Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Taverna


Xenons

Recommended Posts

Xenons

én Nordmar-ba akarok felfolyni, de valahogy az állagom jelzi hogy mennyire könnyen vernek péppé a helyi kissebbség vezírei.

faring-ból könnyen fel lehet menni.

Ma a ház mindenkit meghív egy Egri bikavérre :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Ééj, te ottan, te idegen. Mégeccer ránézöl a macámra, beverem a képed-e. Meg osztán a sört ne lötykőjed ki oda a padlóra mert fölnyalatom véled, a héccázát.

ghee, én nem nézéek asszonyra, de ha mékegyszer beszóllsz, még bvajba kerülhetel é. aztánmeg ne kéne beszóllani, mert mindjárt villámcsapok beléd. lol

(hát ez érdekes volt :lol: )

Xenons uram: nem én nem tuningoltam, a havernál fogok lejárni, mivel sikerült rábeszélni őt is, meg a szüleit is. Úgyhogy gőzerővel elkezdem tolni, meg képeket lopni.

Link to comment
Share on other sites

Dobi

faring-ból könnyen fel lehet menni.

Ma a ház mindenkit meghív egy Egri bikavérre :lol:

én Sildenböl mentem. de pár noob leölt, ilyen schrat-ok.

Link to comment
Share on other sites

Xenons

én Sildenböl mentem. de pár noob leölt, ilyen schrat-ok.

azok kis lámik. én azokat már most kettesével gyakom, 28as szinten ^_^

de sildenből hogy a rákba mész át? :o

Stranger uram: majd nyomd be az x-fire-t, had lássam, mennyire foglalod el a spanod gépét :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

A Sacredet ti nyomjátok uraim? Igazából én csak most vettem meg eredetiben, szóval csak most mélyülök el benne jobban! :wink:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

na de most komolyan. milyen remek itt a hangulat. nem hivatalos, nem csak egy dologgal foglalkozik. és még nekem is jól esik egy ki bohóckodás.

Link to comment
Share on other sites

Xenons

A Sacredet ti nyomjátok uraim? Igazából én csak most vettem meg eredetiben, szóval csak most mélyülök el benne jobban! :wink:

a dmeo alapján nekem túl diablo 2 klón szaga volt, de annyira nem hangzott rosszul. persze pénzem az nincs rá :D de egy törpöt szívesen nyomnék :unsure:

na de most komolyan. milyen remek itt a hangulat. nem hivatalos, nem csak egy dologgal foglalkozik. és még nekem is jól esik egy ki bohóckodás.

a baromsághoz mindig is értettem :D egyébként ezt a topicot már régebben megnyitottam...csak törölték, mert kicsit túlmentünk a határon :lol:

egyébként jó lenne ha a társaság állandó lenne, aztán naponta beköszönnénk hogy mivan, mit nyomunk meg ilyesmi :smile:

Link to comment
Share on other sites

Balee

na de most komolyan. milyen remek itt a hangulat. nem hivatalos, nem csak egy dologgal foglalkozik. és még nekem is jól esik egy ki bohóckodás.

ja sztem is, pedig pár órája (most elnézést is kérek és visszavonom) még leszóltam, minek kell ez a topic, szóval jó ötlet, nekem tetszik! :D

tényleg ti már megtudtátok venni a GS-t?

ja Xenons a Sacred sztem legalább olyan jó mint a Dio2, sőt talán még jobb is! Amúgy az biztos, hogy a legjobb RPG a Gothic 1,2 (még a 3-ról nem tudok nyilatkozni)! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Xenons

ja sztem is, pedig pár órája (most elnézést is kérek és visszavonom) még leszóltam, minek kell ez a topic, szóval jó ötlet, nekem tetszik! :D

tényleg ti már megtudtátok venni a GS-t?

ja Xenons a Sacred sztem legalább olyan jó mint a Dio2, sőt talán még jobb is! Amúgy az biztos, hogy a legjobb RPG a Gothic 1,2 (még a 3-ról nem tudok nyilatkozni)! :wink:

