Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatók, Szkennerek, Multifunkciós Gépek


Xris

Recommended Posts

  • 1 month later...
jagdtigger

Miért nem veszel egy nyomtatót? és akkor 2az1ben?

Tintabox- Tintapatron , lézertoner , nyomtató webshop

Az már van... Mákomra egyik kolegának az ismerőse is ilyet vett, elküldött egy beszkennelt képet. Nem sokat gondolkodtam rajta utána hogy megvegyem-e... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tkepes

Sziasztok!

Nyomtatót + fénymásolót + scannert szeretnék vásárolni, maximum hetente használnám egyszer-kétszer, inkább szöveges fájlok nyomtatására. Milyet ajánlotok? 20-30 ezer forint értékben.

Köszi elõre is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Riicha

Háy! Elõttem szólóhoz hasonlóan én is szeretnék egy lézeres nyomtatóba beruházni mert ami most van tintasugaras abba több a tinta mint maga a nyomtató lassan.....Szöveges dokumentumok nyomtatására lenne nagyrészt illetve scanner+fénymásoló is jól jönne néha. 20-30k limit itt is megvan. Én erre a Samura gondoltam http://www.arukereso.hu/nyomtato-c3134/sam...070-p196229301/ de egyéb alternatívákat meghallgatok. Köszi a segítséget :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Shudzsi

vettem egy nyomtatót, epson xp 322. kinyomtam pár képet.

na most azóta nem tudok képet megnyitni mert azt irja h nincs memória vagy hely - m2 van, ha nyomtatni akarok hibahibahiba, pittyeg a windows.

mi a franc?

jó megvan oldva. a kérdésem az lenne hogy elég világosan nyomtat, de nem értek ezekhez. hol tudok vmi más szinmódot v ilyesmit belõni alá?

mint kiderült azért volt szar mert vmit elálitottam. kicsit szebb kép jött ki, de ez se az igazi, és vmit nagyon elnyomogattam, azért volt hiba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...