Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tycoon-játékok


adaw

Recommended Posts

adaw

Hello mindenkinek!

Várok minden hozzászólást, ami az intézmény-építő-szervező játékokkal kapcsolatos, aki már profi ezekben, ti is nyugodtan írhattok, segíthettek a kevésbé profiknak, aki meg eltévedt/elakadt/nem ért valamit, az kérdezzen, hogy tudjanak neki segíteni.

Link to comment
Share on other sites

adaw

Nem ír senki? Vagy nem játszik senki ezekkel? Nem hinném...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
adesz444

hát nekem az örök kedvencem a Transport Tycoon! :smile: sok éve játszottam vele, kb 8, aztán volt pár éve mikor megint, és most is elővettem, és valahol 2020 környékén járhatok! isten játék imádom!

Link to comment
Share on other sites

adaw

Sajna nem ismerem, de biztos jó lehet.

Kevés játék van amivel évekig elvan az ember, a legtöbb csak fél, max 1 év amíg nem unod meg...

Nekem a rollercoaster a kedvencem ugyancsak jó pár éve.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Transport Tycoon örök klasszikus :smile: Kihagyhatatlan játék :smile: Aztán nekem a személyes kedvencem a Zoo Tycoon 1. Óriási fílinge van az egész game-nek.

Link to comment
Share on other sites

Xris

Nekem az Airport Tycoon a nagy kedvenc

micsoda jó dolog mikor látod hogy a reptered már szuperszonikus gépeket is fogad :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jetix

Transport Tycoon örök klasszikus :smile: Kihagyhatatlan játék :smile: Aztán nekem a személyes kedvencem a Zoo Tycoon 1. Óriási fílinge van az egész game-nek.

a transport tycoonal nagyon sokat nyomtam régebben... nem értettem a játékhoz, csak haverom mutogatta el hogy múködik, és aztán meg nyomtam mint állat! emléxem mindíg az volt a tuti, hogy egy bazinagy várost kellett csinálni, aztán a kellős közepébe repteret építeni és kifogyhatatlan pénzed lett... nagyon muris játék volt... kár hogy manapság nincsennek normális "tycoon"-ok ami van az meg nem ad kellő szabadságot sztem... :D

Link to comment
Share on other sites

Nukerke

Nekem a Roller Coaster Tycoon jött be a legjobban és a Zoo Tycoon! (első rész mindkettőnél)

Link to comment
Share on other sites

medaline

Első Tycoon-om a Zoo Tycoon volt. Múlt héten szerztem be a második részét, amivel még csak mostanában ismerkedek.....

Link to comment
Share on other sites

adaw

Ennél már csak az lenne jobb ha élőben "játszanánk" ilyeneket. de inkább ne szálljunk a fellegegbe :smile:

Link to comment
Share on other sites

medaline

dejó is lenne..pl.a Zoo Tycoont nem nehéz, mert így is van néha, hogy állatkertben érzem magam :lol:

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Melyik kamionos játék a legújabb, legtöbbet tudó, legpprofibb szerintettek? Csak egy teljes nevet mondjatok.

Azért ide írtam mert nem volt ilyen topic

Link to comment
Share on other sites

adaw

Sajnos én nagyon nem vagyok képben a kamionos játékokban, de ha az autós topikokban kérdezed, ott talán tud valaki segíteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
adaw

Kezd befuccsolni a topic nem?

Pedig nem egy unalmas téma... szerintem.

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

Én régebben a Transport Tycoont és a Rollercoaster Tycoont nyomtam, amelyek örök klasszikusok maradnak számomra. :rolleyes: Manapság csak a New York Tycoont próbáltam ki, de az rövid életű volt ugyanis nagyon hamar meguntam.

Link to comment
Share on other sites

WiTHO

Melyik kamionos játék a legújabb, legtöbbet tudó, legpprofibb szerintettek? Csak egy teljes nevet mondjatok.

Azért ide írtam mert nem volt ilyen topic

szerintem a 18 Wheels of Steel Haulin :wink:

nekem a Rollercoaster Tycoon 3 tetszett meg a kissebb tycoon-ok mint pl Lemonade Tycoon 1-2

de a Fish Tycoon se rossz csak lassan megy az ido és nekem csak probaverzio volt ami lejárt :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
MuMa01

volt egy traffic giant nevü játék, na az is tycoon volt és nagyon imádtam! :smile: nem szeretem az olyan stratégiákat hogy nincs harc, de azt nagyon bírtam :smile: mert nagyon izgi volt úgy útvonalakat tervezni hogy nézni kellet a lakosságot meg minden egyéb apróságot! az a zsír! :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

maxvercetti

volt egy traffic giant nevü játék, na az is tycoon volt és nagyon imádtam! :smile: nem szeretem az olyan stratégiákat hogy nincs harc, de azt nagyon bírtam :smile: mert nagyon izgi volt úgy útvonalakat tervezni hogy nézni kellet a lakosságot meg minden egyéb apróságot! az a zsír! :D :D :lol: :lol:

Az a játék nekem is megvan, bár nem múlja felül a transport tycoont, viszont ahogy te is mondod a nyüzsgő városok apróságai mindenért kárpótolnak. :D Ott egyébként buszokat és villamosokat szerettem építeni a vonatoknál már sajnáltam lerombolni a fél várost. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
JoeJoeJoe

Nekem nem volt sok tycoon-om, a Zoo Tycoon 2 a kedvencem még ma is ,csak az a baj vele hogy ha nagy állatkertet csináltam nálam csúnyán beszaggatot. :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Tiboca

Mindig is imádtam a Tycoon-jellegű játékokat!Nagyon sokkal játszottam már, bár néhánnyal csak demó-szinten, mert bizony nagyon sok ebben a műfajban a szemét...

Kedvenceim: Theme Park, Theme Hospital(a régi szép időkből!), Roller Coaster Tycoon 1-2., Railroad Tycoon 3., Prison Tycoon, Industry Giant, Traffic Giant, Restaurant Empire, Pizza Tycoon, Zoo Tycoon,

New York City Tycoon, Sid Meyer's Railroads.

Hirtelen ennyi jutott eszembe... :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
medaline

Theme Hospital(a régi szép időkből!),

jujj, arra én is emlékszem. Az volt az első komolyabb játékom még régen :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
durci42

ööö

vmiért nemtok építkezni a roller coaster tycoon 3-ban épületeket

úgy értem pl lerakok egy falat és arra nemtok tetőt vagy másik falat tenni :S

nemtm miért ha tudjátok a módszert akkr pls váálaszoljatok a gondomra :D

a hullámvasút meg a többi élvezetes dolog sikerül csak ezek a fal dolgok nem :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-OJ-

Senki nem játszik tycoon játékokkal? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

adaw

Ez valóban gond, én sem tudok falakkal építkezni a rollercoaster III-ban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Waterfox

Nekem Zoo tycoonom van :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...