Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Írd Le A 10 Kedvenc Sorozatod


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

grasslover

Az első évad közepes? :blink: Huh,ez nekem új. :blink: Meg tudnád indokolni,hogy miért közepes?Kíváncsi vagyok rá.

Miért lenne jobb? A történet nem egyedi, mert nem egy film témája volt már börtönviseltek bemutatása. A részek mind úgy vannak megszerkesztve, hogy mindegyikben legyen csattanó, "izgalom", hogy az érdeklődést fenntartsa. T-Bag-et kivéve nincs egyetlen igazi börtönlakó sem, mindenki más hibájából került be (ekkora lol részt...), mert mindenki csak jót akart, és más átverte blabla...T-Bag-et és Abruzzi-t kivéve nincs egyetlen színész sem a sorozatban, Scofield a főfő antiszinész, 3 arca van összesen. Aztán Holly Valance is csak férfi nézők szívek megdobogtatására került be, nemhiába villantott a rózsaszín melegítőjében. Ja de ez már második évad, amiről meg inkább nem ejtenék szót :rolleyes:

Khm. Akkor megmondanád kérlek miért lett ekkora siker? Meg sztem se kéne szappanoperáknál rosszabbnak beállítani. Mégis csak egy átgondoltabb story-ja van, nemcsak annyui, hogy "óó Don juan szeretlek, de a nővérem keresztbetesz nekünk" szal mint a szappanoperáknak. Meg elárulnád miért nézel sorozatokat, ha ennyire szar mind? :D

Nem állítom be rosszabbnak (ezt mondom Bagginsnek is), csak jobban gyűlölöm tőlük. Attól legalább senki nem vár semmit, ezt viszont a legjobbak közé sorolják sokan.

Sorozatokat szoktam nézni, de rengeteg a silány termék közötte, ha majd Te is nézel a PrizönBréknél igényesebbeket, vagyis ha elkezdel jó sorozatokat nézni, akkor Te is meglátod és nem fogsz nekem ilyen "alázós" hszeket nyomni.

Ja és itt "ó bátyám, tudom, hogy ártatlan vagy, csak mindenki keresztbetesz nekünk" van. Néhány mellékszállal (de azok vannak a szappanoperákban is :wink:)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Miért lenne jobb? A történet nem egyedi, mert nem egy film témája volt már börtönviseltek bemutatása. A részek mind úgy vannak megszerkesztve, hogy mindegyikben legyen csattanó, "izgalom", hogy az érdeklődést fenntartsa. T-Bag-et kivéve nincs egyetlen igazi börtönlakó sem, mindenki más hibájából került be (ekkora lol részt...), mert mindenki csak jót akart, és más átverte blabla...T-Bag-et és Abruzzi-t kivéve nincs egyetlen színész sem a sorozatban, Scofield a főfő antiszinész, 3 arca van összesen. Aztán Holly Valance is csak férfi nézők szívek megdobogtatására került be, nemhiába villantott a rózsaszín melegítőjében. Ja de ez már második évad, amiről meg inkább nem ejtenék szót :rolleyes:

Hát ha te jobb fapofát tudsz vágni és hidegvérűbb vagy akkor gratulálok.Tudod nem mindig az a jó színész aki a húdenagy filmekben játszik.Pl Abruzzit alakító színész a Constantineban Lucifert játsza.Hát az nagyon gáz volt ahoz képest amit a prisonbreakben láttam.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát ha te jobb fapofát tudsz vágni és hidegvérűbb vagy akkor gratulálok.Tudod nem mindig az a jó színész aki a húdenagy filmekben játszik.Pl Abruzzit alakító színész a Constantineban Lucifert játsza.Hát az nagyon gáz volt ahoz képest amit a prisonbreakben láttam.

