Jump to content
GSForum - Segélyvonal

GTA: San Andreas


Adani

Recommended Posts

payskin
a jobbrafölfelé meg jobbralefelé nyilat hogyan kell megcsinálni? A többi nagyjából megy csak az idõzítést  nem értem igazán...

Északból és Nyugatból hogyan lesz Észak-Nyugat? ;-) Egyszerre kell nyomni két gombot.

 

A környezetemben is nagyon sok embernél fagy, például nálam is. Én most egy relatíve tiszta gépen tolom, nekem átlag 2-3 óránként fagy le, persze mindig a legrosszabkor, amikor már túl vagyok egy-két balhén, és mennék haza menteni. De én legalább tudok vele játszani, kollégáknak hasonló gondjai vannak, bizonyos küldetéseket már el sem tudnak kezdeni. :hááát: Szerintem gyorsan lesz patch.

 

(P4 2,8 - 1 GB RAM - ATI 9800 XT -- összesen egy helyen szaggatott: a legelején a rendõrautónál, amire a korábbi bejegyzésemet írtam. Azóta sehol.)

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Balázs

 

A VC-ben kb. 50%-nál vége volt a játéknak (ugye a keep your friends után), ez pedig akkor jött, ha már megvetted a nyomdát és pole positiont (és persze megcsináltad a küldiket), de utána visszamehettél és az összes mellékküldit meg tudtad csinálni. a GTA3-ban is így volt, elvileg mindent megl ehet utólag is csinálni, gyakorlatilag már más a helyzet. (GTA3-ban El Burro autóversenyét pl: Miután átmentél és Asuka első küldijét megcsináltad, ahol Salvatore-t kellett lelőni, már szinte lehetetlen az utcai versenyt megcsinálni, mert a maffia területén van, és shotgunnal lőnek rád.)

 

Link to comment
Share on other sites

Tomhud

Tudja az 1280x1024-et és még a képarányt is jól állítja be, ahogy a Vice Cityben is.

 

Egyébkénr melyik vársoban kezdünk, San Fransiscoban vagy Los Angelesben. Mivel még nem láttam azt a villamosszerû jármúvet, ami SF-ban van, ezért gonolom LA. Meg tudjátok erõsíteni? :?:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Meg. :D A reptér, a betûk a domboldalban... De LA annyira nem fogott meg, hogy bármilyen konkrét épületet vagy utat felismerjek benne, szemben Friscóval.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Köszi, már szedem is.

 

Mennyire másabbak mint az EA... Az EA nem teszi ingyenesen letölthetõvé a régi játékait NFS II vagy III ,vagy Porsche 2000, a Rockstarosok, meg igen...

tényleg szép gesztus tõlük.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Errõl már volt szó párszor, de akkor hadd tegyem hozzá, hogy nemcsak ingyenesen közzéteszik, hanem javítottak a kompatibilitásán. Így elvileg a mostani operációs rendszereken is fut a GTA1 ami ugye eredetileg DOS-os program. ;)

Na ez a figyelmesség 8)

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Hé srácok az mitõl lehet hogy néha csak úgy elmegy a hang (kivéve a rádió) és a párbeszédek villámgyorsan pörögnek? Általában akkor jön elõ ez a hiba amikor elkezd esni az esõ, ilyenkor save, majd load és minden helyreáll de azért elég idegesítõ.

Link to comment
Share on other sites

Machado

@GoodSpeed: Én is leszedtem a GTA1-et. :) Ez az egy GTA, amit eddig nem bírtam végigvinni... :D

 

@Aneurysm: Nekem is vannak hangproblémáim. Néha elmegy a hang, ha esik az eső, olykor a párbeszédek lehalkulnak, majd felhangosodnak. :pislog: Nem tudom mi okozza. Milyen hangkarid van? Nekem Realtek alaplapra integrált.

