Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Smallville


Rizzo_Daddy

Recommended Posts

Pettya

hát az a része nekem se tetszett, de összességében én meg vagyok elégedve, csak azt sajnálom, hogy vége.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hát rengeteg rossz dolog volt ebben a fináléban.

Komolyan Olviernek a nagy vívódásai után ennyi volt az egész? + 3 nyilat beleküld a 3 ellenségbe(akik amúgy elég kemény ellenfélnek számítottak külön-külön) és ennyi? Darkseid-en meg csak átrepül Clark és szevasz? :D

Szóval ezek nagyon össze lettek csapva és úgy éreztem,hogy ennek kellett volna még pár rész lezárás..nem csak ennyi,dehát ez fért bele.

De ezek voltak a negatívumok,amik igazából nem is érdekeltek.Sokkal inkább izgatott,hogy végül hogyan válik Supermanné Clark és mennyire lesz epic. Úgy gondolom,hogy ezt nagyon jól megoldották. Oké,a CGI szörnyű rossz volt :D ,de a zenével és a 10 évaddal a hátunk mögött eléggé epikussá sikeredett.

Én csak azt sajnáltam,hogy Tom Welling valóban nem látható Superman ruhában,csak a CGI-ken,ami meg elég rémes. Mindenesetre tetszettek ezek a kis flashback-ek..aztán ahogy magára vette először a ruhát,majd mikor a záróképsorokon a tipikus Superman theme-re szakította szét az inget..na az azért hidegrázós volt.^_^

Rosenbaum-ot is tök jó volt újra látni..

Hát.Hiányozni fog nagyon ez a sorozat..pont azon gondolkoztam,hogy 12éves korom óta nézem kb..elég nagy utat tettünk meg a szériával és tényleg nehéz elhinni,hogy vége van. Néhol voltak gyengébb pontjai(sajnos évadokban is beszélhetünk),de alapjáraton biztos,hogy jó emlék lesz visszagondolni rá és biztos újra fogok nézni belőle részeket.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ja a másik ami még így utólag izé..

Tess meghalt és ennyi? Senki még csak szóra sem méltatta :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Ja a másik ami még így utólag izé..

Tess meghalt és ennyi? Senki még csak szóra sem méltatta :D

hú pedig én nagyon szerettem, meg nekem eléggé a zsánerem :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

hú pedig én nagyon szerettem, meg nekem eléggé a zsánerem :D

Én annyira nem,de végülis belefért. Lana és Chole fényévekkel jobban idegesített. Tess még tényleg szerethetõ volt,meg tényleg szép nõ.

A zsánered? Egyik csoporttársam full úgy néz ki,mint õ..majd lehet pm-be mutatok képet róla,ha érdekel:D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Hát rengeteg rossz dolog volt ebben a fináléban.

Komolyan Olviernek a nagy vívódásai után ennyi volt az egész? + 3 nyilat beleküld a 3 ellenségbe(akik amúgy elég kemény ellenfélnek számítottak külön-külön) és ennyi? Darkseid-en meg csak átrepül Clark és szevasz? :D

Szóval ezek nagyon össze lettek csapva és úgy éreztem,hogy ennek kellett volna még pár rész lezárás..nem csak ennyi,dehát ez fért bele.

De ezek voltak a negatívumok,amik igazából nem is érdekeltek.Sokkal inkább izgatott,hogy végül hogyan válik Supermanné Clark és mennyire lesz epic. Úgy gondolom,hogy ezt nagyon jól megoldották. Oké,a CGI szörnyû rossz volt :D ,de a zenével és a 10 évaddal a hátunk mögött eléggé epikussá sikeredett.

Én csak azt sajnáltam,hogy Tom Welling valóban nem látható Superman ruhában,csak a CGI-ken,ami meg elég rémes. Mindenesetre tetszettek ezek a kis flashback-ek..aztán ahogy magára vette elõször a ruhát,majd mikor a záróképsorokon a tipikus Superman theme-re szakította szét az inget..na az azért hidegrázós volt.^_^

Rosenbaum-ot is tök jó volt újra látni..