Pedig Peter Stormare mindenhol jól játszik, de itt mégse kamatoztatta úgy a tudását. A Constantine-ban ő volt a tetőpont, a Fargo-ban istentelenül agresszív karaktert játszik, aztán a nálam nem túl szimpatikus Bad Boys 2-ben is király volt az orosz szerepben. Vele nem is volt semmi bajom, ki is emeltem mint a T-Bagen kívüli egyetlen színész.

Nade Wentworth Miller :rolleyes: jobb fapofát simán vágok, de nem értem miért kell neki állandóan fapofát vágni? Aztán ottvan az az arca, mikor ugyanaz mint a fapofa, csak kicsit felkunkorodik a szája két vége, ez nála a mosoly. Aztán van mikor sunyin néz keresztül az emberen, és már a negyedik dimenziót járja agyban + az egyébként átláthatatlan tetoválást böngészgeti, akkor a szemét kicsit összehúzza, viszont a fapofából alakítja ki ezt a nézést is. Szóval ennél azért szerintem még Bender is többre képes a Futurama-ból, pedig ő rajzolva van és még robot is.

Az meg, hogy ki mekkora filmben játszik nem tom, hogy jött ide, ha ismernél, akkor tudnád, hogy nem eképpen osztályzok valakit/valamit.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Hát ha te jobb fapofát tudsz vágni és hidegvérűbb vagy akkor gratulálok.Tudod nem mindig az a jó színész aki a húdenagy filmekben játszik.Pl Abruzzit alakító színész a Constantineban Lucifert játsza.Hát az nagyon gáz volt ahoz képest amit a prisonbreakben láttam.

Pedig constantine az egyik kedvenc filmem,abruzzi ott is zseniálisan eljátszotta a szerepét. :smile: Lucifer volt abban a filmben a legnagyobb arc. :smile: :D

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Miért lenne jobb? A történet nem egyedi, mert nem egy film témája volt már börtönviseltek bemutatása. A részek mind úgy vannak megszerkesztve, hogy mindegyikben legyen csattanó, "izgalom", hogy az érdeklődést fenntartsa. T-Bag-et kivéve nincs egyetlen igazi börtönlakó sem, mindenki más hibájából került be (ekkora lol részt...), mert mindenki csak jót akart, és más átverte blabla...T-Bag-et és Abruzzi-t kivéve nincs egyetlen színész sem a sorozatban, Scofield a főfő antiszinész, 3 arca van összesen. Aztán Holly Valance is csak férfi nézők szívek megdobogtatására került be, nemhiába villantott a rózsaszín melegítőjében. Ja de ez már második évad, amiről meg inkább nem ejtenék szót :rolleyes:

Nem állítom be rosszabbnak (ezt mondom Bagginsnek is), csak jobban gyűlölöm tőlük. Attól legalább senki nem vár semmit, ezt viszont a legjobbak közé sorolják sokan.

Sorozatokat szoktam nézni, de rengeteg a silány termék közötte, ha majd Te is nézel a PrizönBréknél igényesebbeket, vagyis ha elkezdel jó sorozatokat nézni, akkor Te is meglátod és nem fogsz nekem ilyen "alázós" hszeket nyomni.

Ja és itt "ó bátyám, tudom, hogy ártatlan vagy, csak mindenki keresztbetesz nekünk" van. Néhány mellékszállal (de azok vannak a szappanoperákban is :wink:)

Jó így, hogy te azt utálod legjobban, így más. Egyébként én sem védeni akartam, csak kicsit erős párhuzam volt szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Max_Crowning

1.Lost

2.Dr House

3.Prison Break

4.Supernatural

5.Married with Children

6.The Sopranos

7.The 4400

8.Stephen King Kingdom Hospital

9.Dexter (az első részt láttam csak de tetszik)