 

Aki már San Fierroban jár, az mondja már meg mit kell 50X lefényképezni, mert nem bírok rájönni :upsz:

 

Amúgy szokás szerint elakadtam, nem bírom megcsinálni a repülőtanulós és repülőmakettvezetős küldetést. :Sír: :S

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Csak annyit szeretnék mondani, hogy egy ismerõsömnél töltöttem pár napot és láttam nála a San Andreas-t. A grafikával kapcsolatban szerintem nem igaz amit mondtatok; nekem klasszisokkal jobbnak tûnt mint a Vice City-é. Tetszik a játékmenet is és a fíling, viszont a szereplõk illetve jármûvek mozgását és az irányítást továbbra is eléggé esetlennek találom.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Errõl a modról már hallottam, fel is fogom tenni, aztán csajozásra fel :D

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Hiba javító pach mikor várható?

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm
Milyen hangkarid van? Nekem Realtek alaplapra integrált.

Creative Soundblaster Live!

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Nekem is Creative Soundblaster Live! 5.1 Digital-om van, semi gond vele, igaz nekem még nincs meg az SA. Amúgy az alaplapi "csodákkal szokott gond lenni...

 

Abeurysm mikori drivert használsz ?

Mert múltkor látogattam el creativékhoz le is szedtem egyet de azzal nem ment...

Tudsz adni egy linket ?

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Nekem is live-om van. Amikor esik az essõ nagyon eltompul a hang csak az esõt lehet szinte hallani. Szerintem ez nem hardveres probléma hanem úgy lehet megírva a játék.

Link to comment
Share on other sites

payskin
Nekem is vannak hang problémáim. Néha elmegy a hang, ha esik az esõ, olykor a párbeszédek lehalkulnak, majd felhangosodnak :pislog: . Nem tudom mi okozza. Milyen hangkarid van? Nekem Realtek és alaplapra integrált.

Ugyanez a helyzet nálam is. Szintén Realtek, és alaplapra integrált, de mástól is hallottam már, és neki nem ilyen hangcucca van. Szintén bug. Nálam néha elmúlik attól, ha beülök egy autóba, és tövig nyomom a gázt.

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Én is játszom a játékkal néha már kb. 2 napja. DE! Láttam, hogy van benne az, hogy a csávókámat etetni kell, de nem szabad etetni nagyon, mert elkezdhet dagadt lenni? Meddig lehet menni a "FAT" skálán? Mire jó a "RESPECT"? Mondta nekem valaki, hogy lehet benne tuningolni kocsit, meg ilyeneket... mikor fog ez elérkezni? Lehet új ruhát, frizurát adni a kománknak, és ez ad neki valamilyen bónuszt a sebességére, pontosságára....

 

:?:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Etetni kell igen, vannak diétás kaják, amik nem hízlalnak pl: saláta. Ha megcsinálod az első pár küldit, ami ott van közvetlen a házad mellett, akkor ott megtudod, hogyan kell etetni, hol van a konditerem, ahol lehet gyúrni (és gyúrni is kell vazze, mert különben nagyon kövér lesz, és hamar elfárad CJ), később egy ruhaboltot is jelölni fog a térkép, ahol ruhákat vehetsz.

 

ui: Belehallgattam az összes rádióba, és nagyon örültem, hogy két hip-hop adó is van, a kedvencem a Radio Los Santos, rengeteg jó zenét pakoltak bele a Rockstaros fiúk. Ja és át lehet menni a lezárt városba is, de csak úszva, de nem igazán éri meg, mert azonnal megkapod a 4 csillagot, és mire kiérnél az útra, már le is lőttek.

Link to comment
Share on other sites

Tomhud

Mire jó a STAMINA és a SEX APPEAL mérõk? És honnan tudom, hogy rendesen táplálom CJ-t? Kb. miylen FAT szint kell???

Link to comment
Share on other sites

Adani

Minél kissebb. Ha pedig éhezik fog szólni, hogy egyél valamit. A SEX APPEAL minél nagyobb annál könnyebb nõt felszedni. Növelni sok féleképpen lehet. pl: ruhákkal, tetkókkal, új séróval.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

A sex appeal szexuális vonzóerőt jelent amit befolyásol a haj az öltözet meg a kocsi. A stamina a kitartás, amit az edzőteremben a biciklizés tud növelni. A respect a tisztelet.

Gondolom a többi eléggé egyértelmű.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Egyszer meghaltam, amikor még volt spraym, és nem todom hol lehet találni vagy venni még?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én is így jártam, azóta sincs spay, pedig már sok taget találtam, amit át tudnék fújni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...