Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hardver Adás/vétel/csere


schenker88

Recommended Posts

schenker88

Nos eladó lenne egy MSI GeForce 4 Ti4200-8X 128MB 250CC/514MC VGA full dobozos teljes kiszerelessel! Le akarom cserelni nagyobbra, ezidaig tokeletesen teljesitette szolgalatait, es teljesiti mai napig!

Varom a kerdeseket, ajanlatokat!

Ezenkivul meg lenne 1-2 dolgom itthonrol elado...

Ha kerdezni szeretnetek hardverrel kapcsolatban, keressetek meg priviben, vagy irjatok ide!

udv

schenker

Link to comment
Share on other sites

Lord_Zotya
Nos eladó lenne egy MSI GeForce 4 Ti4200-8X 128MB 250CC/514MC VGA full dobozos teljes kiszerelessel! Le akarom cserelni nagyobbra, ezidaig tokeletesen teljesitette szolgalatait, es teljesiti mai napig!

Varom a kerdeseket, ajanlatokat!

Ezenkivul meg lenne 1-2 dolgom itthonrol elado...

Ha kerdezni szeretnetek hardverrel kapcsolatban, keressetek meg priviben, vagy irjatok ide!

udv

schenker

sorold biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

schenker88
sorold biggrin.gif

mit? laugh.gif

nem kell senkinek a titanium ???

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
mit? laugh.gif

nem kell senkinek a titanium ???

árat írhattál volna

Link to comment
Share on other sites

CrW
mit? laugh.gif

nem kell senkinek a titanium ???

már nagyon nem éri meg sad.gif

Link to comment
Share on other sites

schenker88

miaz hogy nagyon nem eri meg???

mad.gif

sad.gif

1.azt szeretnem hogy ti irjatok arakat

2.errol a nagyon nem eri megrol csak annyit, hogy nezzel meg sok jatekot szuresek nelkul, a titanium mai napig elfogadhato teljesitmenyt nyujt a legtobbnel, pedig mar 2 eves modell! az ati radeon 9600pro nem jobb semmivel hiaba ujabb 1 evvel!

nezzel teszteket... (csak annyiban, hogy tamogatja a directx9 et)

Link to comment
Share on other sites

CrW

miaz hogy nagyon nem eri meg???

mad.gif

sad.gif

1.azt szeretnem hogy ti irjatok arakat

2.errol a nagyon nem eri megrol csak annyit, hogy nezzel meg sok jatekot szuresek nelkul, a titanium mai napig elfogadhato teljesitmenyt nyujt a legtobbnel, pedig mar 2 eves modell! az ati radeon 9600pro nem jobb semmivel hiaba ujabb 1 evvel!

nezzel teszteket... (csak annyiban, hogy tamogatja a directx9 et)

és pont ez az... nincs directx 9... és mivel nem támogatja ezért a d9-es játékoknál lassabb.

Link to comment
Share on other sites

schenker88

vegye mar meg vki a vga karimat lecci lecci lecci!!!

mast is eladok meg, elfekvobe lett 1 par dolog, mert ujitom a gepet!!!

de eloszor ezt akarom sad.gif

Link to comment
Share on other sites

abdulm
vegye mar meg vki a vga karimat lecci lecci lecci!!!

mast is eladok meg, elfekvobe lett 1 par dolog, mert ujitom a gepet!!!

de eloszor ezt akarom sad.gif

Biztos jobb az a vga? biggrin.gif Egyébként meg illene árat írni, úgy szokás és talán több lenne az érdeklõdõ is. Te akarod eladni, nem más hírdette keresésre

Link to comment
Share on other sites

schenker88
Biztos jobb az a vga? biggrin.gif Egyébként meg illene árat írni, úgy szokás és talán több lenne az érdeklõdõ is. Te akarod eladni, nem más hírdette keresésre

15k?

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-

adok egy tanácsod:

vidd el valamelyik pc bontóba és kérdezd meg mennyit kapsz érte. hidd el sokkal könnyebb mint itt hirdetni mert itt mindenki annyira tájékozódott hogy tudja milyen szar. a pc bontóba meg bemegy egy ember:

"Egy jó videokártyát szeretnék de olcsón!" és kezébe is nyomják a vgadat. Õ biztos nem ért hozzá csak az számít neki hogy a kisfia tudjon otthon jáccani. nem fogja megkérdezni hány futószallag van rajta vagyhogy milyen dxet támogat mert aki oda megy az tuti nem nagyon ért az ilyenekhez(ha értene akkor egy vadiujjat venne egy pc boltban.

Szal szerintem keress fel egy pc bontót és kérded meg mennyit adnak érte. ha nem megy akkor próbáéd a phn vagy valamilyen nagyobb ujságban pl bazár.

sok sikert

Link to comment
Share on other sites

menshtier
adok egy tanácsod:

vidd el valamelyik pc bontóba és kérdezd meg mennyit kapsz érte. hidd el sokkal könnyebb mint itt hirdetni mert itt mindenki annyira tájékozódott hogy tudja milyen szar. a pc bontóba meg bemegy egy ember:

"Egy jó videokártyát szeretnék de olcsón!" és kezébe is nyomják a vgadat. Õ biztos nem ért hozzá csak az számít neki hogy a kisfia tudjon otthon jáccani. nem fogja megkérdezni hány futószallag van rajta vagyhogy milyen dxet támogat mert aki oda megy az tuti nem nagyon ért az ilyenekhez(ha értene akkor egy vadiujjat venne egy pc boltban.