Én elő vagyok fizetve, de még nem jött meg, nem tudom mi van, de panaszt teszek, perelek és megynerem a eprt és kapok kess-t :lol:

hmmm....lehet meglesz a sacred. (vigyázzon az akinek megven, mert a "lehet hogy meglesz" nálam sokmindent tud jelenteni :D)

diablo 1-et valaki látta már? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Gothic 3-nak milyen a gépigénye? :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Gothic 3-nak milyen a gépigénye? :rolleyes::rolleyes:

Elég nagy :sad: minimumon megy, 1024*768as felbontással, medium texturákkal ezen a gépen:

1 GB SD RAM

2.11 GHz

Gef66000 256 MB

nem egy álomgép, dehát kari frissítéskor ez lesz belülle:

1 GB DDR RAM

3.0 GHz

Gef7600 GS 256 MB

azon remélem már jobban megy / így most 25 fps-el megy.... /

egyébként a minimum:

In order to be able to run Gothic 3, your computer must meet the following basic requirements:

• Windows® XP, Windows® 2000 SP4 Rollup 1, Windows® XP 64-bit, Windows® 2003 Server

• 1024MB System RAM

• 2 GHz Intel Pentium® 4, Athlon XP or equivalent processor

• 128MB Direct3D compatible video cardand a DirectX 9.0c April 2006 compatible video card driver

• 8x DVD-ROM drive • 4.6 GB free hard disk space

• DirectX 9.0c April 2006 (included)

• DirectX 8.1 compatible sound card

• Keyboard, mouse

We recommend the following system configuration:

• 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

• 1,5 GB system RAM• ATI X1600, NVIDIA Geforce 6800 series or better video card

szóval kell hozzá egy gép :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én elő vagyok fizetve, de még nem jött meg, nem tudom mi van, de panaszt teszek, perelek és megynerem a eprt és kapok kess-t :lol:

hmmm....lehet meglesz a sacred. (vigyázzon az akinek megven, mert a "lehet hogy meglesz" nálam sokmindent tud jelenteni :D)

diablo 1-et valaki látta már? :unsure:

azt ajánlom, vedd meg eredetiben a Sacredet és akkor nyomhatod neten, azért az az igazi! 4k-ért megéri... :wink:

Dio1-et anno többször is végigtoltam a kieggel együtt, de olyan mérvű addiktivitást nem váltott ki belőlem, mint a Dio2!

Link to comment
Share on other sites

Xenons

azt ajánlom, vedd meg eredetiben a Sacredet és akkor nyomhatod neten, azért az az igazi! 4k-ért megéri... :wink:

Dio1-et anno többször is végigtoltam a kieggel együtt, de olyan mérvű addiktivitást nem váltott ki belőlem, mint a Dio2!

én azért kiváncsi lennék rá :unsure: azóta nem diablozok, hogy a necromantám, ami 60as volt és bárkit lezúzott volna, törölték egy szerverleállás során. azóta gyűlölöm a kani.hu-t......az a karakter nagyon a szívemhez nőtt...R.I.P. Shadowrain....a legnagyobb necrmanta volt a világon :sad: megvolt neki az a nem ugrik be....a nekróknak való legjobb set cucc....és megvolt az összes része! és a páncéljába mind a 3 fokozaton ynomtam 1 socketet! és el is neveztem 3szor a dolgokat rólam :sad:

Link to comment
Share on other sites

Balee

a dmeo alapján nekem túl diablo 2 klón szaga volt, de annyira nem hangzott rosszul. persze pénzem az nincs rá :D de egy törpöt szívesen nyomnék :unsure:

a baromsághoz mindig is értettem :D egyébként ezt a topicot már régebben megnyitottam...csak törölték, mert kicsit túlmentünk a határon :lol:

egyébként jó lenne ha a társaság állandó lenne, aztán naponta beköszönnénk hogy mivan, mit nyomunk meg ilyesmi :smile:

részemről oks, én betudok nézni gyakran, max 7végén nem, mert akkor otthon vagyok és befordulok és csak tanulok, meg tanulok...! :sad: Az se lenne sztem rossz, ha egy kicsit jobban is megismernénk egymást (civil név, suli stb.)! :wink:

