Jump to content
GSForum - Segélyvonal

V


JaniRazor

Recommended Posts

Hor1

Na tegnap megnéztem az évadzárót.

Nem volt rossz, kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Amúgy be lett rendelve a 2. évad?

Be.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Be.

Köszi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
gebali1991

Itt is van az új évad :)

És már az elején sikerült felhúznia (pedig nem szoktam idegeskedni sorozatokon):

Az elsõ perctõl tudjuk, hogy álom. Annyira nyilvánvaló. Ez a lehetõ legfantáziátlanabb cold open, fõleg mert úgysem lesz fikarcnyi jelentõsége sem a sztoriban.

Mindegy, nézem tovább.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Érdekes ez, csak a nézettség a béka segge alatt volt. :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

Itt is van az új évad :)

És már az elején sikerült felhúznia (pedig nem szoktam idegeskedni sorozatokon):

Az elsõ perctõl tudjuk, hogy álom. Annyira nyilvánvaló. Ez a lehetõ legfantáziátlanabb cold open, fõleg mert úgysem lesz fikarcnyi jelentõsége sem a sztoriban.

Mindegy, nézem tovább.

Ugyanez. Azért hogy már az új évad 1. percében a fejemet kelljen fogni, hát, ritka tehetséges írók. Elég szenvedés volt, legnagyobb jóindulattal 4/10, és szidom magam amiért még maradok egy-két rész erejéig.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Ugyanez. Azért hogy már az új évad 1. percében a fejemet kelljen fogni, hát, ritka tehetséges írók. Elég szenvedés volt, legnagyobb jóindulattal 4/10, és szidom magam amiért még maradok egy-két rész erejéig.

Tehát nem érdemes pótolni?

Még kb az S01E04 környékén kaszáltam el a sorozatot mert annyira gyengének tartottam.

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Jajj de örülök, hogy még a legelején dobtam. :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

Tehát nem érdemes pótolni?

Még kb az S01E04 környékén kaszáltam el a sorozatot mert annyira gyengének tartottam.

Jól tetted, nem kell ezt pótolni. Én is csak azzal tudom magyarázni a maradásomat, hogy jelenleg nincs hasonló sorozat a palettán, viszont a reményt is elvesztettem már. Aztán hátha mégis meglepnek. Egy vagy két részt még adok neki.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Még kb az S01E04 környékén kaszáltam el a sorozatot mert annyira gyengének tartottam.

Én hatig bírtam, de az is több volt mint amennyit érdemelt. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Zizou2

nem tudjátok hogy a 3. évaddal mi a helyzet? lesz egyáltalán?

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

nem tudjátok hogy a 3. évaddal mi a helyzet? lesz egyáltalán?

Elkaszálták. :(

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

Elkaszálták. :(

hát mondjuk nem csoda :S a nézettsége elég alacsony volt és hát a sorozat se volt egy nagy durranás, de azért megnéztem volna még 1 évadot :S

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

hát mondjuk nem csoda :S a nézettsége elég alacsony volt és hát a sorozat se volt egy nagy durranás, de azért megnéztem volna még 1 évadot :S

Nekem tetszett, sajnálom, hogy elkaszálták. Ez van. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tyie

hali!

1ik hétvégén átmentem barátomékhoz, ők mutatták a sorozatot. hát kib*ottul bejött! :D ledaráltunk az este vagy 6 részt. ők már bealudtak a 6ik közben, de én nem álltam le :D már itthon is letöltöttem a folytatást, tegnap néztem meg +2 részt. szerintem hatalmas, nem értem miért kellett megszakadnia. tele van fordulatokkal, poénnal... az hogy meg néha látszik, hogy olcsó 1-2 effekt, szerintem simán elhanyagolható kritérium... hát nézzük meg a nagy Bűbájos Boszorkákat, amiből nemtom hány évad készült... ott is valamennyire jól el volt találva a sztori, de a "harcok" meg effektek gyászosak voltak!!! mégis befutott....na ahhoz képest ez 1 istenség! :)

Most tartok ott hogy Joshua Annának azt mondta hogy a lánya átment a teszten..na ott meglepődtem :D áá király!! este folytatom

Csak én élvezem ennyire? :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

Csak én élvezem ennyire? :D

Szerintem igen :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó, hát ha eddig a Bûbájos Boszorkák volt A sorozat.. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

hali!

1ik hétvégén átmentem barátomékhoz, õk mutatták a sorozatot. hát kib*ottul bejött! :D ledaráltunk az este vagy 6 részt. õk már bealudtak a 6ik közben, de én nem álltam le :D már itthon is letöltöttem a folytatást, tegnap néztem meg +2 részt. szerintem hatalmas, nem értem miért kellett megszakadnia. tele van fordulatokkal, poénnal... az hogy meg néha látszik, hogy olcsó 1-2 effekt, szerintem simán elhanyagolható kritérium... hát nézzük meg a nagy Bûbájos Boszorkákat, amibõl nemtom hány évad készült... ott is valamennyire jól el volt találva a sztori, de a "harcok" meg effektek gyászosak voltak!!! mégis befutott....na ahhoz képest ez 1 istenség! :)

Most tartok ott hogy Joshua Annának azt mondta hogy a lánya átment a teszten..na ott meglepõdtem :D áá király!! este folytatom

Csak én élvezem ennyire? :D

Azt hiszem ez nem azt jelenti amit hiszed hogy jelent ;).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...