10.Rome

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Igaz, hogy idén a filmforgalmazók nem fukarkodtak a premierek mennyiségével, de a minőség néha bizony kívánnivalót hagyott maga után. Ilyenkor azok a szerencsések, akiknek van lehetőségük amerikai adókat nézni, mozi helyett inkább otthonmaradtak tévézni. Hiszen megérkezett a Sírhant művek köpönyegéből kibújt Dexter, amelyben Michael C. Hall még szorosabb kapcsolatba kerül a halállal, folytatódott a hollywoodi srácok, a New York-i tűzoltók és a gimis magánnyomozólány története, valamint nem tudni meddig, de egyelőre velünk van Matthew Perry és Amanda Peet is a pillanatnyilag legtöbb reménnyel kecsegtető show-ban. Nehéz volt a döntés, mert sokból kellett szelektálni, de az év legjobb (amerikai) tévésorozatai szerintünk:

Michael C. Hall (Dexter)

1. Studio 60 on the Sunset Strip

2. Dexter

3. Entourage

4. Rescue Me

5. Veronica Mars

Az origó év végi mozis értékelésében szorított egy kis helyet sorozatainknak is. :smile:

Forrás: Origó

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Igaz, hogy idén a filmforgalmazók nem fukarkodtak a premierek mennyiségével, de a minőség néha bizony kívánnivalót hagyott maga után. Ilyenkor azok a szerencsések, akiknek van lehetőségük amerikai adókat nézni, mozi helyett inkább otthonmaradtak tévézni. Hiszen megérkezett a Sírhant művek köpönyegéből kibújt Dexter, amelyben Michael C. Hall még szorosabb kapcsolatba kerül a halállal, folytatódott a hollywoodi srácok, a New York-i tűzoltók és a gimis magánnyomozólány története, valamint nem tudni meddig, de egyelőre velünk van Matthew Perry és Amanda Peet is a pillanatnyilag legtöbb reménnyel kecsegtető show-ban. Nehéz volt a döntés, mert sokból kellett szelektálni, de az év legjobb (amerikai) tévésorozatai szerintünk:

Michael C. Hall (Dexter)

1. Studio 60 on the Sunset Strip

2. Dexter

3. Entourage

4. Rescue Me

5. Veronica Mars

Az origó év végi mozis értékelésében szorított egy kis helyet sorozatainknak is. :smile:

Forrás: Origó

És a Heroes? :\

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

És a Heroes? :\

Meg se említették. Hiába, a szupererő még mindig méltánytalanul kevesebb népszerűségnek örvend, mint a realizmushoz közelebb álló történetek... :sad:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

És a Heroes? :\

Ugyan már ! origo :wacko:

Meg nem nagyon bírom az ilyen évvégi listákat.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

1. Egy rém rendes család

2. Barátok közt

3. Lost

4. Jóban, rosszban

Több sorozatot nem nagyon nézek, modnjuk ezeket se, de ezeket láttam a legtöbbször :D

Link to comment
Share on other sites

Shan

1. Csillagkapu(SG1&Atlantis)

2. A szökés

3 Egy rém rendes család

4. Odaát

5. 24

7. Láthatatlan ember

8. Lost

9-10. változó

Link to comment
Share on other sites

joc009

Nekem 3 van:

1.Szökés

2.Egy rém rendes család

3.Barátok-közt :D

Más sorozatok nem érdekelnek.

Régen sokkal több sorozatot néztem, de ma már nincsenek olyan jók

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem 3 van:

1.Szökés

2.Egy rém rendes család

3.Barátok-közt :D

Más sorozatok nem érdekelnek.

