Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Foci topik


Blazkowicz

Recommended Posts

Blazkowicz

Az a 45 perc kevés. Az elsõ félidõben szépen elúszhat a meccs. Remélem a srácok majd szombaton nemcsak ilyen félmunkát fognak végezni.

Ha itthon leszek, akkor valószínüleg megnézem a meccset.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

1 probléma van az ilyen meccsekkel, hogy nem tudod, hogy az edzõ küldte ki õket ilyen taktikával, vagy ennyit tudtak. Profi játékosoknál egyértelmû lenne az edzõ, de a magyaroknál nem, így nem lehet eldönteni, hogy az edzõ vacak, vagy csak teljesen mindegy, hogy mit mond. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

google

Eléggé unom már, hogy vannak - most nem rád gondolok, Gabi, csak a hozzászólásod okán elõjött ez a gondolat - , akik kórusban szidják Matthäust, azt sem tudják, miért.

 

Egy biztos: itt nincsenek bérelt helyek, aki nem teljesít, az kikerül a csapatból, és ez így van rendjén.

Biztos, hogy nem úgy küldték pályára a csapatot, hogy engedjétek játszani a franciákat, védekezzünk lazán, rúgjuk fel a Dhorasoo-t szerelés helyett. Aztán a második félidõben kezdjünk el játszani.

 

Ha valami gyengéje van a csapatnak, akkor az biztosan nem az edzõ. Sõt, azt is mondhatnám, jelenleg õ a legerõsebb láncszem. Futballista kell ide inkább, nem új edzõ. Nem õ tehet róla, hogy a játékosok lassúak, megijednek, ha bekapnak egy szerencsétlen gólt, miközben úgy tudnak játszani, ahogy azt a második félidõben tették.

Link to comment
Share on other sites

Blazkowicz

Hát Igen.

Érdemes visszanézni, hogy az elmúlt 10 évben hány edzõt fogyasztott el a válogatott. 1.2.3.4.... sokat.

Matthäus szerintem se úgy küldi a fiúkat a pályára hogy, "Na fiúk próbáljatok valamit produkálni". Egyszóval nem rajta múllik. Jöhetne ide akármilyen edzõ, sokat nem tudna elõre mozdítani.

Magam részérõl azt tartanám helyesnek, hogyha alapjaiban építenék újjá az egész válogatottat. És idõvel meglenne a munka gyümölcse.

Link to comment
Share on other sites

google

Dehát az történik...

Huszti, Stark itt lettek alapemberek, és szerintem szinte minden meccsen kiválóan teljesítenek...

 

Az utánpótlással kellene inkább törõdni, hogy a gyerekek ne salakpályán, szürkületben tanulják meg a foci alapjait. Ha jól tudom, akkor 16 éves korig vagyunk partiban a világ élvonalával, utána következik a mélyrepülés. Ennek mi más oka volna, mint az, hogy ott megáll a fejlõdés? Szerintem a körülményekben keresendõk az okok.

Nem attól marad képzetlen egy játékos, mert egyesek pénztömegeket nyúlnak le a fociból.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Mathausnak is az a baja, hogyha betartaná az elején felállított, és számára megszokott profizmusal van mérve, akkor csak ifisták játszanának, meg 1-2 légiós.

Ezt jól példázza, hogy mit mûvelt az U19 Zalaegerszegen. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

google

Ne haragudj, de egyáltalán nem értem a mondatodat... :upsz::hááát:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nemsokára kezdõdik a sordöntõ mérkõzés.

HAJRÁ, MAGYARORSZÁG!!!! :olé:

Link to comment
Share on other sites

Blazkowicz
...Az utánpótlással kellene inkább törõdni...

Hát ezt mondom én is :kocc: . Az alapokhoz kell elõször nyúlni. Nagy átalakításra lenne szükség, minden téren.

