Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Milyen Autód Lesz, Ha Nagy Leszel?


-Dan-

Recommended Posts

HD2

Mikor vezetni tanultam, majdnem kaptam egy ladát, de nem lett belõle semmi. 20000-ért árulta egy Puding!i a kocsmában, apám meg ahelyett, hogy megvette volna azonnal, meg akarta kérdezni, hogy kell e. Anyám meg lebeszélte róla. :(

Most emg már úgyse kapnék, bár tankolni se bírnám, ha tényleg 10-et eszik. A vectrát se bírnám tankolni, pedig annak csak 6 kell. :lol:

A többi elõnyével spórolsz annyit, hogy nem akkora gond a tankolás. :D kuplung 3000 ft, kormányösszekötõ rúd 2000 ft, fékbetét garnitúra 1000 ft, kardánfelfüggesztõ csapágy 900 ft. Ha meg több alkatrész kell veszel egy komplett kocsit :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Már megint mocsok ment a rohadt tûszelepbe.... Esküszöm, többet nem tankolok MOL-nál, már másodszorra jön elõ ez a fulladozás.... (Benzinszûrõ van, tankba a benzincsõ végén van szita úgyhogy nem értem) Bár ez elvileg Lada jellegzetesség, nem szabad csutkára üríteni a tankot, mert beszívja a szart az aljáról.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Már megint mocsok ment a rohadt tûszelepbe.... Esküszöm, többet nem tankolok MOL-nál, már másodszorra jön elõ ez a fulladozás.... (Benzinszûrõ van, tankba a benzincsõ végén van szita úgyhogy nem értem) Bár ez elvileg Lada jellegzetesség, nem szabad csutkára üríteni a tankot, mert beszívja a szart az aljáról.

Nehogy elmond senkinek de egész Magyarországon az összes benzinkút a MOLtól veszi az üzemanyagot kivéve az OMV. Szóval édes mind1 hol tankolsz.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nehogy elmond senkinek de egész Magyarországon az összes benzinkút a MOLtól veszi az üzemanyagot kivéve az OMV. Szóval édes mind1 hol tankolsz.

Na akkor OMV B)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Enyém <5 liter-t eszik autópályán és <7-et városba és 200Ft körül veszem a gázolajat :D

enyém ha 10böl kijön városba akkor megdicsérem ( a kocsit is meg magamat is :rolleyes: :lol: ) de a megszokott 12 körül mozog :unsure: és mol kuton kapja az éltetõ nedüt ,nem olcso tankolni a kis dögöt :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

enyém ha 10böl kijön városba akkor megdicsérem ( a kocsit is meg magamat is :rolleyes: :lol: ) de a megszokott 12 körül mozog :unsure: és mol kuton kapja az éltetõ nedüt ,nem olcso tankolni a kis dögöt :D

Én Metronál tankolok :P 330 ft egy liter. :rolleyes: Ez sem olcsó, de azért jobb mint a 350.

szerk.: A fene, tegnap tankoltam 330 ft/literért, most nézem holtankoljak.hu-t, hát nem felment 340-re?!?

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Dögös kocsi B) Nem akarjátok kicsit megbolondítani? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Rögtön mehet is rá az alufelni :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Dögös kocsi B) Nem akarjátok kicsit megbolondítani? :rolleyes:

Nem. Majd ha valami durvább járgányom lesz, akkor esetleg :) Ja, meg ha Japánban élek:)

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Nem. Majd ha valami durvább járgányom lesz, akkor esetleg :) Ja, meg ha Japánban élek:)

Meeeer? Fekete felni, Angel Eye, márkajel nélküli hûtõrács = Awesome Car :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Meeeer? Fekete felni, Angel Eye, márkajel nélküli hûtõrács = Awesome Car :rolleyes:

Lehet, de én visszafogott gyerek vagyok X) Ez van, a tuningmániámat kiéltem a két NFS Underground-dal:)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Már megint mocsok ment a rohadt tûszelepbe.... Esküszöm, többet nem tankolok MOL-nál, már másodszorra jön elõ ez a fulladozás.... (Benzinszûrõ van, tankba a benzincsõ végén van szita úgyhogy nem értem) Bár ez elvileg Lada jellegzetesség, nem szabad csutkára üríteni a tankot, mert beszívja a szart az aljáról.

az enyémnek a tankja 3éve nem volt 30 liter alatt xd .épp azon gondolkoztam nem e kéne már egyszer kijárni belöle az egészet ,de megszokás h 60literes a tank és 45 literig ha lemegy mindig rátankolok .