Hát.Hiányozni fog nagyon ez a sorozat..pont azon gondolkoztam,hogy 12éves korom óta nézem kb..elég nagy utat tettünk meg a szériával és tényleg nehéz elhinni,hogy vége van. Néhol voltak gyengébb pontjai(sajnos évadokban is beszélhetünk),de alapjáraton biztos,hogy jó emlék lesz visszagondolni rá és biztos újra fogok nézni belõle részeket.

A CGI Smallville viszonylatban gyönyörû volt szvsz. Persze még így is elmarad messze pl. az SGU-tól, de na, a CW nem adott elég péz't. És igen, voltak epic részek, de lehet jobb lett volna lezárni ezt a Darkseid dolgot egy-két résszel korábban, hogy mostanra tényleg ne maradjon más. Vagy nem tudom, összecsapták, de azért mégis csak a Vége, így nem lehet nem jó :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Én annyira nem,de végülis belefért. Lana és Chole fényévekkel jobban idegesített. Tess még tényleg szerethetõ volt,meg tényleg szép nõ.

A zsánered? Egyik csoporttársam full úgy néz ki,mint õ..majd lehet pm-be mutatok képet róla,ha érdekel:D

én meghalok az ilyesmi kinézetû nõkért az az igazság :D a kép persze érdekel :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Most fejeztem be imént a finálét, és...

Nem értelek Titeket, ez valami kib*szott nagy awesome volt! :D Jóég, ennyire jó sorozatzárót még soha nem láttam, mindent visz...

Igen, volt néhány butus pillanat, 1-2 jeleneten lehetett volna toldani (pl. egy Oliver vs. 3 minions fightot megnéztem volna), a CGI nem mindenütt volt a topon, de összességében egyszerûen lehidalt az egész. Az elõzõ epizód után attól féltem a Legion of Doom fog elvenni jó néhány percet, de szerencsére nem így lett. Helyette már a legelején behozták Apokolips-t, amit még csak nem is reméltem és így az egészbõl kerítettek egy valóban epic sztorit, egy tökéletes momentumot, ahol Supermannek elõ kell állnia. Innentõl kezdve pedig egyáltalán nem sajnálom, hogy Darkseid-ból ennyi jutott, ez nem errõl szólt, hogy Clark most újra megküzdjön egy nemezissel. Ebben a formájában szerintem megállta a helyét. Talán itt is jobb lett volna egy hosszabb fight scene, de ahogy hirtelen Clark megáll a levegõben, összeszorítja az ökleit és függõleges helyzetbe fordul... awesome. B)

Lex visszajött és tarolt. Rosenbaum elegenciája, az felsõbbrendû kisugárzása Lexként egyszerûen utánozhatatlan. A végén meredek volt ez a teljes memóriavesztés, ha már eddig nem törõdtek vele, hogy mennyire illeszkedik az egész Smallville a Superman kontinuumba, akkor hagyhatták volna az egészet úgy ahogy van. De mindegy, egyszerûen annyira letaglózott az egész finálé, hogy nem érdekel.

És hát a vége... már aggódtam, hogy nem jön a Superman theme, nagy ziccer lett volna, de nem vétettek hibát, egyszerûen tökéletesek a záróképsorok. ^_^ Egyedül amit hiányolok, hogy valamiért egyszer sem hangzik el, hogy "Superman". Ezt sajnálom, kellett volna.