----------------------------------------------------------------

Ami pedig a tegnapi meccset illeti, csak röviden :zokog:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Ne haragudj, de egyáltalán nem értem a mondatodat... :upsz::hááát:

Ugye az elején beszált az elvekrõl, a küzdeniakarásról, a válogatott iránti alázatról, meg arról, hogy aki nem áll be a sorba, az nem lesz válogatott. Aztán valakivel szívózott, valakivel nem. :S

 

A tegnap esti meccsnek 2 pozitívuma volt:

1., 3 pont

2., Kovács Kálmánról újra bebizonyosodott, hogy (legalább is elméletben,) ért a labdarúgáshoz

:hmm:

Link to comment
Share on other sites

google

Lehet, de a véresszájú Urbánból már nagyon elegem van! Ha sok az újonc, akkor azért szidja Matthäust, ha kevés, akkor meg azért... :mérges::dühös:

 

A tegnapi meccs katasztrófa volt. Baromi gyenge ez a csapat. Biztos vannak jobb játékosok, de azok meg lehet, hogy nem szántják fel a pályát. Ezek legalább felszántják (többnyire...).

 

Szóval szinte kabarészámba ment a meccs. Az biztos, ha pártatlan nézõ lettem volna, akkor az izlandiakat nagyon sajnáltam volna, mert a két csapat közül õk voltak azok, akik a gyõzelmet jobban megérdemelték.

 

Azt se hittem volna el, ha valaki azt mondja, hogy az eredmény hajszálpontosan úgy fog alakulni, mint tavaly szeptember 8-án, az Izland elleni hazai selejtezõnkön... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

:P

Az Urbánnak abban volt csak igaza, hogy nagyon szedett vedett módon játszott a csapat, ennek lehet egyik oka, hogy mindíg más felállásban játszanak. Aranyszabály, hogy kell egy stabil gerinc, és a körül lehet váltogatni 1-2 embert, sérül, formahanyatlás miatt. Az, hogy ez most nem így történik, csak, és egyedül a kapitány dolga, és felelõssége, és csak az eredmények minõsítik. Most meg volt a 3 pont. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

google

De az Urbán már a meccs elõtt is osztotta az észt. :P:démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Én csak az elsõ 11estõl láttam, mert melóztam. ;)

Link to comment
Share on other sites

google

Minden meccs elõtt ugyanazt mondja. :démonikacaj::D

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ezzel a gyõzelemmel még nem szálltak el a VB-re kijutási esélyek teljesen. A matematikai esély megmaradt :D

Link to comment
Share on other sites

google

Meg kell verni a svédeket és a horvátokat itthon, meg Bulgáriát sem árt Szófiában, és akkor minden bizonnyal elcsípjük a második helyet. :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Ehhez annyit tudok hozzáfûzni, hogy az RTL Klub sportközvetítéseiben a Winkler, mega Kovács, akik egyedüliként pozitívan értékelhetõek. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mizsi

Hohó, augusztus 17-én jönnek az Argentínok!

:olé:

Link to comment
Share on other sites

google

Nem lesz egyszerû a meccs, de szerintem nagy vereség nem várható, legfeljebb egy magabiztos vendéggyõzelem...

De bízzunk a srácokban. Mindenesetre a védelmünkben gyökeres átalakításokra lesz szükség, pláne ami a szélsõ védelmet illeti. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Sajna Nick Cavvel együtt kihagyom, mert szabin leszek. :(

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Hohó, augusztus 17-én jönnek az Argentínok!

Lesz is egy kabát.., izé, nem kabát.., öltöny, vagy nem is öltöny, mondom mindjárt..

megvan: zakó.. :démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj:

 

Persze bízhatunk az argentínok jóindulatában, hogy nem akarják hülyére verni "válogatottunkat".. :démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Blazkowicz

@ Maverick

Kb én is ezt mondtam volna, amit te.

Az a kérdés, hogy mennyire akarnak játszani az Argentínok.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Vagy, hogy hányadik tartalék csapatukat küldik ide. Persze az sem egy kutyaütõ banda.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Szerzõdés szerint a legerõssebbet.

Kérdés menniyre akarnak megsérülni? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...