én azért kiváncsi lennék rá :unsure: azóta nem diablozok, hogy a necromantám, ami 60as volt és bárkit lezúzott volna, törölték egy szerverleállás során. azóta gyűlölöm a kani.hu-t......az a karakter nagyon a szívemhez nőtt...R.I.P. Shadowrain....a legnagyobb necrmanta volt a világon :sad: megvolt neki az a nem ugrik be....a nekróknak való legjobb set cucc....és megvolt az összes része! és a páncéljába mind a 3 fokozaton ynomtam 1 socketet! és el is neveztem 3szor a dolgokat rólam :sad:

tudom ismerős érzés, nekem egyszer éppen a Sacredbe veszett el a vámpír karim, ami lvl 64-es volt, kiírtam egy CD-re, eltéve nehezebb napokra a mentést és sajnos a tesóm letörölte az újraírható CD-t, ne tudjátok meg milyen ideges voltam (sőt azon a CD-n volt egy Gothic 2-s végigjátszott mentés is) <_<

Link to comment
Share on other sites

Xenons

tanulni hétköznap szokás :D

én is imádom ilyenkor a tesóm :D

na azt hiszem lépek mára emberek, megvolta fürcsi, meg minden, jó éjt m8s! B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

tanulni hétköznap szokás :D

én is imádom ilyenkor a tesóm :D

na azt hiszem lépek mára emberek, megvolta fürcsi, meg minden, jó éjt m8s! B)

egyetemen koleszban hétköznap tanulás, hát szinte lehetetlen, szóval muszáj ezt 7végén megtennem! :wink:

ja lassan én is lépek, jó éjt mindenkinek! :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Elég nagy :sad: minimumon megy, 1024*768as felbontással, medium texturákkal ezen a gépen:

1 GB SD RAM

2.11 GHz

Gef66000 256 MB

nem egy álomgép, dehát kari frissítéskor ez lesz belülle:

1 GB DDR RAM

3.0 GHz

Gef7600 GS 256 MB

azon remélem már jobban megy / így most 25 fps-el megy.... /

egyébként a minimum:

In order to be able to run Gothic 3, your computer must meet the following basic requirements:

• Windows® XP, Windows® 2000 SP4 Rollup 1, Windows® XP 64-bit, Windows® 2003 Server

• 1024MB System RAM

• 2 GHz Intel Pentium® 4, Athlon XP or equivalent processor

• 128MB Direct3D compatible video cardand a DirectX 9.0c April 2006 compatible video card driver

• 8x DVD-ROM drive • 4.6 GB free hard disk space

• DirectX 9.0c April 2006 (included)

• DirectX 8.1 compatible sound card

• Keyboard, mouse

We recommend the following system configuration:

• 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

• 1,5 GB system RAM• ATI X1600, NVIDIA Geforce 6800 series or better video card

szóval kell hozzá egy gép :blink::blink:

KÖszönöm Néked :smile: ÉS ezt Te igy szépen leirtad nekem?? :o :rolleyes: :D :lol: :lol: :lol:

Nagyon rendes gyerek vagy :o :rolleyes: Nem dobálod kaviccsal a helikoptert :rolleyes: :lol:

Nah hát nekem egy Ati Radeon 9600-am van 256 rammal van egy 3 gigás procim meg 2x512 DDR ramom meglássuk :smile:

Jövőre lesz bele uj vidikari :rolleyes: most elmenne szerintem a Gothic 3 :smile: ha az Oblivion is elmegy akkor ez is :smile: Lehet meglesz de előtte inkább végigvinnéma Gothic 2-őt mivel régen kb egy éve nem ment egy hiba adtán, elég ideges is voltam, rendszer hiba maitt nem ment :sad::unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

mozgalmas nap volt ez ennek a topicnak. amúgy egy esetleges névváltoztatás nem lenne rossz ötlet. a Kocsma nem rossz név, de (szerintem legalábbis) nem igazán "erpégés". a Taverna egész jó név lenne, ahogy ARCHER úr is jelezte nem is oly rég. nah, jó éjt.