Én komolyan közel tökéletesre értékelném, egyszerûen mindent belepakoltak és abszolút méltó lezárása a sorozatnak.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Az utolsó pár percet már vagy 200x megnéztem :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Az utolsó pár percet már vagy 200x megnéztem :D

én is sírtam is rajta :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Top 25 Smallville epizód by IGN

Tetszik ez a lista, örülök, hogy a Finale ennyire elõre került (bár az oldal igen erõsre értékelte, úgyhogy számítani lehet rá :) ), bár az 1. helyezettel nem annyira értek egyet. Nagyon jó volt, de pl. a finálé Nekem jobban bejött. Meg azért van ott olyan epizód elõl, amiben csak 1-1 momentum volt, ami nagyon hatásosra sikeredett, egyébként maga a rész nem volt túl erõs szvsz. Még egy kukackodás: a Shattered-Asylum páros és még a Covenant nagyon hiányzik a listáról. -_-

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Top 25 Smallville epizód by IGN

Tetszik ez a lista, örülök, hogy a Finale ennyire elõre került (bár az oldal igen erõsre értékelte, úgyhogy számítani lehet rá :) ), bár az 1. helyezettel nem annyira értek egyet. Nagyon jó volt, de pl. a finálé Nekem jobban bejött. Meg azért van ott olyan epizód elõl, amiben csak 1-1 momentum volt, ami nagyon hatásosra sikeredett, egyébként maga a rész nem volt túl erõs szvsz. Még egy kukackodás: a Shattered-Asylum páros és még a Covenant nagyon hiányzik a listáról. -_-

ahogy nézegettem még a hideg is kirázott tõle. nagyjából egyet értek a részekkel, de nemtom nálam nem ugyanez lenne az elsõ

Link to comment
Share on other sites

freezy

A Descent-nek a vége mennyire jó már..egyik kedvenc rész lezáró jelenetem.

Amikor leáll a dob és csak a zongora marad.Clark ránéz Lexre,majd ismét a sírra..Lex száján pedig egy kis mosoly.Hidegrázós.

juh3tpFzSHA

Amugy nekem nagyjából passzol a lista..a Homecoming részt is nagyon szeretem.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

A lista nekem is oké, de az elsõ hely szerintem se oda való. Sõt, én azt a 25-be se tenném igazából bele. :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

A lista nekem is oké, de az első hely szerintem se oda való. Sőt, én azt a 25-be se tenném igazából bele. :D

hát nekem azért éppen beférne :D

nekem a Reckoning az első mai napig

mindjárt meg is nézem :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

hát nekem azért éppen beférne :D

nekem a Reckoning az elsõ mai napig

mindjárt meg is nézem :D

Nekem is egyik kedvencem, de a Finale rám olyan nagy hatással volt, hogy azt hiszem azt tudnám Nr. 1-nak kikiáltani. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
grasslover

Beszarás, a kis Lex jövõre negyven...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
otvosa

Sziasztok!

Egy ideje nekigyürkõztem a sorozatnak az elejétõl, most fejeztem be a kilencedik évadot, és annyit szeretnék kérdezni, hogy hányadiknál jár most a sorozat?

A spoilerek miatt nem szeretnék visszaolvasni, így ha megmondanátok, megköszönném!

Sziasztok!

Egy ideje nekigyürkõztem a sorozatnak az elejétõl, most fejeztem be a kilencedik évadot, és annyit szeretnék kérdezni, hogy hányadiknál jár most a sorozat?

A spoilerek miatt nem szeretnék visszaolvasni, így ha megmondanátok, megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

freezy

Sziasztok!

Egy ideje nekigyürkõztem a sorozatnak az elejétõl, most fejeztem be a kilencedik évadot, és annyit szeretnék kérdezni, hogy hányadiknál jár most a sorozat?

A spoilerek miatt nem szeretnék visszaolvasni, így ha megmondanátok, megköszönném!

Sziasztok!

Egy ideje nekigyürkõztem a sorozatnak az elejétõl, most fejeztem be a kilencedik évadot, és annyit szeretnék kérdezni, hogy hányadiknál jár most a sorozat?

A spoilerek miatt nem szeretnék visszaolvasni, így ha megmondanátok, megköszönném!

Befejezõdött a sorozat a nyár elején,a 10.évaddal.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Befejezõdött a sorozat a nyár elején,a 10.évaddal.

Szomorúan hallom :(

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Szomorúan hallom :(

Szerintem már ideje volt, de úgy gondolom méltóbb lezárást nem is kaphatott volna. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...