazatok van, hogyne, a pasiknak mindíg, tényleg, le a kalappal előttetek, okos, ügyes...jófiu....minden tiszteletem :smile: na remélem mindenki elégedett....

hülye hímsovinisztákkal nem tárgyalok :D meg egyébként sem :D

emberek..nincs fütés a koterba..már péntek óta...meghalt valami kazán...olyan beteg lettem mint a kocsonya...nem lehet ezért bepeprelni őket ?

Link to comment
Share on other sites

carville

jovan persze, igazatok van, hogyne, a pasiknak mindíg, tényleg, le a kalappal előttetek, okos, ügyes...jófiu....minden tiszteletem :smile: na remélem mindenki elégedett....

hülye hímsovinisztákkal nem tárgyalok :D meg egyébként sem :D

emberek..nincs fütés a koterba..már péntek óta...meghalt valami kazán...olyan beteg lettem mint a kocsonya...nem lehet ezért bepeprelni őket ?

Há nem tudom, lehet perelhetné, csak azt nem hogy anyagilag megérné. :D De azért részvétem és jobbulást neked is meg a kazánnak. :smile:

Amúgy emberek, főleg ennél Veszprém és akörül élőknek mondom, hogy harmadjára ugyan, de átmentem a forgalmi vizsgán, úgy hogy lehet gratulálni. :D De azért vigyázzatok az utakon. :D

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

Há nem tudom, lehet perelhetné, csak azt nem hogy anyagilag megérné. :D De azért részvétem és jobbulást neked is meg a kazánnak. :smile:

Amúgy emberek, főleg ennél Veszprém és akörül élőknek mondom, hogy harmadjára ugyan, de átmentem a forgalmi vizsgán, úgy hogy lehet gratulálni. :D De azért vigyázzatok az utakon. :D

ne törődj vele, legalább lukival ellenbe te megtanultál vezetni :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

szeva Borz így utólag!!

amugy már esik itt.. igaz még csak eső.. de 24 óra múlva már talán hó fog esni..

kicsit megedződik a kvanta-pimpi féle társaság a hóban legalább.. :smile: hehe

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

remek lenne hóban felótózni gyöngyösre meg vissza... úgy nemlehet tempótótózni :D

viszont egyedül azé vóna jó wgy quad ijenkor...friss hóba lehetne kenni a városba.

Link to comment
Share on other sites

borz2

szeva Borz így utólag!!

amugy már esik itt.. igaz még csak eső.. de 24 óra múlva már talán hó fog esni..

kicsit megedződik a kvanta-pimpi féle társaság a hóban legalább.. :smile: hehe

Ha előbb lesz nálad mint nálunk majd külgyér már plíz! :smile:

Olyan rég láttam efféle természeti jelenséget hogy el is felejtettem milyen. :D

jovan persze, igazatok van, hogyne, a pasiknak mindíg, tényleg, le a kalappal előttetek, okos, ügyes...jófiu....minden tiszteletem :smile: na remélem mindenki elégedett....

hülye hímsovinisztákkal nem tárgyalok :D meg egyébként sem :D

emberek..nincs fütés a koterba..már péntek óta...meghalt valami kazán...olyan beteg lettem mint a kocsonya...nem lehet ezért bepeprelni őket ?

Most ne haragudj de ha nincs fútés akkor marad a vodka. Szerinted az oroszok hogy nem fagytak még mg? :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

úgy nem fagytak meg h egyfolytában elzárják a gázvezetékeket és így be tudnak fűteni.. aztán mikor már elég meleg van kinyitják h a nyuszi félék a koleszban se fagyjanak meg :smile:

oké majd megy a kép.. majd... ha 1x esni fog!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Hát tegnap vagy inkább ma hajnalban is eshetett volna a hó mert az eső szarrá áztatott minket! :D

Nyuszi ez meg nem himsovinizmus hanem tudás! :D

Nagy különbség! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

ja jelentem kölkök hogy itt esik.. míg a Balatonon szakad a hó!! juhúúúúú !:smile:

Link to comment
Share on other sites

kvanta

jaj de jó jaj de jó de kib.a.s.z.o.t.t. jó lesz reggel havat vakarnai mindenről.....

Én 30 fokot akarok vááá nem akarok havat nem akarok hideget nem akarok telet :D :D

Remélem most leszakad aztán ennyi elég is egy egész évre :D jöhet a tavasz

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

itt most épp elállt, de megmaradt...tök állat...de ha nem esik rá megint akokr szar se lesz ebből ismét....tökjo h ienkor kell a lányoknak a kis körömpipellőbe flangálni mindenféle hülye bálokba...eee...

vodka nem finom nekem..... viszki párti vagyok :smile: de nem lehet alkoholizálni....meglátszana a jegyeimen, nem tenne jót a pontjaimnak, az meg az nagy jövőmnek :D uh nem..nem iszunk...csak ma mert a MÍra szülinapja van :D

Tom : veled meg nem tárgyalok ... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

cokler

na jolvan akkor ugy néz ki nem csak TOM és én fogunk ennek örülni... jó látni h másoknak is tud örömet okozni egy kis schnee.. vagy snow.. vagy mifene :smile:

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Fáj az igazság nyuszikám? :D

Na arra már esik?

Erre még nem! :D

De mindennek eljön az ideje! :D

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

a mijénk leghamarabb jövőre jöjjön...az isten ott rohassza me ga havat a balatonnál

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

Jajj elmaradoztam! :D

Majd leszek csak most hulla vok meg minden! :D

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

mien igazság Tom?? mirő beszélünk ? bünti van koma mert paraszt voltál msnen :wink: az hitt mi ment az hidegen hagy ien szempontból cicuka :smile:

Link to comment
Share on other sites

cokler

nyugi pimpi megy az az alföld azonr részére is... :D muhaha

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

f@szodat, maj te hányod el akkor!

nyulembernek mag anynit, h nenagyon pattogjon meramit tanult kollégám mesét a nagy szakértésedről az bőven sokvolt, aki nem motorozik, demég azalapvető müszaki dolgokkal sincs tisztába az neugasson bele a férfiak dóába!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...