Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LEGO


Yeti1942

Recommended Posts

Yeti1942

Ki ne ismerné?

Ki nem játszott volna még vele?

Sok korcsoport ismeri. Én pl már régen építettem bármit is de elnéztem miket építettek korombeli srácok és rádöbbentem milyen jó is.....

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Sir_Zsim

régen én is legóztam, talán még megvan 1 sw-s hajóm legóból... :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nekem ez volt a gyerekkorom. Igaz, nekem sosem volt nagyon sok, ellenben az unokatesómnak. Annyi LEGO-ja volt, mint az állat, mindig LEGO-ztunk. Volt, amikor 1 méteres utasszállítót építettünk, meg ilyenek. Aztán amikor megkaptuk az első piaci lámanintendot (no nem kell ám nintendó sziksztifóóóóóóóóóóóóóóóóóórra gondolni xD), akkor megosztottuk az időt. TANK->gép szétrúgása->LEGO->TANK->gép szétrúgása xD

Azok a régi szép idők... :smile:

Link to comment
Share on other sites

mio007

IPB Image

Iraki háború ? :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

IPB Image

Iraki háború ? :D

Különben tök jól néz ki. :D A LEGO mondjuk úgy sem fog háborús témában kiadni játékokat.

Link to comment
Share on other sites

Pettya

jujjjj, de szerettem legozni! életem nagyon fontos része volt nagyon nagyon jó dolog amit kitaláltak a dánok! respect nekik! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Nekem ez volt a gyerekkorom. Igaz, nekem sosem volt nagyon sok, ellenben az unokatesómnak. Annyi LEGO-ja volt, mint az állat, mindig LEGO-ztunk. Volt, amikor 1 méteres utasszállítót építettünk, meg ilyenek. Aztán amikor megkaptuk az első piaci lámanintendot (no nem kell ám nintendó sziksztifóóóóóóóóóóóóóóóóóórra gondolni xD), akkor megosztottuk az időt. TANK->gép szétrúgása->LEGO->TANK->gép szétrúgása xD

Azok a régi szép idők... :smile:

Nosztalgia a javából...

Iraki háború ?

Az lehet...

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Sir_Zsim

leet h újra elő fogom keresni és jáccani vele, ez volt a legelő szórakozás, amit úgy igazából leetett élvezi, mert mókás, egyszerű, de mégis olyan sokfélét lehet belőle építeni :smile:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nemtudom mért, de miután kaptam egy legot összeszereltem és utána mintha valamilyen kényszer let volna szétszereltem és magam eszkábáltam egy újat belőle. Így viszont összekeveredett a rengetek kocka .

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Van egy nagy bazi váram amit kb 4 éve építettem azóta nem nagyon legóztam! De még most is tele van egy nagy doboz az elemekkel

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Én imádtam legózni, sőt máig nagyon szeretek. Na jó, otthon már egy készlet sincs meg, a kisunokatesóimnak ajándékoztam (kivéve a Technices Ferrarimat :smile:), náluk olykor elkap a hév és eszkábálok vmit :smile: Amúgy volt tűzoltóállomásom, rendőrkapitányságom, kalózhajóm, űrhajós szettem meg sok ilyen kisdobozos lego cucc (amúgy nekem a kedvenc sorozatom a kalózos volt!)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Jujj, de szerettem kiskoromba legozni, egyik kedvenc játékom volt! És a kedvenc témaköröm a Kalózos volt :D

Link to comment
Share on other sites

sid

Én mindig autókat csináltam és ütközéseket szimuláltam, ilyenkor mindig darabokra esett szét szegény jármű :smile:)

Link to comment
Share on other sites

_L_

Van egy iylen bázisom(kb 7hónapja építetem,kedvem lett hozzá,egy napig azt építettem :D ),2db vadászom(én építettem őket,maradékbol,ilyen apokaliptikus világ feelingje van,mert minden sznínűt,amit találtam,belepakoltam),egyik 2 szeélyes,a másik egy,3db pilóta,2 sofőr a kocsiba(1 kocsi van).Naggyábol ennyi,csak az a baj,hogy nagymamámnál van :sad:

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Én mindig autókat csináltam és ütközéseket szimuláltam, ilyenkor mindig darabokra esett szét szegény jármű :smile:)

Te jó ég :D Ugye még nincs jogsid? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Világ egyik legjobb játéka. Órákon át építettem, nagyon szerettem mai napig megvan, igaz néhány meg van rágva, pár darab hiányzik, de a többi renden van, és már csak arra vár, hogy az unokahugom legyen egy kicsit nagyobb. :smile: Egyébként pár napja nézegettem pont, valami iszonyat mennyire drága lett, egy kisebb készlet ( mondjuk egy közepes méretü autó, 3-4 emberrel) 4-5 k simán van ami azért szép, meg se mertem nézni, mennyi lehet egy kalózhajó komplett legénységgel. :D

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Világ egyik legjobb játéka. Órákon át építettem, nagyon szerettem mai napig megvan, igaz néhány meg van rágva, pár darab hiányzik, de a többi renden van, és már csak arra vár, hogy az unokahugom legyen egy kicsit nagyobb. :smile: Egyébként pár napja nézegettem pont, valami iszonyat mennyire drága lett, egy kisebb készlet ( mondjuk egy közepes méretü autó, 3-4 emberrel) 4-5 k simán van ami azért szép, meg se mertem nézni, mennyi lehet egy kalózhajó komplett legénységgel. :D

Én mind a mai napig nagy rajongó vagyok...

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Én mind a mai napig nagy rajongó vagyok...

Mostanában valahogy hanyagoltam, talán még itthon van, nem is tudom. Legjobb dolog volt amikor a tesómmal közössen építettünk valami nagy/házat,autót,bármit jaj, de jó is volt. :D Képek még jöhetnek, jó láttni ki mit hoz össze. Mondjuk régebben kicsit más volt, a formák pl. nem voltak ennyire finomak, gondolok itt arra a tankra. Meg ha jól rémlik, nekem elöszőr egy nagy piros dobozban voltak a legók, 3-tól 8-éves korig, tök alap dolgok voltak benne, aztán később jöttek bele a kicsit finomabb megoldások. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Világ egyik legjobb játéka. Órákon át építettem, nagyon szerettem mai napig megvan, igaz néhány meg van rágva, pár darab hiányzik, de a többi renden van, és már csak arra vár, hogy az unokahugom legyen egy kicsit nagyobb. :smile: Egyébként pár napja nézegettem pont, valami iszonyat mennyire drága lett, egy kisebb készlet ( mondjuk egy közepes méretü autó, 3-4 emberrel) 4-5 k simán van ami azért szép, meg se mertem nézni, mennyi lehet egy kalózhajó komplett legénységgel. :D

Régebben még drágább volt :wink: Ilyen áron mozgott akkor is, csak gondolj a szép régi időkre... Amikor 5 k még kb 20-nak felelt meg.

A tűzoltóállomást 1997ben kaptam és akkor volt 8900 Ft, ami akkor nagyon sok pénz volt. De szerintem még mindig jobb, ha ilyet kap a gyerek karácsonyra, mint PC játékot

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Régebben még drágább volt :wink: Ilyen áron mozgott akkor is, csak gondolj a szép régi időkre... Amikor 5 k még kb 20-nak felelt meg.