May Innos enlight your path.

Link to comment
Share on other sites

Balee

mozgalmas nap volt ez ennek a topicnak. amúgy egy esetleges névváltoztatás nem lenne rossz ötlet. a Kocsma nem rossz név, de (szerintem legalábbis) nem igazán "erpégés". a Taverna egész jó név lenne, ahogy ARCHER úr is jelezte nem is oly rég. nah, jó éjt.

May Innos enlight your path.

Sztem is jó ötlet lenne a névváltás, ja és kikéne nevezni a csaposokat, és a macákat, akik szórakoztatják a fáradt, betért strangert! :D

My god is Adanos! :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Elég nagy :sad: minimumon megy, 1024*768as felbontással, medium texturákkal ezen a gépen:

1 GB SD RAM

2.11 GHz

Gef66000 256 MB

nem egy álomgép, dehát kari frissítéskor ez lesz belülle:

1 GB DDR RAM

3.0 GHz

Gef7600 GS 256 MB

azon remélem már jobban megy / így most 25 fps-el megy.... /

egyébként a minimum:

In order to be able to run Gothic 3, your computer must meet the following basic requirements:

• Windows® XP, Windows® 2000 SP4 Rollup 1, Windows® XP 64-bit, Windows® 2003 Server

• 1024MB System RAM

• 2 GHz Intel Pentium® 4, Athlon XP or equivalent processor

• 128MB Direct3D compatible video cardand a DirectX 9.0c April 2006 compatible video card driver

• 8x DVD-ROM drive • 4.6 GB free hard disk space

• DirectX 9.0c April 2006 (included)

• DirectX 8.1 compatible sound card

• Keyboard, mouse

We recommend the following system configuration:

• 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

• 1,5 GB system RAM• ATI X1600, NVIDIA Geforce 6800 series or better video card

szóval kell hozzá egy gép :blink::blink:

Azon mindig jókat derülök, hogy a billentyűzetet meg az egeret feltüntetik a végén :lol:

Ez is biztos amolyan hülyegyerek-biztos ismertető, nehogy bepereje őket Pistike, aki egér meg bill nélkül akart Kvékezni :D

Én egyébként nagy szerepjátékos vagyok, de a Gothic eddig kimaradt az életemből. A 2 demóját toltam, de annyira nem fogott meg. Ha szerepjáték, akkor nálam főként a D&D dominál.

Persze vannak örök kedvenceim (Arcanum, Fallout 2) :wub:

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

reggelt, people. megyek a helyi monostorba. történelem doga rulez! na meg táncpróba.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én 7.00-kor hagytam ela barrackomat és jól lekéstem a Utazóbolhámat :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Mekkora ötlet ez a taverna :lol:

Beléptem már szakadt thief öltözékemben, több mágiatudó is ice mágiát kezdett idézni, de később meglátták hogy nincs veszély, nem gyulladt meg a hátam, csak a flaming swordnek van egy különleges kisugárzása. Tegnap volt egy képességfejlesztő trainingem, de sajna nem fog sikerülni. Azonban egy lány nem utasította vissza közeledésemet :rolleyes: Majd megyek leölök pár kutyát a környéken és adok a kisugárzásra pár pontot, hátha nagyobb esélyem lesz nála.

Archer: ki kell próbálnod a G3-at, nagyon jó benne az íjászat! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na reggelt emberek, most kelltem, de jó is az egyetemista élet, csak egy órám lesz délután...!:D

Remélem ma is pörögni fog a topic!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Most olvastam végig a tegnapi írásokat, a Taverna név tényleg jobb lenne :wink:

Ja és ha már volt Innos és Adanos, el kell, hogy mondjam, My God is Beliar :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...