Régen sokkal több sorozatot néztem, de ma már nincsenek olyan jók

Mostanában nem? :D Ne zavaríjj meg, jobbnál jobb sorozatok jönnek elő, ezek szerint csak azért mondod, mert a TV-re hagyatkozol, ami hiba :smile:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Mostanában nem? :D Ne zavaríjj meg, jobbnál jobb sorozatok jönnek elő, ezek szerint csak azért mondod, mert a TV-re hagyatkozol, ami hiba :smile:

Már vártam mikor jön elő az első profi cápa osztani az igét :D :lol: De elég gyors voltál Grass :D

Link to comment
Share on other sites

joc009

Mostanában nem? :D Ne zavaríjj meg, jobbnál jobb sorozatok jönnek elő, ezek szerint csak azért mondod, mert a TV-re hagyatkozol, ami hiba :smile:

Hát igen, TV-re. :D ...nincs erőm netről utánanézni a sorozatoknak és letölteni azokat, egyedül a Szökés-t töltöm...csak sajnos az most egy ideig szünetel :sad:

Link to comment
Share on other sites

sid

1, Heroes

2, Lost

3, The 4400

4, South Park

5, Prison Break

6, Barátok közt :smile:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Igaz, hogy idén a filmforgalmazók nem fukarkodtak a premierek mennyiségével, de a minőség néha bizony kívánnivalót hagyott maga után. Ilyenkor azok a szerencsések, akiknek van lehetőségük amerikai adókat nézni, mozi helyett inkább otthonmaradtak tévézni. Hiszen megérkezett a Sírhant művek köpönyegéből kibújt Dexter, amelyben Michael C. Hall még szorosabb kapcsolatba kerül a halállal, folytatódott a hollywoodi srácok, a New York-i tűzoltók és a gimis magánnyomozólány története, valamint nem tudni meddig, de egyelőre velünk van Matthew Perry és Amanda Peet is a pillanatnyilag legtöbb reménnyel kecsegtető show-ban. Nehéz volt a döntés, mert sokból kellett szelektálni, de az év legjobb (amerikai) tévésorozatai szerintünk:

Michael C. Hall (Dexter)

1. Studio 60 on the Sunset Strip

2. Dexter

3. Entourage

4. Rescue Me

5. Veronica Mars

Az origó év végi mozis értékelésében szorított egy kis helyet sorozatainknak is. :smile:

Forrás: Origó

Na végre valahol magyar oldalon is észreveszik a Studio 60-t ^_^ :tongue::smile:

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

1: Star Trek:Voyager

2: Egy rém rendes család

3: South Park

4: Prison Break

5: Lost

6: Stargate:Atlantis

7: 24

Több most nem jut eszembe. :D

Link to comment
Share on other sites

medium84

Tudja valaki honnan lehet leszedni az alábbi részeket, ezek hiányoznak még:

1x18 és ettől felfelé az első évad (nem tudom hány részből áll?)

2x06 (a második évad 22 rész? Nekem annyi van meg.)

3x01, 3x02, 3x03

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

joc009

Tudja valaki honnan lehet leszedni az alábbi részeket, ezek hiányoznak még:

1x18 és ettől felfelé az első évad (nem tudom hány részből áll?)

2x06 (a második évad 22 rész? Nekem annyi van meg.)

3x01, 3x02, 3x03

Segítségeteket előre is köszönöm!

Nemtudom, hogy itt le lenne szabad írni az oldal címét, ezért küldtem egy pü-t

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nemtudom, hogy itt le lenne szabad írni az oldal címét, ezért küldtem egy pü-t

Te tudod egyáltalán milyen sorozatról beszél? :D Bár sejtésem szerint Lost.

Link to comment
Share on other sites

joc009

Te tudod egyáltalán milyen sorozatról beszél? :D Bár sejtésem szerint Lost.

Hát...küldtem neki egy oldalt, ott van sok sorozat :D

Link to comment
Share on other sites

medium84

Ja, igen, ez ezen az oldalon nem egyértelmű.

Magnum PI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Oli12

1. Prison Break (Számomra a tökéletes sorozat. :smile: )

2. Dragon Ball

3. Supernatural (Még csak az első két részt láttam de az alapján nagyon bejön. ^^ )

4. Cobra 11

5. Egy Rém Rendes Család

6. South Park

7. Barátok közt (Csak megszokásból nézem. xD)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...