A tűzoltóállomást 1997ben kaptam és akkor volt 8900 Ft, ami akkor nagyon sok pénz volt. De szerintem még mindig jobb, ha ilyet kap a gyerek karácsonyra, mint PC játékot

Azt hozzá kellett volna tennem, akkor persze, hogy nem tűnt fel az ára, mivel nem én vettem csak kaptam, de így belegondolva az a piros doboz 5k volt, és elég régi már. Egyébként vess egy pillantást a főoldalra, ki mit kapott karácsonyra, 300-ból 299 valamilyen pc-s dolgot. :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Gyerekkorom meghatározo része volt és kedvenc játéka. kb 13éves koromig elvetemült fanatikus voltam. Én még akkor kezdtem mikor LegoLand kiadások voltak LegoSystem még nem is volt. Nagyobb legoim: Első váram oroszlánkirályos volt hercegnővel és szellemmel pár várvédővel meg lovassal. Két ilyen fába épitett bázis a régi nyilas vagy robinhood-os legok korábol. Két sárkánylovagos vár. az egyik barlang végülis de mind2őhöz volt sárkány. Egy f1-es autoverseny pálya ez még asszem 90-es kiadás. Egy benszülőtt barlang két kalozzal meg krokodillal. Régebbi űrhajok az egyik Motron vagy mi volt a máskra már nem emlékkszem. asszem Exploriens. Egy western-es főutca. Nagyjábol ezek voltak a nagyobbak. ezen felül volt rengeteg kisebb bázisom , kalozhajóm és városi kiegészitők , motorcsonakok stb. Mindig össze volt rakva az összes és fel voltak állitva szépen. életképekben mint ahogy anno a lego katalogusokban voltak. Amit sajnálok h akkor már nem voltam legos mikor kedvencem az SW elöntötte a legokat. Egyébként az egész gyűjtemény hiánytalanul megvan az emeleten dobozokban. soha senkinek nem adnám oda , nem adnám el semmi pénzért. ha lesz fiam ő kapja majd.

szerk: azért az SW láz kezdetekor még kaptam egy SW ep1-es legot de akkor már középsulis elsős voltam sal nem jtászottam vele csak disz volt.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Azt hozzá kellett volna tennem, akkor persze, hogy nem tűnt fel az ára, mivel nem én vettem csak kaptam, de így belegondolva az a piros doboz 5k volt, és elég régi már. Egyébként vess egy pillantást a főoldalra, ki mit kapott karácsonyra, 300-ból 299 valamilyen pc-s dolgot. :D

Hát igen... De most őszintén, mit várjunk napjainkban? A 9 éves kisunokatesóm jobban CSzik, mint én, holott én sem kevés időt szántam a "skillesedésre" anno. Igaz, h egy Legot nem tudna összerakni még utasítás alapján sem, de a headshotokat bőszen osztogatja.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Nekem ez volt a gyerekkorom. Igaz, nekem sosem volt nagyon sok, ellenben az unokatesómnak. Annyi LEGO-ja volt, mint az állat, mindig LEGO-ztunk. Volt, amikor 1 méteres utasszállítót építettünk, meg ilyenek. Aztán amikor megkaptuk az első piaci lámanintendot (no nem kell ám nintendó sziksztifóóóóóóóóóóóóóóóóóórra gondolni xD), akkor megosztottuk az időt. TANK->gép szétrúgása->LEGO->TANK->gép szétrúgása xD

Azok a régi szép idők... :smile:

Juj ezt csak most olvasom. piaci nintendo, sárga kazival ? hóhó nekem is volt ám, tankos játék mekkora volt már. :D És lehetett ketten tolni, és nem is volt drága bele egy játék ellentétben a nagytesójával, ott 10k volt egy erre meg 1-2k a "jobbak" meg 2-3 ezerbe kerültek. :D

Hát igen... De most őszintén, mit várjunk napjainkban? A 9 éves kisunokatesóm jobban CSzik, mint én, holott én sem kevés időt szántam a "skillesedésre" anno. Igaz, h egy Legot nem tudna összerakni még utasítás alapján sem, de a headshotokat bőszen osztogatja.

CS kimaradt az életemből, még nem is próbáltam. :smile: Mondjuk azért kicsit cinkes, hogy leírás alapján se, azért az alapján bármit összetudtam rakni, minden túlzás nélkül. :D

Edited by kockaskywalker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...