Szal szerintem keress fel egy pc bontót és kérded meg mennyit adnak érte. ha nem megy akkor próbáéd a phn vagy valamilyen nagyobb ujságban pl bazár.

sok sikert

Most jól elvetted a kedvét laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

-IIIstIII-
Most jól elvetted a kedvét laugh.gif

hát figy szted itt megvette volna valaki?

Link to comment
Share on other sites

Sundesz

és pont ez az... nincs directx 9... és mivel nem támogatja ezért a d9-es játékoknál lassabb.

Azért mert nem támogatja még nem feltétlen lassabb a DX9-es gameknél, mert akkor csak 8.1-et használ, FX5200-ot is porba nyomja. Nekem sokáig volt ilyen karim és tényleg faxa, tévhit, hogy nincs DX9 akkor már kaki...

Engem érdekelne a kari, viszont 15K az húú de nagyon magas érte!

Link to comment
Share on other sites

schenker88
Azért mert nem támogatja még nem feltétlen lassabb a DX9-es gameknél, mert akkor csak 8.1-et használ, FX5200-ot is porba nyomja. Nekem sokáig volt ilyen karim és tényleg faxa, tévhit, hogy nincs DX9 akkor már kaki...

Engem érdekelne a kari, viszont 15K az húú de nagyon magas érte!

elmondom hogy 1 szinten van az 5600 assal is...

az 5200 as meg egy fos, smemire nem jo!!!

ha megnezzuk mikor kari, le a kalappal elotte!!!

laugh.gif

vki?

Link to comment
Share on other sites

Sundesz
elmondom hogy 1 szinten van az 5600 assal is...

az 5200 as meg egy fos, smemire nem jo!!!

ha megnezzuk mikor kari, le a kalappal elotte!!!

laugh.gif

vki?

Most mondtam, hogy érdekel. laugh.gif Tisztában vagyok a képességeivel, mert ilyenem volt 2 évig. FX5200 nem akkor xar mint látszik, de 4200-es jobban jönne.

Link to comment
Share on other sites

CrW

15K???? lol biggrin.gif én 13-15-ért akarom majd eladni a 9600omat... nem tom az embreke többbsége melyiket venné smile.gifrolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

schenker88
15K???? lol biggrin.gif én 13-15-ért akarom majd eladni a 9600omat... nem tom az embreke többbsége melyiket venné smile.gifrolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

full dobozos MSI!!!

mindene megvan!!!

8XAGP-s es 128 megas...

Link to comment
Share on other sites

schenker88
15K???? lol biggrin.gif én 13-15-ért akarom majd eladni a 9600omat... nem tom az embreke többbsége melyiket venné smile.gifrolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

ja mellesleg:

a sima 9600 at szarrá veri!!!

9600pro val egyenrangu kartya!

dx8 ban azt is szarra gyalazza!

lattam a sajat szememmel a 3dmark2001 eredmenyeit... 9600pro gyenge volt :S

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Nyomorult, mûködésképtelen, istensetuggyamibaja Abit nf7 alaplap eladó mittómén gyûjtõknek, mániákus alaplapszétszerelõknek...irányár 2000Ft. Mondjuk. Úgy kábé. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

schenker88
Nyomorult, mûködésképtelen, istensetuggyamibaja Abit nf7 alaplap eladó mittómén gyûjtõknek, mániákus alaplapszétszerelõknek...irányár 2000Ft. Mondjuk. Úgy kábé. rolleyes.gif

ezt miert itt? dry.gif

na privizzetek szuksegetek van e a karira illetve mas cuccra, amit lecserelnek ... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

TheSerialkiller
Nyomorult, mûködésképtelen, istensetuggyamibaja Abit nf7 alaplap eladó mittómén gyûjtõknek, mániákus alaplapszétszerelõknek...irányár 2000Ft. Mondjuk. Úgy kábé. rolleyes.gif

ofillatanyag:

www.hardwareoc.hu

adok veszek cserélek forumba van egy ilyen topic ahol egy emberke gyüjti az ilyen szarokat.

Tõlem megvett az ürge egy félholt nf7-est 2000 ft ért (+kifizette az utánvételi költséget)

Ajánlom.

Link to comment
Share on other sites

schenker88
ofillatanyag:

www.hardwareoc.hu

adok veszek cserélek forumba van egy ilyen topic ahol egy emberke gyüjti az ilyen szarokat.

Tõlem megvett az ürge egy félholt nf7-est 2000 ft ért (+kifizette az utánvételi költséget)

Ajánlom.

laugh.gif

kocee!

up! senkinek nem kell a markas hardver elado? smile.gif

tudok mast is, eladok most sok mindenemet... gepet kell fejleszteni 1000-rel biggrin.gif

komoly erdeklodok keressenek priviben

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

Engem használt Geforce 6600GT érdekelne, AGP-s, a lehetõ legolcsóbban.

Link to comment
Share on other sites

bdavid
Nos eladó lenne egy MSI GeForce 4 Ti4200-8X 128MB 250CC/514MC VGA full dobozos teljes kiszerelessel! Le akarom cserelni nagyobbra, ezidaig tokeletesen teljesitette szolgalatait, es teljesiti mai napig!

Varom a kerdeseket, ajanlatokat!

Ezenkivul meg lenne 1-2 dolgom itthonrol elado...

Ha kerdezni szeretnetek hardverrel kapcsolatban, keressetek meg priviben, vagy irjatok ide!

udv

schenker

mennyiis lenne az a titánium?smile.gif

engem ha agyon ugyvan lehet érdekelne ,de max olyan 0 eskörnyékén...

jó kis kari.8.1 es direkt x-el....szvsz van lyan mint egy 9550 GE de nem kel aba 128 ram,mert ugy is csak 64e használki:)

mennyi is:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...