Link to comment
Share on other sites

_L_

Meeeer? Fekete felni, Angel Eye, márkajel nélküli hûtõrács = Awesome Car :rolleyes:

Márkajel nélküli csirkerács, kamulégbeömlõt kifelejtetted :(

az enyémnek a tankja 3éve nem volt 30 liter alatt xd .épp azon gondolkoztam nem e kéne már egyszer kijárni belöle az egészet ,de megszokás h 60literes a tank és 45 literig ha lemegy mindig rátankolok .

Ha te nem szeretnéd, kijárom belõle szivesen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Márkajel nélküli csirkerács, kamulégbeömlõt kifelejtetted :(

Meg a Bentley-jelet a kakaskutya 300c-n :(

Link to comment
Share on other sites

ryd

Nem tudom mennyire illik ide ez a kérdés(szerintem se mennyire),de azért ide elég sokan írnak: elém jön-e taxi,ha hajnalo 2kor hívok egyet vagyis ha bulibol akarok haza menni haza visz -e?

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Nem tudom mennyire illik ide ez a kérdés(szerintem se mennyire),de azért ide elég sokan írnak: elém jön-e taxi,ha hajnalo 2kor hívok egyet vagyis ha bulibol akarok haza menni haza visz -e?

Nekünk egyszer volt hogy ilyen hajnali idõpontba kellet, akkor úgy emlékszek már elõre meg lett beszélve az idõpont egy taxissal, és jött

Link to comment
Share on other sites

vargapeter55

Nem tudom mennyire illik ide ez a kérdés(szerintem se mennyire),de azért ide elég sokan írnak: elém jön-e taxi,ha hajnalo 2kor hívok egyet vagyis ha bulibol akarok haza menni haza visz -e?

Én úgy tudom igen, engem ugyan nem vitt, de nyáron egyik éjjel amikor kint voltunk, haveromat hívták, hogy el kéne vigyen pár embert egy buliba (Õ furikázott emberkéket, természetesen pénzért :D ) de végül is megoldották taxival.Ez olyan éjfél körül lehetett. Szóval szerintem igen. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Nem tudom mennyire illik ide ez a kérdés(szerintem se mennyire),de azért ide elég sokan írnak: elém jön-e taxi,ha hajnalo 2kor hívok egyet vagyis ha bulibol akarok haza menni haza visz -e?

nyilván...ha dolgozik... jó pénzért mindent...

Link to comment
Share on other sites

ryd

Köszi a válaszokat. Haza hozott a taxi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Lord_KROK

Nem tudom mennyire illik ide ez a kérdés(szerintem se mennyire),de azért ide elég sokan írnak: elém jön-e taxi,ha hajnalo 2kor hívok egyet vagyis ha bulibol akarok haza menni haza visz -e?

Persze h elvisznek.

Én már csomószor taxiztam haza úgy (ráadásul vidékre) h éjjel 1-2-3kor hívtam õket.

Kivéve Szilveszter, akkor ugyanis 3 teló hívásra se jöttek ki csak ígérgettek.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Végre megint van hó, lehet menni csapatni :D

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

valakinek véleménye netán személyes tapasztalata a Mazda 626-tal kapcsolatban? '99 körüli évj. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Edemking

valakinek véleménye netán személyes tapasztalata a Mazda 626-tal kapcsolatban? '99 körüli évj. :rolleyes:

Olyanunk van már 4-5 éve , bár nekünk '03-as van.

Tapasztalat alapján egy tökéletes kocsi :D :wub: Ha kell kényelmes utazó autó ,de ha kell azért lehet vele gyorsulgatni(2.0 TDI) , jó persze nem muscle car de ha be van járatva nincs gond vele. Fogyasztásban is tûrhetõ 6-9 liter vegyesben kb. Ennyi idõ alatt egyszer volt csak gáz vele , az is kb ilyen 20k-s kölcségbõl javítható volt :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...