Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nintendo Wii


matax

Recommended Posts

EFESZ1

Sziasztok!

Tegnap vettem a gyerekeimnek egy Nintendo wii-t ami az eladó szerint flash-elve van (Neogamma R8 b7). Mit kell tennünk, hogy az interneten található biztonsági másolatok mûködjenek??? A kisebbik fiam a zsebpénzét SDHC kártáyra költötte, de semmit okosságot nem tudtunk tenni...most itt ül mellettem elkenõdve, hogy se pénze se játéka....Ha valaki megenné, hogy lépésrõl lépésre elmagyarázza a lényeget azt nagyon megköszönném... Találtunk iso fájlt a neten. Nero-val CD/DVD képfájl lemezre mentése opcióval DVD-re írtam, de a wii sem lát rajta semmi meg a laptopom sem.:( PLÍZHELPMÍ!!!

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Sziasztok!

Tegnap vettem a gyerekeimnek egy Nintendo wii-t ami az eladó szerint flash-elve van (Neogamma R8 b7). Mit kell tennünk, hogy az interneten található biztonsági másolatok mûködjenek??? A kisebbik fiam a zsebpénzét SDHC kártáyra költötte, de semmit okosságot nem tudtunk tenni...most itt ül mellettem elkenõdve, hogy se pénze se játéka....Ha valaki megenné, hogy lépésrõl lépésre elmagyarázza a lényeget azt nagyon megköszönném... Találtunk iso fájlt a neten. Nero-val CD/DVD képfájl lemezre mentése opcióval DVD-re írtam, de a wii sem lát rajta semmi meg a laptopom sem.:( PLÍZHELPMÍ!!!

1.: Elmenni egy ezzel foglalkozó üzletbe

2.: Elégedetten kijönni egy új, eredeti játékkal a kezünkben.

Simple, isn't it?

Link to comment
Share on other sites

CrW

Sziasztok!

Tegnap vettem a gyerekeimnek egy Nintendo wii-t ami az eladó szerint flash-elve van (Neogamma R8 b7). Mit kell tennünk, hogy az interneten található biztonsági másolatok mûködjenek??? A kisebbik fiam a zsebpénzét SDHC kártáyra költötte, de semmit okosságot nem tudtunk tenni...most itt ül mellettem elkenõdve, hogy se pénze se játéka....Ha valaki megenné, hogy lépésrõl lépésre elmagyarázza a lényeget azt nagyon megköszönném... Találtunk iso fájlt a neten. Nero-val CD/DVD képfájl lemezre mentése opcióval DVD-re írtam, de a wii sem lát rajta semmi meg a laptopom sem.:( PLÍZHELPMÍ!!!

Segítséget ilyen témában nem ezen a fórumon fogsz kapni :( .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
roltii

Sziasztok!

Tegnap vettem a gyerekeimnek egy Nintendo wii-t ami az eladó szerint flash-elve van (Neogamma R8 b7). Mit kell tennünk, hogy az interneten található biztonsági másolatok mûködjenek??? A kisebbik fiam a zsebpénzét SDHC kártáyra költötte, de semmit okosságot nem tudtunk tenni...most itt ül mellettem elkenõdve, hogy se pénze se játéka....Ha valaki megenné, hogy lépésrõl lépésre elmagyarázza a lényeget azt nagyon megköszönném... Találtunk iso fájlt a neten. Nero-val CD/DVD képfájl lemezre mentése opcióval DVD-re írtam, de a wii sem lát rajta semmi meg a laptopom sem.:( PLÍZHELPMÍ!!!

Ha van neogamma r8 b7 rajta, akkor

(user was banned for this post)

Edited by Flame_of_Aiur
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
deepsany

A wiimen elkezdett pattogni a kép és nem tudom mitõl lehet. Beraktam a hûtõbe fél órára picit jobb lett de hamar reprodukálta a hibát. Nem tudja vki mi lehet a probléma vagy mit csináljak?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
trialboj

Szeretnék vásárolni, egy FulHd-s asztali lejátszót. Rendelkeznie kell, USB-bemenettel, hogy a számitógépen készitett videóimat, is egyszerüen tudjam megnézni a tv-n.

Milyen márkát/típust ajánlotok?

Én ezt találtam igy elsõre, elég olcsó, de minden megvan rajta ami nekem kellene.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Del-Griffith

Mi a különbség a Nintendo Wii MotionPlus, illetve a Nintendo Wii Remote Plus között?

Kösz.

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Th3Ac3

Mi a különbség a Nintendo Wii MotionPlus, illetve a Nintendo Wii Remote Plus között?

Kösz.

Üdv!

A Wii Motion Plus a sima Wii Remote-hoz köthetõ (precízebb irányításért), A Remote Plus pedig alapból tartalmazza a beépített Motion Plust.

Üdv!

Karácsonyra vettünk egy Black Editionos Wiit! Igen szuperül néz ki, alapból megkaptuk mellé a Wii Sports+ Sports Resortot. Beruháztunk még mellé egy Remote Plus-t + Nunchuck-ot így 2-en is lehet tolni. Szilveszterkor nagy Wii partyt csaptunk :D .

Nagyon király a konzol, a netre is rá lett kötve, most azzal szórakozom hogy leszedek minden demót, hogy megnézzem milyenek vannak. Pl. Hydroventure eszméletlen jó, na meg az And Yet It Moves vagy mi is nagyon ötletes :) .

Vannak még errefelé Wii tulajok? Mivel ütitek el az idõtök mostanában a konzolon?

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

hát ha a Dolphin annak számít :D

Link to comment
Share on other sites

Th3Ac3

hát ha a Dolphin annak számít :D

Az se rossz! Csak nekem nem ment rendesen a Super Mario Galaxy rajta, meg azért normál távirányító hatalmas plusz érzést ad :D

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

hát igen az irányítással vannak néha problémák, még gamepaddal is

néha eltart egy ideig míg belövöm a frankó konfigot :D

én most am Kirbyzek :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Th3Ac3

hát igen az irányítással vannak néha problémák, még gamepaddal is

néha eltart egy ideig míg belövöm a frankó konfigot :D

én most am Kirbyzek :P

Én csak sports resort-ot játszok egyelõre. Az is jó kihívás :D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
wolfrang

Sziasztok.

Volna pár kérdésem, Ha egy PS3as Guitar Hero 5õt rákötök a wiimre akkor mûködni fog? Milyen ez a Bubble Chuk ? Jobb mint a nunchuk? Melyik a legjobb tenisz vagy fallabda játék wiire? Hasznosak ezek a sword, kormány, pisztoly puska etc kittek?

Most szereztem be nemrég 1 wii-t és nagyon tetszik.

A wiimen elkezdett pattogni a kép és nem tudom mitõl lehet. Beraktam a hûtõbe fél órára picit jobb lett de hamar reprodukálta a hibát. Nem tudja vki mi lehet a probléma vagy mit csináljak?

Nézd meg rajta hogy a ventilátor mûködik e, fúj e egyáltalán ki levegõt, ha nem akkor megvan a gond, ha pedig igen akkor más a ludas, szerviz!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...